Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
25. únor 2010

sli - ano idem na foliky
ak budu vlavo tak budeme aj niečo riešiť
dnes mam prišerne bolesti 😖 😢

sliver
25. únor 2010

to je možno znamenie že to tam rastie ;)

jerryjanka
25. únor 2010

ale toto nie su ovulačne bolesti
toto je ako by ma niekto pichal nožom 😢

sliver
25. únor 2010

no mne tento cyklus rástol jeden folík normálne a jeden mi narástol za 5 dní na veľkosť toho prvého, čiže strašne rýchlo a tiež ma to strašne pichalo....
ale aj tak nič z neho lebo ako rýchlo rástol tak rýchlo praskol... čiže jeho efekt bol o ničom, dr. povedal že to nie je dobré, aj keby skoro nepraskol tak by z neho isto nič nebolo...

jerryjanka
25. únor 2010

no - super - kurňa
ale tak uvidim v pondelok čo ukaže uzv

bobi3
26. únor 2010

krásne ránko 😵

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš tehulky a mamičky
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky
misa1misa...................22 let.........0d...............59DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............54DC...........................0cl...............11 mesiacov
govinda ......................29r............0d...............51DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d...............50DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................27r.............0d...............45DC.........................2x1tbl............30 mesia
wera.........................26let...........0d...............41DC............................2x1cl..............? snažení
nana.76.....................33let...........2d...............32DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................26DC(8DPO)...............0x0cl................33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............22DC..........................0 cl............15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............21DC..........................2x1cl.............4 mesiace
xena.........................33r.............2d................19DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................18DC (4DPO)................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................18DC...........................2x1cl................7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................12DC...........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................10DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................9DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............9DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................9DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk-IUI 4.3.
sliver.........................28r..............0d.................5DC ........................3x1tbl.............10 mesiaco
kkamca......................30let...........1d.................4DC............................0cl..................41měsíců

wera
26. únor 2010

ahojte babulky 🙂
ja sa len vymažem z tabuľky, ja už clostík brať nebudem a nemôžem... 😒
ale dobehnem sa sem tam na Vás kuknúť ako sa Vám darí 😉

luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 19tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 17tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 14tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 10tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 10tt
nanulik......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 7tt

snažilky
misa1misa...................22 let.........0d...............59DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............54DC...........................0cl...............11 mesiacov
govinda ......................29r............0d...............51DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d...............50DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
ka 131.......................27r.............0d...............45DC.........................2x1tbl............30 mesia
nana.76.....................33let...........2d...............32DC..........................2x1cl...............1x ivf 32mesic
pajinka111..................38let..........1d................26DC(8DPO)...............0x0cl................33měsíců
misha1009..................26 let..........0d...............22DC..........................0 cl............15 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............21DC..........................2x1cl.............4 mesiace
xena.........................33r.............2d................19DC..........................1cl................14 mesiacov bobi3.........................32let..........0d................18DC (4DPO)................1x1cl.............21 mesiacov
elisabet.......................29let..........0d................18DC...........................2x1cl................7mesicu
sofokleska...................24r.............0d................12DC...........................0cl.................19msiacov
nela00.......................32 let..........0d.................10DC ........................2x1cl..............21mesiac, IUI dúfam
titulienka .................. 30r.............3d.................9DC..........................2x1................11mes
zakupanda..................33let............1d...............9DC............................3x1tbl.............11měsíců
jerryjanka...................27r.............0d.................9DC..........................3x1cl..............2roky..po lsk-IUI 4.3.
sliver.........................28r..............0d.................5DC ........................3x1tbl.............10 mesiaco
kkamca......................30let...........1d.................4DC............................0cl..................41měsíců

pajinka111
26. únor 2010

AHOJKY,
Weru klidně si mohla v tabulce zustat i bez clostilu,já taky nemám clostil,ale možná ho ještě brat budu..
dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2d39c0

bobi3
26. únor 2010

páji, žeby??? 😝

ahoj weruška, verím, že sa ti darí, aj keď určite nie tak ako by sme všetky chceli... no držím palčeky, nech tá hysteroskopia dopadne fajn 😉

pajinka111
26. únor 2010

bobi ani náhodou,už cítím ms,prsa mám nafouknuty a bolavý,břicho mě bolí jako bych už ms měla ☹ takže zítra nejpozděj pozítří je tady 😠

wera
26. únor 2010

paji a ako sa máš si už úplne okey? to je fajn že si sa zase vrátila medzi snažilky 🙂 🙂 🙂

bobi a vidím že Ty si išla predsa len na tretie IUI? budem moc držať palce, veď sa hovorí že do tretice všetko dobré tak Vám to teraz už musí výjsť 🙂

pajinka111
26. únor 2010

Weru už je to O.K. a mužu se zase snažit,tento měsíc poprvé,myslím že mi ta pouza po operaci hodně pomohla i psychicky-tak třeba se tento rok zadaří 😉
určitě dej vědět jak ti ta hysterka dopadla a kdykli zase přijdi 😉

bobi3
26. únor 2010

paji, ale ve´d práve to môže byť príznaky tehu!!! pocity ako pred mrchou! A teplotka ti pekne stúpla. Ty si akurát mesiac od laparky? Pamätám si dobre?

hej, weri, za nami 3.IUI a asi aj posledné... doki už rozpráva o IVF, tak neviem... zatiaľ na to len zbieram odvahu 😔

pajinka111
26. únor 2010

bobi laparku sem ještě neměla,v září sem měla operaci,ale nebyla to gynekologická operace,tak sem se musela pořádně zahojit,ještě sme se s doktorem domluvili ,že od března budu brat na 3 měcíce clostil a pak se vrhnem na laparku,pokud se nic nezmění..
lepší IVF než nic,třeba na potřetí IVI zrovna vyjde,sestřenka a další kámoška sou obě těhotné a měly obě po 3 IVI ,už lámaly hůl že to zas nevyjde 😉

wera
26. únor 2010

paji tak to je super, verím že pauza pomôže psychicky.... veď aj ja sa teraz psychicky cítim výborne 😀

bobi a neboj sa ivfka 🙂 ....ak by to bolo nutné tak uvidíš ako sa s tým rýchlo vyrovnáš, ja som s tým už úplne v pohode a poviem Ti že sa už na to moc teším.... ale verím že sa k tomuto bodu nedostanete a výjde Vám iuičko 🙂

bobi3
26. únor 2010

paji, ja som to ešte nevzdala, že toto tretie nevyjde. Len mám také tušenie. Prd zákrokom som ani nedostala pregnyl a potom mi doki ani nedal žiadny progesterón ako pri prvých dvoch. Vraj netrebe. Som teda dosť skeptická. AK by to vyšlo, bol by to zázrak, ja už ani nedúfam 😔

Takže vy teraz tri cykly s clostíkom a potom laparka, ak sa to nepadarí? Ty už jednu bambulu máš, tak možno laparka až tak potrebná nie je, no ak si tehu bola už dávnejšie, mohlo sa niečo zmeniť. Tak držím päste, aby nakoniec potrebná nebola 😉

bobi3
26. únor 2010

ďakujem, weri, ja moc neverím, že to vyjde, ale ešte som to nevzdala 😉

wera
26. únor 2010

tak hlavne sa netreba vzdávať a veriť že to raz predsa musí výjsť 🙂 🙂 🙂

elisabet
26. únor 2010

Ahojte taky dnes vkládám grafík 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

jednave
26. únor 2010

Zdravím všechny snažilky i těhulky 🙂 Já tu moc často nepíšu, za to vás pravidelně čtu, protože jsem líná něco psát 🙂 , ale teď mně nakoplo nanulčino těhotenství a tímto jí moc gratuluju🙂 a řekla jsem si, že se Vás zeptám.
Mám totiž problémy s cystama, k vůli nim mně pořád doktor nechce napsat Clostilbegyt, takže nejspíš půjdu na laparku, ale k věci 😀
Před 14 dny jsem měla nejspíš asi povprvé v životě ovu, dle měření teplot a hlenu, který jsem měla také poprvé v životě. 🙂 , byl fakt ukázkový a teplota také. V den ovu byla teplota 35,9, a od té doby je to už 14 dní se teplota drží 37,1 až 37,2. No, a právě, že už 14 dní mě bolí břicho. V den ovu jsme se s manželem snažilkovali a od té doby mě břicho pobolívá, napřed jen trošinku, poslední dobou občas takové píchání většinou po stranách břicha. Myslím, že je to zase cysta, ale chtěla jsem se zeptat, jestli je při cystě zvýšená teplota?

jerryjanka
26. únor 2010

jednave - a čo tak test?

bobi3
26. únor 2010

jednave, čo ja viem, tak BT môže byť zvýšená aj pri cyste, žiaľ ☹ no ako vraví jerryjanka, čo keby si testla?

jednave
26. únor 2010

No, testovala jsem v pondělí a test byl samozřejmě negativní 😠 , ale zkusím to ještě třeba za týden, pokud teploty budou pořád zvýšené...

pajinka111
26. únor 2010

jednave ahojík dlouhouobu se ti drží teplota pořád 37.1..to může být těhu,ale myslím že i cysta,myslím mi dr.říkal že drží teploty nahoře..ale udělej si test a budeš mít jasno..a dej vědět,ju?nechceš k nám do tabulky?některé tady taky nemají clostil..

jednave
26. únor 2010

Paji, tak jestli vám to nebude žádné vadit, že jsem v tabulce a neberu Clostil, tak mě klidně přihoď do tabulky,jo? Já jsem totiž Clostil měla začít brát už před rokem, jenže se mně loni začaly dělat cysty, tak ho užívat zatím nemůžu ☹

jednave
26. únor 2010

Jinak pak dám uritě s testem vědět, ale bude to ta cysta, nedělám si žádné naděje.

pajinka111
26. únor 2010

jednave jasně napiš údaje a já tě tam hodím...věk ,kolik máš dětí,jak dlouho se snažíš a kolikáty si den cyklu..

nana.76
26. únor 2010

bobi ivf se neboj taky do toho jdu,cekam jen na tu mrchu ne a ne prijit.to je tak ale vzdycky 🙂

pajinka111
26. únor 2010

tady mám odkaz na výpočet plodných dnů,od holek z jiné diskuze.. 😉
http://astro.wendys.cz/jonas.php

sliver
26. únor 2010

pajinka aj si si to rátala podla toho, lebo ja áno a mi tam vyšlo napr. že naj plodný den som mala 12 dní po IUI.....