Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
6. kvě 2009

holky,ja se z toho bezdratoveho pripojeni jednou zblaznim!Staci velky vitr venku a me to skoro nedeje.

wolfskinka
6. kvě 2009

prdecek krasne dialnice 😵

prdecek
6. kvě 2009

😀

dasa.77
6. kvě 2009

tvuj usmev mluvi za vse.Netreba slov

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Prdečku, krásné //, den ode dne silnějí 😵

dasa.77
6. kvě 2009

HOLKY,JA ODCHAZIM,DNESKA TADY SPITE.TAK ZASE NEKDY.AHOJKY A NEZ SE VRATIM,AT JSTE VSECHNY "NAKAZENE" MIMINKAMA.

prdecek
6. kvě 2009

holky myslite ze je bezpecne pro me jet do Brna? od nas to je tak 70km, jedeme autem

wolfskinka
6. kvě 2009

dasa ... no uvidime uvidime

dasa.77
6. kvě 2009

PRDECKU....TEHOTENSTVI NENI NEMOC,JIZDA AUTEM VUBEC NEVADI.70KM,NENI ZADNA DALKA.

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Dášo, kam jdeš, do práce?

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Prdečku, já myslím, že můžeš klidně jet, jízda autem ti nic neudělá 😉

prdecek
6. kvě 2009

ok 😀

luuca2
6. kvě 2009

Dobré ránko kočky 😀
Koukám jak Ti Prdečku krásně sílí ty //, tak to už je mimi zavrtané 😀 . A nějakých 70km autem není žádný problém. Fakt. My s příťou bydlíme v Praze a na víkendy jezdíme k rodičům cca 90km 😉
Já akorát snídám, vánočku s máslíčkem a k tomu kakaou. Já tohle miluju 😅

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Ahoj Luci, teda ty mi děláš chutě, vánočku a kakao, to taky můžu. No a tu vánočku ještě s nutelou 😝

luuca2
6. kvě 2009

Leni já upřednostňuju máslo, nutelu si nedávám na nic, tu dlabu samotnou a to je mnamnka 😀

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Luci, no jako samotnou nutelu taky můžu a sním jí celou na posezení. Ale taky pak podle toho vypadám 😀

mirusska
6. kvě 2009

ahoj baby, jeej prdecek gratulejem ti, sa tesim s tebou 🙂 ako sa mate baby moje, co nove?

ma.ja
6. kvě 2009

ahojky berušky 🙂
jsem po obídku, jdu na chvíli zalehnout. Dneska už mám po práci, tak zas nakouknu 🙂

kri
6. kvě 2009

Ahojte kočky, jak se dneska máte? 😵 V Praze prosvítává sluníčko, tak je to hned veselejší. V tom deštivým počasí se můžu uzívat a nic se mi nechce. 😝

Prdecek, ty // jsou už krásné, ještě jednou mooooc gratuluji! 😵 Zítra to potvrzení z krve bude už jen formalita! 😉

Jinak hlásím, že jsem byla včera na kontrole a vše je OK. Mimísek je dle UTZ pořád o 4 dny starší, takže včera byl přesně 15+0 tt. Měří už cca 11 cm i s nožičkama, tentokrát tu fotečku mám i o něco lepší, tolik sebou nemrskal. Výsledky tripl testů budou za 14 dní, tak doufám, že bude vše v pořádku. Rozštěp páteře Dr. rovnou vyloučil, protože byla celá krásně vidět. Na další kontrolu jdu až za 5 týdnů 9.6.09 (ve 20 tt) a to už by nám měl říci i pohlaví. Jen tedy nevím jak to takovou dobu vydržím! ☹ 🙂

Jo a manža se rozhodl, že je to holka a když na prcka mluví, říká mu Karolíno. 😀 Jen jsem zvědavá co bude říkat, když to bude kluk. 😝

mirusska
6. kvě 2009

ahoj kri....aj ja som bola pondelok na kontrole a moje male ma 5,1cm, krasne ho bolo vidno.....aj ja mam ist az za mesiac na kontrolu, neviem ako to teda vydrzim...vsetko bolo v poriadku, brali mi krv a este aj ster z krcka maternice....vraj tam mam nejaky vred ci co, ale vraj to maju tehotne, sa bojim ci to malemu neublizi ☹ ....aj my si myslime, ze to bude dievcatko....a tebe uz robili testy na davnov syndrom?

bibiankak
6. kvě 2009

Ahojte baby,
už asi dva týždne sem chodím a sledujem to tu. nerada sa vám tu do toho miešam, ale som na tej istej lodi tak sa pridávam. dúfam, že ma prijímete medzi seba a podelíte sa aj so mnou o vaše skúsenosti.
Ja som teraz prví krát brala clostilbegyt - 5 tabletiek, popri tom už asi 4 mesiace beriem estrofem a lutenil.
Bola som tehotná, ale v treťom mesiaci som o bábenko prišla, tak teraz sme sa s priateľom dali na boj.
Tak uvidíme ako to dopadne. Dúfam, že to bude mať čoskoro nejaký efekt.
Budem rada, keď ma prijímete medzi seba.

michamicha
6. kvě 2009

ahoj, tak jsem zpátky od dr. Štítka prej v normálu, takže mi nechává stejnou dávku Letroxu jako teď a prolaktin prej je pod normou, takže ten Norprolac to snížil už po 8 dnech braní, což je super, ale dr. znepokojovala ta hodnota pod normou, takže mě poslala ještě do CARu na konzultaci s dr. jestli mám norprolac vysadit. Takže ode dneška ho vysazuju a mám čekat do pondělka jestli dorazí mrcha. Kdyby prej ne a nebyla jsem těhotná, tak mám zavolat a domluvíme se na dalším postupu, takže asi vyvolávačka a pak začnu s clostilem....no a prej bysme rovnou zkusili inseminaci...

ale to čekání do pondělka to bude děsný ☹

papus
6. kvě 2009

Ahoj clostilky hezké odpoledne i když je zatažené 😉

Prdečku čárky jsou silnější 😵

Leni jak se máš? 😉

ma.ja
6. kvě 2009

holky kde jste kdo??? taky je u vás tak ošklivo??? můj miláček mne nechal samotnou doma, mam depku, cpu se vaflema....včera naše "snažení dopadlo přesně jak jsem čekala-pán tvorstva byl unavenej, takže jsem měla smůlu. Dneska mne pobolívá bříško, jsem 15DC, tak bych řekla, že mam ovulku 😉

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Tak jsem se dovláčela z města a rychle nakukuju. Za chvíli se mi vrátí Milda, tak aby neřekl, že jsem celé 3 dny, co byl pryč, seděla jen u compu 😀

Koukám, že dneska se za námi přišly podívat všechny clostilky - těhulky 😵

Mirusska, no vidíš, jak vaše miminko krásně roste. A neboj se, ten vřed na čípku určitě miminko nijak neohrozí 😉

Kri, vy jste už obříci, změním ti to potom v tabulce. A vy si teda necháte říct dopředu pohlaví miminka? No hlavně aby to byla ta holčička, když už jí manžel pojmenoval 🙂

Májo, dneska jsi skončila brzy, viď. To je dobře, aspoň tu můžeš být s námi. Co včera, znásilnila jsi drahou polovičku nebo dřív usnul, když ho bolela ta hlavinka? 😉

Micha, teda to čekání, to je hrozné, viď. Ale doufám, že se dočkáš toho, že mrcha nedorazí a objeví se silné // 🙂

Šárko, ty jsi dneska taky brzo doma. A to počasí je fakt hrůza, u nás furt prší, k tomu začalo nějak foukat, tak mám vlasy jako rorejs a rozbitý deštník, jak mi ho vítr obrátil. Jsem ráda, že už jsem doma. No a jinak se mám fajn, možná za týden už se rozhodne, jestli přijde mrcha nebo bude mimi. Radši bych to druhé, ale kdo ví, pro jistotu počítám s tou horší variantou 😉
A co tvoje mrcha, už ti dala pokoj?

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Vítám novou clostilku Bibianku, teda už je nás hodně, to bude pořádná drbárna 😀
Je mi líto, že jste o miminko přišli, vůbec si to nedokážu představit a obdivuju všechny holčinky, které tohle zvládnou a jdou dál.
Bibi, na co bereš ten estrofem a lutenil ?

lenka_bohousek
autor
6. kvě 2009

Májo, z toho cpaní se si nic nedělej. Já koupila dva chlebíčky a 2 likérové špičky, že si s Mildou dáme, až se vrátí. A co myslíš? Oba chlebíčky už mám v sobě a jak jsem se cpala, aby to neviděl, kdyby náhodou přijel dřív. To by mi pak řekl, že jsem mu ten jeho šežrala. No a špička už je taky u mě v bříšku a tu druhou mu teda nechám 😀

A koukám, že pán tvorstva fakt včera usnul. Tak to dneska ještě koukejte napravit, vajko taky chvíli vydrží a spermoníci za ním doběhnou. A řeknu ti, že je to všude stejné. Já když jdu k doktorce a řekne mi, kdy bude ovulka a i podle testů a teplotu to vím a chci večer před tím pomuchlovat, tak drahoušek je zrovna nejvíc unavený a dokonce usíná dřív než já. Jakoby to nějak vycítil nebo co. A já pak ležím naštvaná v posteli a říkám si, že jsme to propásli a že se cpu hormonama a on to pak pokazí. No prostě už mi z toho hrabe a je třeba, abych už byla těhule 😉

papus
6. kvě 2009

Leni mrška už pomalinku ustupuje už nejsem jak vodovod 😀

ma.ja
6. kvě 2009

ahoj Leni, dneska jsem měla jen do 10hod. Pak fofrem domů, uvařit, uklidit...aby se miláček napapal a mohl jít pracovat. A večer zas přijde unavenej, a já už mu budu muset ukrást cigáro, protože to už nezvládnu... a to jsem na sebe pyšná, už pátý měsíc nekouřím...
holky to je tak fajn, když si člověk může pokecat s někým, kdo je na tom skoro stejně 🙂

papus
6. kvě 2009

dneska bych to počasí odstřelila tady taky fouká....dnes jsem měla jen ranní a zítra taky 😉 jedem ještě na nákup a juknout se na auto,ale do toh počasí se mi vůbec nechce 😠