Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
18. kvě 2009

ten zo soboty som tam an nedala lebo tam fakt nebolo nic vidno..kedze somt o fotila len mobilom.. ano ja som na clostyle druhy mesiac

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

amisa, krásné //, pěkně jsou vidět 😵

amisa
18. kvě 2009

baby bojim bojim ... vecre si spravim a rano tiez s ksuim ich lepsie nafotit.. lucim sa ozvem sa asi az rano s infoskami

wolfskinka
18. kvě 2009

amisa drz sa ... neboj sa mas to v suchu a od gyndosa pobezis aj s fotkou

moa
18. kvě 2009

a aj predecke bola 2mesiace na clost nie?

katuska15
18. kvě 2009

Amis to je super...tesim sa s tebou...ja som tiez nova tehulka,mne v piatok oznamili, ze budeme mat babo.. 😵 .je to fakt super pocit...GRATULUJEM TI zo srdca...a daj vediet ako si dopadla...

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Katuška, takže to máš potvrzené od lékaře? To je krásné 😵 Tak se opatruj, moc ti gratuluji 🙂

moa
18. kvě 2009

kocky to vam poviem ,videla som tak krasny dokument o tehotenstve a vyvoji babatka 🙂 keby som mohla tak to poslem ale je to strasne velke ,moj drahy to stiahol z netu ani neviem kedy.
a koniec toho vsetkeho je zakonceny ozajstnym porodom.ked som to videla som sa rozplakala ako keby som ja rodila 😀 bolo to nadherne

ak by ste to nehodou aj vy chceli stiahnut tak sa to vola:Discovery.Health.The.Ultimate.Guide.Pregnancy

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Moa, na to se podívám, také mám ráda takové dokumenty 🙂

moa
18. kvě 2009

leni je to super je tam normalne vidiet babatko v brusku ako vyzera a ako vyrasta.

ja som inak rozmyslala,ze ked mam teraz cyklus bez tabliet,ze by som mohla skusit jedno homeopatikum co som si kupila.je to od firmy Heel a vola sa to Hormeel.tiez sa to pouziva na liecbu neplodnosti a upravuje menstruacny cyklus a veci okolo toho 🙂
fakt rozmyslam,ze to skusim tento cyklus co to povie

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

moa, ta homeopatika vyzkoušej, ta ti neublíží 🙂

moa
18. kvě 2009

vies leni lebo ja som tak rozmyslala,ze ja bez liekov MS nemam tzn.,ze nemam ani ovu.no a tot som si kupila pred tym nez som nasla tohto dokiho tak som to polozila do lekarnicky,ze mozno dakedy.
ja to asi len skusim ved homeopatika nenarobia taky neporiadok v tele ako hormonalne tabletky.myslim tym,ze su setrnejsie a nie az take silne 😉

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

moa, to si právě také myslím, že homeopatika ti v těle nic neprovedou, jsou šetrná na rozdíl od hormonů. já bych do toho také šla a zkusila to 🙂

papus
18. kvě 2009

Hezký večer 😉

moa
18. kvě 2009

skusam hladat ci to ma aj nejake vedlajsie ucinky ale zatial som nenasla nic .letacik je pisany asi po francuzsky aj ked som to kupila tu.skusim este daco najst na nete.
a to by bola sranda keby sa to po tom podarilo 😀
niekomu co som citala pomohol aj Gynex

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Hezký večer i tobě Šárko 🙂
Tak konečně doma z práce. A co malý, už má lepší ta očička?

moa
18. kvě 2009

tak asi som blba 😒 alebo neviem.nasla som davkovanie,zlozenie ale vedlajsie ucinky nie,tak to potom asi ziadne nema

papus
18. kvě 2009

Leni teď bohužel o něm nevíme včera večer šel k mámě tak až příští týden ho zas máme,ale včera už bylo vidět,že kapky zabrali 😉 dnes bylo v práci mrtvo kdybych tam nebyla nic by se nestalo

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

moa, to je dobře, že jsi nenašla vedlejší účinky. myslím, že homeopatika působí jen na ten určitý problém a právě, že jsou to homeopatika, tak nemají žádné vedlejší účinky 😉 a teda jestli budeš těhulka, tak by to fakt bylo skvělé a moc ti to přeju 🙂

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Šári, tak to je dobře, že už mu to zabíralo a příští týden bude úplně v pohodě. Naštěstí děti si ty nemoci tak moc neberou 😉
A vidíš, já zase v práci měla docela chaos, nejhorší to bylo po obědě a už jsem byla tak hotová, že jsem si myslela, že únavou ani domů nedojdu.

papus
18. kvě 2009

tak to jsi si teda dala ☹ já jsem byla docela ráda měla jsme dnes den blbec nic se mi stejně nechtělo 😒

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

No já taky měla docela blbej den, už od rána a k tomu mě docela bolela hlava a v práci to stála za houby a nešlo mi to od ruky a dělala jsem chyby, no prostě hrůza. ještěže už jsem doma, za chvíli jdu do sprchy a pak chrnět, jsem nějak moc unavená a těším se do postýlky 😝

papus
18. kvě 2009

já se taky půjdu vykoupat a asi zalezu a něco si přečtu...Pepa mi už chrní u telky tak to asi žádná romantika nebude 😀 ty už bereš clostík?

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

dneska před spaním zobnu první tabletku. A u nás taky romantika nebude, Milda má odpolední a než přijde z práce a něco pojí, tak já už jsem dávno tuhá 😀 I když vlastně nevím, nevím, teď přes ms nic nebylo, tak to asi bude mít choutky, ale já tak nemám ráda, když mě v noci vzbudí, protože pak nemůžu usnout 😠

papus
18. kvě 2009

tak to mě právě naopak krásně uspí 😵

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

mě taky, ale nesmím už předtím spát. já třeba usnu v půl desáté, spím jako dřevo, Milda mě v jedenáct vzbudí a je hotovo, on už si dávno pochrupuje a já čučím do stropu 😀

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Tak už se budu loučit, jdu do té sprchy a do hajan. Šárko, třeba se Pepa probudí a ještě tě překvapí 😉

Kočenky, přeju všem krásnou dobrou noc a hezké sny a zítra pa pa pa 🙂

papus
18. kvě 2009

u nás je to tak,že pepa usne u telky já ho budím když jdu spát a on jo jo už jdu a pak se přemístí po půlnoci je čilej vzbudí mě 😵 ale když jdeme spát oba a usne dřív než já tak já pak čučím do stropu a ne a ne usnout...zlobila bych,ale mám smolíka 😀

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

No ale koukám, že usínání chlapů u telky je všude úplně normální. U nás zalehne v sedm ke zprávám a v sedm a pět minut už spí a co je nejhorší, drží ovládání v ruce a já musím přepínat na televizi 😀

lenka_bohousek
autor
18. kvě 2009

Jo a budit ho chodím i několikrát a furt říká, že na gauči se mu spí líp a někdy tam spí nepřikrytej až do rána a přijde třeba až ve 4 celej prochladlej a otravuje, že se chce ohřát 😀

A už fakt jdu, hezky se vyspi. Pa 🙂