Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

amisa
19. kvě 2009

dievčata založila som temu novu na tehtenstve :Tehiulky od Clostilbegytu - pokračovanie od Léčba Clostilbegytem .. a // pro všechny 🙂 pridajte sa 🙂 mozme si vykecavat problemy a radosti ktore su spojene od otehotnenia s closytlom 😎

wolfskinka
19. kvě 2009

amisa ... no super temicka, ale zial ja nie som tehotna tak tam ist nemozem ☹

amisa
19. kvě 2009

no ved bude pre teba nachystana ked budes a budes vidiet co dalej

dasa.77
19. kvě 2009

hemokoagulacni screening????...........zatim jsem nic nenasla.Nevite nektera z vas,co jste tady,oc jde? Jak probiha vysetreni? Snad to na netu najdu 😠

dasa.77
19. kvě 2009

zapomela jsem.........AHOOOOOOOOOOJ. ....jsem to ale nevychovany spratek 😀

wolfskinka
19. kvě 2009

amisa ... no len aby som sa toho aj dozila vobec

dasa.77
19. kvě 2009

Tak mame za sebou prvni den snazeni,jeste dnes a zitra.Doufam,ze ovu uz probehne.Musi.Dalsi mrchu uz necekam.Zitra jdu opet na UTZ,byla jsem vcera,jen 1 dominantni folik 17mm.Coz na ovu je jeste brzo.Snad dnes.Ja jsem si myslela,ze kdyz mam takovou konskou davku clostiku,budu tam mit aspon 4 veeeelike foliky a hovno.To nechapu,ted by to melo o to lepe fungovat.Ze by to bylo tou mesicni pauzou? A je zvlastni,ze me boli vice leva strana,ale tam mam jen par malinkych,ten veliky je v pravo.

dasa.77
19. kvě 2009

Tak ja zase jdu.Pomalu se musim chystat do prace,dnes tam od rana leje.Je tam tak hnusne,ze by ani psa nevyhnal,no a me prave s tim psem vyhnali na ockovani.Prisla jsem domu a mela v teniskach bazen.Ponozky jsem mohla kroutit.

ma.ja
19. kvě 2009

ahoj clostilky 🙂 co děláte, že jsme až na třetí stránce!!!
Teď jsem přišla z práce, přišel mi balík s hadříčkama a mam vztek, půlku musím vrátit, protože je mi to malé!!! A to jsem si minulý měsíc po clostilu říkala, že jsem vyjímka, že jsem nepřibrala, ale teď....fujtajbl 😝

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Amisa, už se těším, až za tebou a ostatními těhulkami-clostilkami budu chodit do nové diskuze 🙂

Čauky Dášo, já dneska makám jako šroub, teď jsem přilítla domů a musím se pustit do žehlení a sbalit si věci, protože v pátek odjíždím na dovču a jindy na to nebude čas. Takže dneska budu mít fajn odpoledne 😠

A koukám, že taky na clostík reaguješ jinak. Já měla jen jeden denně a hned poprvé 2 folíky, pak 3. Ale to nevadí, když je jen jeden, ještě vyroste a bude to ten nej a spermijka si ho určitě najde 😉

Ahoj Marcel, no teda s tím oblečením, to mi povídej. Jsem si včera zkoušela 3/4, že si je jako vezmu na dovolenou a neobleču je přes stehna a zadek. Já jsem po clostíku přibrala nejvíc právě na stehnech, zadku a břiše. A jako na prsou, kde by se mi to hodilo, jsem nepřibrala nic ☹

prdecek
19. kvě 2009

holky nemůžu tu novou diskuzi najít hoďte sem odkaz prosím 🙂

ma.ja
19. kvě 2009

ahoj Leni, přesně jak říkáš, stehna, zadnice a břich....kdyby aspoň v tom bříšku něco bylo ☹
Kam se chystáte na dovču?

papus
19. kvě 2009

Jsem doma z práce uf dnes to byl nápor oproti včerejšku 😒 do toho mě bolí na pravé straně asi vaječník nevím zda ovulka či co ovulku jsme měla od čtvrtka,ale teď mám i ten průsvitný gel tak nevím 😕

amisa
19. kvě 2009

ma.ja.. no presne asi pribrala kazda.. ja mam nastastie sadu velkych dzinsov od mamy 🙂 tak o cislo vetsie..ale aj tak su anjlepsie saty..a velke tuniky..ale pozri ak sa podari abbo tak budes na tu svoju sunku hrda 🙂

amisa
19. kvě 2009
lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Prdečku, než se sem dostanu, tak už jsi jí našla. Já jí taky prvně hledala na českém koníkovi a pak mě napadlo, že asi bude v zahraničí 😀

Marcel, to mě právě taky štve, že v bříšku je akorát tak sádlo a mimísek nikde ☹
Jedu s mamkou na poznávačku do Rakouska a Německa 😉 A až se vrátím, tak mi akorát začne ovulka, tak mi to pěkně vyšlo a doufám, že se pak už brzy přesunu do nové diskuze těhulek 😉

Šárko, tak jsi taky měla blbý den, u nás je ještě zase hrozně dusno a to je ještě horší. A nemáš třeba opožděnou ovulku?

Amisa, já pár tunik doma mám a tuhle když jsem v jedné šla do práce, tak se mě hned všichni ptali, jestli jsem těhotná 😀

prdecek
19. kvě 2009

Mě to pak napadlo, že to bude asi na slovenských stránkách 🙂 snad to bude brzo i na českých 🙂

amisa
19. kvě 2009

lenka nooo ono nesmu byt az tak volne.. ale pznam to..mam jednu taku krasnu ale nazebrkanu .. mi vsetci kukali kde mam pod nou brucho.. vtedy som boal este krasna stihla.. dens to brucho tam uz bude.

papus
19. kvě 2009

leni já si dělala porvé v životě teď ty ovu testy a od toho čtvrtka byli všechny pozitivní až ten včerejší poslední byl negativní tak nevím no hold to dnes zkusíme 😝 když nebude Pepa mrtvolka 😀

amisa
19. kvě 2009

papus ja som si tiez tento clyklus robila prvy krat ale len raz bola tak vyrazna ciarka testovacia ako konrolna...a o 24 hod na to bola ovulka

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Amisa, to víš, jakmile máš na sobě něco jen trochu volnějšího, tak už mají všichni podezření. A kdyby tak věděli, jak si to všechny přejeme a jak rády budeme nosit volné tuniky 😉

Šárko, tak to jo, tak kdy už byl včera negativní, tak to je po ovulce. No ale já mám někdy hlen i po ovulce a pak až do ms. No ale sexíku není nikdy dost a pojistit se to musí 😀

ada22
19. kvě 2009

Jo to mi teda na těch tunikách pěkně va. Se mi děsně líbí sem tam i nějakej špek se tam krásně schová 😀 , ale každej zkoumá jestli je pak holka těhu nebo ne 🙂 .

papus
19. kvě 2009

no tak to pojistíme 😀

papus
19. kvě 2009

Amisa a ty jsi si ovu testík dělala jen jednou nebo více dní???

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Ada, přesně, mě se taky moc líbí a právě se tam schová i špek a je to prostě pohodlné. Ale lidi na to nejsou zvyklí a tak za tím hned hledají těhu 😀

Šárko, jj, pěkně to pojistěte. My na to asi dneska taky už vlítnem, Milda už je nedočkavý, i mi to volal z práce, že mě teda vzbudí až přijde 😀

amisa
19. kvě 2009

papus 5 dni na treti den bola ovulka

papus
19. kvě 2009

tak to Leni hurá na to 🙂

amiso tak to já taky 5dní a ty 4dny byla a včera už ne

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Berušky moje, tak už se dnes loučím, ještě si rychle usuším vlásky a jdu do hajan.
Hezky se vyspinkejte a zítra písněte 😉
Krásnou a plodnou noc vám všem preji 🙂

miluse
19. kvě 2009

ahojky cholkýýý... se mi po vás trošku stýskalo, tak se jdu na vás juknout a na chvíli zase patřím do party, neb od zítra zase začínám s clostíkem, neb jsme se s manžou rozhodly, že před IVFkem ještě zkusíme IUI 😉 tak příští týden jedu do genetu na konzultaci, snad mi to mudra nerozmluví, neb poslední spermiogram dopadl docela dobře, tak proč to nezkusit, že. 😉

lenka_bohousek
autor
19. kvě 2009

Jééééé, ahoj Miluško 🙂 No to je krásný, že se k nám zase vracíš 🙂 Takže nakonec jdete do IUI, to je skvělé. A už se těším na noční návaly a změny nálad? 😉