Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
27. kvě 2009

tak jak jsem se nudila,hledala jsem na netu neco o OVU testech.A opravdu jsem nasla,ze pregnyl a veskere leky obsahujici hcg maji vliv na OVU testy.Nedoporucuje se testovat se pri podavani pregnylu

ma.ja
27. kvě 2009

tak dneska si už o mne Jirka myslí, že jsem blázen, neustále se tady che 😀 chtám

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

no Marci uznej, že tak trochu bláznivý jsme 😀

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

Dášo, tak to je zajímavý. Příště teda netestovat, prostě je jasný, že pregnyl ovulku zařídí a dál není třeba to zkoumat 🙂

ma.ja
27. kvě 2009

a u nás bylo houbový kyselo, herkules, a teď jdu na meloun
musím uvolnit židli u PC...ale ještě nakouknu 🙂

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

ty jo, meloun, taky bych si ho dala. zítra ho musím koupit 😉

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

taky musím na chvíli uvolnit comp, tak jdu mezitím do sprchy

dasa.77
27. kvě 2009

melounek bych si ted fakt taky dala

maja.....ahoj

meli jsme spagety

dasa.77
27. kvě 2009

tak dobrou noc devcatka.Zase zitra.

ma.ja
27. kvě 2009

jsem vykoupaná, baštím meloun, Jirka mne ještě ukecává na zmrzlinu...ten má chutě, podezřívám ho, že to mimčo máme jinde 🙂
berušky dobrou noc, zítra pa 🙂

lenka_bohousek
autor
27. kvě 2009

taky přeju dobrou noc, jsem pěkně vytuhla u televize a najednou už je tolik hodin.

krásně se vyspinkejte a zítra ahooooooj 😵

wolfskinka
28. kvě 2009

dobre ranko

prdecek
28. kvě 2009

páni tady dneska nikdo není jo??? teda 🙂 všechny asi odpočíváte nebo děláte mimísky 😀

posílám těhu bacílky: prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky prsky 😵 😵 😵 😵

wolfskinka
28. kvě 2009

prdecek ked tu nikto neni tak budem pazrava a zozeriem ich vsetky aby nevychladli

prdecek
28. kvě 2009

jo 😉

wolfskinka
28. kvě 2009

tebe tie tt uz tiez nabiehaju

kkamca
28. kvě 2009

ahoj...clostylb.jsem brala prvně a folikulík se mi dle uz objevil jen na pravé straně-- 😖 dostala sem ihned duphaston..Naco?nevíte někdo

wolfskinka
28. kvě 2009

duphaston je na udrzanie tehotenstva a zlepsenie sliznice maternice pri uhniezdovani

kkamca
28. kvě 2009

wolfskinka--aha...díky.četla sem tady něco o OVUlačních testech..ono něco takového existuje 😨 ?Dá se to používat i při nepravidelné menses?A co to stojí?A je to bez předpisu ...to mám otázek co 😀

wolfskinka
28. kvě 2009

kkamkca ovulacne testy existuju ale su drahe .... existuje aj taky pristroj kde das sliny a podla toho aky je obrazec vidis ci je ovulka ak su stvorceky tak je ovulka ak su len bublinky tak nie je ... to sa da kupit v lekarni a mozes to pouzivat stale ...

kkamca
28. kvě 2009

wolfskinka---a jak se ten přístroj jmenuje a kolik cca stojí?

shaarka
28. kvě 2009

prepacte za drzovku, ale tie ovulacne testy (ci uz mikroskopicke, ci svetielkujuce na cerveno a zeleno) nie su velmi spolahlive, pretoze ukazuju plodne dni aj castejsie za cyklus a dokonca aj chlapom... niekomu to funguje a niekomu nie.
kkamca, spolahlivejsia je metoda merania bazalnej teploty (to je uz len dodatocne zistenie ovulacie), alebo potom v case plodneho hlienu skusat ovulacne testy na moc.

samson
28. kvě 2009

Zdravím holky - prosím mám dotaz po agulitinu se MS musí dosavit kdy do 10dnů?

papus
28. kvě 2009

krásný podvečer clostilky 🙂

samson po auglinu by se MS měla dostavit 5až 7dní já ho měla a dostala jsem to za 5dnů

samson
28. kvě 2009

Ok děkuji 😉

dasa.77
28. kvě 2009

ahoj baby.
chytla jsem opet nejaky bacil.ted to bude urcite ten od prdecka. 😉

ma.ja
28. kvě 2009

ahoj berušky 🙂
já už mám dneska páteček 🙂 🙂 🙂 zítra mam dovolenku 🙂 🙂

dasa.77
28. kvě 2009

zitra mas dovolenku? to se nekdo ma,berusko 😀

ma.ja
28. kvě 2009

jj, jedem navečer do Prahy pro naši, přiletí z dovči. Ytím to máme v plánu s výletem, ale to záleží na počasí

a co ty Dáši? Jak je to s tebou?

dasa.77
28. kvě 2009

majo....ahojky.
myslis ja a dovolena,nebo ja a clostik,ms a mimi?