Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
4. kvě 2011

@nathali Neboj urcite zlepsi. Urcite je to tim vypetim a tim, ze mimco nejde. Netlac na pilu a bude to dobre 😉

nathali
4. kvě 2011

@jika10 to mas pravdu je to tym vypetim ale jak pises este ze v tom nie som sama 😉

leeena_4
4. kvě 2011

@jika10 já jsem o tom chocholouškovi taky uvažovala 😀 😀 😀, neboj, nejsi v tom sama a řekla bych, že je nás mnohem víc, jen né každý to přizná 😀 😉

lifinka
4. kvě 2011

@puckal díky, halvně zdraví, mm řekl, že do třetice to bude ta princezna, to jo, tři děti v dnešní době...jsem říkala nemrkej mi bříško na velikonoce,, co když je tam kluk!haha a má to!No venku je strašná zima také tam mám rajče a kedlub....no jinak jsem se bála jet včera dom, co bude u baráku za potopu a světe div se nic...uf

puckal
4. kvě 2011

@lifinka to jo, 3 děti jen pro bohaté, ale třeba časem, až ty 2 odrostou proč ne........ale já budu ráda za to první dítko ale u 1 také nechchi zkončit 🙂 Jeden pokojík je modrý druhý fialový a jeden velký bílý....tak máme víc pokusů 😅 To je dobře, že u vás jinak OK.....ještě aby jsi tam měla vodu.

puckal
4. kvě 2011

@leeena_4 přesně myslím si že to řeší každá druhá, jen málo kdo to přizná. Manža je v poho, mi řekl, co bych chtěla když teprve od ledna mám ovulku, tak teprve začínáme se snažením a nemám panikařit. Je pravda, že minule jsem si ráno zapoměla změřit teplotu a hned se zajímal proč, zda si myslím že už to nemá cenu nebo co, tak pro jistotu mě ráno kontroluje, že měřím....občas se zeptá kdy je plodné období a já mu říkám, že jsme ho prošvihly a je klid, a děláme tutu nunu kdy chceme.....samo já to vím, ale nepovím. Minule jsme to teda zkoušeli denně v té době a stejně na prd....asi jak jsme to oba veděli 😅

leeena_4
4. kvě 2011

@puckal taky s tím mooc hezky bojuješ 😉 a díky tomuhle přístupu se nám určitě brzo zadaří 😉 😵

nathali
4. kvě 2011

@puckal to je mile ze manzelovi vedome klames ze kedy mas ovulku 😀 ale je to fajn aspon clovek na to tolko nemysli
juuuj baby normalne som ako vymenena 🙂 snad mi to uz vydrzi 🙂
@lifinka tak voda ustupila?? a co ty jak sa citis???

lifinka
4. kvě 2011

@nathali voda je pryč, jen se drží ještě před zídkou, ale tam necodíme tam to tak 3týd. bude...jinak mě je celkem ok. jen mám zítra zubaře, tak mám strach, jde i Ivoček tak snad pusinu otevře 😕 .A ještě mám genetiku, tak mi aspoň další dr, potvrdí klučinu. a jak ty, nedočítám...

lifinka
4. kvě 2011

@leeena_4 jak pokračujete?

nathali
4. kvě 2011

@lifinka tak super ze je voda prec 🙂
joj zubara ja tiez nemam rada ☹ snad to tam obaja zvladnete 🙂 som zvedava co ti povedia na genetike snad bude vsetko ok 🙂
ja som asi po ovu neviem cakam na ff ked ju vyznaci a cakam na zazrak 😀 ktory stale neprichadza ale uz som v pohode bola som s toho vsetkeho na nervy a prenasal som tu naladu do vztahu a to bolo strasne zle

prave sa uz chystam do prace ☹ tak sa mi tam nechce
tak sa tu majte kraaasne 🙂 a vecer sa mozno ukazem 😉 papa

lifinka
4. kvě 2011

@nathali drž se, ať je ti lépe a co na gyndě, byla jsi?

nathali
4. kvě 2011

@lifinka ano bola v pondelok dr. nasiel na pravej strane vajucho 19mm pichol pregnyl ale vcera nic nebolo takze neratam ze by to tento mes.vyslo jedine ak by mrsky vydrzali od pondelka rana do teraz 😀 ale na zazraky u seba neverim 😀

babyyyy joj este raz moc diky jak sme tu kecali normalne ste ma nakoplni 🙂

@leeena_4 a jak si pisala o tom nasrani tak som nasrata az az chcem aby sa vratila ta stara Natalia ktora bola a to chce aj feri a myslim ze sa prave vratila uz nebudem na nic naliehat necham to tam ved raz sa nam podari 🙂 diky este raz 😵

leeena_4
4. kvě 2011

@nathali Těší mě, stará Natalko 😵 😉

wwwerca
4. kvě 2011

Holky dodrzujete zakaz rizeni kdyz uzivate Clostilbegyt?

gabriellka
4. kvě 2011

@nathali takto isto som bola na tom ja. Podarilo sa nám keď som to najmenej čakala 🙂 mm mal ísť na SPG, tak sme nemohli snažilkovať 7 dní pred vyšetrením, prišiel na vyšetrenie a doky mal dovolenku, mal prísť za 3 dni - to už bolo 10 bez sexu a keď tam zase prišiel, tak doky mu povedal že tieto vyšetrenia robia iba v piatok, čo malo byť o 4 dni. Čiže dokopy 2 týždne bez sexu a tiež som potichučku čakala na mrchu, lebo v tom mesiaci to nemohlo vyjsť. A prdlajz čo by nemohlo...keď to má prísť tak to príde 😉 držím palčeky

mirkatv
4. kvě 2011

Kocky potrebujem radu. Som 33 DC a robila som si tehot.test a boli tam // ale omylom som otvorila aj ovulacny tak som ho tam len tak zo srady vopchala a aj tam boli // .Je to mozne? Clostil som tento mesiac nebrala mala som jednu kontrolu a nechcela som doseba pchat hormony. Alebo to moze byt zapal ? Alebo co? Nechcem manzela zbytocne salit aby nebol potom smutny. Poradi mi niekto ? Moze to byt aj cysta ? Clostil som brala len 1 mesiac.

jania023
4. kvě 2011

@mirkatv ahij hod tu tvoj testik..kolko si DPO?

mirkatv
4. kvě 2011

Asi 18 DPO

mirkatv
4. kvě 2011

asi ho uz vlozilo.

jania023
4. kvě 2011

@mirkatv nie nie ziadna fotecka..skus to este raz

mirkatv
4. kvě 2011

Ale mne ukazeuje ze je vlozeny.

jania023
4. kvě 2011

@mirkatv keby bol vlozeny tak ho vudis n a ploche a tu nic nieje 😒 skus sa s tym pohrat..kde si ho dala tu na clostibegyt alebo inde?klikni na pridaj fotky kprispevku a tam ti ti nacita hned a ked to odosles tak ta fotka ide z textom..

mirkatv
4. kvě 2011
jania023
4. kvě 2011

@mirkatv tak moja k tomu ti mozem povedat iba tolko....Veloka GRATULAAAACIA 😉 je to tam..je to tehu test??

gabriellka
4. kvě 2011

@mirkatv no ja by som povedala že potichučku gratulujem 😉

mirkatv
4. kvě 2011

@jania023 Je to HCG .

jania023
4. kvě 2011

@mirkatv tak uz mizes oslavovat..je to silne takze je vsetko ok 😉

aduskatt
4. kvě 2011

@mirkatv bola si bez akychkolvek liekov? teda pregnyl ti pichal dr, ci nie?

mirkatv
4. kvě 2011

@aduskatt Tento mesiac som nebrala nic. Ani clostil ani pregnyl.