Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

wera
12. pro 2009

tak a prikladám aj ja môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db

wera
12. pro 2009

Dievčence a páči dnešná tabulečka:

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............55DC/30dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............43dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

sofokleska..................24r.............0d..........34DC.........................1x1cl............15mesiacov
nanulik.......................27r.............0d..........34DC/14dpo/..............1x1cl.............12 mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........34DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........32DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........25DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d..........25dc /11dpo/................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........24DC/9dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........24DC/9dpo/..................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........23DC/9dpo/...................2x1cl............18mesiacov
jane86.....................23 let...........0d..........22DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........20DC/3dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........19DC/5dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........11DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........11DC...........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............6DC...........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............5DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............4DC..............................0cl................9 mesiacov

dasa.77
12. pro 2009

wera..........maz zvlastni krivku,tesne po MS hooodne vysoke teploty.Ale nevim,proc se ti ovulka ukazala modrou carou? co to znamena?

wera
12. pro 2009

dasi no tie teploty po MS nechapem ani ja... mozno som mala v tele nejaky zapal.. a modrou ciarou sa mi ovulka ukazala lebo som si ju tam po pregnyle zaznacila sama 😉

dasa.77
12. pro 2009

wera.................aha,nevedela jsem,ze to jde.sama si vyznacit ovulaci.
pises,ze ti pripada pozde moje ovu.to je u me normalni.nejdrive 16DC,spise 18.cykly se mi protahly na 31,32dni.LF by mela byt aspon 12dni,coz mam.Tak to asi nevadi.Ale kdyz si zitra zapisu teplotu,ktera bude 36,7,nebo vyssi,ovu se mi vyznaci na 18DC.uz jsem to zkousela,coz docela nechapu.

a taky mi pripada zvlastni,ze ovulku pocituji posledni 3,4 cykly.Mivam v ten den dost velke bolesti,chvilema az krece.Naposledy jsme keksikovali v tu stredu,coz byl 17DC,mela jsem hrozne bolesti,ale musela jsem to vydrzet.Chteli jsme to vcera pojistit,ale nejak se mi nechtelo a dnes uz je podle me stejne pozde.Bolesti prestaly hned ve ctvrtek rano.Tak snad jsme se trefili a konecne se zadari.Byly by to moje nejkrasnejsi vanoce minimalne za poslednich 15 let.MS necekam na stedry den a rozhodla jsem se,ze kdyz mam posledni stimulovany cyklus,koupim si tehu test a udelam ho den pred ocekavanou MS.Me se totiz uz po druhe stalo,ze nez jsem zacala vubec spinit,sla jsem na wc a vypadlo ze me neco jakoruzovy chuchvalec.Nevim,co to mohlo byt.Jestli oddelena sliznice? Ale je zajimave,ze me ve dnech,kdy mam po ovulaci vadi smrad z cigaret,nektere vune jidla a tak.Jsem z toho zmatena.Navic jsem dnes zaznamenala tmavsi vytok.

jane86
12. pro 2009

Ahojík holky je tady někdo?

dasa.77
12. pro 2009

ahojik.uz jsem te nestihla.chteli jsi se podelit o dobrou zpravicku?

wera
12. pro 2009

pekný večer žienky 🙂

dasi ked si na FF zaznacis do liečby injekciu pregnylu (hcg) tak sa Ťa to spýta že kedy si mala ovulku... dasi a nechodievas pocas uzivania clostylu na folikulometriu a na pichnutie pregnylu? moc moc Ti držím palce aby Ti to tento cyklus vyšlo 🙂 a jasné treba si spravi testík, veď po cca 10 dpo by už mohlo byť niečo vidno 🙂 ... ja som zatiaľ nenabrala odvahu aby som testla...rozmýšľam že testnem zajtra ráno...ale strašne sa bojím sklamania... 😒

dasa.77
12. pro 2009

ja chodivam na UTZ od 12DC,ale tento posledni cyklus jsem uz nesla.

xena1
12. pro 2009

wera aj ja sa bojim sklamania a hoci som dnes 27DC a 12DPO netestujem...testovala som na 22DC tj asi 9-10dni po pregnyle,bola tam slabulinka ciarka...ja to pripisujem vplyvu pregnylu aj ked som pocula rozne nazory...dnes som dobrala duphaston...citim hlavu a brucho...tak neviem...ani nie tak podbrusko ako cele brucho...ako nafuknutie...ja som si nejako v sebe zakodovala,ze ked mi nebude nic,vtedy budem tehu...vsetko ostatne je naznak toho,ze sa mrcha blizi...

dasa.77
12. pro 2009

tak ja jdu hajat,zitra delam cely den 😠

wera
12. pro 2009

dasi tak dobru noc a nech Ti zajtrajší pracovný deň rýchlo ubehne 🙂

dasa.77
12. pro 2009

xena,pokud dobre pocitam tak 22DC jsi byla 7 dni po ovu a to je na testovani jeste brzo.

wera
12. pro 2009

xeni aj ja budem zajtra 12 dpo tak neviem neviem či to neskúsiť...ale tiež sa trochu bojím toho že či tam ešte ten pregnyl nebude... čítala som o pregnyle už toho strašne veľa, ale niekde píšu že sa udrží v tele 5 dní a niekde že až dva týždne, tak fakt neviem... xeni a ty chceš kedy skúsiť testnúť?

xena1
12. pro 2009

je a velmi skoro...ja nezvyknem testovat,bola som vsak na vysetreni hormonalneho profilu a doktor mi volal ze mam hodnoty hraniciace s tehu ze mam skusit test...tak som skusila..

dasa.77
12. pro 2009

pregnyl se drzi u kazdeho jinou dobu a take zalezi na telesne hmotnosti a davce.papa

dasa.77
12. pro 2009

xeno,to mi chces rict,ze jsi byla na HP v dobe po ovu? to by bylo ok,ale proc,kdyz ti pichli pregnyl?jak se tim pak muzou ridit?

xena1
12. pro 2009

baby asi ma dasa pravdu ze je to indi vindi,ale myslim ze tych 7dni je max...
weri,rozmyslam ze testnem az v stredu ak nedostanem...ja mavam kratke cykly,tak 26-29max,ale teraz bola ovulka podla folikulometrie neskor...tak este cakam...inak mala som dva dominantne foliky..bojim sa testnut zvlast po tom ako mi je dnes,boli ma hlava a brucho...neviem co si mam mysliet...a ty kedy testujes?

wera
12. pro 2009

xeni bolest hlavy a brucha este nemusi znamenat mršku.... môže to byť kľudne aj príznak tehu...
ja uvidím, ak sa podarí tak testnem zajtra ráno... ale uvidím podľa teploty ktorú ráno nameriam, ak bude vysoká tak asi skúsim testnúť 😉

xena1
12. pro 2009

dasi ja som to hovorila ale lekar tvrdi ze by to uz nemalo mat vplyv...inak bola som tam hlavne koli stitnej...
weri,ved prave ze sa v tom uz nevyznam...brucho ma skor pobolieva tak vyssie ako keby mi v nom horelo,zvlastny pocit..tak ti drzim palceky na testik a daj vediet

wera
12. pro 2009

ďakujem xeni, a určite ozvem ak testnem 🙂 🙂 🙂

xena1
12. pro 2009

weri a citis sa ako?

wera
12. pro 2009

nooo to neviem.... asi sa priveľa pozorujem... 😒 ale pobolieva ma už pár dní v podbrušku...ale inak nič také...jedine že som trochu viac unavená ako inokedy...ale to môže byť aj počasím...

wera
12. pro 2009

tak a idem do hajan, prajem krásnu dobrú noc všetkým snažilkám 🙂

xena1
12. pro 2009

tak uvidime aky bude zajtrajsok...krasne sny....vsetkym

dudunidu
12. pro 2009

ahoj kočky! 🙂 Dnes jsem se sem vůbec nedostala, až ted, byla u mě na návsteve kamoska...Tak jsem se dočetla že budete ráno testíkovat! 🙂 Tak moc držím palečky!!! 🙂

No Bobi a Weri já žádné příznaky nemám, no ani nemám jistotu, že mám průchodné vejcovody...Takže já se k tomu rdši příliš neupínám...těch zklamání už bylo tolik.. ze začátku jsem bývala zklamaná hodně, teď už to beru tak nějak statečněji 🙂 No kdyby to vyšlo, bylo by to super, ale radši počkám, až jestli přijde mrcha, stejně to poznám brzo dle BT, jestli začne klesat... zítra ráno sem hodím grafík 🙂

dobrou noc ! 🙂

nanulik
13. pro 2009

ahojky malá zmena v tabulke 😉

Těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...............55DC/30dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............43dc...............4 měsíce..28.11. našla //

snažilky:

sofokleska..................24r.............0d..........34DC.........................1x1cl............15mesiacov
juliet2812.................30 r..............0d..........34DC..........................2x1cl...............6 mesiacov
mireag.......................28r.............0d..........32DC............................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
kkamca.....................29let...........1d...........25DC...........................1x1cl..............39snažení
wera.........................26let...........0d..........25dc /11dpo/................2x1cl...............? snažení
nela00......................32 let..........0d...........24DC/9dpo/..................2x1cl..............19měsíců
dudunidu..................29 let...........0d..........24DC/9dpo/..................2x1cl...............9měsíců
bobi3........................32let..........0d...........23DC/9dpo/...................2x1cl............18mesiacov
jane86.....................23 let...........0d..........22DC.............................2x1cl..............12měsíců
dasa.77....................32let............0d..........20DC/3dpo/....................2x2cl..............37mesicu
nana.76....................33let...........2d..........19DC/5dpo/....................3x1cl......1x ivf 32mesic
govinda .....................29r............0d...........11DC...........................2x1cl............11mesiacov
jerryjanka...................26let..........0d...........11DC...........................4x1cl.............23 mesiacov
jaspina.......................27 let.........0d............6DC...........................2x1cl.............7měsíců
denkap......................30r ............0d............5DC .............................0 cl..............19 mesiacov
slavulilienka.................32 let.........2d.............4DC..............................0cl................9 mesiacov
nanulik.......................27r.............0d............1DC............................2x1cl.............12 mesiacov

xena1
13. pro 2009

dobre ranko babule, ako vysli testiky???prajem krasny dnik...

wera
13. pro 2009

ahojte 🙂 ...no ja som dnes ráno merala teplotku ale hodne klesla...tak mi to bolo hneď jasné... aj testík to ukázal... 😢 no tak teraz už len čakať aby prišla mrcha rýchlo a mohli sme skúšať znova.... 😖

wera
13. pro 2009

tak a ešte aj môj grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2b41db