Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 xixi🙂))ja to poznam, a tentokrat som mala hlienu ako za 10 ovuliek.ale o 10 dni skor...tak ja neviem

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 dnes prisla kolegyna po troch mesiacoch PN do robty, uz s riadnym bruskom a so smiechom sa ma pytala, ci este nepatrim do ich fanklubu...a pri mne stali dve kolegyne, obe uz v siestom mesiaci.mi to nepadlo uplne dobre

jika10
23. kvě 2011

@leeena_4 No me to taky nebavi, ale holky s tim nejak nechteji prestat. Clovek by uz rekl, ze je to OK a pak je to tu znova

leeena_4
23. kvě 2011

@jika10 tak toho necháme i my 😉 už jsem se taky párkrát takhle nad nějakým tématem "kousla" 😀

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt Tak to je fajn, ja bych chtela taky nekdy poznat plodny hlen. My si ted s manzou koupili cervene vinko a jdu poctive pit 😀 Takze zachvilku me bude asi cekat odvykacka. S tema kolegynema me to mrzi, ale nesmis si to tolik pripoustet. Musis se naucit brat to s nadhledem. Mela jsi jim na to odpovedet neco vtipnyho jako treba: .............a ze by ti treba rekli, jak na to sli. Kazda rada dobra ne 😀

jika10
23. kvě 2011

@leeena_4 Ja do niceho nastouram, radeji. Jdu si delat vecu a jdu pit to cervene vinko 😀 Tak jak jsem abstinent, tak asi kvuli mimcu se ze me stane alkoholik 😀

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 lenze oni dobre vedia, ze sa snazim uz roky a nic.tak ma trosku nastvali, ale nedala som to na sebe poznat

leeena_4
23. kvě 2011

@aduskatt okolí je někdy kruté, to holt patří ke snažení, ale jednou to bude zapomenuto 😉 .
Já jdu koukat na telku, hezký večer 😉

aduskatt
23. kvě 2011

@leeena_4 dakujem, si zlata🙂)

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt Tak si ale sikovna, kdyz jsi to nedala poznat. Neboj ono se zadari a pak jim vytres zrak 😀
@leeena_4 Tak hezky vecer. My ho budeme mit taky televizni, nebo mozna zalezu s knizkou do pelechu 😉

A zitraaaa na zumbuuuuu, juchu. Ja se snad i tesim 😀

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 to vies, skusenosti, xixi

donalona
23. kvě 2011

babenkz prosim vas, mate skusenosti? beriem prvy m
esiac clostyl a druhy mesiac duphaston.som dnes 29 den cyklu, mam husty biely vytok, testy negativne, bolia prsia a podpbrusko...pride asi MS neskor ze??☹

jania023
23. kvě 2011

@donalona a teplotu si merala?

donalona
23. kvě 2011

@jania023 nie, teplotu si nemeriam

donalona
23. kvě 2011

v podstate sa pytam ci mate skusenosti ze po clostile sa predlzuje cyklus a ci MS pride neskor...

jania023
23. kvě 2011

@donalona a kedy bola ovu?rataj od ovu aj 16 dni mne to predlzilo o 3 dni

jika10
23. kvě 2011

@donalona me naopak se ten cyklus zkratil 😉
@aduskatt tak k tomuhle si prijdeme casem vsichni 😉 a pak uz jsi vetsinou imuni

donalona
23. kvě 2011

@jania023 ovu bola 15 den, dnes je 14 dni po nej...asi sa mi predlzil cyklus

aduskatt
23. kvě 2011

@jika10 sak to, len obcas to straaasne nasere, hlavne ked sa tie iste pytaju kazde dva tydne

tyrisa
23. kvě 2011

Máte pravdu......je to i moje vina,měla jsem to nechat být,když už jsem svoje napasala...tak sry,nechci aby tu někdo chodil nerad. 🙂
Já se strašně bojím,že to zas nevýjde.....a všude kolem mě same mimuška a pupíky,to aby člověk zůstal zavřený doma,když na to nechce myslet :-P

jania023
23. kvě 2011

@donalona ja som mala po clostile LF 16 dni a beries este dufaston?ked ano tak ms nedostanes az ked vysadis

jika10
23. kvě 2011

@aduskatt No tak to uz bych je poslala nekam. Me se taky porad jedna kolegyne pta, jestli uz jsem tehulka a to je naranu 😠 Takze vim, jak se citis 😒 Ale neboj, spolecne to vsechny zvladneme 😉
@tyrisa To ze to nevyjde si nesmis pripoustet. Vyjde to, sice mozna ne hned, ale jednou urcite 😉 A jenom si predstav, jak budes stastna az to bud epravda. Ja si myslim, ze na kazdyho ceka to jeho miminko. Jen k nekomu prijde driv a k nekomu pozdeji. Vsechno ma svuj duvod, proc to takhle na tom svete je 😉

donalona
23. kvě 2011

@jania023
@jania023 ano, beriem duphaston..akoze MS nedostanem? minuly mesiac som brala len duphaston bez clstilu a dosla presne po 28 dnoch, co uz davno nie...a teraz mam priznaky tehu ale asi to bude clostilom..vsetko mam ok, aj hormonalny profil, ja tomu uz nerozumiem

jika10
23. kvě 2011

@donalona Ja byt tebou, tak alespon jeden mesic merim BT, tim zjistis jak tvoje telo funguje nebo alespon to, jak mas dlouhou LF. Me to hodne pomohlo a ted merim jen do potvrzeni ovu na FF

jika10
23. kvě 2011

@donalona A nezkousela jsi test. Kdyz jsi 14 DPO, tak uz by na nem prece bylo neco videt.

jika10
23. kvě 2011

@donalona Jo a tehu priznaky ja mam snad vsechny pred MS - bolest prsou, paleni zahy, spatne od zaludku. Takze ja mozna tehu bud ani nepoznam a nebo poznam, protoze mi nic nebude 😀

zabka60
23. kvě 2011

ahojte chcem sa spytat ak sa vyznate,mam vysoky tlak a aj stitnu zlazu hypo...mohla by som sii vyziadat od zenskeho duphaston??aj cyklus mam zly od prvej mrchy mavam cyklus 35-45 a kedysi som nemala aj pol roka,ale zensky na mna kasle a nejako mi nechce pomoct..bola som aj na laparke,ale mrchu mi neupravilo ☹

donalona
23. kvě 2011

@jika10 🙂 mam aj ovu testy, viem presne kedy mam ovu a tehotenske su negativne🙂 na nervy, no, ved to pozname viacere. skusali sme kazdy den cez ovulku, ziadne ze kazdy druhy😀

jika10
23. kvě 2011

@donalona To my minuly mesic taky pres ovulku kazdy den a stejne to nedopadlo. Navic ten minuly mesic byl rizeny doktorem, mela jsem pichnuty pregnyla povim ti, nebylo to ono. Kdyz si jedeme podle sveho kolem ovulky pekne kazdy druhy den, tak jsme spokojenejsi 😀

donalona
23. kvě 2011

@zabka60 ano, duphaston je aj na upravu cyklu - v takomto pripade ak na teba kasle, by som zmenila Dr. je skoda zacinat upravu cyklu laparkou a prefukmi a kadecim, myslim ze lieky su menej narocne. dobry lekar to vysvetli na co ti ich dava a konzultuje s tebou