Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
14. pro 2011

@veji jeeeeeeej, cakala som, kedy sa ozves, uz som pocula, ze si nasla // 😉 jooooooj, tesim sa s Tebou, dve tehulky v jeden den 😉 😉 😉 gratulujeeeeeeeeeeem 😉

veji
14. pro 2011

@mijadave dakujem. nechce sa mi verit ze je to pravda! velmi sa bojim aby to dobre dopadlo. prajem to vsetkyyyyyyyyym!!!!!!!!

hela82
14. pro 2011

@mijadave No klesli pretoze to by uz jak velka nahoda byla kdyby mi tak rapidne klesla teplota, vysel negativne tehu test v 15 DPO (34 DC) a presto bych byla tehotna? 🙂 Ja jsem se uz s tim opravdu smirila ze proste potvora MS dorazi a snazim se musime dal 🙂
@veji Fiha, tak tomu rikam vanocni darecek! 😀 Gratuluji a drzim palce aby to Dr. potvrdil 😉

mijadave
14. pro 2011

@veji neboj, vsetko bude ok, nestresuj sa, tes sa 😉
@hela82 jaj, tak to ma mrzi ☹ to je fakt, ze podla tohto Ti ms dorazi... tak nech dorazi cim skor, nech sa date na dalsie snazenie 😉

mijadave
14. pro 2011

@veji to by bolo super, keby v dolnej tabulke to pribudalo az by bola dlhsia ako ta horna 😀 daj mi potom vediet, ked budes chciet presunut do dolnej tabulky 😉

bobi3
14. pro 2011

ahote holky, chcem vás len povzbudiť, my sme tento cyklus papali od 3-7DC jeden clostík denne a dnes už nás trápia tehtotenské nevoľnosti 😉 hlavne sa na to moc neupínať a veriť!!! držím palčeky 🙂

mijadave
14. pro 2011

@bobi3 gratulujeeeeem, to je super, dik za dobru spravu a povzbudenie 😉 dnes uz tretia tehulka 😀 len nech to takto pokracuje, nech sa vsetky popridavame 😀

bobi3
14. pro 2011

@mijadave ešte sme opatrní, v piatok ideme na sono... tak dúfam, že drobček sa nám už ukáže, to by mal byť 6. týždeň 🙂

elys
14. pro 2011

@mijadave ahoooj. teraz som sa zapla... citam posledne spravy a ze dnes tretia tehulka... kto kto kto? teda vsetky tri dnesne mi povedz

mijadave
14. pro 2011

@bobi3 tak drzim pasticky 😉
@elys ano, tri: lorreine, veji a bobi3 😉

elys
14. pro 2011

@mijadave sa nam to rozbehlo 🙂 mozno sa este dakto ozve. do vecera casu dost 😀
este si v praci?

antana123
14. pro 2011

@bobi3 gratulka 😵 😵 😵 😵

mijadave
14. pro 2011

@elys to sa teda rozbehlo 😀
nic dievcata, na dnes sa lucim, ideme sa zabavat na vianocny vecierok, pa, zajtra pridem zas, dufam, ze tu nejake tehulky zas pribudnu 😀

antana123
14. pro 2011

krása jen at se to tady už jen těhulí 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mijadave
14. pro 2011

@elys ano, este som, ale uz sa balime... a ide sa na vecierok 😀 mohli by sa este ozvat 😉

zana21
14. pro 2011

Ty jo 3 tehulky za dnesek, moc moc Vam to preji, ale musim priznat, ze i trochu zavidim 😉

safirah
14. pro 2011

@mijadave jsem zdravotní sestra 😉 Užíj si večírek!
@bobi3 @veji gratuluji holky a pořádně na nás naprskejte ty těhotenské bacily! 😀
@zana21 taky trošku závidím 😅 , z toho si nic nedělej! 😉

safirah
14. pro 2011

@hela82 to mě mrzí ☹ Tak teď už jen ať brzo dorazí ms a pak hurá do dalšího kola boje proti nepřízni osudu 😉

hela82
14. pro 2011

@safirah No asi tak. Snazeni po Vanocich by mohlo dopadnout. Tehu bacily by se fakt hodily tak doufam ze se taky nakazime 😉 😀 My jedeme 11-15.ledna na lyze do Alp...skoda ze to nevychazi prave na tu OVU, to by bylo teprv paraaaadni snaženíčko 😝

veronicka33
14. pro 2011

Kedy už aj k nám priletí bocian? ☹ 😔 Ahojte dievčatá gratulujem všetkým tehulkám 🙂 hm no niečo na mna lezie je mi akosi zima a bolia ma nohy 😒 asi nejaká pani chrípka 😀

bambula27
14. pro 2011

@zuzkag2 Dakujem, si zlata 🙂 Tak venuje sa moja Dr. naozaj aktivne, odkedy som povedala, ze by sme chceli babätko. A tiez povedala, ze ak nereagujem na clostil, nechce zbytocne do mna pchat hormony, ak je lepsia moznost. Tak hadam ta lepsia moznost bude ucinna. Aj ked odkedy som zacala s metforminom, kazdy den mi je zle rano a vecer ☹ Ale pise sa v letaku, ze hlavne na zaciatku liecby su taketo priznaky, ale mali by same vymiznut. Dufam, ze to bude coskoro, lebo uz 3.den nemozem jedlo citit, jest a dokonca ho vidiet na obrazku .... 😀 😒

terioza1
14. pro 2011

Ahoj holky,

tak jsem dneska dostala "vynadano" (🙂 ), ze mezi vas uz moc nechodim... Tak se po delsi dobe hlasim... Vsechno je v poradku, jsme ve 24tt, mala Eliska kope a kope o 106, mam akorat nizkej tlak, takze se mi casto mota hlava. Jinak je vsechno v poradku.... Za chvilku Vanoce, pak mam narozky a pak to utece strasne rychle - v unoru na MD a pak uz brezen a duben... no leti to strasne.
A co vy? Slysela jsem, ze jsou mezi vami/nami dalsi 2 tehulky, tem moooooooooooooooooooc gratulujeme a at je vsechno v poradku.... 🙂 jdu mrknout na tabulku, kdo to vlastne je 🙂

terioza1
14. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Nativanativa............29...........9m.............37.............25.........19...............Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Petulak1988..........23.........18m..............35............39............................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............34............34............................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............30............34...........9...............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............29.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Safirah....................23..........10m.............29.............31...........................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka
Veji..........................25............8m..............29.............29...........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Zana21...................31...........5m...............28.............59...........................Clostil, merional, listovka
Ingris......................31..........6,5r................24.............26...........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m...............23..............27...........7.............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r................23..............32...........7............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m...............23..............51...........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r..................20..............27...........7.............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m...............20..............31...........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Janielik87..............24...........8m................18..............31...........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m..............13..............21...........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m................11..............31............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m................11..............29............................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r..................4..............37.............................Clost., Duphaston

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další
Terioza1..............22...................................23+4..................23+4................10.-12.4............3.1.............
Nathali................23............2,5roka.........20+0............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............14+6.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............12+6..................12+3................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m...............9+2.....................9+4................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................7+4...........................................28.7.2012..........21.12.

zabula
14. pro 2011

ahojky holky,chtěla sem se zeptat první měsíc sem brala clostilbegyt,a fakt mi to posunulo ovulku z 22-23DC,cykly kolem 32-35dní, na 16-17DC,no ale ted nevím kdy to mám dostat,kdy mám zkusit testovat,luteální fázi mám tak 10-12dní.Máte s tím nějaká zkušenost?děkuji

veronicka33
14. pro 2011

@terioza1 Ahojky tak to je super že sa máte dobre 🙂 no u mna stále rovnako nič nové akurát na mna niečo lezie ☹ nejaká chrípka asi 😒

terioza1
14. pro 2011

@veronicka33 nebo mimco do tebe leze ?🙂 Hele, ja se vcera cejtila, jako bych mela dostat chripku, fakt bidne a dneska jsem uplne fit, tak nevim, co to zase bylo.. 😀 Asi uz je muj organismus z toho tehu trosku zmatenej a nestiha 😀 Jinak si to nedovedu vysvetlit...

manamani1
14. pro 2011

@zabula ako beres clostil? od ktoreho DC?

elys
14. pro 2011

@zabula pocitaj tych 14-16 dni po ovulke

manamani1
14. pro 2011

@bobi3 ahoj, gratulujem, a na kolky DC si mala ovulku?

zabula
14. pro 2011

@manamani1 brala sem ho 3-7DC jeden denně
doufám že fungoval,pač sem si nepřipadala že ho beru,žádné příznaky 😕