Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cibka
20. lis 2009

Ahoj holky,
máte pravdu stou laparkou je to individuální a záleží i na nemocnici jak to u nich chodí 😲 , kolikátý den by už bylo něco vidět nma testu to čekání je fakt šílený

zakupanda
20. lis 2009

ahojky co by jste řekli na můj grafík?http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

lauritka
20. lis 2009

zakup 20 Dc ovu ?? 😉

tento mesiac sa k vam pridam, tiez som na clostyle 😝

zakupanda
20. lis 2009

jasně lauritko přidej máš grafík?

lauritka
20. lis 2009

zakup od zajtra zacnem merat tak sporadicky ;) dnes som 7 DC a posledny den som brala clostyl. 5 x1

govinda
20. lis 2009

ahojte kočky. Ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

Nie som si ani istá, či ovu už prebehla alebo nie 😒 . Ale včera pri sexíku som dostala dosť šialené kŕče, bolelo ma celé podbruško, tak neviem, čo sa deje, či to náhodou nie z toho Clostilu. Nemáte s tým skúsenosť?

lauritka
20. lis 2009

govi vyzera to, ze prebehla, mna zase uz druhy den boli hlava bleeeh 😒 ty beries clostyl az neskor. ja som brala od 3-7 DC.

s krcim skusenost nemam 😒

govinda
20. lis 2009

lauri, no bolesť hlavy je tiež dosť 😠 .
keď som clostil brala pred dvoma rokmi, tak to bolo ok, nič sa nedialo, nemala som kŕče, no teraz 😠 . Preto neviem, či je to z toho.
A ty berieš 1x1? A vlastne načo, veď pokiaľ si pamätám, ty si nemávala problém s ovulkou, nie?

lauritka
20. lis 2009

no ja problem nemam to je pravda, ale este mi nieco doma ostalo a mne to lekar predpisoval na zvysenie sanci, cize miesto jedneho vajka dve 😅 tiez 1 tabletku denne.

govinda
20. lis 2009

No tak nech to má požadovaný účinok 😉 .
Ja beriem 2x1.
A drahý má spermiogram ok?

lauritka
20. lis 2009

govi no neviem teraz, lebo bol naposledy asi pred pol rokom, mal len mierne zhorseny, teraz bral profertil dva mesiace... no dufame, ze sa to zlepsilo ;)

govinda
20. lis 2009

no tak všetko splnené na to, aby to vyšlo 😵

jane86
20. lis 2009

SOS:holky potřebuju poradit. Clostil mám teď brát 2-6DC, dnes MS přišla, ale asi v 17:00hod - spíš špinění a slaboučké krvácení teď večer.. Mám už dnešek brát jako 1 DC? A zítra začít ráno s Clostilem?:???????

wera
20. lis 2009

ahoj jane86 pokial mas brat clostil od 2DC tak by si ho mala brat od zajtra s tym ze dnes mas prvy den cyklu a zajtra bude druhy. Ja ked som bola teraz u lekara tak bral ako prvy den cyklu u mna 17.novembra a to som dostala menstruaciu tiez az v podvecer a bola slaba... ale ratal ho ako prvy... Neviem nech Ti skusia poradit este aj zienky ktore beru clostil dlhsie... pekny vecer 🙂

jane86
20. lis 2009

wera.dík za radu. To bÿ bylo fajn kdyby mi ještě někdo poradil, ale on tu momentálně asi nikdo není... 😒

wera
20. lis 2009

jane mozno sa Ti mrska vecer este rozbehne a bude to urcite 1DC 😎

govinda
20. lis 2009

jane, mne práve lekár hovoril, že 1DC mám rátať až vtedy, keď sa mrcha normálne rozbehne, teda ak to bude normálne krvácanie, nie špinenie. Presne na to som sa ho pýtala. Ale snáď ešte niekto napíše aj ďalšiu skúsenosť 😉

lauritka
20. lis 2009

mne tiez govi 😉 za prvy den MS sa povazuje az ked je normalne cervena krv, nie len spinenie.
napriklad aj program na meranie BT vygeneruje novy cyklus az po zadani krvacania, pri spineni nie...
jane myslim, ze ked ho vezmes pozajtra nic nezameskas, ja beriem tiez od 3DC.

govinda
20. lis 2009

jane, ja beriem clostil až od 5DC, a prvý deň, keď som len špinila, som za 1DC nepovažovala. Tak asi počkaj až do pozajtra a šup na to 😉

dudunidu
20. lis 2009

ahoj kočky, moc díky za milé uvítání! 🙂

Jane86 souhlasím s holkama, pokud je to jen špinění, tak to za 1. den nepočítej, pokud už normální MS, tak ano 🙂

Jinak já jsem dnes 2.dc a s CC začínám zítra, mám brát 3.-9. den 2 denně. No už je to můj 5. cyklus s CC, ale bohužel teprve 2. s teoreticky průchodnými vejcovody. No po tomto cyklu mi doktor naordinoval pauzu, je pravda, že CC je pěkný humáč pro tělo, aspoň já to na sobě pozoruju: Přibrala jsem a padají mi vlasy, takže tu pauzu asi fakt potřebuju...

jaspina: jestli chceš, můžeme jít do hubnutí společně, ve 2 se to lépe táhne🙂 Taky už se na sebe nemůžu podívat. Těch 6 kilo dole by mi udělalo dobře na duši a navíc se říká, že nižší váha pomáhá otěhotnění 😅 (nebo minimálně u syndromu PCO se doporučuje něco málo shodit) 🙂

Bobi3: tak co, rozjela se mrška nebo to špinění je poslíčkem dobrých zpráv?

dudunidu
20. lis 2009

Lauritko: máš tady v profilu moc krásnou fotku, tvoje vlasy ti těžce závidím! 😀

Jo kočky můžete mě prosím přidat do tabulky??? Nevím jak se to dělá, to některá z vás spravuje a denně aktualizuje? To musí být docela makačka, co? 😅 Děkuji předem! 🙂

dudunidu...................29 let.........0d...........2DC......................2x1cl.............9měsíců

jane86
20. lis 2009

Já holky nevím. Ikdyž je to pořád slaboučký tak je to ale jasně červená krev né tmaá jako při špinění.

govinda
20. lis 2009

jane, mne hovoril lekár, že to musí byť krvácanie, nie špinenie, takže to už nejako musíš posúdiť.

dudu, tak to držím palčeky, aby to vyšlo, keď si už 5.cyklus na clostile 😉

pajinka111
21. lis 2009

těhulky:
amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 ......TP:25.1.2010 -děvčátko
janana......................28 let.........1d...........38DC/19dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............18měsícu .............našla //

snažilky:

bobi3........................32let..........0d...........31DC/16dpo/..............2x1cl........18mesiacov
Dasa.77.................... 31let..........0d...........31DC/12dpo/..............2x2cl..........36mesicov
simusca.....................26 let.........0d...........30DC.......................0cl...............13 mesiacov
sysysy.......................31 let.........1d...........30DC......................3x1cl.............12měsíců
pajinka111.................37 let.........1d..........25DC./6DPO/............ ..0cl..............39 snažení
carmenuska................25 let.........0d..........25DC........................0 cl..............27 mesiacov
alamala.......................25let..........0d..........23dc.......................3x1cl............4mesiac
govinda .....................29r............0d..........22dc.....................2x1cl..............11mesiacov
jerryjanka....................26let.........0d..........17DC/4DPO/............4x1cl............22 mesiacov
jaspina........................27 let.........0d.........18DC.......................2x1cl............7měsíců
slavulilienka..................32 let.........2d..........14DC................... .....0cl..............9 mesiacov
sofokleska...................24r.............0d..........13DC......................1x1cl.............15mesiacov
nanulik........................27r.............0d..........13DC.......................1x1cl...........12 mesiacov
denkap.......................30r ............0d...........12DC ......................2x1cl...........18 mesiaacov
mireag........................28r.............0d...........11DC........................0 Cl.............12 mesiacov.......5tt MA
mimina321..................30r.............0d............10DC.......................0cl...............13mesiacov
tatranka111..............25let............0d.............?DC........................?cl...............? mesiacov
juliet2812...................30 r. ..........0d.............13DC.......................2x1cl............6 mesiacov
kkamca.....................29let.............1d...............4DC......................1x1cl............39snažení
nela00......................32 let.............0d..............3DC.........................2x1cl.........19měsíců
dudunidu.....................29 let...........0d..............3DC............................2x1cl...............9měsíců

zakupanda
21. lis 2009
lauritka
21. lis 2009

ahojte. dudu dakujem 😵 aspon nejake stastie v yivote mam -dobre vlasy 😅 ja len umyjem a idem, necesem. 😉

ja mam po clostyle vysoku Bt dnes, co ma ani neprekvapuje, lebo vseobecne , co som videla na grafoch aj predtym, co som mala boli mierne zvysene 🙂

http://www.fertilityfriend.com/home/lauritka

govinda
21. lis 2009

ahojte kočky 🙂
Ja dnes takto:

http://www.fertilityfriend.com/home/1839d4

tú ovu mi nevyznačí a nevyznačí, ale predpokladám, že bola 🙂

lauritka
21. lis 2009

govi chybaju mu tam teploty tak preto 🙂 ale urcite bola, ved sa drzis pekne hore.

govinda
21. lis 2009

lauri, ja viem, že je tam málo teplôt, aj mi to vypisuje, že ovu niekedy medzi 10 a 20 DC, ale presnejšie nič nevyznačí 😠 . Neva, ďalší cyklus už budem dôkladnejšia 😀

lauritka
21. lis 2009

kasli na neho govi, je to len program. nech je tvrdohlavy 😝