Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nela00
8. pro 2009

slavi ak ešte nie je červená je nádej, i keď teplota klesla. pozerala som na FF grafy kde klesla a zas stupla. kedy máš tie výsledky?

slavulilienka
8. pro 2009

za hodinu...

bobi3
8. pro 2009

ahoj slavi, možno len implantačný pokles? 😕 ale ešte nekrvácaš, že?

hlavu hore

slavulilienka
8. pro 2009

nie, nekrvácam, ale hrozne ma bolí brucho... ☹

bobi3
8. pro 2009

uf, tak to je fakt hotová kovbojka, držím veľmi palčeky, potom nám daj určite vedieť... a ak by to nevyšlo, nič sa nedeje, hlavu hore, bojujeme ďalej 😉 no ja verím, že to vyjde.... pfuj, pfuj, pfuj!!!

slavulilienka
8. pro 2009

bobi akurát volali z CARU...krv na HCG negatívna.... 😢 😢 idem na vyvolávačku...tak zatial pa.

bobi3
8. pro 2009

slavi, tieto stavy ja úplne poznám a som fakt s tebou, nezúfaj, začneš odznova a už naisto 😉 ja som to pri poslednej mrche mala tiež také ☹ ale povedala som si, že ak to nemalo vyjsť, tak to proste nevyšlo, vyjde to vtedy, keď to vyjsť má... všetko zlé je na niečo dobré 😉
myslíme všetky na teba!

slavulilienka
8. pro 2009

ďakujem Vám všetkým...veľmi mi tým pomáhate... 🙂

wera
8. pro 2009

slavu neboj raz to určite vyjde, hlavné aby si teraz dostala čo najskôr mršku aby prišli ovu dni 😀

wera
8. pro 2009

inak babi u mňa keď nechodí mrška tak si idem kúpiť do lekárne tehu testík a než prídem domov tak väčšinou mrška príde.... tak sa už aj bojím chodiť do lekárne 🙂

bobi3
8. pro 2009

hej, weri, presne, u mňa tiež... naposledy keď som sa práve vrátila od lekára či som či nie som tehu.... a potom sa to spustilo ☹

wera
8. pro 2009

no to naše telíčko je niekedy potvorka riadna... ale som rada že tak nereaguje iba to moje 🙂

kaficko
8. pro 2009

Ahoj holky,prominte,ze vam vstupuji do diskuze,ale chtela bych poradit. Myslite, ze je vhodne brat clostilbegyt i v pripade, ze k ovulaci dochazi, ale opozdene treba az 22.den? V cyklu bez clostilu byla ovu prave ten zminovany 22.den, pak jsem ale brala clostil, aby se ovu posunula trochu dopredu a v ten mesic vse nasvedcocalo tomu, ze ovulace probehne 15.den, mela jsem pozitivni ovu testy, pokles teploty pred ovu, ale nakonec ve vysledku ovulace neprobehla a teploty zustaly dole? Myslite, ze to muze byt jen nestastna nahoda, ze nakonec ovu neprobehla nebo uz radsi nemam v brani pokracovat? Byla bych moc rada za radu. dekuji predem

dudunidu
8. pro 2009

Ahoj holky, mám úúúžasnou zprávu, tak ji musím hned zatepla na vás vybalit! 😅 Dnes jsme dělali kontrolní spermiogram po 3 měsících užívání Profertylu a výsledky mě víc než dostaly!!! 🙂 Z našich 18 milionů se stalo 25 milionů, bomba!!! 😀 A zlepšila se pohyblivost, prostě super předvánoční dáreček!!! Ať žije Profertyl, který nás sice rujnuje, ale aspoň funguje! 😀

denkap: viz výše, Profertyl je fakt dobrá věc 😉

wera
8. pro 2009

dudunidu to je super, moc gratulujem k toľkým spermošom 🙂 🙂 🙂

wera
8. pro 2009

kaficko moze byt ze Ti clostyl posunul ovu skor ako si ju mavala bežne
prečo Ti ho doki vlastne nasadil?
nebola si na folikulometrii? mala by sa robiť na cca 12 deň cyklu keď berieš clostyl, doki sa pozrie ako sa vyvíjajú folikuly a povie kedy treba snažilovať a mal by podať aj pregnyl aby sa vajíčko z folíku určite uvoľnilo

dudunidu
8. pro 2009

ahoj kaficko, nejsem doktor, takže jen píšu svůj názor... Cpát do sebe hormony pokud to není nutné není zrovna značka ideál, slyšela jsem, že dnes se Clostyl dává i holkám, které ho nepotřebují... Má přece jen spoustu vedlejších účinků... Zkus se podívat na FF, mám pocit, že je tam spousta těhotenských grafíků holek, které mají opožděnou ovu... a otěhotněly i přesto...

No ale pokud má tvůj mudr. důvod ti Clostyl předepsat, tak je dobré cca 12.den cyklu zajít na folikulometrii (UTZ), aby se potvrdilo, že folík narostl do správné velikosti a taky že sliznice je dostatečně vysoká. No a potom je nejlepší nechat si pro jistotu píchnout injekčně Pregnyl, ten ti zajisté uvolnění folíku 🙂

kaficko
8. pro 2009

Ahoj Wero,nas dr nesleduje prubeh cyklu utz. proste mi napsal clostil uz asi pred pul rokem, otehotnela jsem, ale byl to zamlklej potrat a ja jsem ted 4.mes po potratu zkusila cvicne si zase clostil vzit, protoze dr mi rikal, ze ho potom az se budem snazit mam zase brat. Ale ja nevim, jestli mi to naopak neublizuje a nebo jestli to byla jen nahoda. driv mi clostil zabiral a mela jsem ovu 15.den

dudunidu
8. pro 2009

haha weri vidím že jsme napsaly obě naprosto stejnou radu, tak aspoň je to z více zdrojů 😀

Jinak moc děkuju za gratulaci, fakt mám radost. Ono totiž stačí, že mám zdravotní problémy já (PCO, myom, cysta, neprůchodné vejcovody). Už teď máme co řešit, tak se mi ulevilo, že problém u manži je vyřešen 😀

Jinak přesně jak Weri a Bobi říkáte, mám to s testíkama i já stejné 🙂 Testnu, a po tstu do pár hodin přijde MS! Jako by si ze mě dělala dobrý den 😉

dudunidu
8. pro 2009

kaficko: moje rada zní, změň doktora, pokud je to možné. Dnešní moderní gynekologie se bez UTZ prostě neobejdou. Já taky mívala super příjemného pana doktora, který mě ale nikdy nevyšetřil na UTZ, protože ho něměl a tím pádem jsem ani nevěděla, jaké zdravotní problémy mám. To mi řekli až na nové gyndě. Jo a mimochodem, udělal ti aspoň hormonální profil? Protože Clostyl se nepředepisuje jen tak zbůhdarma.

A navíc, až budeš chodit pravidelně na folikulometrii, aspoň budeš vědět, jsou-li folíky a sliznice v cajku a kdy na to máte hupnout. 🙂

zakupanda
8. pro 2009

holčiny co by jste řekli na mé ovu testíky kuk do alba

kaficko
8. pro 2009

DUDUnidu: Dekuji, asi mas pravdu. Muj dr sice utz ma a moderni, ale jit k nemu je fakt o nervy, nejen, ze se clovek musi objednavat 3tydny dopredu, ale potom jeste ceka 2hod v cekarne. Hormonalni profil mi delal, ale clostil jsem dostala stejne jeste pred tim nez znal vysledky. Navic- dnes po 6mesicich uz situace muze byt naprasto jina, treba i vlivem zmen hormonu po potratu.

wera
8. pro 2009

zakup s ovu testíkmi Ti ja neporadím...ešte som si nikdy žiadny nerobila...

wera
8. pro 2009

dudunidu pekne sme napísali, rovnako 😀

kaficko tak ako pisala dudunidu, naozaj by som porozmýšlala nad zmenou lekára ak je to možne, keď berieš clostyl tak by si mala byť pod pravidelnou lekárskou kontrolou či je všetko v poriadku a či sa netvoria cysty, takisto budeš vedieť na 100% kedy máš ovu a kedy je najlepšie snažilkovať.... a tiež si myslím že by bolo dobré skontrolovať aj hormonálny profil po potrate.... mne sa po ňom kompletne všetko rozhádzalo...

dudunidu
8. pro 2009

weri ty máš za sebou potrat, jééžišmarjá... to jsem nevěděla... je dobře, že si takto můžeme společně povídat, člověk v tom aspoň není sám. Jsme takové spolubojovnice, my všechny holky Clostylky 😀 Takže do bojeeeeeeeee 😀 😀 😀

dudunidu
8. pro 2009

zakup: no já mám PCO, takže já jsem nikdy neměla hezký pozitivní ovulační testík, ale díky zvýšené hladině nějakého toho hormonu, jsem mívala klidně i po mnoho dnů stejné výsledky jako máš teď ty. To rozhodně neznamená, že ti třeba zítra nebo pozítří nedorazí ovu v plné parádě! 🙂 Jen pro jistotu se ptám, jestli ti dělal doktor někdy hormonální profil a jestli třeba nemáš taky nějak rozhozené ty hormony? Mně doktor řekl, že si ovu testíky dělat už nemám, že jsou to v mém případě vyhozené peníze. Prý mám raději chodit na folikulometrii a ovulaci ošéfujeme vždy píchnutím pregnylu.... 😅

dudunidu
8. pro 2009

slavu: držíme ti palce, třeba se MS nerozjede.... A když jo, ovu a případné otěhotnění dostaneš přece pod stromeček od Ježíška! 🙂

wera
8. pro 2009

dudunidu nooo hej mám takú nepríjemnú životnú skúsenosť.... ☹ sa mi to stalo na valentína keď sme boli na romantickom výlete.... hmmm ale tak teraz už myslím len a len pozitívne a verím že sa skoro zase podarí 😀

dudunidu
8. pro 2009

weri no pozitivní na tom je aspoň skutečnost, že můžeš otěhotnět 😅 Je to chabá útěcha, já vím, ale když se zadařilo jednou, zadaří se i příště. Možná to vajíčko nebylo oplodněné zdravou kvalitní spermijkou a embryjko se dobře nevyvíjelo. Nebo třeba to vajíčko nebylo zrovna v pořádku. Možná je lepší, že se příroda rozhodla takto... Nemá smysl se tím zbytečně trápit, já pevně věřím, že osud nám jednou všem přinese hromadu zdravých dětiček! 🙂

wera
8. pro 2009

tak tak máš pravdu, ja si to tiež tak hovorím že príroda vedela čo robí...
tak dúfam, že takto o rok na vianoce si už budeme vymieňať fotečky detičiek alebo veľkých brušiek 😀