Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jerryjanka
18. led 2010

zuzu u nas to iste - pco a hormony v pr.... ale u nas je problem aj na mužovej strane - všetko má ok len morfologiu ma zhoršenu ale nie natolko aby bolo potrebne zatial ivf

jerryjanka
18. led 2010

btw - ja by som brala dvojičky všetkymi desiatimi

kkamca
19. led 2010

dobré ráno..hlásím změnu v tabulce..dnes 1 dc..bez clostilu 😒

wera
19. led 2010

dobré ránko babulky 🙂

zuzu o laparke mi hovoril už pár krát môj doki, ale povedal že nech idem najskôr do centra a uvidíme čo mi tam povedia a keď tak pôjdem na laparku, ja som už tak pripravená že na ňu pôjdem... nejako to vytrpím 😉 a potom by sme chceli skúsiť iui ale na ivf sa ešte určite necítim, to až ak by to celý rok nejako nechcelo výjsť... 😉

wera
19. led 2010

a páči aj dnešná tabuľka 🙂

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení.....28 .......TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............89DC/60dpo/...........2x1cl..........10 snažení . 10.11.našla//
halooo.......................?let...........?d...............19měsícu .............našla //
alamala.....................25let...........0d...............79dc...............4 měsíce..28.11. našla //
jane86.....................23let...........0d...............52DC................2x1cl.........12 snažení......13.12. našla //
alzbeta.hod................25 let..........0d..............35DC................2x1cl.........17snažení.......11.1. //

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............70DC...........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
govinda ....................29r............0d...............50DC...........................2x1cl............11mesiacov
Lucialen ...................26let...........0d...............39DC.......................... 1x1cl.............9mesiacov
xena.........................33r.............2d..............37DC..............................0cl..............13 mesiacov
nana.76....................33let...........2d................27DC/12dpo/....................0cl.............1x ivf 32mesic
jerryjanka...................26let..........0d................23DC/9DPO/........lsk asi 02.02.2010.........23 mesiacov
misa1misa...................22 let.........0d................22DC...........................2x1cl................9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d................17DC............................0cl...............11 mesiacov
misha1009.....................? let.......0d.................17DC...........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka..............25r..........0d.................15DC...........................2x1cl.............3 mesiace
Jaspina....................... 28let........0d.................13DC...........15.2.10 laparoskop.............8 měsíců
bobi3........................32let..........0d...................7DC.............................1x1cl...............20 mesiacov
sofokleska................24let...........0d....................7dc..............................2x1cl...........15mesiacov
nanulik.....................27let..........0d.....................6dc...............................2x1cl...........12masiacov
nela00......................32 let..........0d...................5DC ..................................................20mesiac
sliver.........................28r.............0d...................4DC............................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d...................4DC.............................2x1cl..............? snažení
kkamca.....................29let...........1d....................1DC................................0cl..............40snažení

smoulinkalenka
19. led 2010

ahojte clostilky

tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ac636

čo tu nové???

wera
19. led 2010

ahoj šmouli 🙂 tá Tvoja teplotka nejako blázni... snáď sa odzajtra poženie do vrchných častí grafu 😉

smoulinkalenka
19. led 2010

wera díííík ja počítam až tak za 2-3 dni no mohla by už aj zajtra vystreliť 😀

zakupanda
19. led 2010
misha1009
19. led 2010

dobré ránko, můj dnešní grafík: http://www.fertilityfriend.com/home/2adc6a
tak včera prý byl nejdepresivnější den v roce... a musím říct, že na mě to dopadlo přesně, jak říkali... ☹

alienka24
19. led 2010

dobré ránko holky, koukám že je to tady samej grafík 🙂

wera
19. led 2010

mishi a čože si mala taký škaredý deň?

tak ja som volala dnes do centra a predstavte si že ma objednali hneď na zajtra, aká paráda že? 😉 babulíky je nutné aby tam išiel na tú úvodnú konzultáciu aj môj drahý? jemu sa tam totižto nejako moc nechce... 😔

alienka24
19. led 2010

wera...no myslím že je to právě docela potřeba aby tam šel i partner, přeci jen měli by vzít krev i jemu

misha1009
19. led 2010

weru, pěkně na houby. Ale dneska už je lepší... 🙂, to centrum je super!

misha1009
19. led 2010

na tu konzultaci můžeš jít podle mě i sama, teda aspoň tady u nás mi to v centru řekli...

wera
19. led 2010

ďakujem babulky za rady, ja si do centra skúsim ešte raz zavolať a popýtať sa na to či je nutné aby tam išiel aj môj drahý 🙂 tak Vám potom dám vedieť 🙂

alienka24
19. led 2010

wera...držím palce abys přítele/manžela přemluvila a šel tam s tebou dobrovolně

alienka24
19. led 2010

wera....a proč ten tvůj chlap tam nechce jít s tebou? on dítátko nechce nebo se bojí vyšetření?

alienka24
19. led 2010

jo a jinak mám histroku k dobru, sem si já kravka ráno vzala vitamíny na lačno a mě se po nich dělá takhle blbě, už jsem to jednou zažila, no ale nevim co mě to popadlo a stejně sem si je vzala, tak pak jdu do práce, no a co myslíte? jsem se cestou poblila, teda spíš jen ublinkla ale nejlepší je že přímo na náměstí 😀 😝 no mazec

wera
19. led 2010

ali no môj drahý je taký že jemu sa tam moc nechce...že by to najradšej poriešil doma... no je to s ním niekedy ťažké... ale tak už je trochu nalomený tak uvidíme 😉 teda a z toho čo sa Ti stalo si nič nerob, veď ak by Ťa aj niekto videl tak ho nepoznáš tak čo 😉 ale nabudúce si daj radšej vitamíny až po raňajakách 😀

alienka24
19. led 2010

wera...nojo sem blbá no, no ale asi mě nikdo neviděl a i kdyby tak co sem měla dělat že jo?

bobi3
19. led 2010

ahojte princezny 🙂

weruška, môj manžel so mnou zatiaľ ešte nebol ani raz, myslím priamo v ambulancii, odovzdal len spermie, to bolo všetko... je však pravda, že on mal spg dobrý, takže ani nejako nebolo potrebné ho viac vyšetrovať... každopádne viem, aké to pre teba musí byť, ak máš pocit, že ho k tomu musíš prehovárať... to sú chlapi 😖 no držím veľmi palčeky, aby s tebou išiel bez problémov a rád 😉

nás čaká ďalšie IUI, takže môjho drahého budem musieť tiež nejako pripraviť 😉

alienka24
19. led 2010

wera....ono je to s těma chlapama těžký no, některý jsou takový že by nejradši kdyby za ně všecko udělal někdo jinaj, ale tak jestli mu rozumně vysvětlíš důvody a že řešit to doma můžete taky ale je potřeba k tomu vědět že jste oba v pořádku a ne jen čekat na zázrak 😉 budu držet palečky 😉

kkamca
19. led 2010

Tak já se dnes taky objednala..ale jen ke svému gyndaři.Jdu až klasicky zadlouho 2.2.tak snad to datum bude úspěšné a konečně se dohodnem co dál..
wera:Nevím jak je to na 1.konzultaci zda tam musí být s tebou mužskej.. 😒

wera
19. led 2010

kkamči a už ste sa nejako doma aj o tom rozprávali že či by ste predsa len neskúsili to centrum...?

bobi & ali máte úplnú pravdu s tými chlapmi je to niekedy naozaj zložité... a ja to chcem riešiť čo najefektívnejšie aby som do seba zbytočne netlačila hormóny keď je aj tak nižšia šanca že sa nám to zadarí... a volala som teraz aj do centra a povedali mi, že sa odporúča aby prišiel aj partner ale že to nie je úplne nevyhnutné a že keď tam už majú jeho výsledky spermiogramu tak môžem prísť aj sama, tak som to povedala môjmu drahému nech sa rozhodne či chce alebo nechce ísť a uvidíme....

bobi len som mala na Teba jednu takú otázočku ohladne laparky, Ty si bola normálne v nemocnici? ak by som išla cez centrum v rámci jednodňovej chirurgie tak by som asi niečo platila, však?

zakupanda
19. led 2010

ještě jednou muj grafík:http://www.fertilityfriend.com/home/zakupanda můžete mi ho prosím okomentovat.díky.

smoulinkalenka
19. led 2010

zakup a robila si tehu testík???

wera
19. led 2010

zakup tak ide to dolu... ale nemusí to ešte nič znamenať, ale ja by som na Tvojom mieste spravila zajtra ráno testík ten by už mal niečo ukázať 🙂

zakupanda
19. led 2010

nedělala

kkamca
19. led 2010

wera:chci ted naposled počkat ..co mi řekne gynekolog.Bud se dohodnem že laparo a nebo ho poprosím o doporučení na CAR.
🙂