Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

dasa.77
26. led 2010

nana,koukam,ze toho mas taky dost za sebou.1IVF,2 IUI a stale nic.a partner je ok?stejny jako pri prvnim?

wera
26. led 2010

ahojte 🙂 tak ja som už aj domka z práce 🙂

nani to mi je moc ľúto.... ☹ tak ale treba sa tešiť na ivfko 😉

dasa.77
26. led 2010

Wera..........v praci splneno?

dasa.77
26. led 2010

jeste chvili a zapinam telku.me se tak nechce zitra do prace,necitim se nejlip,uvidime vecer,jestli budu mit zase teplotu.

wera
26. led 2010

tak aj hej, po štvrtej som si povedala že je už na čase ísť domov 😉

dasa.77
26. led 2010

tak to mas asi hodinu prodlevu!!! 🙄

dasa.77
26. led 2010

tak ja bezim,uz me z toho sezeni boli zada.ahoj zitra.

wera
26. led 2010

ahoj dáši a vylieč sa 🙂

nana.76
26. led 2010

Dasi rozvedla jsem se kdyz byli Nice dva roky byvalej byl trosicku suknickar ☹ ale nasla jsem chlapa ktery za to stoji jsme spolu 6let.on je ale v poradku u me se neco pokazilo 😉 mam ty anovulacni cykly 😉

wera
26. led 2010

neboj nani verím že sa vám podarí druhé IVF 🙂 ... nani a z prvého ivf ste nemali nejakých eskymáčikov?

nana.76
26. led 2010

werunko nemeli,protoze jsem uzivala clostik a po zvysene davce mi vyrostli 3 foliky tak mi doktor doporucil ivf ze by se mohlo stat ze bych mela trojcata no ze trech se nam oplodnili dve a ty mi dali k sobe jenze se bobanci neudrzeli ☹

wera
26. led 2010

aha...to mi je ľúto... ale verím že na druhom IVF vám to výjde a budete mať aj viacej embryjok 🙂

nana.76
26. led 2010

jo,jo taky verim ze jich bude vic i nejaci zmrzlicci 😉

wera
26. led 2010

nani a už vieš čím budeš stimulovať na IVF?

sliver
26. led 2010

kočky ja som sa dnes v robote namakala ako sviňa :((((
od obeda ma pichá pro pravom vajenčíku :(
preboha čo to môže byť, ved ovu ešte nemôžem mať, včera mal folikul len 11mm
stres chaos panika

slavulilienka
26. led 2010

weri no ako? Teškáš sa na zajtra? Budem na Teba myslieť...o ktorej sa to bude diať?

wera
26. led 2010

🙂 ahojte babulky 🙂

sliver neboooooj 🙂 hlavne žiadne stresy, aj mňa teraz dosť pobolieva v pravom vaječníku a trochu aj v ľavom, to je z toho že rastú vajuchá (teda aspoň v to moooc dúfam že mi tam niečo rastei 🙂 )

slavuli si zlatíčko 🙂 idem tam ráno na deviatu, vyfasujem asi nejaké injekcie a hlavne sa dozviem deň D 😀 už sa fakt strašne moc teším 🙂

wera
26. led 2010

babulky a neviem asi ako sa má xena, však? sa od včera neozvala... dúfam že jej IUI dopadlo dobre 🙂

wera
26. led 2010

joj a ešte som zabudla povedať že mám dnes dosť veľké návaly tepla... to bude asi z clostíku však?

kkamca
26. led 2010

wera:tak na tebe ráno budu moc moc myslet..Tak at ti to dobře dopadne 😵

sliver
26. led 2010

jojo návaly tepla sú z clostíku ;) to poznám, aj ja mávam ;)

aj ja som už myslela na xenu že čo a ako.... asi oddychuje, pre istotu si dáva pokoj ;) nech sa to krásne uhniezduje ;)

viem že žiadne stresy ale nikdy som nemávala bolesti vo vaječníku až minulý a tento cyklus
to žeby mi rástli a bolelo to? to je divnéééé
ale ved nech rastú, maminka to vydrží ;) pre ne... nech je ich v piatok čo najviac

weri zajtra držím prsty, som zvedavá čo vybavíš ;)

xena1
26. led 2010

ahojte babulky....

wera
26. led 2010

ahoooj xeni 🙂 no čo ako? ako to včera dopadlo?

kamči ďakujem, si zlatá 🙂

neboj sliver v piatok budeš mať určite pripravený krááásny folík na iui 🙂

wera
26. led 2010

kkamči a ako Ti je? je to už lepšie?

xena1
26. led 2010

weri,bolo to fajn,trocha to bolelo aj som spinila koli krcku,tazko sa tam dostaval,ja mam maternicu naopak otocenu a ani krcok nie je normalne,ale inak to bolo v pohodke...teraz beriem utros a cakam 14dni

wera
26. led 2010

xeni tak som rada že si to zvládla a teraz už budeš iba čakať ale neboj určite to rýchlo ubehne 🙂
a utroš ti dali akú dávku?

wera
26. led 2010

oki babulky ja to dnes už balím, musím ísť spať lebo som ako mechom praštená.... prajem dobrú noc všetkým 🙂

xena1
26. led 2010

utros 2x2....myslim ze pri mojom pracovnom nasadeni mi to zbehne ako voda.. 🙂 krasne snicky a zajtra drzim palce a daj vediet...

dasa.77
27. led 2010

dobre ranko.
xena......tak tfuj,tfuj,tfuj.
wera.....to same.......tfuj,tfuj,tfuj
nana.........dekuji za vycerpavajici odpoved. 😉
no a kdyby to slo,poplivu z vrchu i sebe 😎

http://www.fertilityfriend.com/home/2abe9e

zakupanda
27. led 2010

dobré ráno daša