Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kkamca
6. únor 2010

jerryjanka:no tak to určitě..při iui jsi vzhůru..
To zas pak ivf..bude asi horší.Tam taky uspávaj ne?

jerryjanka
6. únor 2010

kkamca uspavaju na 15 minut
to je nič

kkamca
6. únor 2010

tak to jo 🙂

jerryjanka
6. únor 2010

a ani bolesti nie su
v podstate
no musime už len pracovať aby sme vzdychali na pôrodnici 😀

kkamca
6. únor 2010

😀 😀 no to jedině 🙂

nanulik
7. únor 2010

dobré ránko babulky tu je moj grafik 🙂 vyzerá že ovu bola ale asi až tak okolo 22 dc. ale neviem prečo to tam neukázalo.
inak musím sa priznať že sa mi už ani nechce snažiť 😒 ja viem že bez toho bábo nebude. ale raz som drahému počas milovania povedala že to robím kvôli tomu tak sa dosť urazil že ho na to len využívam. a musím povedať že ani mna to už nebaví sledovať kedy máme a kedy nie.
tak že som sa rozhodla že teplotu budem využívať na to aby som vedela kedy príde mrcha a s bábatkom si dáme na chvílu pauzu. aj tak teraz nemôžem brať clostil. doktor povedal že len 3 mesiace a potom pauza. no tak uvidíme čo bude potom. Ak chcete z tabulky ma môžete vymazať. ale ked začnem znova užívať ja sa vrátim 😀

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

sliver
7. únor 2010

amisa........................28let.........0d................2x1cl..........8 snažení..........TP:25.1.2010 -děvčátko
luuca2......................27let.........0d................2x1cl.........cca 12měsíců......TP23.12.,porod 29.11.-děvčátko
janana......................28 let.........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 15tt
halooo.......................?let...........?d................................19měsícu ..........našla //
alamala.....................25let...........0d...............................4 snažení............28.11. našla //, 13tt
jane86.....................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 10tt
alzbeta.hod................25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 7tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov ........našla //, 7tt

snažilky:

mireag.......................28r.............0d..............91DC..........................0 Cl...............12 mesiacov......5ttMA
misa1misa...................22 let.........0d...............41DC..........................2x1cl.............9 měsíců
slavulilienka.................32 let.........2d...............36DC...........................0cl...............11 mesiacov
misha1009..................? let..........0d...............36DC..........................2x2cl............14 mesiacov
smoulinkalenka.............25r............0d...............34DC..........................2x1cl.............3 mesiace
govinda ......................29r............0d...............33DC...........................0cl...............12mesiacov
Jaspina....................... 28let.........0d................32DC...........15.2.10 laparoskop.........8 měsíců
xena.........................33r.............2d................28DC..........................1cl................14 mesiacov
bobi3.........................32let..........0d................26DC (11DPO)............1x1cl.............20 mesiacov
sofokleska..................24let...........0d................26DC...........................2x1cl............15mesiacov
nanulik......................27let...........0d.................25DC..........................2x1cl.............12masiacov
nela00.......................32 let..........0d................24DC (7DPO)..............1x1cl.................20mesiac
sliver.........................28r..............0d................23DC...........................2x2tbl.............8 mesiacov
wera.........................26let...........0d................23DC............................2x1cl..............? snažení
kkamca......................29let...........1d................20DC............................0cl................40snažení
zakupanda..................33let............1d...............19DC............................3x1tbl.............10měsíců
jerryjanka...................26let...........0d................17DC.....................po lsk, nasleduje IUI........24 mesiacov
nana.76.....................33let...........2d................12DC..........................2x1cl....1x ivf 32mesic

sliver
7. únor 2010

ahojte kočeny
rada by som vám všetkým poslala kopec sily
Mám pocit že v poslednej dobe si tu každý dáva brejk.
Samozrejme ja to chápem, každý má chvílke ked sa snaží viac a keď menej. Isto to každá z nás pozná.
Všetkým držím prsty na zotavenie a budem sa tešiť ked sa vrátite.

jerryjanka
7. únor 2010

sliver - ja som mala tiež obdobie kedy som mala len depky - ona sem tam pride na každeho
ja už neviem po 2 rokoch povedať či je to letargia alebo čo. hlavne ked viem ake nahovno vysledky mame tak som akosi viac v klude počkam si na to čo povie doki Krajkovič 16. februara a potom začnem zasa riešiť

inak - ehm dnes som 4ty den po laparo - presne pred 4 dnami ma odvažali na sálu - a dnes som proste musela mať sex. išla som sa zblazniť - v utorok idem ku svojmu gynekologovi dufam že ma nezabije 😀 😅

sliver
7. únor 2010

jojo ja tie obdobia tiež chápem, aj ja ich mávam, depky ako ... ešte že mám senzačného drahého a on ma z toho vždy dostane, tak sa vždy zotavím do 3dní 😉 neviem čo by som bez neho robila

jojojo chuť je chuť, no a, však to patrí k životu
viem že máš nahovno výsledky ale aspon je čo riešiť, pomôžu ti a budeš sa čoskoro tešiť z mimča
Ja som išla do Caru preto lebo som si povedala že ak je niekde problém nech sa nájde čo najskôr a nech sa rieši ako sa snažiť neviem koľko rokov.....
ešte oddychuješ? či už funguješ normálne, ja idem dnes upratovať a variť lebo som bola chorá minulý týžden, potom v piatok IUI a včera som ešte pre istotu ležala
Tak tu mám asi vybuchnutú bombu 😀

jerryjanka
7. únor 2010

no fungujem - aj oddychujem
včera som upratovala a obsluhovala navštevu - ale tak nakup som neniesla - len som vybrala čo treba a zaplatila 😀 😀 😀
no mne to odporučil prave doki z caru - tu laparo - a tearz viem že iui by boli splachnute peniaze v konečnom dôsledku som rada že je to za mnou a viem čo a ako

ja dnes neupratujem ani nevarim ideme na obed k svokrovcom - chodime tam už skoro 3 roky na nedelny obed - som si vybrala dobru svokru že 😀 😀 😀

sliver
7. únor 2010

tak to hej, to si si dobre vybrala 😉
aj my chodievame ale asi tak každú tretiu nedelu

a teraz idete ako dalej postupovať?

jerryjanka
7. únor 2010

sli - 16.2. ideme do heliosu - tak tam uvidim čo povie dr. Krajkovič - verim mu na 110%
ale myslim že navrhne iui pripadne planovany styk - ale uvidime - v marci ak mi vystimuluje lavy vaječnik chcem isť na iui isto - a potom sa uvidi

sliver
7. únor 2010

super, držím prsty
božinku ako je dobre že tá doba je už tak vyspelá, že sú teraz rôzne možnosti, nie ako kedysi

jerryjanka
7. únor 2010

hej aj ja som rada za každu možnosť ktoru nam dnešná medicína dáva.
ja teraz nemeriam, nič neberiem len čakam na 16 teho 🙂
nejak som viac v pohode fakt
zvladla som to ako sa len najlepšie dalo

sliver
7. únor 2010

jo aj ja som na tom tak, nemeriam, nič neberiem a som úplne v poho, teda vlstne beriem utroigestan kvoli IUI ale to je v poho
január som mala už taký strašný že hormony si so mnou robili čo chceli, revala som a tie nálady to bolo hrozne, tak som si povedala že potrebujem brejk, vysadila som clostyl a všetko čo som si dávala a je mi fajn
vlastne aj s tým iui som nerátala lebo som nemala žiadne lieky ale dr. povedal že nech využijeme folík tak oki, a ak to nevyšlo až další cyklus začínam nanovo so stimuláciou a iui

bobi3
7. únor 2010

ahojte babulky, nejaká pesimistická nálada tu vládne 😕 u mňa je to tiež na h..., robila som si ráno test a samozrejme bielobiely, mrchu mám dostať v utorok... takže ani to ďalšie dvojité IUI nevyšlo 😖 ja už asi ani neverím, že sa to raz podarí 😒 tiež už ani nemeriam a snažím sa moc na to nesústrediť, no ono je to občas tak ťažké... hlavne keď dookola všetky tehulkujú ☹

zuzu1111
7. únor 2010

Ahojte baby.
Február je asi taký zlý mesiac...na depky....Aj ja som na tom v poslednej dobe nie veľmi dobre psychicky...stále na to musím myslieť....a mám náladu pod psa. ...
Včera som bola na folíky - 15DC, veľkosť len 15mm, za dva dni nepodrástol ani trocha ☹ ...tiež mi doki odporúčal, aby som na to toľko nemyslela, lebo budem v takom strese, že sa zablokujem...že ženský oraganizmus je zložitý....Ale jemu sa to ľahko hovorí, tak ako napísala bobi.....no ako na to nemám myslieť, keĎ všade naokolo je čím ďalej viac tehuliek. Aj tento týždeň my jedna kamoška oznamovala, že čakajú prvé bábo - vyšlo im to na druhé snaženie 😲
Bobi to je taká škoda, že zas ďalšie IUI nevyšlo ☹ ...si viem predstaviť ako sa cítiš....
Ešteže sliver má akotak dobrú náladu....nech ti to vydrží.....a držím prsty, možno už žiadna ďalšia stimulácia nebude potrebná 😉
Jerryjanka - s tým sexíkom... 😀 😀 😀... to je dobré, že už taký krátky čas po operácií máš chuť 🙂 A čo to si spomínala s tým modrým bruchom? To akože modriny alebo od čoho?

sliver
7. únor 2010

kočeny hlavu hore!!!!!!!!!!!
veď každej sa to raz podarí, musíííííí!!!
pesimistická náalda nikomu nepomáha ☹
počkajte príde jar, oteplenie, slniečko bude svietiť a všetky kvietky začnú kvitnúť a my tiež

zuzu aj ste stimulovali clostilom? ja som zo začiatku mala folíky tiež nič moc tak mi zväčšoval dávku

bobi nebojkaj, nič ešte nie je stratené a ked to nevíde tak další cyklus sa podarí, treba myslieť na to NAJ, hlavné je že sa ti tvoria krásne folíky, ved aj preto si bola dvakrát na iui, nie? tak ich využiješ v najbližšom cykle, neboj!!!

bobi3
7. únor 2010

ach jaj moja, sliver, dodávaš mi náladu, ďakujem 😉 akurát som spozorovala taký bledožltý výtok, som z toho na nervy, už nech mrcha dorazí a možem začať odznova... no aj tomu prestávam veriť, žeby sa to raz mohlo podariť, teraz to bolo fakt ideálne, krásne tri folíky, spermie ukážkové a doki to ešte poistil aj dvojitým IUI... a predsa 😠 ja už tomu nerozumiem 😢

a ty sa ako cítiš po tvojom prvom IUI???

ahoj zuzu, vidím, že aj u teba zavládlo smutníčkovo 😢 hlavu hore, nejako to zvládneme 😉

zuzu1111
7. únor 2010

stimulovali sme - prvý cyklus 1tabl. denne...a teraz druhý cyklus 2tabl. denne...ale vyzerá to, že folík akosi nerastie....
Predtým cyklus som mala pekný graf, len na UTZ sme nestihli odsledovať, či ovulka naozaj bola alebo nie. Kvôli sviatkom som sa tam dostala na 15DC - to videla dva folíky 14mm a potom až 21DC to nevidela už nič - čiže zhodnotila, že ovu prebehla.....Len kočky mi tu vraveli, že to na 100% tak nemuselo byť, že sa to mohlo aj vstrebať....ale keĎ FF ukazuje, že ovulka bola....tak ja už neviem.
A prečo potom po zvýšenej dávke nereagujem? Alebo to môže byť vo vaječníkoch? Minulý cyklus to bolo na pravom, tento cyklus vidí doktor ten folík na ľavom. Žeby bol ľavý viac postihnutý tým PCO a preto folík nerastie???

zuzu1111
7. únor 2010

Bobi jasné, musíme veriť.....a držať si prstíky....raz sa to podariť musí 😉 . Možno ako písala sliver - na jar, keĎ príde lepšia nálada, všetko naokolo začne kvitnúť, aj zvieratká budú mať mláďatká 😀 ...aj na nás snáĎ dôjde 😀 😀 😀
Len tak pre zaujímavosť prikladám môj graf, vidno tam aj ten minulý cyklus http://www.fertilityfriend.com/home/2b44ca

bobi3
7. únor 2010

zuzu, a na laparke si už bola?

zuzu1111
7. únor 2010

Nebola som, začali sme najprv s Clostylom.....a keď tri cykly nevyjdú, tak potom asi budem rozmýšľať...aj keď ja sa bojíííííííím.
Ale doktorka by nás najradšej poslala do CAR-u, ešte skôr než na laparku, že tam rozhodnú, čo by bolo najlepšie a keĎ bude treba laparku, tak ma "vrátia" späť a pôjdem najprv na ňu, ale že keĎ chcem, tak nie je problém, vypíše mi čo treba a môžem sa objednať....Takže sa musím rozhodnúť

bobi3
7. únor 2010

zuzu, ja som na laparke bola práve kvoli tomu, ze raz som na clostil zareagovala, inokedy zas nie, ovu bola vzdy taka neurcitá, a raz sa mi dokonca spravila aj cysta 😒 mne laparka pomohla, lebo teraz už pekne ovulujem a viem, že všetko je ok, všetko priechodné... takže ja by som ju len odporúčala, no samozrejme si to musíš sama zvážiť... my už teraz s manželom máme všetko ok a predsa sa nedarí 😢

jerryjanka
7. únor 2010

zuzu jasne modriny - jedna od rany po operacii a dve velke po inekciach do brucha na riedenie krvi proti tromboze.no vyzera to srandovne - večer budem na svojom notebooku tak to hodim do albumu až kuknete 😀
ja mam dnes taku dobru naladu - už od rana čim to asi bude 😀 😀 😀

zuzu1111
7. únor 2010

Bobi veĎ asi to bude ďalší krok keď nám nevyjdu tie tri cykly s Clostylom, čo sa môžu....Budem musieť nazberať odvahu 😅 Ja nechápem tú vašu situáciu....že všetko OK a stále nič. To už asi bude o psychike....asi by ste mali vypnúť poriadne obaja....
Jerry - no neviem v čom to bude, tá dobrá nálada, žeby počasím??? 😀 😀 😀

sliver
7. únor 2010

kočky nakoniec soms a rozhodla že idem chvílku zabežkovať, trošku oddreagovať pred plne pracovným týždňom

zuzu môže sa stať že si zareagovala inak na clostyl ako cyklus predtým, stáva, každý organizmus je úplne iný, ja som ho brala tri cykly, potom som ho sama vysadila na jeden cyklus lebo už som cítila že dosť.... a ten cyklus bez clostylu moje telo o moc lepšie reagovalo ako tri cykly predtým

držte sa, ešte kuknem večer ked prídem zvonku

sliver
7. únor 2010

tak na bežkách bolo úžasne
tak kukám že si tu môžem písať sama so sebou

zakupanda
7. únor 2010

silver já sjem tu