Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

cosma
16. bře 2010

Ahoj holky, všem moc děkuju za gratulace a všem přeji, a´t máte taky ten pocit, jako ho mám teď já. Vím, jaké to je, čekala jsem dlouho. Hodně štěstí všem!

jaspina
16. bře 2010

Jane to je mi líto, že ti tak dlouho není dobře. Snad se prcek brzo umoudří a nechá tě užívat si hezky těhulkování bez nevolností. 😉

jednave
16. bře 2010

Jaspi, děkuju ještě jednou za gratulaci 🙂 Uvidíme, za tři týdny jak mně dopadne další kontrola ...
A Jonášovi - léčiteli nevolalas? 🙂

fazulka1512
16. bře 2010

ahojte mozem sa vas opytat na zaklade coho beriete ten clostyl, boli ste na nejake vysetrenia alebo vam ho lekar predpisal ze sa dlhsie snazite a nedari sa

jaspina
16. bře 2010

Jednave, nevolala... Napřed jsem nad tím uvažovala, ale já už jsem toho všeho popíjela tolik, že už se mi do toho fakt nechce. Nějak mám těch všech pokusů plné zuby, tak teď prostě čekám na ty výsledky a pak uvidím.

simib
16. bře 2010

Ahojte.Mohla by som sa k vám pridať?Dnes mi doktor predpísal Clostill aj Duphaston,tak uvidíme čo bude ďalej.Aj OVU testy som skúsila.Mám ich v albume.A dnes boli vidieť aj pekné foliky 25,23,21,20mm 🙂

zakupanda
16. bře 2010

simib s duphastonem ti neporadím mě ho doktorka nikdy nenapsala takýe ani nevím kdy a proč se bere

simib
16. bře 2010

Zakup ja som ho už brala.Len ten Clostil mám 1x.Ja mám vlasne všetko OK a tak je pre všetkých záhada prečo sa nedarí a preto to skúsil lekár takto.Ak sa nepodarí do 2mes.tak ešte skúsime laparku.To je posledné čo sa dá robiť.

zakupanda
16. bře 2010

no já ted budu brát už 6 měsíc clostil 3x1 pak pauza a pak když se nezadaří tak nevím nechám to osudu

simib
16. bře 2010

Aha.A máš nejaké vedlajšie účinky z toho Clostilu?A ako dlho sa už snažíte?

zakupanda
16. bře 2010

simib ted je to rok a po clostilu mě se motala hlava a bylo na zvracení ale jen když jsem si ho vzala jednou na lačno jinak nic

kkamca
16. bře 2010

ahoj Jaspino..No u nás nic moc nového.I když maličko jsme se pohli dopředu. 🙂 A jak ty a jaká byla laparka? 😕
bobi tak to je na testovačku ještě brzy a jak se cítíš? 😵

fazulka1512:já měla clostil předepsaný kvůli dlouhodobému snažení. 😒 A zatim mi teda nepomohl,i když ted už ho zatím--neberu.

simib:ahoj a vítej

nela00
16. bře 2010

fazulka clostil ti predpíše po hormonálnom profile, aby sa tvorili folikuly a dochádzalo k ovulácii.
simi veď ten najväčší je na prasknutie 😉

simib
16. bře 2010

Kkamca ďakujem.Nela00 hej.Povedal že dnes alebo zajtra praskne.On už nevie čo by ešte vyšetril a nechce hneď ani laparku,keď nevidí dôvod a tak skúsil lieky.Ja som mala OVU vždy,tak neviem ako mi ten Clostil ešte pomôže,ale nechám to na lekárovi.

simib
16. bře 2010

A mám ho brať od 6-10 DC a potom od 11 do 25 DC Duphaston.

jaspina
16. bře 2010

Kkami laparka se dala přežít. Hnusné bylo jak vytahovali drén, jinak pohoda 😉

kkamca
16. bře 2010

jaspina:jakej drén???????????
a jaké máš ted plány,našli ti něco? 🙄

kkamca
16. bře 2010

simib.ti dal docela BRZY DUPHASTON..já ho brala teda jen 10 dní a od 17 dc..

simib
16. bře 2010

No hej.Ja mávam ovu na 14-15DC max.Kedže som dnes 13DC a folik na prasknutie,tak duphaston od 15 do 25DC a na ďalší cyklus tak jak som písala.

kkamca
16. bře 2010

simib:no lepší je nasadit ho až po ovu..Ale co lékař to jiný názor. 🙂

jaspina
16. bře 2010

Kkami - hadička co vede od vaječníku ven z břicha do pytlíku. Měla jsem ho 24hodin, aby tama odtékala kontrastní látka a když ho vytahovali, tak to bylo fakt hnus. Ale nedávají ho prý všude. Na laparce mi nic nenašli a poslali nás na genetické a imunologické testy. Tak to máme ještě před sebou..

kkamca
16. bře 2010

jaspi...tak a už víš kdy půjdete?na genetiku a imuno?nebo na to jdeš pomalu..

nana.76
16. bře 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,ale do vasi diskuze asi uz nebudu patrit tak me klidne vymazte.jen to schrnu podstupuji IVF zitra si zacinam pichat injekce a pristi tyden bych mela podstoupit odber vajicek tak si na me obcas vzpomente ja na vas myslim porad a taky si vas kazdy den ctu jen vam nechci nejak zasahovat do diskuze.ted mam plno litani po doktorech musim si vylitat predoperacni vysetreni atd tak nejak nestiham.
vsem tehulkam gratuluji a netehulkam nezoufejte brzy to taky prijde 🙂 🙂 🙂 🙂 od nedele ma byt 18stupnu takze jaro je za dvermi a bude se tehulkovat lepe uvidite 🙂

jerryjanka
16. bře 2010

nana kludne tu zostan sme predsa parta aj ked neberieme closti. 😵
držíme palce moc moc

nana.76
16. bře 2010

jerrynko moc dekuji ty se taky drz 🙂

soldi
16. bře 2010

smib a mm bol na spermiograme? a robil Ti doky postkoitalne vysetrenie?

simib
16. bře 2010

Soldi mm bol 2x a vždy výborný SPG.Nie to vyšetrenie ešte nerobil.Len na tie mykoplazmy a podobne.

soldi
16. bře 2010

simib, lebo sa niekedy stava, ze zena ma vytok, resp. prostrredie vo vagine, ktore zabija spermie. na zistenie sa robi postkoitalny test, prides niekolko hodin po styku do gyn, on zoberie ster a zisti, ci su v nom spermie zive alebo mrtve. lebo clostil je dost brutalny, a ak pekne ovulujes, tak neviem, ci to ma az taky zmysel.

simib
16. bře 2010

Soldi ja viem.Hovorila som mu o tom teste.A nemyslí si že by to bolo v tom.On si myslí,že je to len blbá náhoda.A určite tomu pomáha aj náš neustály ustarostený život.No on to chcel na dva mes.skúsiť s liekmi a potom ak nič,tak laparka.