Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

markyzza
3. srp 2011

@mijadave : No tak to taky znám. To jsem měla hned v lednu. Silně jsem si myslela, že to vyšlo a zdálo se mi snad 3 dny o pozitivním TT. 😀 😀 No magor. 😀 😀 no a mně se teď stalo, že jsem se při čištění zubů málem poblila. 😅 😀 Ale na příznaky je přece brzy, takže mi už asi taky hrabe. 😀 😀

markyzza
3. srp 2011

@terioza1 : tak to já bych to práskla hned při pořádných // na TT manžovi. 😀 😀 Stejně by mě musel vézt na gyndu, takže bych to neutajila. 😀 😀

mijadave
3. srp 2011

@terioza1 ano, som v praci, uz som si bola vziat... 😉 zeby? 😀
@markyzza nemusi byt skoro.... mojej kamoske bolo zle a este jej ani nemeskalo... 😉 zeby sa zadarilo?

tyrisa
3. srp 2011

Dobré ráno všem,potřebuji poradit ohledně BT. Normálně měřím teplotu v 5h, ale četla jsem,že teplota pak každou hodinu vystoupí o 0,1 stupeň. několikrát jsem si ověřila,že je to pravda a když mě třeba budík nevzbudí a ja se proberu v 7h, přičtu 0,2 stupně. Dnes ráno jsem v 5 naměřila 36,9,pak jsem jsem měřila ještě v 7 (sem tam si to pořád ověřuju) a čekala jsem 37,1, jenomže teploměr ukázal 36,7. Chápete to někdo? Teploměr je ok.

terioza1
3. srp 2011

@markyzza to ja si na gyndu zajdu sama, s kamaradkou, kdyby nahodou nebylo neco v pohode.... tak abych ho zase nejak neto... no nenapinala a pak prd... ale verim, ze vsechno bude ok... jen preventivne si tam vezmu nejlepsi kamaradku... Jinak muze ona se mnou az do ordinace k UTZ??

markyzza
3. srp 2011

@mijadave no vsugerovaný to snad nemůže, ale radši to hodím někam dozadu a nebudu to něčemmu přiřazovat 😀 😀 no mám 7-8 dní do Ms a jsem ten 7.DPo asi 😅 jo a prášek si klidně vem. I kdybys byla těhu, tak ještě to není propojené s tělme, takže můžeš vpohodě. 😉 Já tohle měla v pondělí 😝

terioza1
3. srp 2011

@mijadave holka, ty me ale napinas... 😀

markyzza
3. srp 2011

@terioza1 no myslím, že když si to budeš přát, že by klidně mohla dovnitř. 😉 U našeho dr. je to vpohodě. Jen se dr. zeptáš, že bys chtěla, aby mohla jít s tebou do ordinace a určitě to půjde. 😵

mijadave
3. srp 2011

@markyzza ja viem, preto som si ho uz dala... 😉
@terioza1 😀 😀 😀

terioza1
3. srp 2011

@markyzza ja si taky myslim, ze by nemel bejt problem... ja tam nechci jit sama a jemu to rikat jeste nechci.. reknu, ze je treba v praci.. on tam mozna i bude 🙂

@mijadave cemu se chlames? 😀 Je to pravda, nervy na dranc z tebe 😀

terioza1
3. srp 2011

No nic holky moje, odchazim na kavu.. mejte se pekne a testujte.. papa vecer 🙂

mijadave
3. srp 2011

@terioza1 aj ja ich mam nadranc... 😀 ja tu vecer nebudem, no zajtra v praci mozno obcas pozriem... 😀 tak pekny dnik Ti prajem 😉

markyzza
3. srp 2011

@mijadave vždyť ty jsi vlstně zkušená mamina a já ti takhle radím 😀 😀 😅 To bys vlastně mohla tymě,co? 😀 😀 Tak si užij den a ne aby tě napadlo testovat? 😠 😀 😀
@terioza1 užij si kávičku 🙂

zana21
3. srp 2011

@markyzza Nám když nezabere clostík, tak nás asi také čeká IUI. Také jsem si říkala, že zkusíme cca 2 pokusy před lapárkou. Začátkem září jdeme s manželem na schůzku s doktorem a domluvíme se na dalším postupu. Můžu se zeptat, jak celý ten proces probíhá a bolí to? Jde mi hlavně o ten den zákroku? Co je první, co následuje a jak dlouho to trvá? Přeci jenom osobní zkušenosti jsou jiné, než co slyšíš u doktora J

mijadave
3. srp 2011

@markyzza je to mile 😀 testovat urcite nebudem... 😉 aj Tebe pekny dnik 😉

timmka
3. srp 2011

ahojte baby, tak dnes test biely, som 12DPO, asi to bol duch z pregnylu ☹ ☹ ☹

mijadave
3. srp 2011

@timmka to ma mrzi.... ☹ ale ako aj mne pisali, este stale je nadej... 😉

markyzza
3. srp 2011

@timmka přesně tak nesmutni. Ale vyprdni se na testování a fakt to zkus, až když ti bude den meškat. 😉

timmka
3. srp 2011

@mijadave aj ty si mala test negativny?nadej tam uz nevidim, poznam svoje telo, krcok mam makky, tak mrcha pride bud dnes alebo zajtra ☹ , skusim to este raz s clostilom a potom asi pojem na IUI, budem volat do car co mi na to povedia

mijadave
3. srp 2011

@timmka ano, no ja som si ho robila na 10DPO a este k tomu k veceru... no tiez sa poznam a myslim si, ze to nevyslo, hoci stale je tu taka iskierka nadeje... krcok - to je sranda, ja si ho neviem pozorovat, lebo si na neho nedotiahnem.... 😒 asi mam kratke prsty.... aj som rozmyslala, ze zapojim mm, no nie je kazdy den doma, tak to nema vyznam... 😉 no ja clostil uz nie, este skusim tak 2 cykly so sojou a potom mam ist k dr... hoci ten mi povedal, ze ma chce vidiet na jesen tehu 😀

timmka
3. srp 2011

@mijadave ja som si ho tiez nevedela nahmatat, ale kucni si a tak to skus, tak ho urcite nahmatas

jania023
3. srp 2011

@timmka nevies nahodou vcera krcok tvrdy a nejak zahadne velky mam 8dpo a test negat aj kedc skoro robeny 😠 myslis ze to je na ms do tej mi chyba este aspon nejake 6-7dni

timmka
3. srp 2011

@tyrisa no ja neviem ako to funguje, ale ja som si tiez merala stale okolo osmej a raz rano som si merala rano o siedmej a mala som 36,1, vedela som, ze mrcha pride a potom som si zmerala o osmej a mala som 36,9 a mrcha prisla aj tak

vinnuska
3. srp 2011

ahojky tak jsem dneska byla na UZ. a jsem z toho zmatená a zklamaná.. jsem 10DC. a mam jeden folík 17mm. a nízkou sliznici ´5mm..dr. říkal, že s tímhle by do IUI nešel..ale já to nechápu...přeci jsem jen 10DC! a to znamená že jsem 3-4dny po MS...tak když to tak musím říct...co by chtěl? 😢 prý by nejraději počkal na další cyklus,ale já jsem mu řekla, že bych radši chtěla v pátek třeba se to změní..a on řekl, tak jo...
to je fakt tak špatné?

timmka
3. srp 2011

@jania023 cez ovulaciu sa krcok otvara a aj makky a po ovulke je tvrdy a zatvoreny a dlhy a tesne pred mrchou cca 2 dni je makky a otvoreny, aspon ja ho tak mavam, citala som dost o krcku, ale co je na tom pravdy neviem, ja stale verim, ze mrcha nedorazi ☹

zana21
3. srp 2011

@vinnuska Hlavne se tim netrap. Ja byla na UZ 12 DC a folik mel asi 5 mm a sliznice take minimum. Pak jsem chodila kazde dva dny na UZ. A folik kazde 2 dny byl vetsi, ovulace prisla az 20DC. myslim, ze tve hodnoty nejsou vubec spatne.

vinnuska
3. srp 2011

@zana21 no od dr jsem šla v slzách..protože mi to podal tak,že je to ztracené...a že by bylo lepší počkat.prý ovulace bude v sobotu..tak já nevím..a ta sliznice roste???, nějak? 😀 přemýšlela, jsem že bych šla pro nějaké bylinky... 😒

zana21
3. srp 2011

@vinnuska Mě rostla sliznice i folík. Samozřejmě jsme každá individuální...ale i doktor ti může něco podat, co pomáhá růstu sliznice. A chodíš do CARu nebo ordinace ke gynekologovi?

vinnuska
3. srp 2011

@zana21 do caru...já jsem se ho na to ptala jestli něco je..aon mi řekl,že mi to předepíše v páte 😒

zana21
3. srp 2011

@vinnuska Muzu se zeptat, kam chodis - z jakeho jsi mesta? Vse je to o lekarich, ale pokud nejsi spokojena s lekarem, tak ho v ramci CARu vymen. Dulezity je mit k nemu duveru. Ja ted osetrujiciho lekare vymenila a bylo to z velke casti kvuli tomu, ze jsem k tomu novemu mela vetsi duveru. A ta je ted, kdy chceme otehotnet, hodne dulezita.