Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
15. srp 2011

Ahojte dievčatá🙂dlho som tu nebola ako sa máte?
@terioza1 a ty moja ako sa darí?a čo bábenko rástie?dúfam že je všetko ako má byt?🙂

valinka30
15. srp 2011

@veji Ahoj, taky začínám s clostilem a utrogestanem, tak jsem zvědavá, jak to půjde..

sambuca
15. srp 2011

Ahojky, jsem tu nováček, ale doufám, že i tak mezi Vás zapadnu.. Čekám teď úzkostlivě na MS (dvojitý agolutin před 8mi dny) abych mohla začít brát Clostík a v druhé fázi cyklu i Utroš, tak snad už to dostanu a vše dopadne tak, jak si přeju... 😉

veji
15. srp 2011

@valinka30 dúfam že to pôjde dobre a hlavne rýchlo. máš nejaké skúsenosti s clostilom?

valinka30
15. srp 2011

@veji To taky doufám. Zkušenost zatím nemám. A ty? Z jakého důvodu ty hormony bereš? Já protože mi MS skoro vůbec nechodí nebo jen v dlouhých intervalech. Ale jsem teď taky přes 2 měsíce po zamlklém těhu a revizi, nějak se mi předtím podařilo i přes ty moje problémy otěhotnět.

valinka30
15. srp 2011

@sambuca Taky jsem tu nováček. Beru 10 dní utrogestan a pak čekám MS, abych mohla začít s clostilem.

sambuca
15. srp 2011

Valinka30 a kdy MS čekáš, respektive kdy dobíráš poslední Utroš? Já už jsem uplně nesvá, že jsem to stále nedostala, normálně po Agolutinu menstruuju do 4 dní.. no a dnes je to jednou tolik a nic! Jsem náladová, dneska už jsem třikrát brečela a sama pořádně nevim proč.. hrůza!! Třeba bychom mohly začít brát Clostil ve stejnou dobu a pak porovnávat ovulku atd. Bylo by fajn mít parťačku 😀

veji
15. srp 2011

@valinka30 snažili sme sa s manželom o miminko vyše trištvrte roka a nejak sa nám nedarilo, tak som išla k svojmu lekárovi a ten mi rovno predpísal lieky. ani nad tým veľmi neuvažoval, pretože asi 3 roky sa liečim na zvýšený prolaktín, takže usúdil že to súvisí s tým. prolaktín som mala zvýšený kôli dlhodobému pitiu žihľavového čaju... (preklínam ho!!!) a preto mi endokrinologička nasadila norprolac. takže teraz budem brať 1x1,5 tablety norp., 2x1 tabl. clostil a 2x1 tbl. duphaston...... manžel mi hovorí že už je zo mňa hotová feťáčka 🙂 lekár mi povedal, že kôli tomu zvýšenému prolaktínu by som mohla mať problém otehotnieť, ale ja tajne dúfam, že po tom clostile to bude OK. výsledky mám dlhodobo v poriadku. a švagriná po clostile hneď otehotnela, takže musím aj ja 😉

veronicka33
15. srp 2011

Dievčatá tak vás vítam medzi nami a nech sa čím skor zadarý🙂

jeny
15. srp 2011

@sambuca ahoj, mne po agolutine dorazila MS na 7mi den, moj dr povedal ze do 14dni mrcha dorazi urcite

valinka30
15. srp 2011

@veji Tak uvidíme, taky jsem zvědavá a doufám, že se zadaří, nejlíp hned 😉 Ty jsi mohla mít problém otěhotnět kvůli tomu zvýšenému prolaktinu, tak až se to vyléčí, mohlo by to jít!

aduskatt
15. srp 2011

@jeny nie je pravidlo, mne po agolutine az o tri tyzdne

aduskatt
15. srp 2011

@veji ak nebudes mat prolaktin v poriadku, clostil ti nepomoze.........a je mozne, ze ak si prolaktin upravis, clostil ani nebudes potrebovat......je to na uvahu, ale pockala by som s clostilom az ked budes mat normalnu hladinu prolaktinu, lebo clostil mozes uzivat len urcity pocet cyklov, tak aby si si to zbytocne nevymlatila uz teraz pri zvysenom prolaktine....drzim palce, nech sa skoro zadari

valinka30
15. srp 2011

@sambuca No to by mě právě zajímalo. Utroš dobírám v neděli a pořádně nevím, kdy MS čekat. Je možný, že taky nedorazí hned, protože jsem ještě ke všemu po potratu a s MS mám problém odjakživa. Též jsem celkem nervózní, jak to dopadne tentokrát.
Jo to by bylo dobrý 🙂

dicinka1
15. srp 2011

ahojte baby,tento mesiac som mala 1x1 a zda sa že nezabralo..minuly mesiac som mala krasnu ovulku 2x2 som vtedy brala.. 😒

veji
15. srp 2011

@aduskatt prolaktin mam dlhodobo v poriadku a s clostilom zacinam iba teraz, takze verim ze to bude v poriadku 😉

aduskatt
15. srp 2011

@veji a co mi sisi? ved citam, ze ho mas dlhodobo zvyseny vdaka caju......

aduskatt
15. srp 2011

@veji 3 roky sa liečim na zvýšený prolaktín, takže usúdil že to súvisí s tým. prolaktín som mala zvýšený kôli dlhodobému pitiu žihľavového čaju... (preklínam ho!!!) a preto mi endokrinologička nasadila norprolac. takže teraz budem brať 1x1,5 tablety norp., 2x1 tabl. clostil a 2x1 ...........tak co som vadna?🙂

veji
15. srp 2011

@aduskatt no vadna hadam nie si. liecim sa na to stale, aj ked su vysledky dlhodobo v poriadku, no vraj aj napriek dobrym vysledkom je treba este pokracovat v liecbe aby sa to nevratilo naspat (tak to tvrdi endokrinologicka) norprolac beriem asi 3roky a z toho asi rok som "zdrava". o dieta sa pokusame len niekolko mesiacov, takze uvidime.

aduskatt
15. srp 2011

@veji ahaaaaaaaaaaaaaaaaaa🙂

elys
15. srp 2011

@aduskatt no som zvedava ako to do neho napcham. budem mu to tajne davat do rozkov 🙂)) ale nie, hadam nebude robit drahoty.. diky adi

elys
15. srp 2011

ahojte. dnes (15DC) som bola na folikulometrii, tak nakoniec to spinenie bol plany poplach, a ovulacia este nebola. dneska mal 23,1 cm, tak mi pichol pregnyl, zajtra vecer ideme na to. jedine, co mi robi starosti je tych priatelovych 50% bojaschopnych chlapcov. hadam tych par jedincov to vajco v pravom vajickovode najdu.
inak som chcela ist do ISCARE na inseminaciu (pre istotu), ale to by mi ten pregnyl musel byt pichnuty dnes vecer o 22:00, kedze mi ho pichli o 12-tej na obed, tak ma doc. Tomas nezobere. skoda, ze som nevedela o tych povinnych 36 hodinach.. ach jaj.

aduskatt
16. srp 2011

@elys v pohodke, sak to ma tri tabletky..........moj mm to zvladal dobrovolne.......stacilo mu dat na druhu stranu rovnice co vsetko musim absolvovat ja🙂

elys
16. srp 2011

@aduskatt ta rovnica zabera skoro vzdycky, ale rada by som, keby to slo bez breptania... ale zacinam si fakt uvedomovat, ze zeny znesu ovela viac ako muzi.

petra273
16. srp 2011

@elys já brala clostyl poprvé minulý měsíc od 2DC a přesně 13DC byla ovulka. Pojistila jsem to ovu testem a vaječník mě dopoledne hrozně píchal 😉

elys
16. srp 2011

@petra273 ahoj. mne pichol vyvolavacku vcera na obed, takze dnes o polnoci by to malo zacat.. a vyslo ti to, ci ho ides brat dalsi cyklus?

petra273
16. srp 2011

@hela82 já testovala a vycházelo to přesně i podle bolesti a pak ty čárky mizely, takže to snad fungovalo 😀

petra273
16. srp 2011

@elys bohužel ne ☹ a to to vypadalo tak nadějně...už to nebudu hrotit, psychika je blbec...takže jsem v klidu a věřím, že to vyjde. Dnes dobírám druhý cyklus, takže se v pátek objednám na měření folíků, jsem zvědavá jak to bude vypadat. Tenhle měsíc to asi nevyjde, protože bude ovulka z levýho vaječníku a tam nemám vejcovod 😠 , ale jedem na dovču a třeba se stane zázrak 😀 Ale jsem ráda, že už jsem neměla vedlejší účinky, minulý měsíc to bylo dost hrozný, asi si tělo zvyklo...

elys
16. srp 2011

@petra273 peti ake si mala ty vedlajsie ucinky? ja som mala hned po druhej tabletke tazke depresie az po prvy den bez tabletky. najhorsich 5 dni. vaha ani nepribudla. ale bola som ako pes, hadala sa s priatelom, kricala na koho sa dalo, plakala hocikedy za hocico... ako som dobrala tabletky tak to vsetko opadlo a bola som zasa v normale. a u teba?

zana21
16. srp 2011

Ahojky, koukám, že je tu spousta nových holčin. Tak je pěkně vítám a doufám, že brzo budete těhulky 🙂 My jsme teď na dovolené, tak jsem si myslela, že se budeme snažit jak divý. Ale chodíme po výletech a večer jsme rádi, že padneme do postele 🙂) Alespoň si člověk vyčistí hlavu. Jinak podle minulého měsíce mi asi stejně ovulka vychází na příští týden a to jde manžel na spermiogram, tak že musí abstinovat....Tak uvidíme, zda se i přesto zadaří 🙂