Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

mijadave
13. zář 2011

@alzbeta.hod aj ja chcem taky zazrak 😀

alzbeta.hod
13. zář 2011

@mijadave i vám a všem ostatním zasílám malý zázrak 😉

aduskatt
13. zář 2011

@janielik87 aby to bolo pochopitelne pre mm, tak stimuluje vajecniky, aby rastlo vajko a mohlo sa oplodnit, vedlajsie účinky su mimoriadne bolestiva ovulacia, obcas tocenie hlavy, zla nalada.tak to snad staci ako laikovi🙂

mijadave
13. zář 2011

@alzbeta.hod dakujem, si zlata... 😉 ja to prajem tiez kazdej, ktora po tom tuzi 😉
@zana21 mozem Ta poprosit v tabulke mi daj prec sojove isoflavonoidy, uz ich neberiem... 😉 dakujem 😉

zana21
13. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............58..........32.............48...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............39..........33..........................Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............38...........30............10............Alchemilka/kotryhel
Fori.........................28..........13m.............33..........28..............19.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............30..........34.............12........Clost., calibrum
Sambuca...............23..........1,5r..............29..........32.............12.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................16..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............14..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............14..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............14..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............13...........31.........................clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................11..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.................7..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............3...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............3............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+3......................9+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

mijadave
13. zář 2011

@zana21 dakujeeeeem 😉

janielik87
13. zář 2011

@zana21 aj ja chceem 🙂
meno: janielik87
vek: 24
snazenie: 6.mesiac
DC: 30
PC: 37
DPO: ?
Vitaminy atd: od buduceho cyklu clostil, kvapky Femi

sambuca
13. zář 2011

@aduskatt Ahojky, koukala jsem do tabulky že jsi stejný DPO jako já, jak jsi na tom? Už jsi testovala?

zana21
13. zář 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.....Vitamíny a další
Very_sad.............28............2.5r............58..........32.............48...... Clost., Duphaston
Zana21..................30..........2m..............39..........33..........................Clost., Femibion Tyrisa.....................26...........5m.............38...........30............10............Alchemilka/kotryhel
Fori.........................28..........13m.............33..........28..............19.......Utrogestan, Clexane
Aduskatt.................35............6r...............30..........34.............12........Clost., calibrum
Janielik87...............24............6m.............30...........37...........................Clostil., kapky Femi
Sambuca...............23..........1,5r..............29..........32.............12.........Clost.Listovka,Utroš,Clexane
Jeny.........................30............2r.................16..........?..........................Clost., Duphaston
Kacnov...................23.........12m...............14..........28........................Clost.,
Elys.........................29..........1.5r...............14..........31........................Clost., Calibrum
Veronicka33..........34..........19m..............14..........30.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Petulak1988..........23............17m............13...........31.........................clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Mijadave................35..........20m................11..........28.......................Alchemilka/kotryhel, grepový džus
Lorreine................28..........1.5r.................7..........................................Listovka, Forgravid
Lenka7791...........29...........10m...............3...........34..........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Petra273................37...........5m..............3............32........................Clost., duph., grep. džus, calibrum babyplan

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)........TP......................KO.........Vit. a další

Terioza1..............22...................................10+3......................9+4..............10.-12.4.............11.10........Listovka 🙂
Nathali................23............2,5roka..........7+0............................................3.5.2012...............8.9.........Listovka 🙂

aduskatt
13. zář 2011

@sambuca netestovala, ja mam este cas..mrchu cakam vo stvrtok..ak nepride do nedele, potom testnem..inak ja netestujem kazdy mesiac.proste si pockam na mrchu........

sambuca
13. zář 2011

@aduskatt aha, tak to Tě obdivuju... já se navíc mrchou moc řídit nemůžu, nechodí mi pravidelně.. Tak sem písni jak si na tom, jestli ta mrcha došla, nebo ne..

aduskatt
13. zář 2011

@sambuca sak ani mne nechodi pravidelne, ale pokial sa necitim nijako inak okrem bolesti brucha a ked zacnem pomaly spinit, tak viem, ze mrcha dojde, na co zbytocne vyhadzovat prachy za test............kks, to keby som mala kazdy mesiac kupovat len jeden, tak za 6 rokov je to 72 testov....fuuuuuuuuuuha, len pri cene 4 eura je to dost vysoka ciastka.........testla som si, ked som nemala mrchu este ani na 38 den

zana21
13. zář 2011

Tak jsem byla u doktora. Těhotná nejsem, tak jsem dostala vyvolávačku ☹
Mám ale 2 dotazy:
1. Také si musíte platit UTZ, pokud jich máte více jak 7 za rok? Doktor mi říkal, že více jich pojišťovna neproplácí. Já dnes právě platila poprvé. Překročili jsme limit, když jsme minulý měsíc sledovali, zda zabírá clostylbgyt.
2. Doktor říkal, že doporučuje skončil s používáním clostybegytu a přistoupit k jinému řešení (beru ho teď druhý měsíc). Dal nám na výběr 2 možnosti: a) laparaskopii, aby se zaktivovaly vaječníky a zprůchodnily vejcovody, nebo za b) umělé oplodnění.
Hrozně mě to překvapilo, že hned přistupuje k IVF. Když jsem se ho zeptala, proč nezkusit inseminaci, tak řekl, že to je zbytečný, když spermiogram je OK. Chodím do Car Gest Praha, tak předpokládám, že ví, co dělá. Ale čekala jsem, že budete hledat jiné varianty, než začneme s IVF. Prosím poraďte mi, nepřijde Vám to uspěchané?

aduskatt
13. zář 2011

@zana21 takze: k bodu č1.ja platim každučký uzv( cca 3 v priebehu cyklu), u nas nie je 7 zadarmo....a skutocne by som skor ako IVF skusila laparku.....neviem ako u vas, ale u nas ti poistovna bez laparky IVF nepreplati, pokial je spg OK

zana21
13. zář 2011

@aduskatt Tohle mi doktor neříkal, u nás je to asi jiné. Protože mi řekl, že jsou tyto 2 varianty. Ty jsi na laparoskopii byla?

aduskatt
13. zář 2011

@zana21 veeeelmi davno.teraz este nie, ale asi ma to neminie

vanilka31
13. zář 2011

@zana21 Mě to přijde celé nějaké divné. Proč by jsi měla platit za utz, ještě jsem se s ničím takovým nesetkala. Co se clostilu týče, běžně se dělají 3 cykly, možná i 6.. Podle mě by inseminace určitě smysl měla. Můžeš mít po clostilu neprůchodný hlen, což se IUI právě vyřeší. A proč rovnou laparoskopie? Vždyť existuje daleko šetrnější metoda sono hsg, kdy se vejcovody napustí tekutinou a vše je ambulantní, hotové za 5 minut. A taky nechápu, proč tě doktor cpe hned do IVF. Jestli ti to radí v CARu, tak asi špekulujou. Mě taky radili, ať jdu na IVF, že přirozeně neotěhotním a buch, za nějakej měsíc jsem byla těhotná. Být tebou ještě všechno zvážím, popř. se zeptám v jiném CARu.

vanilka31
13. zář 2011

@aduskatt To jsme na tom stejně, MS mi má taky přijít nejdřív ve čtvrtek a když nepřijde do neděle, tak budu testovat.

zana21
13. zář 2011

@vanilka31 Řekl mi, že pojišťovna proplácí pouze 7 UTZ za rok, což jsem dnes překročila...
Laparoskopii říkal, že by se nejen zkontrolovaly vejcovody, ale pokusili zaktivnit vaječníky. Prý se do nich nějak píchá nebo co. Také se bojím, aby jim nešlo spíše o peníze za IVF. O inseminaci nechtěl ani slyšet. Jsem z toho dost rozhozená a zmatená.

aduskatt
13. zář 2011

@zana21 to pichanie asi myslel drilling vajecnikov
@vanilka31 mne vo stvrtok ma prist, ak sa nieco mimoriadne nestane, bude to akurat 14 den od ovulky.......obvykle uz dva dni pred tym zacinam spinit, ale teraz nic, tak som zvedavA, mozno sa mi to o den posunie

vanilka31
13. zář 2011

@zana21 Já bych zkusila jinej CAR. Vypadá to, že jim jde o peníze.

vanilka31
13. zář 2011

@aduskatt Já jsem taky zvědavá a už teď nervózní.

aduskatt
13. zář 2011

@vanilka31 ja znervozniem az zajtra, ak nezacnem spinit.....alebo skor zacnem v sebe zivit nadej🙂

veronicka33
13. zář 2011

Ahojky mne preplatili 3x UTZ a zbytok som musela platit a clostil som mala 3x potom pauza a zase 3x takže všade je to asi ina 😒 😠

lenka7791
13. zář 2011

Ahojte dievčence, prosím o radu. Viem, že sa tu písalo niekedy o pití grep. džúsu na hlienik. Môžete mi poradiť od kedy sa má piť a v akom množstve? Mockrát ďakujem.

janielik87
13. zář 2011

@aduskatt jeeeeeeej my sme ten isty den cyklu :D ach...ale moja by mala dojst az 22/9/ vraj...

vanilka31
13. zář 2011

@zana21 A co se týká utz, mě ho dělá téměř při každé návštěvě a nikdy se nezmínila, že to je nějak omezené a měla bych ho platit.

terioza1
13. zář 2011

@lenka7791 ahojky, ja to pila od ms do // na testu, pak uz ne..

aduskatt
13. zář 2011

@janielik87 trosku neskoro, nie?

lenka7791
13. zář 2011

@terioza1 Ďakujem.