Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jeny
20. lis 2011

@zana21 to iste aj u nas,stale daco do toho pride, ked som mala mat 1ivi tak ma neuvolnili z prace a na dalsi mesiac tesne pred folikulometriou som mala uraz 😠 a odvtedy sa mi do centra nedalo ist takze vychadza mi to uz jedine na december a to mi urcite zase vyjde ovulka okolo vianoc ked bude centrum zavrete zrejme

zana21
20. lis 2011

@jeny Jojo, přesně jak píšeš. Manžel měl před 2 měsíci úraz a musel na operaci. A teď zase musí jet služebně mimo ČR...no, nás čeká asi také první IUI v prosinci ☹ No, už nám to oběma musí příští měsíc vyjít!!!! Zítra napíši, jak jsem se domluvila s dr.

jeny
20. lis 2011

ja mam stale taky nanic graf http://www.fertilityfriend.com/home/38f81a a najhorsie na tom je ze ovulka zrejme nebola a to mam dnes zacat brat utrogestan a bojim sa ze bude ovulku blokovat tak dnes som si este nedala ale do kedy mam cakat na ovulku? potom sa mi zas cely cyklus predlzi....

manamani1
20. lis 2011

clostil asi účinkuje!!! Dúfam, že aj prasknú!!!! 😠

mijadave
20. lis 2011

@govinda to hej,aj ked sa zatial tak necitim ☹ no ale zajtra uz musim byt fit, treba ist do prace ☹

ingris
20. lis 2011

@manamani1 super krásne prasknutie budeš určite ucítiš treba sa snažiľkovať 😀

manamani1
20. lis 2011

@ingris ako ucítiť prasknutie?

ingris
20. lis 2011

@manamani1 budeš cítiť pichavú bolesť aspoň u mňa to tak funguje a keď praskne mám pocit mokra doktor hovorí že to je tým že praskne a potom je tam voľná tekutina tak mi to hovoril

mijadave
20. lis 2011

@jeny BT mas nizko tak na ovu 😉 pockala by som, ci Ti zajtra nestupne 😉

manamani1
20. lis 2011

@ingris citim dnes cely den tak pocit mokra a vytok, mohlo uz prasknut a test este stale taky pozitivny? po prasknuti hned ustupia bolesti? lebo este ma podbrusko stale velmi boli a aj picha sem-tam...

ingris
20. lis 2011

@manamani1 mohlo uz prasknúť ťažko povedať keď som si ja robila ovu test tak som mala 2 silne bola som na folikulometrii a doktor povedal že určiťe praskne behom dňa a na druhý deň som mala ešte pozitívny ovu test teraz len skušaj ono to prejde tk za 1-2 dni

manamani1
20. lis 2011

@ingris takze mohol uz aj prasknut a ovu test este pozitivny?

govinda
20. lis 2011

@zana21 no keď tvoj manžel ide na služobku na tie 3 dni, tak ak nestihnete IUI, tak aspoň poistite pred aj po služobke 😉

tyrisa
20. lis 2011

@manamani1 Při pozitivním testu ovu nastává myslím,že do 36h,nebo tak nějak....praskne ti co nevidět...máš těsně před ovulí a ted máš velkou šanci otěhotnět...

manamani1
20. lis 2011

@tyrisa lenze som chorá,berem antibiotikum, tak neviem, či sa sňažiť,alebo nie...

tyrisa
20. lis 2011

@manamani1 Kdybys věděla co já všechno brala a jak jsem chlastala atd a mám zdravou holčičku....ted to nemůžeš nějak ovlivnit antibiotiky.být tebou tak se snažím.

manamani1
20. lis 2011

@tyrisa no ale si tehotná tak nevies ci je vsetko o.k.!!!!

aduskatt
20. lis 2011

@manamani1 neustupia hned, az tak o den, o dva, ked sa vstrebew tekutina z brusnej dutiny

manamani1
20. lis 2011

@aduskatt no ale ak mam este velke bolesti, ze ani sadnut neviem, tak este asi len bude, nie???

aduskatt
20. lis 2011

@manamani1 tak to je prave prebiehajuca ovulka........za par hodin sa to trochu zmierni, uplne vymizne tak o den o dva🙂 tak drzim palce do snazenia

janielik87
20. lis 2011

:/ cauko baby, strasne ma bolia prsia asi z toho duphastonu ...aj minuly cyklus ma boleli, ale menej. Nemate nejake recepty, co urobit. Palia ma cele a bradavky mam citlive. Som este len 25DC a ovulka ani nebola, cize tehu to nie je.

manamani1
20. lis 2011

@aduskatt dakujem a aj tebe prajem vsetko dobreee🙂))

manamani1
20. lis 2011

@janielik87 moja, nebuď negatívna, vieš na 1000% ze ovulka nebola??????

aduskatt
20. lis 2011

no, tak dievcata, ja vas budem chodit uz len navstevovat a povzbudzovat 🙂 .a prosim vyhodit z tabulky ☹ 😒 😖

tyrisa
20. lis 2011

@manamani1 Já mám 5letou dceru a ta je opravdu v pořádku o tom jsem psala

manamani1
20. lis 2011

@tyrisa aha, chápem🙂

manamani1
20. lis 2011

@aduskatt lebo? kam odchadzas?

tyrisa
20. lis 2011

@manamani1 Tak neřeš a hupsni na chlapa...bohužel se říká,že čím větší bolesti,tím lepší čas na sexík :-/

manamani1
20. lis 2011

@tyrisa tak ano, aj sadnut mi robi problem, nejako sa premozem☹

aduskatt
20. lis 2011

@manamani1 nikam, ale 80 neuspesnych pokusov staci.........