Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kessica
2. únor 2012

@uzovicka presne. . . tak ako pise ili08 ja som bola kratky cyklus od 3-7DC 🙂

zusanna
2. únor 2012

ahojte, tak zajtra je ten môj 12DC a samozrejme s tým je spojená návšteva dr...som zvedavá a mám obavy ako to dopadlo tentoraz-ako budú lieky a moje telo na to reagovať...počas brania clostiku mam od 4 dňa jeho brania návaly tepla, ale aspoň mi v týchto mrazoch nie je zima 😀

fifitko25
2. únor 2012

Ahojte prosím má tu niekto skusenost s kvapkami Femigard?

majkushka
2. únor 2012

@fifitko25 ako ti je aj maš utroš či nie?

fifitko25
2. únor 2012

@zusanna ako dlho beries Clostil? Mne na prvýkrát zabral pekne, mala som dva Foliky 19 a 23 mm, dovtedy mi narástol sotva na 16 mm jeden

manamani1
2. únor 2012

@kessica co bolo u dokiho?neozvala si sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

fifitko25
2. únor 2012

@majkushka ahoj moja, je mi dobre, som 16 DC takze čakám 😉 utros od zajtra az a zas dva večer vkladať

kessica
2. únor 2012

@manamani1 ahoooooj prepac som ti zabudla napisat ale uz som to tu pisala 😉 mam 20 mm folikul a ze nemam sa bat toho duphaston ze nema ucinky na potacanie ovulky 🙂 cize ma potesil a mna este ovulka neprebehla 😉 aj to mi povedal 😉

janusa_
2. únor 2012

@kessica ahoj, bola si lekara?

@zusanna drzim palce k lekarovi uvidis dopadne vsetko dobre🙂

manamani1
2. únor 2012

@kessica a prebehne?

kessica
2. únor 2012

@janusa_ ano bola vse oki 🙂

@manamani1 no vravel,ze ano . . . a je aj sanca ze neprebehne ? 😖

majkushka
2. únor 2012

@fifitko25 daj ho rano a večer aby bol hormon rozdeleny na pol ku 🙂 aj ja ho tak davam a tiež vkladam tento mesiac

manamani1
2. únor 2012

@kessica ja si ho nedám urcite!neviem,ako chces.. 😉

kessica
2. únor 2012

@manamani1 ale aj tak ho uz beriem od stredy cize uz to dobreme ako on tvrdil 🙂 a ak s tym bude stale problem mu to poviem 😀

manamani1
2. únor 2012

@kessica ved ty vies....

manamani1
2. únor 2012

moje testy

kessica
2. únor 2012

@manamani1 sak ja ale nevravim,ze nemozes mat pravdu 🙂 ale urobim zaial ako lekar kaze a ak by s tym bol stale problem tak to s nim preberem 😀

manamani1
2. únor 2012

@kessica oki,popytaj sa tu,ja to viem tiez tu z kona...necham prebehnut ovulku, a potom si ho dam!

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 pekne ti silneje ciarka 😉

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ tak dufam,ze z toho bude nieco!

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 uvidis co z toho bude ale treba verit ze to skonci dvoma ciarkami ale na tehu teste🙂

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ dufajme🙂

kessica
2. únor 2012

@manamani1 no ved ak pride menzes a opat si mam dat na 3DC Clostil a pak na 12DC mam opat prist tak sa ho opytam,ze ci nemohol ten duphaston zastavit tu ovulku ale dnes mi vravel,ze sa toho nemam bat,ze vela zien otehotnelo len vdaka duphastonu cize ak by brzdil ovulku nebol by predpisovany aj ako liek planovaneho rodicovstva 🙂 trochu to logiku ma ale sak lepsie je viac info. mat nech sa viem poradit 🙂

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 treba dufat 🙂
ja zacinam mat z tohto mesiaca pocit ze nam to nevyjde 😒

manamani1
2. únor 2012

@kessica aj mne toto iste povedal, a tu baby pisu ktore maju s tym skusenost,pisali,ze zabrani, a otehotneli po vysadeni, alebo po nasadeni po skonceni ovulky.Jasne,ze otehotneli,pomol im upravit cyklus a potom otehoteli.moja kazdy si to robi ako to jemu vyhovuje, ty ho beres, ja ho nebudem 😀 😀 😀

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ leboooo?

janusa_
2. únor 2012

@manamani1 beriem antibiotika, k tomu stres v novej robote, partner ma 3tyzdne nocne- je vycerpany. takze je to take zvlastne..

manamani1
2. únor 2012

@janusa_ ako dlho sa snazite??

kessica
2. únor 2012

@manamani1 sak to je jasne . . . . 🙂 uvidime ako dopadnem a mozno dalsi cyklus ho ani ja brat nebudem 😉 ale toto je moj prvy cyklus pri ktorom beriem tabletky cize idem podla instrukcii 😀

manamani1
2. únor 2012

@kessica ja mam tiez prvy cyklus s duphastonom...