Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

veronicka33
17. led 2012

Pozri si tu tabulku a podla toho si napíš svoje daj si na stránku 1598 a tam je tá tabulka vypísaná 🙂

kytula
17. led 2012

@veronicka33 áno, už som to našla. ešte by som sa Ta chcela opýtať, bo všade čítam o meraní bázalnej teploty. To je na to špeciálny teplomer, alebo s normálnym digitálnym sa merá?

zuzi_k
17. led 2012

@veronicka33 dakujem 🙂 idem skusit najst...snad sa podari

veronicka33
17. led 2012

@kytula ja tiež neviem ale myslím že býva taký, ale ja som si merala tiež obyčajným digitálnym teplomerom ale musíš si to merat vždy ráno v tu istu hodinu a skor ako staneš s postele takže to maj niekde po ruke 🙂

veronicka33
17. led 2012

@zuzi_k určite to najdeš a normalne ako si píšeme teraz tak napíšte svoje udaje podla toho ako na tom ste 😀
@kytula 🙂

zuzi_k
17. led 2012

@veronicka33 uy sa v tom trosku orintujem...dakujem krasne 🙂

veronicka33
17. led 2012

@mijadave Hm moja to ma mrzí ,ja som tiež dnes mrchu dostala takže testovat už nemusím ☹ ale máme tu dalšie snažilky tak zajtra budeš mat o dve viac však diečatá 🙂

veronicka33
17. led 2012

@zuzi_k vobec nenie za čo a vy sa tiež snažíte o bábenko?

kytula
17. led 2012

@veronicka33 ja som bola dnes aj v 3 lekárnach a pýtala som si teplomer na meranie baz. teploty, tety na mna pozerali, jak keby som z oblakov spadla. tak asi len normálnym sa to merá.

zuzi_k
17. led 2012

@mijadave ...ahoj 🙂 precitala som si tu o tebe ako o uzasnej dusicke...rada by som patrila medzi vas 🙂 ...ak mozem, mam 29 rokov, snazime sa druhy mesiac, uzivam duphaston a posledny mesiac aj clostil-viac mi ho nepredpisala. pri uzivani duphastonu bol cyklus 28 dni... s clostilom meskanie. mam pichnuty od vcera agolutin. posledna ms 17.12...

veronicka33
17. led 2012

@kytula tak asi len normalnym lebo ja som bola na MIMIBAZARE a tam som videla taký teplomer a bola na nom tehulka 🙂

zuzi_k
17. led 2012

@veronicka33 trosku komplikovane, uz by sme radi, no nakolko som mala nizku-resp.ziadnu sliznicu, tak by to nedopadlo dobre-preto duphaston a teraz aj clostil. plodne dni boli cez vianoce...ale bolo tam kopec stresov, tak pripadne tehotenstvo by som brala skor ako zazrak. no ms neprisla. test neg. z krvnych budu vysledky zajtra. pichla mi agolutin, no mam po nom bolesti a neviem ci je to normalne... potom pokracujem s duphastonom.

veronicka33
17. led 2012

@zuzi_k pekne si to napísala 🙂 🙂

veronicka33
17. led 2012

@zuzi_k ahá no tak ja mam stres skoro stále,no tak držím ti moc palce nech sa testy vydaria a budeš tehulka. 🙂 Tak sa majte pekne zajtra sa ozvem okolo 17tej papa a dobrú noc 🙂

zuzi_k
17. led 2012

@veronicka33 zajtra podam info 😉 dobru noc

mijadave
17. led 2012

@jania023 to si teda ozaj sikulka, klobuk dolu 😉
@veronicka33 to ma mrzi ☹ dufala som, ze to prelomis... ok, opravim tabulku...
@zuzi_k vitaj,, dakujem za kompliment 😉 skvelych dusiciek je tu velmi vela 😉 rada Ta pridam do tabulky
@zuzi_k, @kytula dievcata, rada Vas dam do tabulky, no presne potrebujem vediet vek, ako dlho sa snazite, ktory den cyklu ste, kolko trval posledny, pripadne ktory den po ovulke ste a tiez vsetko, co beriete na podporu otehotnenia (lieky, vitaminy, bylinky, ...)

kytula
17. led 2012

@mijadave ahoj, takže ja:
mam 33 rokov, snažíme sa už rok, posledný cyklus trval 2 dní a bol 10.12., ale tehotná nie som, robila som si testy a všetko negatívne. Na podporu beriem kyselinu listovu, pangamin, alchemilkový čaj, lanové semena, clostibegit som zatial brala jeden cyklus.

mijadave
17. led 2012

@kytula posledny cyklus trval len 2 dni? nie menzes, ale cely cyklus potrebujem od prveho dna menzesu 😉 a ktory den cyklu si teraz?

zuzi_k
17. led 2012

@mijadave dakujem .-) a ako sa teraz dostanem k aktualnej tabulke? este to tu neovladam

mijadave
17. led 2012

@zuzi_k no tabulku robievam ja, posledna z rana je na sranke 1598, ja ju opravim a sem vlozim, ked mi posles udaje 😉

zuzi_k
17. led 2012

@mijadave uz som...chybalo tam nieco?

kytula
17. led 2012

@mijadave naozaj iba 2 dní, ale mala som silné krvácanie, hlavne v prvý deň. Začiatok posledneho menzesu som mala 10.12., končil mi 11.12. a odvtedy nič, čakám na další cyklus, ale mám obavy, že či znovu nemám cystu. cyklus mávam nepravidelný, 35-40 dnový.

mijadave
17. led 2012

@kytula takze menzes trval 2 dni a teraz si 38. den cyklu?

majkushka
17. led 2012

@mijadave tak ja od zajtra začinam merat , a clostil 2 x 1, 12 DC folikulka aj 14 DC folikulka + pregnyl 🙂

majkushka
17. led 2012

peknú nôcku prajem

mijadave
17. led 2012

@majkushka super, takze nova sanca pred Tebou 😉 drzim pasticky 😉

mijadave
17. led 2012

@majkushka aj Tebe 😉

kytula
17. led 2012

@mijadave áno, viem , že je to atypické, ale žial nie som ukážkový príklad.

mijadave
17. led 2012

@kytula to som tym nemyslela, ide o to, ze si napisala, ze cyklus trval 2 dni... spravne je menzes, cyklus sa rata od prveho dna menzesu (ms) az do dalsej ms 😉 su tu aj baby, co maju atypickejsie cykly 😉

mijadave
17. led 2012

@zuzi_k chyba mi kolko Ti trval posledny cyklus (ten nez si dostala ms 17.12.) 😉