Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
20. bře 2011

@nathali Jo jo vcera jsme na to taky koukali a hrozne jsme se rehtali. A konec jak mu pri porodu nadava, no to jsem byla mrtva smichy 😀 Myslim, ze se to povedlo

@sysinek No ovulka si myslim, ze to byt nebude, kdyz pregnyl byl pichnuty pred 13 dny, ovu po pregnylu chodi do 2 dnu. Ale jinak ti neporadim, ja na hlenik nejak netrpim, takze nevim.

nathali
20. bře 2011

@jika10 no bolo to super jak stale vraveli ze samicka a semecek co idu robit a taak 😀 ale na konci pri svadbe a porode som si poplakala trosicku 😀 no a najprv aka mila a potom tie nadavky 😀 super 🙂
@sysinek ze by tehu?? 🙂

jika10
20. bře 2011

@nathali Tak jsem rada, ze se ti filmecekm libil, no myslim ze jakoze prirovnani tam bylo hafo, doufam ze mi kolegyne v praci opet doporuci neco takhle zabavneho, abych mohla ja doporucovat dal

nathali
20. bře 2011

@jika10 no snad ano 🙂
uz sa tesim na dalsiiii 🙂
a co robkate???
ja asi pojdem na chvilku von musim s kocurom nech sa vybeha inak nam zdrha cez okno 😀 a vonku je tak baaajecne 🙂

sysinek
20. bře 2011

@nathali no neviem...skor si myslim, ze sa mi telo zblaznilo 😀 z toho clostiku...

sysinek
20. bře 2011

@jika10 asi sa mi hormony poblaznili...budem cakat...co z toho bude...ked to bude 😀

nathali
20. bře 2011

@sysinek no uz by sme tu nejaku tehulku potrebovali a moze byt ich aj viac a keby som medzi nimi nehnevam sa 😀

sysinek
20. bře 2011

@nathali ja som tiez za..potrebujeme bacilky tehotenske... 😉

veronicka33
20. bře 2011

Ahojte dievčatá 😉 tak som si oddýchla od pc skoro 3dni a le už som tu táááááák čo nové?tehulku máme? 😒 nechce sa mi čítať všetko vy ste normálne rozpísali na 3 strany ja BT klesla na 37 ☹ takže asi nič s toho už klesá zase 😠

veronicka33
20. bře 2011

@sysinek aj ja chcem bacilky 😀

jika10
20. bře 2011

@veronicka33 Tak tehulka zatim zadna, ale nejake adeptky by se snad nasli, jen aby to jeste vyslo. 🙂

veronicka33
20. bře 2011

http://www.fertilityfriend.com/home/330c5d dúfam že ma to zase nesklame 😀

veronicka33
20. bře 2011

no už sa vážne hnevám prečo mi to nejde :(

lifinka
20. bře 2011

ahojky tak jsme zpět.Koupila jsem rifle a těhu pás na břicho, hold těhurifle do 44 vel. takže mám smůlu.... 😔

lifinka
20. bře 2011

puckal, tak jak jsi na tom?

aduskatt
20. bře 2011

@jika10 uvidiiiiiime, ja sa borim s chripkou, tak uvidim, co to tento cyklus urobi........

kohutovci
20. bře 2011

Ahojte dievcata.. potrebujem vase rady.. som uz vazne zufala a chcem mat v tom raz a navzdy jasno...
mam lekarku ktora toho somnou vela nenakeca.. vzdy ma uprednosti na vysetrenie a ja sa jej odvdacim tym, ze nezdrzujem "zbytocnymi" otazkami a tak to potom aj vyzera ☹
o tom preco beriem costik sme prehodili narychlo par slov, zvysok som si nastudovala z netu..
mam vazne podozrenie, ze to moja doktorka pekne flaka .. bola som na ultrazvuku v 12sty den a v 14.. ziadny folik nebolo vidiet.. mali sme sa snazit kazdy druhy den.. na 19sty den som bola na ultrazvuku posledny krat.. povedala mi ze mam maly folik, ktory mi mozno ani nestihne dorast, ale ze moze sa stat.. ked do konca mesiaca nedostanem kramy mam prist.. ked dostanem.. mam sa zastavit po recept na clostik.. zdvojnasobi mi davku..
a teraz mi povedzte ci je toto normalne? co som citala.. tak po prve.. mala mi folik sledovat az kym nepraskne.. po druhe.. nechapem naco sme sa mali snazit ked mi este len mal narast.. po tretie. od 19steho dna ani rec o snazeni.. sledovani.. proste nic..
dnes mam 25den.. a vobec netusim co sa vo vnutri deje.. ci folik dorastol.. praskol.. ci bola ovulka... no proste nic ☹
v utorok sa chystam k milej pani doktorke na pohovor o tomto vsetkom.. len ked mam tak malo informacii.. neviem ako mam ist na nu..

jika10
20. bře 2011

Tak holky jsem taky zpet, dneska byl prejezd od rodicu domu nejaky dlouhy 😒 No ale jinak me zacalo bolet brisko, takze si myslim, ze to opet nevyslo, cekam na mrchu mrchovatou a zacneme zase s clostikem 😒

jika10
20. bře 2011

@lifinka Tak je fajn, ze jsi alespon neco sehnala, jsou to krasne starosti a myslim, ze ti tady tak trosku zavidime. Ja uz bych taky chtela mit takovy starosti 😉

jika10
21. bře 2011

Dobre rano, devcata. Tak me teplotka klesla, sice to neni o moc, ale klesla. Tady je grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757 , takze si rikam, mrcho vitej ☹ ☹ ☹

sysinek
21. bře 2011

@jika10...ahojky...este si vyckaj, mozno je to len falosny poplach...u mna sa tiez zrejme zacina rozbiehat mrcha, ale ak ano tak tentokrat s nou vobec neprehovorim 🙂 🙂 🙂 ...

jika10
21. bře 2011

@sysinek No myslim, ze to bude mrcha, tak divne me poboliva bricho. No pobrecim si a jedeme na dalsi kolo, ted znova s clostikem. Si rikam, ze asi opravdu moc tlacim na pilu, jen to cekani je nejaky nekonecny, ach jo ☹

sysinek
21. bře 2011

@kohutovci
Poviem ti moj zaciatok s clostikom🙂...zacala som ho uzivat na 3-7 DC, lekarka ma chcela vidiet 9DC aj 13DC...na 13DC mi uz pichli pregnyl, lebo vajicka (mala som 3) sa jej zdali uz pred prasknutim.A nakoniec, aby mi potvrdila, ze ovulka prebehla, tak som tam bola na 20DC.Ovulka bola potvrdena.mrcha skareda dosla ☹
Druhy cyklus som uzivala uz silnejsiu davku.Na kontrole som bola 14DC, vajicka videne, pregnyl pichnuty 16DC...cakam mrsinu skaredu a zacinam treti posledny...
Podla mna by ta mala podrobnejsie aspon ten prvy cykus pokukat...nedaj sa odbit...

sysinek
21. bře 2011

@jika10 no a kolke kolo zacinas?

daisyna
21. bře 2011

ahoj, dlouho jsem tu nebyla, ale občas mrknu, jak vám to jde 🙂..

@jika10 a ty nesmutni, třeba to zítra ještě skočí...já jsem z toho také matěj http://www.fertilityfriend.com/home/2f6ed2

jika10
21. bře 2011

@sysinek No budu zacina asi 5 kolo, ted jsem si dala pauzu sama od sebe, doktor chtel, abych clostika brala porad bez pauzy. No a o pauze se snad nemusi dozvedet. Je to moje telo. Ale jsem z toho peknne rozhozena, nic se mi nechce. Navic uz jsem v te protivne praci, ach jo ☹

jika10
21. bře 2011

@daisyna No ja uz tomu moc neverim, spis verim a pocitam s mrchou. No a po tolika mesicich uz smutnit musim 😒

zuzka1.
21. bře 2011

dobre rano kocky,
zajtra idem na folikulometriu , tak drzte palce.

nathali moja, testni aj dnes, ked bolo vcera sabunko ruzove, dnes by uz mohlobyt peknejsie.
puckal ty?

myslim na vas kocky.
kamilka aj tebe sa to blizi 😉 😉

loretana
21. bře 2011

ahoj holky, můžu se zeptat, co obvykle následuje po 3 cyklech neúspěšného braní Clostibegytu? Jsem teď ve druhém a jen by mě zajímalo, jaký je běžný následný postup (Clostík beru už druhý cyklus 5-9 den ráno a večer, chodím do CARu). Děkuji moc za rady...

sysinek
21. bře 2011

@jika10 no to si si dobre rozmyslela 😉
no mna z prace vyhodili ☹ ...no vlastne kvoli restruktualizacii ...som bola nadbytocna...tak prepustili...
akurat dnes idem na pohovor...no poviem ti byt doma...a k tomu sa snazit o mimi...je na zblbnutie ☹