Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nathali
1. led 2011

linka tak to mas dobre ze ti ms chodi mne teda nechodi aj ked ju pekne prosim 😀 ale teraz dufam ze nepride tak aspon 9 mesiacov 😀
@lifinka a co ovu testiky este robis??

linka
1. led 2011

@lifinka a doktori zistili pricinu,ze preco nechodi sama?

lifinka
1. led 2011

linka, mám hormonální profil špatný proto nemám ani ovulku, což je jasný.Mám zvýšený testosteron a ještě něco a také štítnou žlázu.

linka
1. led 2011

@lifinka beries nieco na to?
@nathali presne tak,nech nechodi najblizsie mesiace 😉

lifinka
1. led 2011

nathali, ovu testy už nemám, dokonce jsem dneska hnala mm do lékáren 14km 😀 do města, ale všude zavřeno, není se čemu divit, že? Takže ovu testy nemám, a právě by mě to zajímlo, když je ten velký pokles teplot zda by nebyly pozitivní..., jinak měřím každý den ve stejnou dobu v 8h, má se to měřit ve stejnou dobu.

lifinka
1. led 2011

linka, jen jsem dobrala ten clostylbegyt a na šítnou 4roky Letrox, v pondělí jsem byla na odběrech a tak 2, týden v lednu budou výsledky, tak se už těším, zda je štítka O.K.To se taky pak špatně snažilkuje, když je špatná....

aduskatt
1. led 2011

@nathali no, bodaj by si to s tym plodnym mala pravdu🙂)
zelam vsetkym dve ciarky🙂

nathali
1. led 2011

@lifinka joj chudacik muz 😀 este v takejto zime si ho vyhnala 😅
viem ze v ronaku dobu ale dnes som sa nejak nezobudila 😕
@aduskatt ja tomu verim ze tento rok uz budeme vsetky bruskate 🙂

aduskatt
1. led 2011

@nathali dufam ze nie od prejedania sa, xixi

lifinka
1. led 2011

nathali, naštěstí neprotestoval 🙂 pěknou noc všem , jdu do hajan jsem nějaká unavená 😉

linka
1. led 2011

@lifinka budem drzat prsty,aby bola ok 🙂

nathali
1. led 2011

babulky peknu noc prajem som nejaka hotova
@lifinka tak to mas skveleho muza 🙂 priatel by to nekupil on sa asi hambi ani tehu test mi nechcel kupit 😀
@aduskatt nie nie od prejedania ale koli tehu 🙂

leeena_4
1. led 2011

ahojky holky, co je tu nového? my jsme se teď jakžtakž probrali ze silvestrovských oslav 🙂. A zítra začínám poprvé s clostíkem, tak už mezi vás budu patřit uplně 🙂

aduskatt
1. led 2011

@nathali ja som to pochopila, to bolo na odlahcenie...vcera mi dosla mrcha, tak som trosku smutna

linka
1. led 2011

dobru noc babky 😵 idem uz aj ja,zajtra napisem aka bola teplota 😉

nathali
2. led 2011

ahojky holky
tak teplota dnes je len 36,5 pekne mi to ale klesa :( takze to tehu asi nebude co??
ako ste sa vyspinkali??a co vase teploty??? snad su lepsie??no linka na teba som zvedavaaa 🙂

leeena_4
2. led 2011

ahojky holky, dneska se mi zdálo, že mi pořád někdo chodí říkat, že je těhotný 😠

@nathali 36,5 mení po ovu ideální, ale viděla jsem už i grafy s takovou teplotou, která pak stoupla a těhu to bylo, takže spíš ne, ale naděje tu je 😉

leeena_4
2. led 2011

holky jinak se vám musím svěřit, že mi mudr krásně srovnal ms. Dřív chodila za 35 - 50 dní a teď s tou proverou dokonce už 30DC, takže mám radost a doufám, že budu takhle hezky reagovat na ten clostík. už jsem sezobla první.
Holky, kdy jste začali pociťovat nějaké vedlejší účinky?

nathali
2. led 2011

@leeena_4 mas pravdu nadej je tu stale 😉
ja som s clostilom ziadne vedlajsie ucinky nemala aspon som ich nepozorovala

leeena_4
2. led 2011

@nathali díkys za odpověď, snad taky nebudou, ale už jsem vzdala rozčilování se nad váhou, hlavně, aby to pomohlo. Jsem z toho celá rozjančená, z té myšlenky, že po 7 měsících snažení se možná už budeme moct snažit smysluplně, tedy pokud proběhne ovulka

nathali
2. led 2011

@leeena_4 myslim ze na kilach nezalezii je hovadina sa stale sledovat ja som bola strasne chuda mala som 48 kil a nedalo sa mi pribrat ale ked som vysadila anti a zacala zobkat hormony tak som sa za 2 roky dostala na vahu 56 kil podla mna je to dost ale priatel je rad ze aj brusko mam a vsetko ako normalna zena 😀 tak naco si stazovat a hlavne priberieme este viac ked bude v brusku mimi 🙂

zuzka1.
2. led 2011

ahojte, mne mrcha nepsirla, musim na injekciu asi zajtra hned na agolutin, potom clostik.
viete mi vysvetlit system merania bazalnej teploty?
odkedy-dokedy
ake hodnoty-stupne musia byt?
cas?
ovulacne testy dostanem kupit bezne v lekarni???

leeena_4
2. led 2011

@nathali máš pravdu, ale trvalo mi to, než jsem na to přišla. Měla jsem postavu tak akorát a po 3 měsících s proverou mám nahoře 8 kilo, ale nenadělám nic. aspoň cvičím, aby ty kilíčka byly pevnější, ale víc to neřeším a taky se těším, až budu přbírat s miminkem 😵

leeena_4
2. led 2011

@zuzka1. ahojky, to je potvora, že nepřišla. Já na to beru proveru a mooc mi to pomohlo - poslední cyklus 29 dní=zázrak.
Jinak BT se měří vždy každé ráno ve stejnou hodinu před tím, než vstaneš z postele (žádné odběhntí na záchod, nebo dojití si pro teploměr). měří se stále stejným teploměrem a na stále stejném místě (vaginálně, nebo v ústech). První fázi cyklu by se teploty měli držet spíše dole pod 37. Poslední den nízkých teplot je ovulace, poté teploty stoupají a pokud se udrží více jak 18 dní nad 37, je téměř jisté, že jsi těhu. Nevýhoda BT je, že ovulku poznáš až zpětně, když vidíš, že ty teploty rostou. Ale věřím téhle metodě. Je třeba ale brát v úvahu, že teplotu ovlivňují brané hormony, alkohol, délka spánku a tak. Hodně štěstí při měření 😉

lifinka
2. led 2011

dobré ránko, tak dnešní BT 36,5 tak asi ovu zase nebyla zhrnutí: 16DC 36,3, 36,5,, dneska 36,5 😔
zuzka1. ovulační se kupují v lékarně, je to stejné jako těhu, jen se měří LH hormon v těle, jen platí, že obě // musí být silné, pokud je ta jedna slabá test je negativní....Já si kupuji rapit clear a 5ks je za 132,-

linka????????????????????????????? jaká teplota?

leeena_4
2. led 2011

@lifinka a ty jsi neměřila před 16DC?

nathali
2. led 2011

@lifinka a co si myslis o mojich teplotach ja som mala od 21DC 37,0..36,6..36,6 a dnes 36,5 podla bolanie bruska a hlienu by malo by od 20DC asi ovu no som zvedava ze ako to bude dalej
linka kde sii????sme zvedaveee 🙂

leeena_4
2. led 2011

@nathali kočko, jestli měříš až od 16DC, tak to může být pěkně zkreslené. Co ty teploty nandat do nějakého sowtwaru? jsou na to speciální stránky a tam ti to ovu samo vyznačí 😉

nathali
2. led 2011

@leeena_4 ja som si robila ovu testy od 7DC a stale boli negativne az do 18DC ked mi uz dosli nemala som kedy kupit dalsie tak som skusila merat no asi bude lepsie pockat a uvidim co s toho bude a ked tak dalsi cyklus budem merat kazdy den

leeena_4
2. led 2011

@nathali jojo, je to lepší měřít celý cyklus. Ale ty teplotky jducí dolů nevypadají moc optimisticky 😒 . To mě mrzí, že byly testíky negativní, neva, tvoje mimi čekalo, až ho počnete v tomhle novém roce zajíce 😉