Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

linka
8. led 2011

baby tehu graf,ale so zlym koncom ☹
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/sarafortuna/...

nathali
8. led 2011

@lifinka tak ale aspon mate zazitky 😀 a nie je to u vas take rovnake a nenudite sa 🙂

veronicka33
8. led 2011

@lifinka ano to som mu hovorila že nieje prvý ani posledný,a on na to že či niesu aj domáce spermiogramy ale to podla mna aj keby boli nieje taka istota nie?že to urobí doma správne a potom zbytočne vyhodené peniaze,chcem aj ja vyskúšať ten graf tak uvidím či to zvládnem a tam ti ukáže kedy je ovu?može sa tat že je skor ešte ako 10den?lebo ja som robila prvý krát na 11den neboli rovnaké// a na 12 den už bola iba jedna ☹ a dalej som neskúšala

lifinka
8. led 2011

nathali, to je pravda nenudíme se , ale někdy jsou to teda rychlovky 😀

lifinka
8. led 2011

no jednou mě Ivoš ráno řekl, maminko tys řádila a já a kdy? No s tátou večer, nechápu celou noc spal.....já červená až za ušima 😅 😀

nathali
8. led 2011

@linka :( to muselo byt strasnee :(

ja som dnes robila polievku a pol hrnca som zjedla sama 😀 ja som jaka pazrava a este teraz som si bola nabrat zas 😀priatelovi asi nic nenecham 😀

veronicka33
8. led 2011

@nathali no nejak ho tam dokopem snád 🙂 dám vám potom vediet 🙂

nathali
8. led 2011

@lifinka tak to ti veriim ze si sa cervenala 😀 ale sam maly je uzastne uprimny 🙂

eerikaa3
8. led 2011

@lifinka tiez to poznam 😀

lifinka
8. led 2011

veronicka33, dříve jako 10DC no asi jo, já už 10DC byla na folikometrii a už jsem měla předminulý cyklus 19,2mm folík? Měř ty teploty, fakt to pomůže 😉 a tento cyklus jsem měla až 20DC no síla....

veronicka33
8. led 2011

@linka no tak vidíte tomu grafu vôbec nerozumiem ☹ čo to teda znamená že niesi tehu? ☹ tak to mi je vážne lúto 😒

lifinka
8. led 2011

nathali, jen papkej, dobře si ji uvařila 😀

lifinka
8. led 2011

jdu hajkat, krásnou dobrou noc všem! 😵

nathali
8. led 2011

babulky kaslem ja na tu pracku a idem si lahnut tak sa majte kraasne zajtra som tu zas 🙂 pekny vecer papa 🙂

veronicka33
8. led 2011

@nathali tak dobrú noc všetkým aj krásne sníčky 🙂

eerikaa3
8. led 2011

dobru noc

linka
8. led 2011

@veronicka33 to nie je moj graf,ale ta dotycna podla teplot a komentari bola tehu ☹

veronicka33
8. led 2011

@linka ahá uf už som si myslela že ty,ale aj tak ma to štve a mrzí ☹

linka
8. led 2011

@veronicka33 je to tazke ☹
pozeram,ze vacsina isla do postielok 🙂

veronicka33
8. led 2011

@linka ano 🙂 už sa chystám aj ja tak neskôr dobrú noc a pekné sny aj tebe 🙂

linka
8. led 2011

tak pojdem aj ja,dobru nocku 😵

kamillka100
8. led 2011

ahojte baby, ste tu este tak neskoro?
dnes som tu nebola cely den, tak sa nemozem docitat
vcera som si kupila ovulacne testy a hned som aj vyskusala, vcera bola druha ciarka slaba a dnes vecer je uplne silna ako ta kontrolna, co si o tom myslite, BT mam stale nizku ☹ , mohla dnes prebehnut ovulacia? bolesti som mala aj dnes

zuzka1.
9. led 2011

ahojte,

kamilka to ma zaujima co pises.
ono by mala sediet aj teplota aj ovu test, som zvedava co ti povedia baby, ci sa treba zamerat na ovu tea tesim, naadim ten clostik a uvidime. 😵

lifinka
9. led 2011

ahojky při neděli 😉 tak já dnes 37,00BT,
kamillka100, a kolik jsi měla teplotu včera ráno, protože test ti určí ten den ovulku, kdešto BT to určí o den později, druhý den vstoupne, tak kolik máš dnes? Písni oba dny BT

nathali
9. led 2011

ahoj babulky
tak dnes je teplota 36,8 myslim ze ms sa ohlasi
linka a co ty jak je dnes???
kamilka noooo tak to mas pekne zaujimave ja si myslim ze podla testou a bolesti co mas by ovu mohla byt ale co ta teplota?

linka
9. led 2011

ahojte,dnes 37,2 a nejak ma palia bradavky a picha pravy vajecnik 😒
@lifinka pekne,som zvedava co bude najblizsie dni 🙂
@nathali uvidis neohlasi 😉

nathali
9. led 2011

@linka myslim ze tebe sa neohlasi 🙂 ved ty mas kraasne teploty 🙂
a ja som mala dnes vytok s ruzovou krvou len neviem ci to nebelo este s toho sexiku alebo sa uz hlasi ms inak brucho ma neboli ale hlava dnes strasne 😒
@lifinka jeeej tak to je kraasne teplota 🙂

kamillka100
9. led 2011

@lifinka ked ja si meriam s digitalnym teplomerom a ten ukazuje uplne ine ako riadny ortutovy, v piatok na 15DC som mala 36,2 a v sobotu som mala 36,5, ale o 3.00 rano lebo vtedy som vstavala, v piatok mi ukazalo slabu ciarku a v soboru vecer uplne silnu, tak sme sa isli hned posnazit, aby sme to stihli, tak ja tomu ozaj nechapem, este vcera som bolesti mala, vajecnik ma bolel aj pri chodeni a dnes uz v pohode len brusko ma boli ako pred mrchou, ale to sa da ☹ ,mozno ozaj ide o anovulacny cyklus, uvidim ako mi dnes vecer ukaze test, potom dam vediet ☹

lifinka
9. led 2011

linka, jak dlouho máš ty tepl,?podle mě pálení bradavek je už příznak těhu máš to když to máš dostat?

kamilkka
9. led 2011

@kamillka100 ahoj
teplota o 3 rano sa neda hodnotiť... a nema sa hodnotiť ani teplota merana roznymi teplomermi,
mala by si merať vždy tym istym teplomerom a v rovnakom čase, plus minus pol hodinky maximalne.
dnes si mala aku teplotu?
ak 36,5 a viac je pravdepodobne že ovu bola 15 DC