Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

leeena_4
20. led 2011

@kamillka100 nezbývá než čekat no :-/

aidule
20. led 2011

pro azeretku: Ahoj, chci jen dodat naději po léčbě Clostilb. V létě nám nevyšlo IVF, tak jsem na podzim 2krát zkusila clostilb. a vyšlo to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Teda zatím je vše v poho, asi 10.týden, na kontrolu jdu až 2.2, tak pak uvidíme vív 🙂 . Všem držím palečky a přeji pozitivní testíky!!! 😉 😉 😉

zujka2
20. led 2011

@kamillka100 no už tento cyklus doberiem a potom. každý doktor to robí inak, som z toho niekedy pas 🙂)

lifinka
20. led 2011

aidule, moc gratuluji, pro mě je clostyl zázrak, vyšlo mi obě těhotensví, jen jsem ještě dost na začátku, tak to nechci zakřiknout, přeji ti a mimískovi hodně štěstí! 🙂

zujka2
20. led 2011

@lifinka jeej, to je super, dúfam, že aj mne ten štvrtý mesiac prinesie šťastie 🙂) super gratulujem 🙂)

lifinka
20. led 2011

zujka2 měla jsem poslední dva cykly 3x1 tbl....držím ti pěstičky 😉 a vidíš já už bych šla další měsíc na IVF a dr., z umělýho mi řekla, že mám asi neprůchodnost a vidíš asi tam průchodnost byla. 😀

zuzka1.
20. led 2011

pici a janka dakujem., no uvidime, dufik mam teraz 2 x denne, plus kyselina listova.

ktory tt ma najvyssiu citlivost kockY???kolko dni po potencialnom oplodneni je najlespie spravit test????

jania023
20. led 2011

@zuzka1. najlepsie je 10 pytaj v lekarni ten ti ukaze est pred MN..tak 9-10dni po oplodneni.

zuzka1.
20. led 2011

ale potesil ma dr, lebo pred tym ako om zacala brat clostik povedal, ze skusime 2 max 3 cykly a ak nic, posle nas do CAR. dnes povedal, ze skusime aj 6 aj viac, zvysi davky, nieco ine a podobne, kedze videl, ze telo reaguje 😵 😵 😵 😵

zuzka1.
20. led 2011

@jania023 dakujem.
ty si kolky den dnes? lebo ma zacalo boliest az dnes na pravom vajecniku, ale az po sone od dr. ja som dnes 12Dc. a dovtedy som nic necitila a folik je.

aidule
20. led 2011

pro lifinku-děkuji za gratulaci, taky držím palečky i pěstičky, ať je vše O.K. 🙂

jania023
20. led 2011

@zuzka1. ahoj ja som dnes tiez 12DC takze to mame naozaj spolocne🙂))ja mam 30cyklus..tak mozno to mame rovnako..mna dnes trocha pobolievalo brucho ako na mn..potom trocha vajecnik ale iba lavy...zapisujes si aj BT??daj grafik🙂zhodnotime🙂ja idem do skoly tak potom kolo 20h bude pochvala na grafik🙂

jania023
20. led 2011

@aidule blahozelam🙂aj ja sa coskoro pridam...aj ja som po clostiku tak cakam na ten zaaazrak🙂

jania023
20. led 2011

@zuzka1. a aku si brala davku??ja 2x1

zuzka1.
20. led 2011

@jania023 nie iba jednu denne, preto povedal, ze ak to neslo hned, mi zvysi davku.

no tak sup snazilkovat mojaaaa, nasat vedomosti a vecer tutu mutu😀DDD

ja netusim aky mam cyklus, fungujem uz 15 mesiacov na agolutine, ked treba mrchu 😖 a BT nemeram, spanielska dolina pre mna. a ked citam, ze to vychadza vselijak tak ma to odradza.

aidule
20. led 2011

@jania023 Tak držím vše, co jde, aby bylo vše zakončeno úspěchem 😉 . Taky jsem brala 2x1 , dva cykly po sobě. Ale já jsem měla ty cykly všelijaké. Před letním IVF jsem je neměla 2 roky, IVFko nevyšlo, ale asi mi pomohlo to množství hormonů, které jsem do sebe naládovala.....Pak už clostík dokonal ten zázrak 🙂

vera_j
21. led 2011

dobré ráno.....tak máme novou těhulku 😉

leeena_4
21. led 2011

neke? máš //???? 😵 😵 😵

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 ahoj moja, si tu?

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 jojo, jsem tu 🙂 copak?

lifinka
21. led 2011

leeena_4 kdo je těhulka?
já našla v albumu cabalkovou!!!!!!! s poz, testem 😵

lifinka
21. led 2011

kamillka100 tak co?

cabalkova
21. led 2011

Ahoj holky, jsem tu a opravdu, jsou tam. Jsme stastni desne moc!! Ale jeste se neraduju, jak uz jsem to psala, neni to poprve, co mam //, tak zatim se raduju jen z te nadeje, ze by to mohlo klapnout, ale je to teda uzasnej pocit, v noci jsem z toho nemohla spat. 🙂

cabalkova
21. led 2011

@kamillka100 Kamilko, tak jak je dnes? Co teplotka? A nebyl jeste jeden testik??

vera_j
21. led 2011

@cabalkova vypadá to krásně na tom digitálním testu 🙂...nám se taky líbí, ale manžel říkal, že neví, jak ho nalepíme do alba 😀

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 tak ja som uz ozaj zufala, mrcha nedosla a dr. som oklamala, ze vcera som zacala spinit, tak mi dnes predpisal clostil, mam ho zacat brat od 3DC, spermie su OK, nie su tie najrychlejsie, ale ani pomale, BT mam
http://www.fertilityfriend.com/home/333213
stale si myslim, ze mrcha prisla, ale mam stale len tie biele huste vytoky, tak som z toho normalne nestastna, dnes som sa rozplakala pri dr. nemohla som to vydrzat, on mi zacal davat kazne, ze nemozem na to velmi mysliet a ze nemam snorit po nete, jemu sa to lahko povie ☹ ☹ ☹ , vcera som si dala horucu sprchu a nic, skusam uz vsetko, co ked mam cystu, lebo dnes vecer som mala take tupe pichanie vo vajecnikov a bolest brucha, na to som sa aj zobudila a teraz uz ok, tak ja ozaj neviem co so mnou je ☹ ☹ ☹

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 kočí já být tebou tak nejsem vůbec nešťastná - bílý výtok, mrcha nikde, teploty krásné, vydrž a zítra ráno zkus test!!!! já ti věřím 😉 Prosímtě vím, že to bude znít blbě, ale mohla bys mi popsat ten výtok? já mám taky nějak mokro v kalhotkách, ale není to tak husté a je to takové žlutobílé. Omlouvám se všem, pokud vám to přijde nechutné, ale nemám se kde jinde poradit

leeena_4
21. led 2011

@lifinka neke? fakt??? super, té to mooooc přeju 😵

kamillka100
21. led 2011

@cabalkova gratulujem, v kutiku duse ti aj zavidim, ale v dobrom 😉 , drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo, vsak si to zasluzis 😉

leeena_4
21. led 2011

@cabalkova já ti to moooc přeju a tiše gratuluju, ať testík sílí a vůbec se ti nedivím, že jsi nespala 😉 😵