Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. ja nemam ziadne priznaky, dnes som bola a som ho oklamala, ze mrcha dosla lebo inac mi clostil nepredpise, aby mi predpisal clostil, lebo chem ho brat od 3DC a to by mi vychadzalo cez vikend, citila som , ze dnes rano pride, tie bolesti cez noc som mala poriadne, ale zatial nic, cakam....... mozno este dorazi

veronicka33
21. led 2011

neviem to je to prázdne a pritom ked to posielam je plný graf ☹

zuzka1.
21. led 2011

a dalsia vec kamilka, klamat dr ohladom homronov, davkovania nie je vlemi rozumne, nie su to lentilky ani cukriky, hormony su pre cloveka velmi dolezite, ale aj nebezpecne, ked s as nimi naraba neodborne.
chapem, ze je to stranse, same tehulky naokolo, stresuje to cloveka, aj ked dopraje kazdemu, ale riskujes omnoho zavaznejsie problemy.

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 lebo mi na jednom vajecniku objavil polycysticke vajicka, tak mi povedal, ze to musime preliecit, tak preto mi to dava, tak ja ozaj neviem co mam robit ☹ asi mu budem doveerovat ☹

cabalkova
21. led 2011

Holky, povede se to, podivejte na me... tri roky snazeni, mezitim dvakrat IVF... a pak nakonec na prvni zasek bez clostiku a bez niceho... Ja verim, ze se to vsem povede, urcite!!

zuzka1.
21. led 2011

@kamillka100 ten clostil si nedavaj, jedna z kontraindikacii je tehotenstvo, kocky ti hovoria, ze mas krasne teploty aj priznaky tehu, tak pockaj. sprav si trst buduci tyzden, alebo teda si zpalat odber krvi na hcg, hm??

lifinka
21. led 2011

@cabalkova že vždy ve stejnou dobu, to je prča!!!!díky to by mě nenapadlo!

cabalkova
21. led 2011

@kamillka100 Kamilko, polycysticka ovaria se takhle antikoncepci bezne leci... antikoncepce zpusobi vymizeni ovulace, takze se vajecniky maji cas uklidnit, a pak lip reaguji na stimulaci... takze je to otrava, ze se tri mesice nebudete moct snazit, ale ja bych mu v tomto verila.

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. vsak ja nie som truba, ked nedostanem, tak ich nebudem brat, ale keby som teraz dostala, tak ho mozem brat v nedelu, tak preto som mu tak povedala, ze som zacala spinit, tak asi mrcha pride dnes

zuzka1.
21. led 2011

http://www.zdravie.sk/sz/lieky/showpil/528/4485...

citaj kontraindikacie, kamilka mozno si uz teraz tehulka, neriskuj,.
a aj v tehu moze mrcha prist, aj vytok ruzovy moze byt. ja som mala este v 3.mesiaci vytoky ruzove v case menzesu. 😉

zuzka1.
21. led 2011

kamilka uprimne si myslim, ze buduci tyzden napises, ze mas // 😉

vera_j
21. led 2011

@leeena_4 ...no doufám, že na konci ledna, tam budem patřit i my 😀 😎

kamillka100
21. led 2011

@cabalkova presne tak mi povedal, ze mi to da a zarucuje mi, ze rychlo otehotniem, tak som zvedava, len ten cas sa trochu pretiahne, ale nevadi, vsak inu moznost ani nemam, pytala som ci mi nemoze zvysit davku, tak mi povedal, ze radsej nie, aby sa mi nahodou nevytvorili cysty, tak mne sa zda, ze on chce dobre 😉

zuzka1.
21. led 2011

@kamillka100 no toto znie inak, ked napises, ze preco ti dava ha, kvoli ovariam 😉 ja som mala tento problem v 17.toch, nakoneic mi vybrali v 18.tich 15,5 cm v priemere cystu , za lavym vajecnikom 😒

cabalkova
21. led 2011

@kamillka100 Ja myslim, ze je to obvykly postup, cetla jsem to i u jinych holek, tak bych tomu ten cas dala... on uz nas nejaky ten mesic sem nebo tam nemuze rozhodit... tak si zatim udelejte nejakou peknou dovolenku... az budes mit deticky, tak se pak dlouho nikam nedostanete. 🙂

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. hcg nemozem urobit, co pridem za dr. ze aby mi urobil 😀 ked som akoze dostala? pockam do nedele, ked nedostanem riadnu mrchu,t ak si urobim TT, ale uz ozaj posledny, neviem ci si pochopila,ale ja ani nespinim, to som povedala len tak dr. 😀 , ja viem, ze sa mi to vypomsti ☹

leeena_4
21. led 2011

@kamillka100 tak to je jiná o PCO moc nevím, takže to pardon a pokud mu věříš, jedině dobře 😉

zuzka1.
21. led 2011

@kamillka100 neboj sa nevypomsti nic, obvodak by ti nevedel zobrat, ked si to zaplatis sama 😕 asi nie, co? jaaaj moja, mylsim na teba v nedelu 😉 dobre bude

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. lenze su rozne diagnozy, on mi povedal,ze sa mi vytvorili malicky vajicka a nazval ich polycysticke, citala som toho vela na internete a asi mam slabsiu diagnoze, lebo pri polycystickych vajecnikov zvykne byt nadvaha, nepravidelny cyklus, co ja mam vahu v norme aj cyklus, az na ten, ale citala som, ze ked sa mi ovulka posunie, tak narusi cely cyklus, tak preto pockam este na sobotu, ked som mala ovulku na 16DC, tak mrcha by mala prist na 30DC, tak uvidim

kamillka100
21. led 2011

@leeena_4 vsak mi nic neostava, len mu verit ☹

zuzka1.
21. led 2011

ja som nemala ani nadvahu, ani nepravidleny cyklus 😉 je to cela veda, hlavne, bay si ty verila a doverovala svojmu lekarovi a postupom, ktore zvoli

kamillka100
21. led 2011

@zuzka1. vazne? tak potom neviem ☹ , vsak pojdem na folikulometriu na 10-11DC tak uvidim co mi povie, ci tam mam alebo nie, ja sa stale utesujem ci to neboli male folikuli ktore nedorastli a mrchou sa vyplavia prec, ako napr. niektora cysta 😉

nathali
21. led 2011

Tabulka 21.1.2011

Snažilky:
lifinka..............30r....snž...5m......37DC.....(PC34dní)
cabalkova.....36r....snž......3r......35DC....(PC35 dni)
eerikaa3.........39r.....snž..14m...33DC...(PC27dní)
kamillka100...25r....snž..............29DC....(PC28dní)
chersi...............23r....snž....20m..26DC...(PC 32 dní)
vera_j...............26r.....snž....6m...24DC....(PC32dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...24DC...(PC29dní)
kkamca...........31r....snž......5r......24DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž...4,5r....22DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....22DC...(PC28dní)
veronicka33...33r....snž..14m.......17DC...(PC27dní)
pici..................27r....snž.....25m.....14DC...(PC28dní)
nathali...........23r....snž....1,8r.........8DC...(PC35dní)
linka..............29r....snž....4,5r..........8DC....(PC31dní)
jika10.... .......31r....snž.....10m.......5DC ...(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.......5DC...(PC33dní)
puckal...........28r.....snž.....7m.........4DC...(PC46dní)

nathali
21. led 2011

dobre ranko 🙂
dlhsie som tu nebola a pozeram ze tu mame dalsie tehulky 🙂
@cabalkova gratulujeeem k pozitivnemu testiku 🙂 drzim palceky aby bolo vsrtko uz len dobree 🙂
@kamillka100 pozerala som tvoj graf a vyzera vazne dodre a este ked pises ze ms nikde len vytok tak o to lepsie urco na TT budu // 🙂

zuzka1.
21. led 2011

ja cysty mavam pravidelne, milion , vyplavia sa. teraz posledny cyklus som nemala 😵

kamillka100
21. led 2011

@nathali moja ja uz neviem co si mam mysliet ☹ , jedna baba mi napisala, vraj aj pri takej teplote mrcha moze dorazit, bolesti mam, ale zaujimave ze stale vecer, nechapem, uz to nechavam tak a necham volny priebeh, este som nikdy taka napata nebola, nikdy mi mrcha nemeskala, ale mohol sa kluden cely cyklus posunut pre posunutu ovulku

leeena_4
21. led 2011

@nathali tobě se za chvilku bude blížit příjemné obdoví ovulky, viď? 😉

augusta
21. led 2011

ahojte, neviete mi poradiť kedy si môžem najskôr urobiť TT, dnes mám 15DC a od 3DC som užívala CLOSTYL. 2x1 5dní a na 12DC som dostala Pregnyl 5000.

nathali
21. led 2011

@kamillka100 bude lepsie ked pockas a hlavne sa nestresuj aj keby mala ms prist ti nepride lebo si v strese ale myslim ze si jasna 🙂 no drzim palce 🙂
@leeena_4 no som zvedava ze ci mo ovu pride na 13DC alebo neskor lebo minuly cyklus to bolo neskor a teraz tiez neberiem lieky tak uvidim
a co ty jak si na tom?uz si TT robila??
@augusta pregnyl ostava v tele tak 10-11 dni tak si TT sprav az ked budes 24DC 😉 drzim palce

leeena_4
21. led 2011

@nathali néé, jsem teprve pár dní po ovulce 😉 http://www.fertilityfriend.com/home/325d11zatím jsou teploty dobré, ale to už jsem takhle měla a další den klesly, tak uvidíme. Ale už se na to zas začínám soustředit 😀