Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

jika10
29. led 2011

@lifinka Dobre dopoledne, tak tady je muj grafik, snad to bude fungovat

http://www.fertilityfriend.com/ttc/

Divny je, ze na ovu testikach mam dve carky a obe jsou dost silne. Ale ja se na ovu i podle teplotek necitim 😒

lifinka
29. led 2011

@leeena_4 Leni, no to je mazec, zase jde nahoru teplota?Jsem napjatá, jak toto teda dopadne,promiň musela jsem se zasmát,když jsem otevřela graf 🙂 tak to včera ten poles snad nebyl hnízdění teprve, co? Pak by na testu nemohla být //...a jak se cítíš?

lifinka
29. led 2011

@jika10 mě se otevřel svůj graf, když jsem na to klikla? 🤐

lifinka
29. led 2011

@leeena_4 tak uvidíme , co z toho bude 😉

leeena_4
29. led 2011

@lifinka kočí, už se nepozoruju, protože když ano, tak náznaky dopolední nechuti a těžkosti v žaludku po jídle cítím, ale já si umím přivodit ledaccost, jsem v klidu a počkám, co se bude dít 😉

lifinka
29. led 2011

@leeena_4 jsem ráda, jaký jsi zvolila postup! Hlavu vzůru a jde se dál 🙂

leeena_4
29. led 2011

@lifinka přesně! nemá smysl nad tím truchlit - miminko si nevybrečím a žádná tragédie se nestala 😀 😉

lifinka
29. led 2011

@leeena_4 tak, tak 😉

jania023
29. led 2011

Ahoj tak mna dnes bolia vajecniky ako ked som Mala ovu...myslite ze to su este dozvuky z clostilu?? Je to taka bolest ako keby som Mala nejaky zapal vajecnikov..Mali ste niektora sa?? Co by to mohlo byt?? Nechcem ist ku lekarovy za kazdym ked ma pichnce ori zadku..tu su lekary strasne drahy 😠

gerdusha
29. led 2011

ahojte babule,

chcem sa spytat, ci ste niektora riesili s lekarom, kolko krat v zivote sa moze brat clostil....v letaku je pisane 2x po3 mesiace...a potom uz nikdy...ja osobne som ho brala 7 alebo 8 krat a nikto nezistoval kolkrat uz ho mam...a asi by mali, citala som, ze moze sposobit velke neplechy...

u vas ako?

jika10
29. led 2011

@lifinka jejda, tak jak to ksakru udelat.

jika10
29. led 2011

@jania023 Jo, tak takovy priznaky mam, kdyz mam ovulku

lucka_0906
29. led 2011

Ahojte kocky, potrebujem radu.. vcera mi lekarka pichla pregnil..dnes ma teda statocne boli brucho, ale hlavne, ked som bola dnes na wc, tak zo mna vysiel zrejme ucebnicovy priklad ovulacneho hlienu. Akoby vajecny "bielok"..bolo ho dost vela, nic som take v zivote nevidela 🙂
Je mozne, ze mam vobec prvy krat ovulaciu?! Pred rokom /co sa snazime o mimi/ som brala dlhe roky antikoncepciu.

lucka_0906
29. led 2011

ozaj.. este ma napadlo, kupila som ACC. To tu jedna kocka odporucala.. vraj na vsetky druhy hlienov (hrdlo + aj tam dole) a pila som grepovy dzus pred ovulkou. Je mozne, ze to naozaj zabralo..

jania023
29. led 2011

@jika10 ale ja som uz 7den po ovulke 😒

lifinka
29. led 2011

@lucka_0906 tyjo no vidíš, vše se má zkusit, a asi to zabralo, takže hupky dupky do postýlky!

leeena_4
29. led 2011

@lucka_0906 gratuluju k plodnému hlenu 😉 🙂 a hlavně k ovulce, hezky si ji užijte a za 14 dní budem s tebou nevhlížet mrchu 😉

zuzka1.
29. led 2011

ahojte,

tak ja som na tom tak, ze dnes som po ovulke asi 7-8 dni, jania mali sme na rovnako, ze?
no a boli ma cele podbrusko, psia, minimalne o cislo vacsie,bradavky ma bolia nenormlane spava som. spravila som si test a bol tam duch. ukazala som to aj svagrine aj sovkre, videli aj oni, ducha ale videli. zeby? alebo nam sibe vsetkym na dobro??? 😀 😀 😀 😀

citala som aj o dufiku, ktroy beriem, bolesti v podbrusku sa tam nepisu, iba opuch prs. to berem, predtym som pri dufiku ma bolave prsia, ale nie takto, ze kadzy den viac a viac. podbrusko boli, picha raz pri jednom vajecniku, raz pri druhom, krize ma bolia. viac boli pri pravom, kde bol aj folik 😒

zuzka1.
29. led 2011

@gerdusha tiez som citala, ze sa moze brat mAX 6 MESIACOV RAZ ZA ZIVOT, NAKOLKO JE TO ANABOLICKE STEROIDUM,

leeena_4
29. led 2011

@zuzka1. testík takhle brzy pozitivní je krása, přeju, ať sílí. Jinak mě po progesteronu vždycky bolí břicho od ovulky až do ms

zuzka1.
29. led 2011

@leeena_4 no ved preto sa este netesime, radsej som to isla ukazat aj im, nech nesibe len mne.

ale uz tu niektore mali po clostyle a dufiku duchov a nevioem co a dostali mrchu, ze???

lucka_0906
29. led 2011

@leeena_4 dakujem..tesim sa, aj ked to zdaleka nie je vyhra 😀 Ale potesi..
@zuzka1. tie prsia a bolest v podbrusku vyzeraju nadejne 🙂 Mne tiez pobolieva brucho medzi ovulkou a MS (beriem Duphaston). Ale prsia nikdy.. 😉

jika10
29. led 2011

@lucka_0906 Ja zadny hlenik nepozoruju, tak ovulka asi jeste neni ☹ a kdo vi jestli bude. Dnes teplota stale 36,6 ☹

leeena_4
29. led 2011

@zuzka1. nevím, ale možné je všechno 😀

zuzka1.
29. led 2011

@lucka_0906 no oni ma bolia tak, akoby chceli prasknut 😀 😀 😀 chvilami a zabudla som spomenut vytok 😅

no uvidime, psychika je silna vec, moze byt ze sa to vsetko deje z hlavy nie z tehu

jania023
29. led 2011

@zuzka1. ahoj moja ako sa drzis??dnes si 21DC ako?nejake priznaky?? 😀

zuzka1.
29. led 2011

ahoj,
priznaky hej, aj duch na teste aj ked je este skoro. vyssie som pisala co mi vsetko je 😀 😀 😀 😀

uvidime, hovorim, nakoniec zistime ze sibe aj mne, aj svagrine aj svokre 😝 😝 😝

lucka_0906
29. led 2011

@jika10 ja som minuly mesiac tiez nic nepozorovala a ultrazvukom mi namerala dostatocne vyzrety folikul..je mozne, ze nepraskol, teda neprislo k ovulke..to vsak asi uz nezistime 🙂 Mozno keby sa spravil odber krvi..Inak min.mesiac bola vraj ovulka 17ty den..mala som davkovanie clostilu 5-9 den.
Aj nieco citis? Podbrusko a pod?

nathali
29. led 2011

cau holky 🙂
jak tak pozeram tak to vyzera na dalsiu tehulku 🙂
@zuzka1. drzim moc moc palceky nech je s ducha riadna kolajnica a ukaazna testiik 🙂
mna dnes celkom pobolievalo podbrusko zeby sa uz hlasila ovu??

zuzka1.
29. led 2011

@nathali dakujem, akurat som hovorila mm, ze to asi nevydrzim a budem testovat denne 😀 😀 😀 😀

no sak uvidime, nechcem sa tesit a mysliet na to. skuskove mi dnes skoncilo, co si ja vymyslim, aby som na to nemyslela netusim 😀 😀 😀 este aj moj maly kazdemu rozprava, ze si kupime babatko v dm 😀 😀 😀