Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lifinka
8. únor 2011

@nathali buď ráda, že máš všetky prsty 😀

nathali
8. únor 2011

@jania023 jaaaj ☹ co sa to deje toolko bab co malo pekne grafy tak skoncili s ms ☹
to snad neni pravda verim ti ze s toho uz nestastna a ze merat dlhssie nechce ach jaj tak snad nabuduce
ja dufam ze budem mat skaredy graf 😀 😀

nathali
8. únor 2011

@lifinka ako som rada ze mam vsetko na svojom mieste a ze mi nic nechyba 😀 ale vazne som ho chcela pohladkat bol taky kraasny ako plysoviii 😕 😀 😀 😀 😀

lifinka
8. únor 2011

@nathali no já bych ho také poladila, je fakt rozkošný, ale jen jako malého 😅

nathali
8. únor 2011

Tabulka 8.2.2011

Snažilky:
eerikaa3.........39r.....snž..14m.....50DC...(PC27dní)
kkamca...........31r....snž......5r......41DC...(PC31dní)
aduskatt..........34r.....snž.....5r......41DC...(PC40dní)
petuska123 ...25r...snž....1,5r.....40DC...(PC28dní)
pici..................27r....snž.....25m.....32DC...(PC28dní)
walta..............30r.....snž.....17m......29DC..(PC31dní)
nathali............23r....snž....1,9r.........26DC..(PC35dní)
linka...............29r....snž....4,5r..........26DC...(PC31dní)
jika10.... ........31r....snž.....10m.......23DC ..(PC 33dní)
lucka_0906....31r...snž...10m.........23DC...(PC33dní)
puckal.............28r.....snž.....7m.........22DC...(PC46dní)
jessika............27r....snž....3m..........18DC....(PC30dní)
kamillka100...25r....snž....................17DC....(PC30dní)
vera_j...............26r.....snž....6m..........13DC....(PC30dní)
betina1984.....26r......snž....9m..........13DC...(PC32dní)
chersi...............23r....snž....20m.........9DC...(PC 35 dní)
leeena_4.......28r.....snž......8m...........8DC....(PC33dní)
veronicka33...33r....snž..14m.............7DC...(PC28dní)
jania023 ........30r.....snž......................1DC...(PC31dní)

Tehulky:
lifinka..............30r.....7tt ........(snž. 5m)
cabalkova.....36r......6tt..........(snž..3r)

@jania023 noo je to mlada ma len 3 mesiace 😀

nathali
8. únor 2011

@lifinka no on maly praveze je 😕 😅 nechcem vidiet ako bude vyzerat ako velky 😀

jania023
8. únor 2011

@nathali no ides nato logicky stym grafom 😀 😀

zuzka1.
8. únor 2011

ahojte,

dievcence velmi dakujem clearblue mam doma, skusim ho asi vo stvrtok. zajtra nebudem testovat, lebo som potom zbytocne napata.
ja tomu stale neverim, mrcha nikde zatial ,zacali ma pobolievat krize. snad, zeby??
juj dam vediet.

jani mrzi ma to, nie si ty len alebo skorpion? ti maju na tento rok deti v horoskopoch, ja som lev, mm je skorpion😀DDD
a teplotu iziadnu, ja si nemeriam, ani som som nikdy nemerala. verim len dr, a skusam co dr povie. kyselinu listovu nemas?
ja beriem listovku od 1DC som zacala, potom clostyl, potom dufik.

natali krasny chlpac, waaa super zazitok, ze? ja by som strasne chcela levica pestovat.

kamilka neboj sa nic, vsetko bude ma aj prebehlo ako malo, ked pichol pregnyl, urcite prasklo.

lifinka
8. únor 2011

dneska jak jsem odcházela ze školky s Ivoškem , tak tam bylo aspoň před školkou 5 kočárků a v jednom plakala asi měsíční holčička, tak jsem drncala kočár s Ivoškem no a dovolila jsem si jí dát dudel 🙂 pak přišla mamina děkovala, a já snad se nebudete zlobit, že jsem drncala, a ona nééé jste hodná... 🙂

kamillka100
8. únor 2011

@jania023 to mi je luto, viem ako sa teraz citis, ja som to zazila tiez, kazda jedna baba mi pisala, ze som v tehu a mrcha prisla, nemala som chut byt ani na konovi a merat BT duplom, drzim palce aby ti to na druhy mesiac vyslo 😉

kamillka100
8. únor 2011

@zuzka1. zuzka ty si mala tiez pregnyl pichnuty, ci nie? a ktory den si DC

jania023
8. únor 2011

@kamillka100 ja niesom sklamana..to by musela byt velka nahoda keby mi to vysl po prvom cykle z closilom..mam este na 2 mesiace a potom zacnem stresovat- 🙂 🙂 ale potom idem naSR tak najdem nejake ine riesenie z lekarom..ael na jar to tu bude plodne..uvidis..tak ako aj priroda tak aj nase tela a duse sa budu preberaz zo zimy abude to 😅 😅 ja som ostala tehu na konci jary takze viem co hovorim 😀 aby sme nahodou nerodili vsetke v jeden termin 😀 😀 😀

kamillka100
8. únor 2011

@jania023 tak to by bolo krasne, joj keby si mala pravdu, bola by som najstastnejsia zena na svete, ty mas vyhodu, ze uz jednu slecnu mas, mas sa o koho starat, no februar nech bude riadne plodny a postupne aby sme sa vytracali z tabulky

jania023
8. únor 2011

@zuzka1. mam vsetky leiky potrebne tak uz len cakat 🙂 ty uz len nestresuj..nemusela si si kupovat ziaden test..ved svojmu telu a ver ze to co si odfotila nebol duch a aj ked si urobis test este dnes tak sa na tej ciarke nic nezmeni 😀 😀 samozrejme ze intenzita ano 😀 😀 ..proste to mas v kapse a aspon nam das novu nadej ze to ide 🙂 🙂 tak sa drz moja..

nathali
8. únor 2011

@zuzka1. ja som skorpion 😀 takze to mam v horoskope??? 😀 juuuuuuuuuuuuuj paraaada 😀
aj ja som sa tym chlpacom chcela pomaznat ale nechceli dovoli 😅

nathali
8. únor 2011

@lifinka a na co by sa mala hned ved si jej malu postrazila 😀 ale neboooj ja citim v kostiach ze to bude baba 😉 🙂

jania023
8. únor 2011

@kamillka100 mysli pozitivne a vsetko bude fajn..nemysli ze prave robis babo ale ze si to proste len tak uzivas 😀 nemer ziadnu teplotu aby si nebola v strese len rob testy a ked bude ciarka silna tak sup nato..a potom uz len cakaj a nehladaj ziadne priznaky ktore neexistuju tak ako to robine vsetke ..pamataj ze vsetko zle je na nieco dobre a ze co ma byt tak bude 😉

lifinka
8. únor 2011

@nathali dnes jsem si dala snubák prstýnek nad břícho a když je čárka je kluk a když kolečko tak dievče, a já měěla kolečko!!!!!u ivoška čárku 😉

kamillka100
8. únor 2011

@jania023 napisala si to krasne, len tazko na to nemysliet, ja som akurat treti cyklus po clostile, clostil zabral, len ci sa podarilo, dufam ze hej, do tretice vsetko dobre 😉 , ked to teraz nevyjde, nebudem si merat BT a ani testovat, ja ovulacnym testom neverim, neviem preco, sklamala som sa, ukazuju divne, raz hej, raz nie, niekedy aj po ovulacii mi ukazalo , ze ovulku mam 😠 a bola som z toho zmetena

nathali
8. únor 2011

@lifinka to sa takto ukaze??to som este nepocula 🙂
no vidis tak to bude baba no co ti hovorim 😉 🙂

lifinka
8. únor 2011

@nathali i moje mamka to zná a to má 66let už 🙂

nathali
8. únor 2011

@lifinka u nas sa to robi tak ze prsten navleces na retiazku vsetko polozis do dlani a ked to zodvihnes nad ruku a zacne sa to tocit budes mat dievca a ked ti to bude chodit do predu a do zadu bude to chlapec 🙂

lifinka
8. únor 2011

@nathali to je hodně podobné, jen jsem prsten měla na svém vlase a kroužil nebo čárkoval nad bříškem, jinak je to stejné

nathali
8. únor 2011

@lifinka jeee este z nam carodejnice budu 😀 a budeme carovat ze komu co sa narodi 😀

lifinka
8. únor 2011

@nathali no tak to ze mně udělaly holky tu na koníku před 4 lety měly jsme společný termín...a to jsem dělala ten tvůj postup a vždy se zeptala, zda třeba luu co bude mít...no prča a po porodě jsem se skoro trefila

jania023
8. únor 2011

@lifinka No hej a coked cakas dvojicky?chlaoca a dievca??🙂)

zujka2
8. únor 2011

@jika10 no ja som tiež už sto krát povedala ocovi, že sa snažíme a on sa furt pýta vždy. niekedy som v pohode a nevadí mi to ale niekedy ma také otázky vytáčajú do nepríčetnosti. no čo už narobíme. nejak to vydržíme a ked nám deti pôjdu na strednú ani si na to nespomenieme 🙂)

zujka2
8. únor 2011

@lucka_0906 áno som chorá a včera sme čosi zjedli a s manželom sme chytili virozu. ako teraz mám pocit, že to na mňa zo všetkých strán padá. dnes som 25 ty deň, tak som zvedavá kedy príde menštruácia. nemusela by...

zujka2
8. únor 2011

@nathali podľa retiazky by som mala mať jedno dievča 🙂)

lifinka
8. únor 2011

@jania023 taky jsme měli v diskuzi takovou a nakonec měla 2 kluky a taky to čárku ukázalo, ale v tom případě, když jsou dvě pohlaví, tak to opravdu nevímmm