Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

sysinek
21. únor 2011

@nathali
no mne to pozitivne myslenie moc nejde..., lebo dokonca sa mi nedari uz pol roka zohnat pracu... ☹

nathali
21. únor 2011

@leeena_4 ok tak ja ta zmazem ale nie aby si na nas zabudla

nathali
21. únor 2011

@sysinek tak to ma mrziii ☹ viem ake je to tazke zohnat pracu ja som teraz sice len na dohodu ale tak aspon nieco je to proste bieda snad nieco najdes 😉 drzim ti palceky

jika10
21. únor 2011

@leeena_4 No tak budu drzet palce, aby to v CARu dobre dopadlo 😉

jika10
21. únor 2011

@nathali Jee holky, jak ja bych byla rada chvilku doma. Uz pred rokem jsem si rekla, ze nebudu hledat jinou praci (Je to tady hroznej opruz), ze otehotnim a pak budu doma. Jenze rok utekl, mimco nikde a ja jsem furt na stejnym miste. Ani nevite, jak me se dneska do prace nechtelo

sysinek
21. únor 2011

@nathali
no je to teraz tazke obdobie...na pracu

sysinek
21. únor 2011

@jika10
no to ano...ale byt bez prace a snazit sa o mimco...tiez je blba kombinacia

gabriellka
21. únor 2011

@leeena_4 tak daj hneď v stredu vedieť ako si dopadla v CAR. držím palce. Len si nenamýšlaj, že to bude na dlhšie. kludne sa môže stať že budeš tehu skôr ako hociktorá z nás... 😉

nathali
21. únor 2011

@jika10 ja som si vravela ze naco budem chodit na pohovori ked budem za chvilku tehu no......a nestalo sa to tak som myslela ale doma som bola 3mesiace a uz mi vsetko liezlo na nervy a radsej budem zamestnana a potom sa dam vypisat na PN
@sysinek myslim ze vsade je to vsetko rovnake ja som si sice nasla pracu ale ako povedala moja mama je to taka len na chvilu ze aby som doma nesedela a ma pravdu neviem si to predstavit robit roky 😅 😖 chcelo by to nieco normalne ale ked na trhu su len same kraviny za trapny plat alebo zas zamestnavatel by najradsej stiahol s koze zamemestnanca 😒

gabriellka
21. únor 2011

@jika10 tak to sme na tom podobne ja tiež už vyše roka ledva čakám kedy vypadnem na materskú 😀 . budem si to vyslovene vychutnávať 😎

jika10
21. únor 2011

@gabriellka No to mi povidej. Kdyz se manza pred cca mesicem zminil o tom, ze bude na materske on, tak jsem mu rekla "Na to zapomen, ja se na to vyslovene tesim, jak si to budu uzivat" 😀 😀 😀 Navic bych to chtela udelat tak, ze az otehotnim, tak pekne PN a at se tady staveji treba na hlavu

leeena_4
21. únor 2011

nebojte holky, nezanevřu na vás, však jsem tu, ne? 😉 Nejpozději ve čtvrtek dám vědět, jak bylo v CARu 😉
@gabriellka vůbec bych se nezlobila 🙂

sysinek
21. únor 2011

@nathali
ja som robotu mala, ale ked som sa vydala, tak zmenili taktiku a hned ma prepustili, ze reorganizacia... aby som nahodou neotehotnela...a nemuseli by ma 3 roky evidovat...to su dnesni zahranicni investori...

nathali
21. únor 2011

@jika10 no snad ti to vijde jak planujes 🙂 znie to super a ja by som to tiez uz prijala 🙂
nastasite priatel na matersku nechce nastastie a ani by som mu to nedovolila 😀
@leeena_4 no som zvedava ze co na napises a mozno sa vam zadari raz dva 😉 🙂

nathali
21. únor 2011

@sysinek no tak to je od nich velmi pekne co spravili 😠 😠 😠 😠 😠 😠
ja som sice s prace sama odisla bol to psychicky tlak a ja som to v praci nezvladala uz mi bolo zle len pri myslienke ze bude pondelok a ja budem musiet ist do tej prace blee sice teraz to nie je ziadna vyhra ale tesi ma myslienka ze tam uz nepracujem 🙂

jika10
21. únor 2011

@nathali No doufam, ze to vyjde, Jak uz jsem psala, je to rok, co jsem si to takhlel krasne naplanovala a zatim se nic nedeje. S psychickym tlakem vim o cem mluvis, hlavne kdyz muzu i za to co se moji prace bubec netyka ☹

nathali
21. únor 2011

@jika10 ked si spomeniem ako som sa bala prve mesiace ze ci to vijde a ze ako to potom bude dalej 😀 no a teraz sa uz neviem dockat kedy to pride
a ten tlak v praci som neznasala za vsetko sme vzdy mohly my ved klasika 😠

svistinka
21. únor 2011

ahojte, ja som brala clostylbegyt tento mesiac, ovulaciu som mala 17 dc po pregnyle a planovany styk. Potom asi 4-5 dni som mala take bolesti v podbrusku, ze som ledva chodila.Takze dalsie snazenie uz neprichadzalo do uvahy. Mala niektora z vas tiez taketo priznaky, je to normalne?

leeena_4
21. únor 2011

@nathali u nás to vypadá na laparoskopii, párkrát IUI a když se nepovede, tak jdeme rovnýma nohama do IVF 😉 Ale i tak je to běh na dlouhou trať

jika10
21. únor 2011

@nathali No uplne mi mluvis z duse, taky se na to tesim

lifinka
21. únor 2011

ahoj holky, tak jsme skončili u dr, s Ivoškem má antibiotika a i do nosu antib.stále 39 teploty od pátku...dnes se mu v čekárně líbili roční holčička a tak řekl paní, že maminka má v bříšku miminko a já jsem se jen usmála, no příjemné to bylo.Je to hrozné je mi zle už třetí den a starat se a tahat \ivoše nejde do sebe, nejraději bych zalezla někam do kouta a přečkala tam 😝 nejsem schopná ani vařit, jsem nějaká vyčerpaná 😖 dnes mě píchalo v břichu, ale už dobrý, už nezapnu na knoflík ryfle 😀

jika10
21. únor 2011

@lifinka Teda holka, davej na sebe pozor. A Ivoska je mi lito, chudacek. Ty teploty jsou asi peknej zahul pro nej

lifinka
21. únor 2011

@jika10 je to síla a to srdíčko, jak mu bije u teplot, až mám o něj strach tluče strašně rychle a tep jsem chtěla spočítat kolik má za min. ani mi to nešlo 😔 tak anibiotika zaberou do 48h a snad bude lépe, měl laryngitidu před 3týdny...má asi špatnou imuniítu

jania023
21. únor 2011

Ahoj stala sa mi taka zahada..robila som ovu testy od 10dc a na 12dc skoro rovnake ciarky a potom pokles dnes skoro ziadna ciarka..dnes som 14dc a ovu mavam 15-17dc.. Myslite ze ked som mala clostil tak by mohol byt aj tak anovulacny cyklus alebo to je predovulacny pokles??neviete niekto?? ☹

zuzka1.
21. únor 2011

@jania023 ja som sa dr pyzala na taketo veci, cosa ovulacnych testov, tehotneskych testov tyka a povedal, ze sa na ne pri stimulacii neda uplne spolahnut, kedze vplyvom biochemickych procesov sa moze stat, ze vyjdu poitivne aj ked to tak nie je.

jika10
21. únor 2011

@lifinka To je chudinka. No snad bude brzicko lip a antibiotika zaberou. Drzim palce, aby i tobe bylo lip 😉

jika10
21. únor 2011

@jania023 No to nevim, ale ja jsem mela treba pozitivni testy 5 dnu za sebou, takze kdo vi. Mozna bude neco na tom jak pise zuzka

jania023
21. únor 2011

@zuzka1.
@jika10 No ono je to praveze naopak mne uz akoby ovulka bola takze testy boli silne 10,11,12dc a potom vcera skoro nic a dnes uz nic tak je mi to zaaahada..
Zuzi ty uz citis ovulku??jà zatial nic ziaden naznak ☹

jika10
21. únor 2011

@jania023 No tak treba ovulka uz byla

zuzka1.
21. únor 2011

@jania023 co ja viem, trosku brucho ako na menzes, hlien mam hadam od kedy som mala clostik.