Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

nativanativa
20. pro 2011

@mijadave ahojko , takze ja sa hlasim oneskorene , snazenie 10 mes . , DC 9, PC 34 , ostatne udaje nezmenene ...asi 😀 😀

zuzkag2
20. pro 2011

@mijadave no tak aspon ze sa ti upravil cyklus. Ja teda zatial neviem ako bude tento cyklus, pred liekmi som mala tak 29dnove, ale prvy mesiac s nimi som mala ms az na 32den. co ma teda dost nastvalo 😀 ani ovulka nebola po clostile. ale tento mesiac ovulka bola, aj pregnyl, tak cakam.....uz som testovala 10DPO, a negativny, tak uvidim este neskor skusim testnut.
Inak, ja som sa tu vela krat pytala, ako posobi na baby ten clostil, ci dufik, ale nikto nema nejake velke problemy...no na mna posobi ako spustac depresie...teda asi dufik...lebo vzdy ked ho zacnem brat, do troch dni som mimo...asi ako znasobene PMS 🙂 uz aj moj skoro mm povedal, ze nechce mat doma kopku nestastia, ked sa mame tesit z vyroby babatka 😉 tak na to kaslem. a prejdem na fytosoju, alebo co 😉

mijadave
20. pro 2011

TABULKA SNAŽILEK A TĚHULEK

Snažilky:

Přezdívka...............věk.......snažení..........DC.........PC..........DPO.......Vitamíny a další
Petulak1988..........23.........18m..............41............39...........................Clostylbegyt,utrogestan,kys.listová
Lorreine..................28.........1.5r...............40............34...........................Listovka, Forgravid
Govinda .................31.........35m..............36............34..........15.............Valovič kvapky,Lecitin,listovka,vit. E,grepak,clostil,duph.
Lenka7791.............29.........13m.............35.............34...........................Clost., alechemilka, Acidum folicum
Veji..........................25............8m..............35.............29..........................Clostil, Duphaston, Femibion, Alchemilka
Ingris......................31..........6,5r...............30.............26..........................Clostil., vit. C1000 s obsahom sipku,gynex
Antana123.............28.........10m..............29..............27.........13............Clostil, Pregnyl, Provera, Listovka, Babyplan
Jania023................30............3r...............29..............32.........13............Clost.,Duph.,Estrofem,Sarapis,Alchemilka,Femi kv....
Kacnov....................23.........13m.............29..............51..........................Clost.,
Mijadave.................35...........2r................26..............27.........13............Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, bromelain
Veronicka33..........34.........21m..............26..............31.........................Listovka, Femigard, alchemilka/kotryhel
Zuzkag2.................31......... 9m..............26..............32..........11...........Clost.Pregnyl,Duph.Alchemilka,grep.dzus, kys.listova
Janielik87..............24...........8m..............24..............31.........................Clostil., alchemilka, grep. džus, kapky Femi
Kacicqa..................30...........20m............19..............21.........................Clostil,Duph.,Euthyrox,Medocriptine,alchemilka,grep,kys.listova,pupalka
Manamani1...........25...........5m...............17..............31........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Stella881................22........14m...............17..............29........................Clostil, Alchemilka, Femibion, grep. dzus
Jeny.........................30.........2,5r...............10...............37.......................Clost., Duphaston
Nativanativa............29.......10m.................9...............34........................Calibrum Baby plan, Alchemilka, ľanove semiačka
Zana21...................31...........8m................5................29.......................Clostil, merional, listovka
Safirah....................23..........10m...............5................30.......................Clostil, grep. džus, kontryhel/alchemilka

Těhulky:

Přezdívka............věk.........snažení........TT (dle ms).... TT(dle UTZ)..........TP......................KO.........Vit. a další ..pohlaví
Terioza1..............22...................................24+3..................24+3................10.-12.4............3.1.................................HOLKA
Nathali................23............2,5roka.........20+6............................................3.5.2012.............................Listovka
Elys.....................29... .........1.5r...............15+5.............................................6.6.2012............................Listovka
Tyrisa..................26...............7m..............13+5..................13+1................25.6.2012..........16.12......GS Mamavit
Petra273............37................6m.............10+0...................10+3................14.7.2012..........19.12.
Golymetr............34................3m................8+3...........................................28.7.2012..........21.12.

nativanativa
20. pro 2011

@zuzkag2
@mijadave babiky , bolia ma od skoncenia ms furt vajecniky , cim to moze byt ? 😢 😢 😢

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 ja som si to tiez vsimla, ze to so monou mava... no snazili sme sa to vydrzat... ale uz mam toho vsetkeho plne zuby... nehovoriac o tom, ze sa na mna uz krivo pozeraju v praci, ze furt odbieham k dr. (tyzden pred ovulkou kazdy den)... tak proste kaslem na to, idem sa obzerat po nejakom peknom domceku, vezmeme si s mm hypoteku a kupime si nejaky, lebo keby som otehu, tak by to neslo... 😒 zivot ide dalej... 😉

mijadave
20. pro 2011

@nativanativa moja, tak to netusim 😒 dr si sa nepytala?

nativanativa
20. pro 2011

@mijadave nie 😖 ☹

mijadave
20. pro 2011

@nativanativa tak by som sa na Tvojom mieste opytala.... radsej 😉

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa a vytok nemas? beries nejake lieky?

zuzkag2
20. pro 2011

@mijadave uplne ta chapem...aj tak si strasne vela vydrzala....
my mame o 4 mesiace svadbu, tak som si povedala, ze ked to aj teraz nevyjde, tak to nechame tak...ziadne lieky, aspon sa dostanem naspat do pohody, trosku sa budem venovat svadbe, ...a tak. Inak, teraz ma napadlo, ze meriem tie lieky 2 mesiace a 2kg som hore...tak dakujem pekne....🙂

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 dakujem, hej, bolo toho uz viac nez dost, aj ked sme tu mali ine rekordmanky v snazeni... jeeeeej, to je krasny cas pred svadbou 😉 ja som vydata uz 13 rokov 😉 spravne, venuj sa teraz priprave na svadbu a mozno ani sa nenazdas a najdes // 😉

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa kde si cicus ...uz je po udrzbe 🙂

elys
20. pro 2011

@lorreine no vidim, ze ty mas uplne opacny problem ako ja 🙂 ja som zufala z toho, ze mam vo stvrtom mesiaci asi najmensie brucho zo vsetkych.. na tej fotke troska vykuka, ale ked si dam gate a sveter tak stale nic.. este do 14.TT nebolo vidiet vooobec nic, teraz len tak trosinka, ale nikto si to nevsimol este. bud v klude 🙂

nativanativa
20. pro 2011

@zuzkag2
@mijadave vytok mam , teda hlien ,klasicky aky ma byt ... idem zajtra k dokimu, bojim sa ze to bude nejaky zapal 😢

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa ak by to bol zapal, asi by si mala vytok, nestandartny...a aj zvysenu teplotu, nie? no dufam, ze to zapal nie je, daj vediet, hej?

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa a zlatko, na co su dobre lanove semiacka?

nativanativa
20. pro 2011

@zuzkag2 lanove semiacka su dobre na ovulaciu

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa hm, tak to som nikdy nepocula, a nevies nahodou ako pomahaju ovulke?

mijadave
20. pro 2011

@nativanativa vazne? to som nepocula... a ako sa maju brat? ja viem, ze pomahaju pri zapche.... 😉

zuzkag2
20. pro 2011

@nativanativa
@mijadave
ja som sa prave docitala toto:
Ľanové semienka - zdroj Omega-3 NMK a lignanov, ktoré pomáhajú zlepšiť hormonálnu rovnováhu v prospech progesterónu, u žien podporujú tvorbu plodného hlienu.

zuzkag2
20. pro 2011

Dievcata, preco potrebujeme vsetky vitaminy...tu je rozpis, ktore su potrebne pre nasu plodnost 🙂 pre tie, ktore to takto pokope este necitali 😉

Beta-karotén 15mg Prekurzor vitamínu A, podporuje plodnosť.
Vitamín B1 20mg
Vitamín B2 20mg
Vitamín B3 20mg
Vitamín B5 20mg
Vitamín B6 20mg Podporuje odbúravanie prostaglandínov spôsobujúcich menštruačné kŕče, pomáha
predĺžiť skrátenú luteálnu fázu.
Vitamín B12 20mcg Nedostatok vitamínu B12 spôsobuje okrem iného neplodnosť a opakované potraty,
nedostatočnú krvotvorbu a zhoršené odbúravanie homocysteínu. Nedostatok hrozí
predovšetkým vegánom a ľuďom s poruchami vstrebávania živín. Vegánskym zdrojom
vitamínu B12 je sladkovodná riasa spirulina (pri užívaní vegánmi kombinovať so zinkom
pre vyváženie obsahu medi).

Kyselina listová 400mcg Nevyhnutná pre krvotvorbu, správne delenie buniek a odbúravanie
homocysteínu, kľúčový vitamín pre zdravé otehotnenie.

Vitamín C 200mg Antioxidant, dôležitý pre mnohé biochemické procesy v organizme, upravuje zrážanlivosť
krvi (bráni vzniku krvných zrazenín), zlepšuje pružnosť ciev a znižuje riziko nadmerného
krvácania. Napomáha vstrebávaniu železa (podpora krvotvorby) a podporuje
odbúravanie nadbytku medi (zmena hormonálnej rovnováhy v prospech progesterónu).

Vitamín E 300iu dôležitý pre plodnosť, tvorbu hormónov a fungovanie celého organizmu

Vitamín D 100iu Pomáha udržiavať hormonálnu rovnováhu a vyvážený pomer medzi estrogénmi a
progesterónom (nedostatok vitamínu D zvyšuje riziko estrogénovej dominancie a
neplodnosti).

Horčík (elementárny) 20mg Zlepšenie hormonálnej rovnováhy, zmiernenie menštruačných kŕčov. Stresová
životospráva zvyšuje riziko nedostatku horčíka.
Chróm 20mcg

Jód 500mcg správne fungovanie štítnej žľazy, vhodné je užívať výživové doplnky s jódom v prírodnej forme
(morské riasy)

Mangán 5mg Podporuje odbúravanie nadbytku medi v organizme, následkom je zlepšenie hormonálnej
rovnováhy v prospech progesterónu.
Selén 100mcg

Vápnik (elementárny) 20mg

Zinok (elementárny) 30mg Zinok pomáha zlepšiť hormonálnu rovnováhu v prospech progesterónu. Zinok
je antagonistom medi (meď zvyšuje hladinu estrogénov). Potrebujú doplniť predovšetkým
ženy s estrogénovou dominanciou (PMS, endometrióza, cysty). Nedostatkom zinku sú
ohrození ľudia so špeciálnym stravovaním (bezlepková a vegetariánska či vegánska diéta) a
s poruchami vstrebávania (celiakia).

Železo 5mg Nedostatok železa zvyšuje riziko nadmerného krvácania, potratov a chudokrvnosti. Vhodné je
prijímať železo v prirodzenej forme - melasa, sladkovodná riasa Spirulina, zelený jačmeň.

Rybí olej (Omega-3 mastné kyseliny) 1000mg hormonálna rovnováha, správne fungovanie celého
organizmu

iinka
20. pro 2011

@govinda ahaaaaa, tak od dnes ho pijem aj ja🙂

jania023
20. pro 2011

@veronicka33
@mijadave pred 6 mesiacmi som mala nehodu a od vtedy som na marodke tak ma poslali pred komisiu tak zajtra budem mat verdikt 😝

jeny
20. pro 2011

fiha tak tolko vitaminov potrebujeme? 😀 asi by som mala zacat aspon s jednym 🙂 ja idem zajtra po dlhej dobe na folikulometriu tak som zvedava

mijadave
20. pro 2011

@jania023 a to kvoli tomu si musela do nemocnice? 😲

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 fuha, toto keby som si dala, tak uz nemusim vecerat 😀

zuzkag2
20. pro 2011

@jeny drzim palceky na folikulku...ktory si DC?
@mijadave
no babule, veru, keby sme to vsetko zjedlli na veceru, tak sme plodne ako lanky 🙂

mijadave
20. pro 2011

@zuzkag2 ja som sa rozhodla, ze uz ziadne lieky, ziadne doplnky vitaminov, doberiem kys. listovu a bromelain a dost... jedine, co budem sledovat je BT, lebo potrebujem vediet, ci prebieha ovulka alebo ci sa prechod predsa len nedal prehovorit, aby si dal nacas 😉 povedala som sice, ze to vzdavam, no vzdavam sa len tohto... hlavu a srdiecko vypnut neviem, cize tam to nejaky cas potrva.... 😉

antana123
20. pro 2011

@jeny držím palce at jsou folíci krásní 🙂
@zuzkag2 teda toho je
@jania023 tak to jsme zvědavá jak dopadneš

govinda
20. pro 2011

@iinka treba ho hlavne piť pred ovulkou, tak cca 5 dní pred ovulkou začať a denne by si mala vypiť cca 0,5 litra 😉