Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

minnie2013
8. říj 2013

@sanny228 Tak to sme na tom skoro uplne rovnako, my tiez nieco okolo 1,5 roka. No so zvedava, ty mozno zacnes skor, tak ta budem sledovat 🙂 Hlavne ako reagujes, ci mas nejake vedlajsie ucinky a pod. ...a hlavne budem drzat palceky. Ako dlho ta doktorka sledovala, ze namavas ovu? Alebo ako si na to proste prisla?

sanny228
8. říj 2013

@minnie2013 dakujeem 🙂 no tak ona ma len podozrenie ešte len...preto mi nasadila tieto tabletky a musim chodit na folikolometriu...takže ešte len uvdíme či nemám alebo mám a ako vobec prebieha....a takto ma bude sledovať tri cykli že ako to je...ale má to aspon vyhodu že by bude mocť najpresnejšie povedat kedy sa máme snažiť 😀 🙂

minnie2013
8. říj 2013

@sanny228 ...no som vazne zvedava...a ty si si nikdy nerobila ovu testy? Lebo ja ano a vysli mi pekne, aj sme sa posnazili a nic. No a vidis nakoniec toto.... :(

sanny228
8. říj 2013

@minnie2013 jo aj ja som to s nimi skúšala ale stále mi ukazovali inak a jedine čo som z toho mala bolo ze som bola ešte viac zmätená ako ked som si ich nerobila vobec 😀 tak sme sa na nich vykašľali 😀 a teraz sme sa rozhodli ze to budeme skusať kazdý druhý den...aby sme nič nezmeškali k tomu ten clostil a potvrdenie usg tak hádam sa to podarí... 🙂

minnie2013
8. říj 2013

@sanny228 verim verim verim 🙂 Ja sa len bojim tych vedlajsich ucinkov....inak chcela by si aj dvojicky ? Lebo vraj pri clostile sa to niekedy stava....

sanny228
8. říj 2013

@minnie2013 minule som to čítala tu 🙂 že pár babám sa podarili dvojičky 😀 viem aj to predstaviť 🙂 teším sa nato ak to konečne vyjde 🙂 potom ked začnem brať clostil co bude asi nabuduci týžden tak ti dám vedieť čo to so mnou robí 😀 keby niečo môžme isť aj do IP 🙂

minnie2013
8. říj 2013

@sanny228 jasne tesim 🙂))

kevikk
9. lis 2013

ahojda, našla jsem ještě silnější náhradu za clostík a silnější než fytosoju http://www.vitaminy-mineraly.cz/VitaHarmony-s-r...
je tam i maliník :lol:

pitryludvikova
11. lis 2013

Ahojky holky ,je tu některá který pomohl k otěhotění clostík + pregnyl ? děkuji za odpověď 🙂

minnie2013
14. lis 2013

@pitryludvikova tento cyklus cakam, ako to dopadlo. Potom napisem 🙂

pitryludvikova
14. lis 2013

@minnie2013 no já jsem dneska 12 dpo a zkusila jsem test no já tam dušíka videla ale manžel řekl že už jsem asi blázen z toho :D zkusím v neděli :D

minnie2013
14. lis 2013

@pitryludvikova Ja mam zas pocit, ze kazdu chvilu pride mrcha ☹ A dnes jeeeemnulinky naaaaznak krvicky. Tak si myslim, ze dorazi. aaach jaj

pitryludvikova
14. lis 2013

@minnie2013 no já to mam dostat v ponděli ale taky se myslím že z toho nic nebude že jsem fakt blázen :D :D ale mám slíbeno příští mesíc iui když to ted neklapne 🙂

minnie2013
14. lis 2013

@pitryludvikova tak super 🙂 No ja mavam dost casto zapal mechura, tak myslim, ze aj v tom je problem ☹

pitryludvikova
14. lis 2013

@minnie2013 tak to je blbé já ho měla taky jednou a ani jsem o tom nevědela zjistila jsem to až tím že jsem mela jit na operaci a zjistila to z toho predoperacniho vyšetření... jsem koukala jak puk... no a jak dlouho se snažíte ? my už 20 měsíců :(

minnie2013
14. lis 2013

@pitryludvikova my cca 1,5 roka ☹ ale intenzivne posleden mesiace 🙂 .... a muz bol na spg.? Ty mas aj nejake ine zdravotne problemy, preco by sa mohlo nedarit?

pitryludvikova
14. lis 2013

@minnie2013 no manžel má sperm. v pořádku , já jsem byla na laparoskopii kvůli tomu že mi zjistili syndrom PCO , tak mi dělali drilling vaječníků a doktro řekl že by se mělo zadařit po operaci a furt nic :(

ladus88
21. lis 2013

Zensky muzuse zeptat mate ekdo zkusenosti s tim,ze ovu prisla az po vysaznei clostiku?2mesice vajecniky neragovali a ted pred 4dny jsem mela ukazkovy bilkovity vytok,druhy den sucho,pak hrudkovity a ted zas pocit mokra spise zase bilkovity...Nevim vubec co si mam myslet

veronika.deskova
26. lis 2013

Ahoj všem. Včera jsem začala ten clostilbegyt brát (1-0-1). Přišly šílené křeče do podbříška a silné krvácení. Dneska mě vezl manžel do nemocnice. Doktor mě vyšetřil a došel k závěru, že krvácím z čípku a je to bohužel nežádoucí účinek ☹ Takže jsem ho dneska nebrala dál. Měla jste některá nižší dávku, má to pak nějaký účinek nebo existuje šetrnější náhrada? děkuji. V.

zuzkazuzu88
27. lis 2013

ahojky holky,tak se řadím mezi uživatelky clostilu.Beru 1 tbl. denně a pak půjdu na pregnyl. Koukám že
@pitryludvikova tahle kombinace zabrala 🙂 Přítel zatím na spermiu nebyl ale chystáme se a já zatím nějakej extra zákrok za sebou taky nemám.Jen 5 cyklů s injekcemi pregnylu,asi na nastartování cyklu 😒 jak jste na tom ostatní?

zuzkazuzu88
27. lis 2013

@veronika.deskova ahojky a proč ti dr nasadil vyšší dávku?

pitryludvikova
27. lis 2013

@zuzkazuzu88 doufám že zabere i tobě 🙂

veronika.deskova
27. lis 2013

@zuzkazuzu88 Já nevím. Prostě mi to takhle předepsal. 😒 Dneska jsem byla u něj na kontrole.
Už nekrvácím hodně a bolesti jsou minimální.
Jinak mám zkusit brát příští cyklus jen 1/4 tablety ráno a když to bude OK, tak pak další den 1/4 tabl.ráno i večer. Ale domluvili jsme se, až cyklus v lednu. Nechci tyhle obtíže riskovat přes vánoční svátky, když mají skoro všichni volno.

zuzkazuzu88
27. lis 2013

@veronika.deskova asi to usoudil podle tvého HP 😒 ty budeš asi hodně citlivá na ten clostil ☹ moc ti přeju aby to co nejdřív vyšlo 😉

zuzkazuzu88
27. lis 2013

@pitryludvikova moc děkuju 🙂

veronika.deskova
27. lis 2013

@zuzkazuzu88 Děkuji moc. Jak dlouho se snažíte?

zuzkazuzu88
27. lis 2013

@veronika.deskova teď už jdeme do 14 cyklu ☹ vím,že to ještě není moc dlouhej maraton ale stejně,na nás už je to čekání dlouhý ☹ jak dlouho vy?

veronika.deskova
27. lis 2013

@zuzkazuzu88 Tak my 16 cyklů, ale s tím rozdílem, že jsem prodělala dva potraty (a revizi) ☹

zuzkazuzu88
28. lis 2013

@veronika.deskova ale ne to mě mrzí ☹ a zjistili ti proč to nevyšlo?

veronika.deskova
28. lis 2013

@zuzkazuzu88 Máme za sebou všechny vyšetření a nepřišlo se na nic. Je to vlastně lepší, než řešit nějakou závažnou nemoc. Ale je mi to furt líto. Nedá se na to jen tak zapomenout ☹