Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

lebo5
3. čer 2010

gratulujem alienka, tak vidíš a mne ešte ani nebrali krv len mi ukázal sonom drobca a že tam bije srdiečko

elisabet
3. čer 2010

lebo, neboj, všechno bude.. 😉 hlavně že tam prcek je a že mu srdíčko bile jako o závod 😉
Jojo Pájinko, kdybys tak měla pravdu....držím pěstičky nám všem 😉

nana.76
3. čer 2010

Krasny večer holky,dělate mi opravdu radost začína se tu rozmnožovat těhu bacil a to je dobře tak všem hodně štěstíčka 🙂
Paji to na pregnyl nevypada ta čarečka je dosti jasna,ale za 3dny uvidíš vice a teplotka taky pěkna 🙂 Tak tfuj,tfuj myslím na vas 🙂

jerryjanka
3. čer 2010

pajinka a to si dnes netestila? to ja by som nevydržala 😀

cathy77
3. čer 2010

elisabet - ved Ty si tehu... testni s prvým ranným, nečakaj 😉

elisabet
3. čer 2010

Cathy, podle čeho usuzuješ??? né že bych nebyla ráda, byla bych nadšená kdybys měla pravdu, určitě hned ráno testnu, 😉 Tak běžím spát ať mám ráno co nejdříve. Holky dobrou noc 😎

sliver
4. čer 2010

@elisabet tak ako? čakám na správičky.... 😉

@pajinka a ty ideš kedy testovať?

sliver
4. čer 2010

Těhulky:
janana......................28 let..........1d...............2x1cl..........10 snažení . ......10.11.našla//, 32tt
alamala.....................25let...........0d.................................4 snažení............28.11. našla //, 30tt
jane86.......................23let...........0d...............2x1cl.........12 snažení.........13.12. našla //, 27tt
alzbeta.hod...............25 let..........0d..............2x1cl.........17snažení.........11.1. našla //, 24tt
Lucialen ....................26let...........0d............ 1x1cl..........9mesiacov .........našla //, 24tt
nanulik.......................27let...........0d..............2x1cl .......12mesiacov...........22.2.našla //, 19tt
jednave......................26let............0d.............0cl............18měsíců..............2.3.našla // ,17tt
cosma.......................39let.............d.......cl- 4.měsíce.....24 měsíců............16.3.našla // 19tt
titulienka .................. 30r.............3d...............2x1.............12mes ..................20.3.našla // 14tt
zuzu1111....................26r............0d........2x1cl.-3mesiace......7mesiacov........22.3 našla // 15tt
nana............................33let...........2d......................................33mesiacov ..................9.4.našla // 11tt
jerryjanka....................27r.............0d.................5x1cl................2,5 roka.......................11.5. // 8tt
lebo5.............................29r.............0d...............1x0,5d..............13mesiacov ................17.5.našla // 6tt
alienka24.......................25let.............0d..........................................3roky......................1.6. našla //

snažilky:
altalia............................32let.........2d................51DC ........................2x1cl......................1 měsíc
fomarik........................27r.............0d..................49DC...........................2x1...................4roky
nela00.........................32 let..........0d.................46DC...........................2x1cl....23mes. Nyní nesnažilka-léky
sliver............................29r..............0d..................43DC...........................IVF...............12 mesiacov
hencidlo......................30let..............0d.................30DC.......................3x1cl................3roky
elisabet.......................30let..........0d.....................27DC..........................2x1cl...............10mesicu
pajinka111...............38let............1d......................26DC...........2x1cl........dlouhod.,,UTRog,CLOSTIL,PREGNYL
kkamca........................30let...........1d............. ......23DC............................2 x 1 cl.................dlouhodobě
danielapro..................26let...........0d.....................19DC..........................3X1cl..............76mesiov
sofokleska.................25r............0d.......................13DC............................0cl..............23mesiacov
cathy77.........................32let........2d........................8DC..........................2X1cl............5 měsíců

cathy77
4. čer 2010

elisabet... nenapínaj nás 😉

sliver
4. čer 2010

tak ja idem do práce a som zvedavá večer na správičky od vás kočky 😉

pajinka111
4. čer 2010

ahojky..no holky v jiné diskuzi mě přesvědčily at dnes testuju a tohle je výsledek.. 😠 zase pregnylák,slábne,takže je to jasné!!!propříště vím,že ani náhodou nemůžu testovat dřív jak 14 až 15den po pregnylu,dřív to u mě nemá cenu,ovšem do té doby už mívám ms...aspon ušetřím za testy..
ted už je čekat na mrchu..ještě su zvědavá jestli dojde podle měření do 2 dnů,nebo polde ultrazvuku později..

alienka24
4. čer 2010

hmm tak to je hnus teda že ten pregnyl se u tebe tak dlouho drží 😠 😒

lebo5
4. čer 2010

pajinka... ☹ ☹ ☹

cathy77
4. čer 2010

ach paji, to mi je ľúto ☹

elisabet
4. čer 2010

Ahojte holky, né že bych vás chtěla napínat ale konečně jsem se vrátila z práce, tak já test negativní 😒 posílám graf akorád jsem se chtěla zeptat co mám dělat, v noci se mi chtělo hrozně čůrat, tak jsem šla, byly 4hod a měřila jsem si v 6hod, tudíž ta vyskočená teplota je určo z toho že jsem šla na záchod, co myslíte???

elisabet
4. čer 2010

Jo třeba ještě přidat ten graf, když jsem ho slíbila, že??? 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/2d2eaa

lebo5
4. čer 2010

jááááj Jerry už viem ako ti je.... dnes som prvý krát grckala a 3 dni mi je ako po kolotoči 😝 .... a tak som sa vytešovala že mi nič neni

kraskanz1
4. čer 2010

ahojte baby ja zacinam som po trojmesacnej pauze od clostilu znovu zacala brat clostyl...a dnes ho berem uz 3den a uz ma pichaju sem tam vajecniky a teraz mam pocity ako pred mrchou je mozne ze konecne rastie nejaky folik???
baby co s tym mate skusenost aj vy ste mali podobne pocity alebo mi len hrabe 😒 ??

jerryjanka
4. čer 2010

@kraskanz1 jasne pichanie je normalka - môže to byť z foliku

@lebo5 mne je tak každy den a ta kyselina to je des tak pijem fatru mi dnes poradili

inak som sa nepochvalila dnes sme boli na posledne Carovské sono a mame 9 mm - zodpovedame 6+6 - podla iui by to malo byť 7+2 takže asi som otehotnela prirodzene. 😅 a krasne bilo srdiečko doki nam to aj pustil - teda taky maly človiečok a už tak buchalo - skoro som sa rozplakala 😵

kraskanz1
4. čer 2010

@jerryjanka no ked som brala clostil prvy krat tak som taketo nepocitovala dufam ze to zabere tento kraat a narastie ako ma...a gratulujem uplne mi presli zimomriavky po tele muselo to byt krasne pocut srdiecoko... 🙂

jerryjanka
4. čer 2010

trošku mi radosť beru nevolnosti lebo mi je fakt mizerne väčšinu dna som vyflusnuta na totalku ale tak tešim sa bala som sa že nebude ...

kolko clo teraz berieš?

kraskanz1
4. čer 2010

no berem ho 2x1 od 5DC..a tak isto som brala aj pred pol rokom...doky mi davku nezvisil 😒

zuzu1111
4. čer 2010

jerry - blahoželám k srdiečku, vidíš dopadlo to dobre....aj troška závidím, že si to mala so zvukovým efektom...mne to ešte nijaký Dr. na UTZ nepustil - ani moj, ani v nemocke ked som bola na prvotrim.screening.

sliver
4. čer 2010

@kraskanz1 - pichanie je isto z clostíku, ja mávam pichanie ako kedy, niektorý cyklus vôbec a niektorý fest.... tak vklude sa mohlo stať že predtým ťa nepichalo a teraz hej, ale každopádne raduj sa z toho pichania 😉 to rastú folííííky a to je super
nechceš sa pridať do tabulky 😉

@jerryjanka - úžasné, moja slepo závidím, neboj nevolnosti prejdu a potom si to budeš len a len užívať ale verím tomu že aj teraz si užívaš radosť z tehu 😉

@elisabet - mrzí ma to ☹ ten grafík asi skočil kvoli tomu ako si písala .... to si 12DPO? to by už mohol byť aspoň duch ale isto to poznáš že niekomu to neukázalo tak skoro 😉

@pajinka - pregnyl je sviňa.... tak aspoň budeš vedieť nabudúce a to som sa už pomaličky radovala že ty a elisabet ste tehu a idete šup šup do hornej časti 😉
ale isto sa tam každá raz prebojujeme 😀

hencidlo
4. čer 2010

caute baby ani neviete ako vam to vsetkymm prajem no na druhej strane aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😅 ,
prosim poslite nejake tehu bacily aj pre nas ostatne, vopred dakujeme n 😀

jerry blahozelam k srdiecku a nech sa vam uz len dobre dari

a aj vam ostatneym zelam len to naj!!!!!!!!!!!!!!

paji a sliver nebojte musi sa to podarit aj nam no nie?????????????

sliver
4. čer 2010

@hencidlo no jasné že aj na nás sa usmeje slniečko 😉 (teda štastie)
ty ako 30DC? aké dlhé cykly máš?

hencidlo
4. čer 2010

@sliver tak to by som aj ja chcela vediet, po tom clostyle to mam akesi divoke, aj minuly cyklus som bola na vyvolavačku 😝
a ty inak ako?

elisabet
4. čer 2010

taky si myslím že 12dpo už by mohlo jít něco vidět, ale uvidíme další dny jak to se mnou půjde 😉 , Holky, jasně že se nám jendou zadaří, sliver a ty čekáš na IVF teprv na schválení? nebo už jen až dojde ms a jdete do toho??? 😲

elisabet
4. čer 2010

jo a ještě-koukala jsem na příklady křivek BT a na těhotenské křivky a některé děvčata tam měla třeba 12 nebo 13dpo negativní test a 14nebo 15dpo pozitivní, tak se tím zatím trochu utěšuju, co si budem vykládat i když tomu moc nevěříme tak naděje umírá poslední 😉

elisabet
5. čer 2010

Ahojte holky, tak já nevím, dá se toto považovat za pozitivní test? Můžu se potichounku radovat?