Léčba Clostilbegytem IV. a // pro všechny. Přidej se.

lenka_bohousek
25. bře 2009

Clostilky, začínáme v nové diskuzi, tak nám přeju, ať jsme všechny brzo těhulky 😵

ja_lu
3. bře 2011

teraz 22. deň po posl. menštr. (rátam 1. deň menz.) tak teraz čakám, či príde, alebo nepríde.. ale absolútne necítim, v tele nejaké zmeny a nemyslím, že by sa to podarilo.. zajtra idem k dokt. na sono, či všetko prebehlo o. k. Pri každom sone (aj pred ovu) mi vraví, že "sliznica je krásna" tak predpokladám, že v tom problém nebude. Neviem čo si mám o tom myslieť, teraz beriem duphaston. Manžel je v absolútnom poriadku. Zatiaľ som neskúšala ovu testy, ani meranie teploty. Stále si vravím, že na to je ešte čas a nechcem sa stále sledovať.. to by som bola ešte vo väčšom strese, ako teraz. Každý mi vraví, že to príde, len na to nemôžeme stále myslieť, ale to sa im hovorí, keď nič podobné neriešia. ako na to nemôžem myslieť, keď som 2-3 krát mesačne u dokt. a stále beriem nejaké lieky??? a presne viem kedy a ako na to???

nathali
3. bře 2011

cauky babulky 🙂 tak som konecne spet 🙂
dnes mi to slo straaasne pomaly ☹
@jania023 nemusis sa bat chemicky peeling nie taky silny aby ti isiel az do krvi on posoby len na povrchu koze aby odstranil odumrete bunky a tym sa ti na tvari spravi nova 🙂 ale spytaj sa aspon budes mat kludne svedomie 🙂

jania023
3. bře 2011

@nathali myslis ze to nijako nemoze ohrozit v tehu labo ja som citala ze sa to v tehu robit nema

nathali
3. bře 2011

@jania023 myslim ze nie ale radsej sa spytat neviem ako silny je ten peeling ale co som ja pocula tak by to nemalo vadit a snad si presvedcena ze je to dobra kozmeticka 😉 🙂
no a moc moc ti drziim palceky aby to nakoniec tehu bolo 🙂

jania023
4. bře 2011

dobre ranko tak tu je moj grafik.
http://www.fertilityfriend.com/home/33034b

zuzka1.
4. bře 2011

@jania023 zlatko zeby???? 😵 😵 😵

u nas sa tehu konat nebude a chora som jak pes. dnes 24DC, mrcha za par dni a ideme od znova. ani nebudem testovat.cakam na mrchu.

puckal
4. bře 2011

Ahojky, tak dneska teplota stoupla, tak myslím že ovu byla včera.....a manža nebyl doma. Snad tam potvůrky zůstaly ze středy, a dnes to pojistíme 🙂 Jinak k Dr. jsem se chtěla objednat na kontrolní UTZ aspon v 3 kole, a už mají všude plno, takže nic. Zkusíme to i tak, pokud se nezadaří, nechám to do června, protože jsem se přihlásila na VŠ a musím se taky učit.
@jania023- vypadá to nadějně 😉 a´pokud je naděje, tak je i šance.

jika10
4. bře 2011

Ahoj holky, me nefunguje FF, ach jo, chtela jsem si zapsat teplotku a ukazat Vam grafik 😖

jika10
4. bře 2011

tak uz to funguje, tady je muj grafik http://www.fertilityfriend.com/home/333757

jika10
4. bře 2011

@jania023 tvuj grafik vypada krasne, ale nechci to zakriknout. Drzim palce a myslim na tebe 😉

kamillka100
4. bře 2011

ahojte baby, so mnou to vyzera takto, neviem ci ovulka bude...... 😒 , som velmi zvedava
http://www.fertilityfriend.com/home/333213

jika10
4. bře 2011

@kamillka100 taky ti to krapet skace. No me taky, jsem zvedava zda z toho tenhle mesic neco bude, kez by 😅

jika10
4. bře 2011

holky, ja mam snad zanet slach na prave ruce. To se to ale blbe pracuje jednou rukou a navic levackou, kdyz jsem pravak 😝

kamillka100
4. bře 2011

@jika10 akurat som pozerala aj na tvoj a mame podobny, no som zvedava ako dopadneme 😀

jika10
4. bře 2011

@kamillka100 No prave, ze mame dost podobny grafy. taky jsem na nas zvedava. Ty jsi ted taky bez clostiku, vid. A brala jsi neco jineho misto toho??? Ja treba pila kontryhelovy caj, ACC, grepovy dzus a robitusin. Ja se zatim na ovulku necitim, tak jsem zvedava, jak dlouho si da na cas 😅

kamillka100
4. bře 2011

@jika10 nie, ja som nic nebrala ☹ , tak preto som zvedava, ale vajecnik citim, boli ma aj pri s.... 😀 , tak uvidime, ale mam zvysny duphaston, tak neviem ci ho mozem brat, ked clostil som tento mesiac nebrala, ci to nie je zbytocne, aj tak mi mrcha chodi pravidelne

gabriellka
4. bře 2011

@jika10 a ten robitusin je na čo dobrý?

@kamillka100 ja beriem duphaston s clostylom. a duphaston mám brať 2x1 tbl (čiže si dávam ráno a večer) a dnes ráno som si zabudla dať. Mám ich doma a som v robote. Možem si dať dve naraz večer? Nemáš skúsenosti?

gabriellka
4. bře 2011

@ja_lu to čo si napísala je až neuveriteľné. Že sa za 5 rokov nezadarí aj napriek tomu, že je všetko o.k.??? A svojho doktora si sa na to nepýtala ako to je možné? Boli ste aj v CAR či by ti tam nejak nepomohli?

zuzka1.
4. bře 2011

@gabriellka aj v pribalovom letaku je napisane, ze ak zabudnes , dovjtu davku si nemas davat 😉

zuzka1.
4. bře 2011

@kamillka100 dr ti nepovedal, ze ci ho mas brat. sama si ho nedavaj, radsej zavolaj dr.

zuzka1.
4. bře 2011

@kamillka100 a inak , ked mas termin vCARE, mala by si byt cista, bez akej kolvek liecby, pomoci, takze by si si ho nemala davat.

jika10
4. bře 2011

@gabriellka No robitusin je na plodny hlenik 😉 Jenze ja do sebe cpala robitusin, ACC grepovy dzus na plodny hlenik, aby byl krasne vodnaty a zatim zadny hlenik nikde nepozoruju, tak nevim jestli to vubec pomaha. Ale zkusit se a vsechno 😅

Jsem si ted rikala, ze dalsi mesic dam zase clostika a asi nebudu merit BT ani se nejak pozorovat. Jen budeme dodrzovat sexik kazdy druhy den.

kamillka100
4. bře 2011

@zuzka1. aha, vidis, ja som na to uplne zabudla, mas pravdu, radsej nebudem brat, mne ho dala kamoska, ze ho ma zvysny a ze ked chcem tak mi ho da, ale nebudem riskovat, dakujem, ze si mi to pripomenula

zuzka1.
4. bře 2011

@kamillka100 nie je zac moja, keby sme tak tehulky vsetky naraz😀

jania023
4. bře 2011

@zuzka1. To ma mrzi ze si chora..myslim za aj na mna nieco lezie asi budem tiez chora

jania023
4. bře 2011

@jika10 Dakujem 😀

leeena_4
4. bře 2011

@puckal ahoj, koukám že tady měl někdo včera ovulku, jen se ti to vyznačí asi až za další den, nebo dva, gratuluju 😵

zuzullik3
4. bře 2011

ahojte babeny, chcem sa pripojiť dnes som 14 DC a robila som si ovul test síce tam druhá palička je ale slabá ale aspoň je ju vidno dneska som si nemerala teplotku lebo som chorá a myslím že by to dosť ovplyvnilo tak neviem čo si mám o tom myslieť, zachvílu idem na sono či niečo dorástlo v pondelok som mala 11 mm čo je dosť málo ... ☹ ☹ ☹ koľko môže dorásť folík za jeden deň??

kamillka100
4. bře 2011

@zuzka1. joj, to by som si velmi priala, to by som bola stastna 😵 😵 😵 😵 😵

kamillka100
4. bře 2011

@zuzullik3 nesmut, folik mozno narastie a k tym ovul.testom, ze slabu ciarku stale ukaze, ale na ne sa velmi nespoliehaj a ver ze ovulka bude, drzim palce