• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Letos mi bylo 30 a neslyším biologické hodiny

10. září 2013 
ahoj holky, letos mi bylo 30 a nějak neslyším biologické hodiny....jak jste na tom vy?
9. zář 2013 ve 20:53  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@xrozarka tak proč jsi na těhle stránkách? :sweat_smile:
9. zář 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@ia. miminko plánujeme, ale spíš to beru rozumově, mam manžela, kterého miluju, zařídíme bydlení a pak je na řadě miminko. počítáme s ním, ale necítím to tak nějak pudově...spíš rozumově
9. zář 2013 ve 21:05  •  čeká miminko, termín má v říjnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xrozarka takhle jsem to měla taky, i manžel. První dítě bylo zplozeno "rozumově", druhé s velkou touhou po dalším miminku. Neboj, mateřství tě změní :dizzy_face:
9. zář 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem je ve 30 neslyšela :slight_smile:
Letos v prosinci mi bude 33 a v listopadu čekáme s manželem první miminko a rozhodně si nemyslím, že bych ve 33 měla zmeškáno, moc se s manželem těšíme :slight_smile:
10. zář 2013 v 10:57  •  čeká miminko, termín má v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mě hodiny zatikaly před třicítkou jen díky nevlastním dětem. jinak bych asi syna do teď neměla :wink: dneska to rozumově bere hodně lidí. prostě nejdřív pořádná práce nebo podnikání, vlastní bydlení, užít si cestování a jeden druhého a pak teprve děti se vším všudy. si říkám, že aspoň pak lidi nelitují, že si něco neužili a měli děti ve 20. ale zase ono to později spoustě lidí zas nejde, produktivita klesá... :frowning2: ale když jsou lidi zdraví, tak proč nepočkat.
10. zář 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem ve třiceti o miminku taky nechtěla ani slyšet. Teď je mi o dva víc a jsem šťastná, že se v březnu staneme rodiči :slight_smile: Myslím, že každá žena to má jinak a mít první dítě až po třicítce rozhodně není problém.
10. zář 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek