Letos mi bylo 30 a neslyším biologické hodiny

xrozarka
9. zář 2013

ahoj holky, letos mi bylo 30 a nějak neslyším biologické hodiny....jak jste na tom vy?

ia.
9. zář 2013

@xrozarka tak proč jsi na těhle stránkách? 😅

xrozarka
autor
9. zář 2013

@ia. miminko plánujeme, ale spíš to beru rozumově, mam manžela, kterého miluju, zařídíme bydlení a pak je na řadě miminko. počítáme s ním, ale necítím to tak nějak pudově...spíš rozumově

ia.
9. zář 2013

@xrozarka takhle jsem to měla taky, i manžel. První dítě bylo zplozeno "rozumově", druhé s velkou touhou po dalším miminku. Neboj, mateřství tě změní 😵

mija412
10. zář 2013

Taky jsem je ve 30 neslyšela 🙂
Letos v prosinci mi bude 33 a v listopadu čekáme s manželem první miminko a rozhodně si nemyslím, že bych ve 33 měla zmeškáno, moc se s manželem těšíme 🙂

blahova_andrea
10. zář 2013

mě hodiny zatikaly před třicítkou jen díky nevlastním dětem. jinak bych asi syna do teď neměla 😉 dneska to rozumově bere hodně lidí. prostě nejdřív pořádná práce nebo podnikání, vlastní bydlení, užít si cestování a jeden druhého a pak teprve děti se vším všudy. si říkám, že aspoň pak lidi nelitují, že si něco neužili a měli děti ve 20. ale zase ono to později spoustě lidí zas nejde, produktivita klesá... ☹ ale když jsou lidi zdraví, tak proč nepočkat.

pejsanek
10. zář 2013

Já jsem ve třiceti o miminku taky nechtěla ani slyšet. Teď je mi o dva víc a jsem šťastná, že se v březnu staneme rodiči 🙂 Myslím, že každá žena to má jinak a mít první dítě až po třicítce rozhodně není problém.