• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Malá černoška, malý černoušek. Máte podobný dítko? :-)

12. ledna 2010 
amj: hluska ma pravdu, jaj jsem taky tmavsi, mam tatu cizince a bohuzel jsem si hodne protrpela, zvlast v prvni a druhe tride, tam jsou deti nejkrutejsi :angry:
ale na druhou stranu, ted to beru jako plus, ze nezapadam do davu :grinning: takze ten obrat prijde. a taky jsem se diky tomu naucila bojovat, sama za sebe a hodne jsem si vila tech, kteri me podporovali a chovali se ke mne normalne.
10. kvě 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala je fakt roztomila :dizzy_face: a pockej, pak se po ni, jako po mulatce bude ohanet chlapu, toho bych se nebala :grinning:
10. kvě 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
estrellita - s těma chlapama je to z vlastní zkušenosti? :grinning: no mě už to stačí ted... se culí na každýho chlapa v tramvaji, a na každýho hezkýho chlapa dělá pápá... a směje se od ucha k uchu. komediant :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
amj: :sweat_smile: :grinning: ........no vidis, to rikam :grinning: :grinning:
jinak mezinarodni skokla je fajn, ale zas na druhou stranu bude pak v praci mezi Cechama, jestli vis, jak to myslim, tak aby ten tvrdy stret s realitou neprisel pozde a tim spis se s tim bude spatne vyrovnavat. Protoze nejen deti dokazou byt podli, ze jo :confused:
ja si takovych lidi pak prestala vsimat. urcite me to mrzelo, ale uz se clovek otrkal.
a bohuzel je to vsechno zacarovany kruh - jaky rodice, takovy deti :pensive:
10. kvě 2008 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nojo, všechno má svý pro a proti :unamused: :unamused:
tak na mezinárodní školu asi nebudou finance :astonished: to jsme uplně v jinejch cenovejch relacích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. kvě 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady už fakt nikdo další není???? :astonished: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. kvě 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím si, že každej má něco. To se mnou se zase některé maminky nebaví, protože nosím já i moje děti značkový věci- většinou- a že maj ne tak úplně obvyklý jména. Ale naštěstí Adela je dost průbojnej typ, takže když minule jedna maminka prohlásila "šeptem" při našem odchodu ze hřiště: "Konečně ta nafoukaná nádhera jde, kdo se s ní má bavit." Tak naše zlatíčko prohlásilo: "Paní a kdo se má bavit s váma?"
12. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
25. dub 2013 ve 13:47 • kamilenka34
Tvůj příspěvek