Malá černoška, malý černoušek. Máte podobný dítko? 🙂

amj
7. kvě 2008

ahoj maminy, máte někdo podobný dítko? 😀

johanda
7. kvě 2008

ahoj amj, já ne, ale můj bratranec si vzal černošku a mají dvě děti.Hlavně holčička byla krásné dítě, teď je z ní už krásná 16 letá slečna 😉

amj
autor
7. kvě 2008

ahoj johanda, já hledám někoho, kdo si se mnou vymění pár zkušeností ohledně výchovy, mluvení, atd. oni to maj totiž uuuuplně jinak, a my se furt dohadujem. tak bych chtěla vědět,jak je to jinde doma 😀
krásný to oni jsou...všechny 😀 😀

nensy
7. kvě 2008

já taky nemám ale jedna paní má dvě děti kluky černoušky 😀

amj
autor
7. kvě 2008

holky, dohodte mi nej. kontakt 😀

neeve
7. kvě 2008

amj písni Dont speak do IP, mají krásného míšenečka 🙂 skoro ročního.

amj
autor
7. kvě 2008

ty jo...to zas budu studovat, jak se to dělá 🙂 dík jdu na to 🙂

neeve
7. kvě 2008

když tak sem písni, poradím 😀 a nejdřív ji mrkni do alba 🙂

amj
autor
7. kvě 2008

neeve - ha mam to, už jsem psala IP, tak uvidim. díky moc.

majina
7. kvě 2008

amj... máte překrásnou holčičku! No náááádherná!

I Davídek od dont speak je roztomiloučkej! 😀

amj
autor
7. kvě 2008

majina - díky, na Davídka už jsem koukala. jen tak dál... 😀

neeve
7. kvě 2008

amj - jsi jednička 😀
a holčička je fakt krásná. no davídek taky 😵 ten je náš, červnovej 😵 😵 😵

amj
autor
7. kvě 2008

neeve - ale zas budete mit teprve narozky, to my už máme za sebou ☹ to bylo to nejlepší za celej rok 😀
Nelinka je taky moc krásná 😉 😉 😉 a furt se směje
musim začit víc fotit 😅

janculovi
8. kvě 2008

nazdárek,moje setra ted čeká mimi,termín má v srpnu a žije v VB,kukni na její IP ewule11

amj
autor
8. kvě 2008

janculovi - jdu na to. dík moooc. každá dušička je super. zrovna jsem v jiné diskuzi psala, jak mě maminka vyhodila z písku, že si její cvrček s cikánětem hrát nebude. fakt mě to od těch lidí mrzí... ☹

majina
8. kvě 2008

amj... tak to je síla!!! No to bych ji asi dala co proto! 😠 No to je husa!

amj
autor
8. kvě 2008

majina - jj, to víš. mě to přijde normální, spousta lidí má kolem mě jiný (myslim barevně) děti. a hrajem si s nima taky. Kamarádka má švédky, druhá kamarádka vietnamku... a děti si spolu celkem rozumí. 😀

majina
8. kvě 2008

No a proč nééé!!! Mě to přijde normální! 😉

Nechápu takovéhle rodiče... co potom z takového dítěte může vyrůst když mu takovéhle blbosti tluče do hlavy od malička 😠 😖

amj
autor
8. kvě 2008

no právě, rasista!!! uplně mam depku, když to vidim,když jdem na písek, jak ty maminky honem sbírají hračky a děti, jak to bude vypadat až budem chodit do školky 😲 😲

neeve
8. kvě 2008

amj nevěřím, tohle je ještě možné? tak to ty maminky mají asi IQ tykve. ty ani nestojí za to s nimi prohodit pár slov, tak tě to nemusím mrzet. krávy jsou to. tak 😠 😠 😠 mě tohle hrozně rozčiluje 😔

amj
autor
8. kvě 2008

neeve 😀 😀 😀 aspon jsi mě pobavila. zrovna jsem si říkala, kam půjdem dneska ven... 😀 už vim, na pískoviště 😀 😀

neeve
8. kvě 2008

😵 😵 😵

amj
autor
8. kvě 2008

tak dneska písek bez problémů 😀 😀

anatanka
9. kvě 2008

Amj: Tak to jsem myslela, ze uz neexistuje a zvlast v Praze ne.

amj
autor
9. kvě 2008

koukám že jsi z prahy, tak s náma někdy vyraz...určo se pobavíš 🙂

haluskacz
9. kvě 2008

hele ja sice neporadim, ale pripomnely jste mi moje detstvi. Rodice jsou oba cesi, ale jsme vsichni takovi trosku tmavsi... bych vam neprala to, co jsem zazila ve skolce a ve skole. Fakt teror. Takze amj - priprav se, ze to nebude mit holka jednoduchy, protoze deti jsou rekla bych stejne kruty dneska, jako byly pred triceti lety. Mozna bych doporucovala poohlidnout se po nejake vic "mezinarodni" skolce a skole. Tohle vazne nestoji za to. Docela dlouho jsem bojovala s pocity menecennosti.

amj
autor
9. kvě 2008

haluska jako fakt? já myslela, že děti to budou brát už lepší... no tak to mi dáváš teda. 😲

haluskacz
9. kvě 2008

no to jako fakt. Nechci strasit, ale napr. si deti zacpavaly nos, kdyz jsem prosla kolem, nikdo se se mnou moc nebavil, byla jsem outsider. Mozna to bylo trochu dany i moji povahou, protoze jsem dost introvertni. Ale rekla bych, ze nebyt toho vyraznyho vzhledu, nebude moje introverze takovou prekazkou.

amj
autor
9. kvě 2008

tak to jsem zvědavá...to co mám za sebou, mi pro zatím stačilo. jsem tu právě v jedný diskuzi psala, že hledám maminku s prckem na hraní, aby jim to nevadilo...občas se totiž maminky taky předvedou... ale ona neni uplně černá 😀

niki2
9. kvě 2008

ja s vami na pisek klidne pujdu, ale ne do zlutych lazni 😀 Mam minimalne dve kolegyne, co maji cernouska, ale bohuzel na ne nemam kontakt a jelikoz jsem na materske, tak ted ho tezko sezenu. Ale divim se, ze jeste dneska a zvlast v praze s tim ma nekdo problem.

amj
autor
10. kvě 2008

ahoj niky. do žlutáku nejdu, je tam prej pěkně mastný vstupný, už i na to hřiště...byla tu o tom taky někde diskuze.
jo? no škoda, já jsem už dlouho nikoho nepotkala. jak vidim maminku s ,,černoušetem,, pravidelně se na ni vrhám a i moje dítě z toho má radost. Páč třeba i ona pozná a v hlavičce malý si myslí, že každej velkej černoch je náš táta...legrace je v tramvaji, když na každýho černýho volá papá, papá 😀