Mám dvě děti a rozhodla jsem se studovat, jsem blázen?

willow4
30. říj 2013

Lítání kolem dětí, domácnosti, manžela... už toho mám dost. Rozhodla jsem se zvyšovat sebevědomí nebo vzdělání ? dalším studiem... je to fuška... a nevím, jestli to zvládnu... možná nejsem ta správná matka, které stačí ke spokojenosti úsměv na tváři dítěte... Chci slyšet, že jsem dobrá i pro něco jiného než pro úklid, žehlení, podepisování úkolů a vození dětí na kroužky. Jak to zvládáte vy? 🙂

kackaaaa
20. bře 2016

Ahoj ženy. Už co jsem nastoupila do práce uvažuji o vysoké škole. Mám vyšší ekonomickou, studium při MD mi taky nehrozí, už jsem opět v pracovním procesu a ani jsem neměla zázemí v hlídání dětí. Každopádně, děti už jsou o fous větší, tak se opět vracím k myšlence nějakého dalšího studia (pro zvýšení sebevědomí). Pracuji v personalistice, je to krásná práce, ale velmi náročná (i časově). Vím, že si asi většína poklepe na čelo, že jsem spadla z višně, ale cítím, že práce s dětmi mě naplňuje. Uvažuji tedy o změně oboru a vystudováním pedagogické školy (VOŠ, Bc.) předškolní výchova. Jelikož nemám v okolí žádnou kamarádku, která pracuje ve školce a mohla ji vyzpovídat, chci se zeptat tady - zda je vůbec reálné vystudovat v mém věku (32) takto jiný obor a poté změnit profesi?

odula
Autor odpověď smazal
Zobraz