Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

egrzuz
autor
30. čer 2009

Jo ještě jsem Vám zapomněla napsat, co se nám stalo minulý týden.
Večer v pátek kolem 19h jsem přijela od našich , chci vyndat Jarýna z auta a najednou začal modrat,měl pěnu u pusinky a celou fialovou, vytáhla jsem ho rychle ze sedačky a on o sobě vůbec nevěděl. Já nevěděla co mám dělat, naštěstí Jarda hned přiběhl a Jaroušek začal pomalu vnímat, sedli jsme do auta a jeli na pohotovost, měl 39,7(po odečtení) a bylo mi řečeno, že je to u malinkých dětí normální, že je to nějaký fibrilní křeč z teploty a to dítko se nedokáže vyrovnat s takovou zátěží a tohle se stane. Nechali si ho na Jipce a až druhý den jsem k němu mohla na nadstandart.

Teď zase pro změnu teplotuje Kristule. Ach jo ☹ ale jen malinko zvýšenou, tak snad zuby

Modzo, odpočívej a písni co nového. Tomík už bude mít dva roky, to hrozně letí. My máme tento týden 1,5roku 🙂

Ivuš, dětičky, ať se brzo uzdraví, je to fakt hrůza, když jsou nemocné a nemůžeš jim nějak pomoct

martinka79
30. čer 2009

egrzuz ahojky edy to josu starosti, fujyk taky bych byla celá hotová..... fibrilní křeče znám,a le jako zničeho nic to tedy NE. dobře to dopadlo a to je dobře.
Máme samé jedničky 😀 mají moc moc přísnou paní učitelku co chyba to známka horší i čárky háčky už bere za chyby,a le Nikolka to vše ustála. a teď hurá na odpočinek. 🙂
dali jsme si kávu, zákusek, zmrzlinu, tříšť prdelín utíkal a nakonec v hračkárně malý dáreček. 😉

satyyy
30. čer 2009

ahojky...
to jsou teda zvesti s tim propustenim... tak nejdriv armada udela mega nabor, aby potom zase vsechny vyhodila??? to uz je krize asi hodne spatna, kdyz propusti i armada... :((
muz mi o tom dneska taky rikal... zatim teda nic nevi, ale tak za tri tydny odlita do Kosova, tak se ho to snad letos nedotkne... a uvidime co bude dal 😖

ivuska111
30. čer 2009

Modzo, tak to je gól, holky se taky narodily 15.7. v neděli 18:32 a 18:37! Tak to jsou úplně stejně staré ty naše dětičky... No neumím si představit být teď těhu a s dvojkama ...ale znám plno holek,co to taky zvládli s 1 i 2 prcky,ono po pravdě,co Ti zbyde,že ☹ A nádherné fotky z UZ,opravdu krásně Ti pózovaly,to my nemáme takové pěkné fotečky... takže dvojvaječné viď. Nádhera!

ivuska111
30. čer 2009

Zuzko, hrůza, febrilní řeče jsou potvora,já je neznám,ale moje ségra když byla malá takhle málem umřela,dktorka ji oživovala,brrrr. Tak hlavně že jste to zažehnali včas. Ty nemoci jsou fakt děs, držte se,ať jsou to jen zoubky u Kristýnky. A MOC GRATULUJEM K 18M!

ivuska111
1. črc 2009

Teď jsem četla na seznamu o tom propouštění,nás by se to týkat nemělo,P.je na bojovém útvaru,propouštění by mělo zasáhnout spíš vyšší šarže,na velitelstvích a tak. Kdo by pak za ty papaláše makal,že 😉 No je to síla, tolik vojáků a zrovna teď,brrrr. Tak se holky držte,ať nikoho z vás se to osobně nedotkne...Jdem na kontrolu na ušní,pa JO A HEZKÉ PRÁZDNINY!

martinka79
1. črc 2009

ivu taky jsem to četla.... no snad budem mít všechny štěstí. ☹ já bojuji se stavbou jsem úplně hotová nějaké závady nedostatky a tak.... prostě děs.

satyyy
1. črc 2009

Taky vam preju krasne prazdniny... at detem sviti slunicko 🙂))

asi bychom si uz taky meli poridit ditko, at si ty prazdniny taky trochu uzijeme 😉

martinka79
1. črc 2009

satyy tak nač čekáš? hurá do toho a půl je hotovo. 😉

satyyy
1. črc 2009

no... ja ani tak moc necekam... ale muz je doma jen o vikendech, ted jede na pul roku pryc, takze to zas tak jednoduchy neni...
ale tak az prijede, treba jen na dovolenou.... telo bude nabuzeny... tak kdo vi 😉

egrzuz
autor
1. črc 2009

Ivuš, šoupni nějaký fotky holek 😉 🙂 a děkujeme za gratulaci 😀

Satyyy, šup šup 😀

Marti, to je Nikolka šikulka a co jsi jí koupila? 😉 Už budete mít hotovo na baráčku? Je to děsný viď, já když si an to vzpomenu, tak mám husí kůži a je to už 5let.

Holky v Liberci šli "obyč" kluci, né z velitelství. ☹ Ať se ty naše chlapi drží 🙂

Ivuš, co je vůbec s Hankou?

martinka79
1. črc 2009

Nikolka si kouplia ponny z polly pokec či jak se to píše... a šatky.
Tak obkladač dnes dává kuchyň vypadá úžasně. 🙂
No na Vánoce bydlíme.... snad... nehci to zakřiknout. do konce léte bude kuchyň, dveře a snad i dlažby s koupelnama a plovoučky. Potom se dodělá zahrada plot a a bude to ráj na zemi. 😉 když to přežiju.

ivuska111
1. črc 2009

Marti, držíme pěsti s baráčkem, jsou to nervy viď ale ta pohodička na zahradě pak bude stát za to,tak zatni zuby...

Zuzko, nevím,co je s Hankou (gemini),ani na dvojčatech.cz jsem ji dlouho neviděla...snad vše OK!
Jinak fotečky máme zde http://ivuska111.rajce.idnes.cz/ login i heslo: ivuska tak můžete kuknout...

Satyy, když máš vojáka,tak s dětma nemůžeš čekat až bude doma,to byste taky nemuseli mít žádné potomstvo ☹ Ale jde to i tak,že holky,holt rodina pomůže když není manža a my ženský to taky zvládnem,ikdyž to není procházka růžovou zahradou...

ivuska111
1. črc 2009

Jo a na N-joy máme nějaká videa:http://n-joy.cz/user/ivuska?section=videos pááá děti se sápou 😖 😎 😀

satyyy
7. črc 2009

ahojky, tak jak jste si uzili prodlouzeny vikend???

ja byla v patek na tom slavnostnim nastoupeni pred odletem na misi....
http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=...

potom jsme byli na Seči, s muzovyma kamaradama z prace... takze ja a sedm vojaku v kempu s grilem a alkoholem 😀 ... prijmeny relax...

no a za 14dni vezu manzela na letiste 😖

Ivus - krasny fotky 😵

martinka79
7. črc 2009

holky moc pěkné fptečky já jedu s malým k dr. má to té operaci zánět v prstíku. jinak tu má na prázdninách další ratolest... MM dokončil sádrokartony a o víkendu budem malovat apokojíky a jedeme koupit podlahy a do pokojíků,jinak máme položenou dlažbu v kuchyni.

martinka79
7. črc 2009

Ivuško tedy to jsou krásné prinzecny plníé smíchu a dobré nálady.... 😉

martinka79
7. črc 2009

satyyy tedy vaše fotečky moc krásné. 🙂

satyyy
7. črc 2009

Marti, vy teda jedete.... kdy planujete stehovani???

egrzuz
autor
7. črc 2009

Ivuško, fotky jsou nádherné a videa naprosto úžasné. Já jsme tady fakt pobavená, nejlepší "jak málo stačí k dětské radosti" ty fakt vedou. 🙂 Jsou to krásný princezny

Marti, to už máte skoro hotovo, viď? 😉 Super, brzo bude kolaudace

Satyyy, moc Vám to s manželem sluší.

Jinak naše volno bylo doma s nemocnýma dětma. Zase nějaká viróza , Kristýn měla týden teploty, potom to chytil i Jarýn, teď už jen rýma a kašel. Tak snad máme vybráno na nějakou dobu 😕

Jak omdlel Jarýn, tak se mu zastavilo na sekundu srdce, docela ošklivej pocit to vědět ☹

ivuska111
7. črc 2009

Satyy, nádherné fotky,jen ta poslední trochu smutná ☹ neboj jsme v tom spolu,manža letí už za 10 dní ...strašně ten čas do odletu letí ...

Marti,jste draci,moc vám přeju,ať jste brzy nastěhovaní...posíláme pofoukáníčko na prstík!

Zuzko, volno s nemocema nic moc,viď,no aspoň jsi na to nebyla sama ...

Jdu pověsit prádlo,holky dnes zas usly,utahala jsem je na hřišti 😉

ivuska111
7. črc 2009

Holky, kde je Modzo, snad je OK ...

martinka79
7. črc 2009

krásný večer holky, tak Michálek byl u Dr. statečný no jak jinak... 😉 máme celý prstík rozrejpaný a zavázaný, vpnbec si to nesundávájen obvaz trochu venku trpěl. ☹ zítra jedem na převaz pokud to do pátku nebode Ok tak nové uspání a zase nějaké to šití. tak snad už nakroza nebude... to by mě... 😠
Jinak Ivuš máš vážně úžasné holčiny to jsou úplná zlatíčka. 🙂

Moc na vás myslí a věím, že zvládnete vše dobře běz svých Manželů

JInak bydlení bude asi až na Vánoce nevím jak to stihneme. obkladač nám omarodil nějakou nemocí a ne ne se vzchopit tak asi budeme hledat jiného ,ale to hrozně zěžké někoho dobrého sehnat. ☹ Já si docela s interierem vyhrávám jen kdyby bylo víc many... ovšemd ěti zase tak o takovou dokonalost nestojí tak si to nehcám až děti vypadnou z domu. 😀

egrzuz : ti věřím jak je to hrozné a ten pocit, sama jsem se u toho trochu otřásla.... ale doufejme, že to už nikdy nepřijde. 😉

martinka79
7. črc 2009

satyyy co trakhem přepadnout manžela pěkně si pořídit mimi. 😀 😝 jako překvápko.... těhu sama zvládneš a potom snad bude chvilku doma.

egrzuz
autor
7. črc 2009

Ivuš, potkala jsem Modzu v lékárně v pátek, tak snad je ok 🙂 Říkala, že jí nejde PC po bouřce 😝

satyyy
7. črc 2009

Marti... mate doma malyho hrdinu, kdyz ty doktory takhle zvlada.... s takovymhle zranenim bych i ja mela co delat 😅
a s tim prepadnutim manzela... no, uvidime, co se da za tech 14dni delat... zitra by mel uz prijet a byt az do odletu doma... tak si ho aspon trochu uziju a kdo vi, co z toho bude 😉

martinka79
7. črc 2009

satyyy neboj to půjde a když tak jen tak krásné užívání a nabírání si do zásoby... 😉 opatruj se.

modzo
9. črc 2009

Ahoj holky 🙂
Jsem v pořádku i mimísci 🙂 genetické testy nám vyšly dobře a na další KO jdu 29.7.

Jinak my jsme se pustily do přestavby bytu manža se vrátil minulý týden a jak psala Zuzka 4.dny jsem byla bez netu 😝 a ted se na něj nedostanu ☹
Holky u nás je to hrozný musíme předělat dětský pokoj,ložnici a udělat manželovi pracovnu všude je hroznej bordel všude jsou krabice,pytle s věcma,musíme strhat v dětskym pokoji tapetu a vyštukovat celý pokoj.Ted se zdržujeme s elektrikou-no je to stašný,ale jinak to nejde ☹ 😢
Do toho si tchýně vyvrkla kotník tak ani nemůže hlídat Tomáška,a aby toho nebylo málo tak zítra jedeme k máme na chalupu-propald se jí tam septik tak to pořebuje opravit tak manža s bráchou budou celý víkend makat 😠 😖 ☹
No mám toho dost a srašně se těším až to bude hotové

Ivuško jsi hodná,že máš o mě strach já na vás holky taky myslím 🙂

Až to budeme mít hotové tak se vám ozvu 😉

Holky mějte se moc krásně a všechny i s dětičkama se opatrujte pa pa

vrkocka
14. črc 2009

Ahoj holky,tak manžel my také oznámil,že od nich z logistiky jich mám do září 5 propustit a on je nový,tak mám strach.Už si říkám,že práce není jistá nikde v dnešní době ach joooooo.
Mějte se krásně a MODZE-mimísci at krásně rostou v bříšku 🙂

satyyy
14. črc 2009

vrkocka... ono je v tehle "fime" jedno jestli je clovek novy a nebo ne.... oni proste zkusi konkretni misto... a kdyz na nem ten clovek sedi tak ma smulu.... a je jedno i kdyby tam byl deset let... tak uvidis, drzime palce 🙂

http://picasaweb.google.com/misakovi/Nastoupeni... ... tady mam nejake fotky z te slavy v Pardubicich....