• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám manžela vojáka - nyní na misi

2. října 2016 
Ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak vás po strašně dlouhé době dravím :wink:
Ivuško závidím,že už máte tatku doma,nám tatka odlítá příští čtvrtek 11.2. a bude tam až do října :frowning2: :unamused: :pensive: ,bude mít sice dvě dovolené,ale i tak je to na mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Satty taky se už dočkáš máte to za chviličku :slight_smile:

Jinak já doma trošku nestíhám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale ted je to lepší,holčičky jsou zlatý hodně spinkají i v noci-proti Tomáškovi to je pohádka :sweat_smile: Tomík je šídlo,holky miluje strašně pomáhá,ale musím dávat pozor je moc hrrr :confused:
Snad se dostanu častěš na net ted jsem tu nebyla snad dva měsíce :astonished: a taky se mi po vás stýská :grinning:
Musim už končit,snad se brzo na vás zase mrknu :wink:
zatim pa pa :slight_smile:
2. únor 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@egrzuz
@egrzuz muj manžel také odjel na misi.do afganistanu.teprve včera,ale nbemužu strachy ani spát,ani jíst.a teké je z LBC
27. lis 2012 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vakavaka- najela jsem na tyto stránky náhodou, mám manžela taky na misi, asi jsme na stejné lodi,j sme ze stejných kasáren a taky odjel ve stejném termínu...
12. pro 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@ivuska111 zdravim, mam len jeden dotaz, citam ze ste boli ubytovani v Uko - Bedrichov. Boli ste spokojni so sluzbami? Ideme tam s detmi za par dni.
21. čer 2013 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Už je asi tato diskuze mrtvá, že?:/
2. říj v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek