Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

geminis
18. únor 2009

Ahoj holky,

dnes se chystám na nudle s mákem, tak jsem zvědavá, jak to holkám půjde.

Odpoledne jedeme do jednoho velkého města, wow, do akvária. Bude to pro holky premiéra, tak jsem taky zvědavá. No a na cestě zpět chci manžela zlomit na zastávku ve Starbucks, na kafe od nich jsem od té doby, co jsem žila v usa, ulítlá.

satyyy,
tak nějak jsem to myslela, zda to zvládneš Ty, jít do práce. U nás je to lautr to samý, manžel to s holkama umí dalkeo líp než já a holky ho zbožňujou. Někdy si říkám, že by jim s ním doma bylo daleko líp než se mnou. A návštěvy si můžu taky užívat, protože "hlídá" holky a baví je.

Tak jo, kuchyň jsem už zamčela, ale stále frčí wc a splachování a nabírání a vylívání vody. Tak musím letět!

Hezký den.

egrzuz
autor
19. únor 2009

Ahoj holky, no až na třetí stránce jsem vás našla 😉

Gemi, to si užíváš s dětičkama viď. No já včera našla v koupelně v záchodě hozenou řasenku, krém a odlakovač. Takže pohoda. Když jedno dítko koupu, tak to druhé udělá pořádný nepořádek a potom se vystřídají

Holky konečně tady nesněží, už jsme úplně zapadaný 😒
Když držím lopatu v ruce , tak nadávám na Jardu, že tady není 🙄

Gemi, kde jsi žila v USA? Já tam mám příbuzené a zase bych k nim zajela, ale až budou děti větší, tak vyrazíme 😉 🙂

Jo a včera jsem koupila maskáčovou - (pouštní) bundičku 😀 😀 😀

martinka79
19. únor 2009

krásné ráno holky.
tak děičky řádí. Já mám jedno malé a je to taky pěkný drak. 😀

já dnes nemusí, vařit máme hotovo vše od včera. dnes budeme jen kroužkovat a potom si odpoledne užívat pohody úkolů a domova. u nás nesněží též,ale na tu naši rovinu, máme sněhu dost. 😠

Egrzuz to tě lituji s lopatou a sněhem se stále potit. ☹

geminis
19. únor 2009

Ahoj holky,

tak u nás po sněhu ani vidu ani slechu. Spíš ta voda...ale včera bylo docela fajn, i slunec vylezl

Anička už má mlíčko v sobě, ale Zuzanka stále ještě spí...to jí asi dalo zabrat to včerejší akvárium.

V akváriu to bylo super, až jsem koukala. Doporučuju. Už se těším na ZOO, ale tam budeme muset hlavně Aničku hlídat jak oko v hlavě, aby nám někde nevletěla. Takže mám v plánu Olomouc, Prahu a Liberec.
Myslela jsem, že holkám budou akvária s rybkama ukradený, ale byly něma přímo unešený. Je to údajně největší sealife v Německu. No a i na kafínko došlo, dala jsem si Vanilla Latte light (!), mňam. Taky jsem pak večer nemohla usnout a to jsem měla medium kelímek.

Marti, já navařeno nemám, takže mě to čeká, včetně polívky. A to mám ještě skype s babi a dědou.

Zuzko, nějaký čas jsem bydlela v Annistonu (Alabama), ale bez mála dva roky pak v Monterey (Kalifornie). Je to nádherné město na pobřeží, malé ale útulné. Vedle Monterey je Carmel, kde bydlí i Clint Eastwood a to je městečko vyvolených. Na ten "náš" konec, tj. Monterey, Carmel, zrušili i železnici, aby je nikdo neotravoval a letenky až tam ze San Francisca nebo LA jsou šíleně drahý.
A kde máš ty příbuzné Ty??

No, tak asi převleču Aničku a vyčkáme, co se bude dít...

Hezký den všem!

egrzuz
autor
19. únor 2009

Hani, určitě přijeďte do Liberce, vyrazíme všichni 😉 🙂

Tobě Zuzanka ještě spí jo? 😲 tak to se u nás nemůže stát 😀

Já myslím, že by se těm našim uličníkům taky rybičky líbily 😉

Já mám příbuzenstvo v Novém Mexiku, na Floridě a ve Washingtonu. Byla jsem na Floridě a v novém Mexiku u indiánů, tak to bylo úžasný. Faktr nádhera, vaří v pecích před baráčkem, teda spíš před slámovou koulí, která vypadá jako barák 😀

Matri, já taky nemusím vařit, jedna z výhod, když není táta doma 😉 😀

No lopata už není můj kamarád, bolí mě záda a už fakt nechci házet 😝

martinka79
19. únor 2009

ZOO je super.
Naše Nikolka si oblíbila Dvůr Králové a naši kousek známou pražskou. Tam jsme byly asi 5hodin a za měsíc jsme jeli znovu.
JInak já můžu i Jihlavu je malá útulná,ale krásná. Do Liberce se také chystáme, já tam byla s dětma ze školy.

No akvarium máme v Praze, ale po pravdě žádný odvaz. Dětem se, ale šíleně líbí. 😉 je to malé, ale asi to stačí.

Amerika dobrý máme tam máminu sestřenice, kde? nevím. Já tam nikdy nebyla. Já mám kamaráda v NY taky jsem tam za ním nikdy nejela. ☹

ještě je akvarium myslím v Hradci či nějaké tropic. byly jsme tam asi před 4lety bylo to docela fajn. Já ráda jezdím do skansenů a Nikolka též. 😀

Já si navařila včera vše možné dobroty od salátu až po žampiony a večer budu dělat jen rychlou večeři. MM mám oběd v práci, ale včer si rád naplní žaludek.

Nemít doma chlapa je výhoda v tom, že se ušetří za vaření. 😀

geminis
19. únor 2009

Ahoj holky,

díky za upřesnění tipů na ZOO a akvárek...já vždy ráda jezdila do ZOO do Liberce, protože tam měli tu opičku co hrála ve filmu "Terezu bych kvůli žádné holce neopustil" a já ten film vždy milovala a ořvala. Munzar+Hlaváčová mi tam přišli jako úúúžasní rodiče!

No a Olomouc máme co by kamenem dohodil a zbytek došel pěšky.

Tak už i u nás u oběda začal trošilinku padat "nijá", což je snížek. Ale myslím, že za chvíli to přejde zase do deště.

Zuzko, tak Ty už nechceš lopatu ani vidět? Můj táta má na to, tedy na odhrnování sněhu, vychytávku--sněžnou frézu.

A co MS? Četla jsem, že hned první den byla vyhlášena sněhová kalamita. Vidím, že se nám daří! 😀 O medailích nemluvím.

Jo, kde jsou ty časy. Ve Washingotnu i na Floridě jsem byla, tam dokonce 2x. I v jednom indiánském skanzenu někde, ale mě to moc nenadchlo, já na to nejsem. Muzea a tak...to nemusím.

Marti, můj manžel má taky obědy v práci a navíc je to s ním ideální i v tom, že na večeři mu stačí jogurt, sýr, knackerbrot nebo nějaký salát. Zkrátka co si urve.

Velké vaření mám jen o víkendu. Přes týden max holkám a sobě.

Tak se mějte prima, zase běžím něco dělat. Hlavně doobědvat.

modzo
19. únor 2009

Ahoj holky
Konečně jsem se dostala na PS.
Přijela nás navštívit moje mamka,jsem nadšená 😔 .Opět poslouchám jak je naše dítě zlobivé a my s bráchou jsme takoví nebyli,a brácha má tak hodný děti atd....atd...atd... 😠 to je na jinou diskusi

Jinak u nás stále a pořád sněží 😝 😝 😝
Kalamitna je vyhlášená od včerejší 17.hod. Holky docela mazec 😅

Egrzuz to odhazování sněhu ti fakt nezávidím a upřímě tě lituju
U nás to bez lopaty taky nejde 😒

Na MS mají kromě sněhu,problém sehnat fanoušky 😲 .Zítra musim do města tak vám pak napíšu jak to u nás vypadá.My jsme totálka zapadaný a to máme Vesec za kopcem 🙂

Jéé holky až bude hezky a teploučko tak můžem udělat srazík a vyrazit společně do ZOO 😀
Liberecká je opravdu pěkná 🙂 🙂 🙂

Koukám jak tu probíráte vaření.Manža na obědy nechodí tak vařim každý den 😖
A když je na cvičení tak si to volno od sporáku opravdu vychutnávám 😀

A jéje malej je vzhůru to zas bude noc tak pa pa

martinka79
20. únor 2009

Krásné ráno.
skoro u všech sněhové jen u gemi se nějak nechce chumelánkovat. No ono není o co stát.

Ty jo, kalamita. Tu si pamatuji z vysočiny, bylo to vždy žužo, děti nedojeli do školy a nebo spolužáci. Já tam byla napochodovaná vždy, měla jsem od Mš až po zaměstnání vždy za rohem. 😀

Tak já si uavřila včera večer rizoto a sáláte a dnes budu relaxovat. tedy chci malinko uklidit nějaké věci a odpoledne musím na stavbu přijedou nám něco dělat. ☹

MM je dnes ve službě takže jsme s dětmi sami to si užujeme 😒 . Synátor se stává na MM závislý tamkže ráno ho pronásleduje a potom bulí. ovšem jak se zazřou dveře je happy 😀

dnes poslední prac. den a volno před námi se těším. nebudu muset ráno buzer. Nikolku. Co plánujete na víkend?

Holky co musítě odhazovat držte se. užijte si den plný smíchu. 🙂
h

egrzuz
autor
20. únor 2009

Dobré ráno,
modzo, to je dobrý nápad, vyrazíme všechny do ZOO do Liberce 😵

Tak se drž a vydž, znáš to.

Jinak u nás je to stejné, Jarda taky na obědy nechodí, takže musím vyařovat každý den, ale ted mám volno 😀

Ta kalamita je šílená, silnice druhé třídy vypadají spíš jako koryta pro sáně. To je děsný. To tady dlouho nebylo.
Je to docela ostuda s tou účastí na mistorvství, no když stojí lístek 1400kč, tak se není čemu divit, že účast žádná

Gemi, nám by se ta fréza zase tolik nevyplatila, máme před barákem jen dvě garážové stání, tak bych se sotva otočila a zase bych se musela otáčet.🙂 Ale tou lopatou se to pronese.

Marti, mnam rizoto, ty jsi mi udělal chutě. Že bych šla vařit

Jinak o víkendu bude u nás klasika, něco málo pooklidit a potom k našim na papáníčku , no a možná nějaká kámoška, uvidíme

satyyy
20. únor 2009

dobre ranko...
teda snih vam nezavidim... v praze sice taky pada, ale chodniky jsou celkem uklizeny, takze to docela jde... ale ja uz se stejne tesim na teplo a slunicko, zimu nerada :o((

My jdeme dneska do divadla, snad muz stihne dorazit ze cviceni vcas... sice prijeli na utvar uz vecer, do noci vybalovali veci, tak sel spat na tri hodiny, tak nevim, jestli nebude v divadle vic spat, nez se bavit...
jdeme na Otevrena manzelstvi s Rodenem a Krausovou, tak se tesim 😵

a o vikendu se budeme asi jenom valet, dospavat cely tyden .... jedine kdyz by vylezlo slunicko a bylo nejak pekne, tak bychom vyrazili aspon na prochazku
MM mel tento tyden narozeniny, tak mozna upecu neco sladkyho 😀

martinka79
20. únor 2009

To ZOO beru, až bude krásně tak můžeme něco provést. 😀

Fakt děsný, já se ale divím, že ensjou návštěvníci na Mistrovství. sice 1400kč je pro někoho dost, ale sakra...... asi tam pojedu sama.... s dětmi. 😉

Takové ty cesty prozážené frézou to je nádhera. ale né pro matku s dvěma dětmi. 😠

My budem asi doma na víkend zatím nic nepadlo za návrh. MM chce něco udělat na stavbě a večer máme pozvání na oslavu, no možnáv neděli vyjedeme plavat. Jak mně se nechce do plavek. 😖

modzo
21. únor 2009

Ahoj holky
Tak MS se rozjelo a ve městě je to šílený 😖 ,sněhu jak nas...no 😝 😝 😝 .Hlavní silnice jsou prosolený tak je všude voda a zbytek břečka -no fuj fuj 😠 😠 😠
Taky na každym rohu stánky a blázinec. 😒

Koukám,že anketa na srazík do ZOO zabrala 😀 😀 😀 Už se těším 🙂 🙂 🙂

Tatku máme v práci přijde až zítra a v pondělí má službu ☹
Tomík ještě spinká a odpoledne vyrážíme na sánky,návštěva mojí mamky dneškem končí tak zítra budu zaslouženě odpočívat 🙂

Berušky přeju vám krásný víkend pa pa

ivuska111
21. únor 2009

AHojte! Tak jak je při sobotě? U nás celkem nic nového,jen že jsme dobrali atb a pomalu se budem začleňovat do normálního života,těším se v úterý na cvíčo.

Říkala jsem si,že vám -army-ženuškám- sem musím hodit odkaz na kostýmy na karneval,co jsem holkám šila (na karneval jsme pak skrz nemoc nešli).
http://resize.like.cz/images/1235220627IMG_5557...
Byl to manži nápad,poskytl i materiál (letní maskáče-halenu a spodky moirový),šatičky jsem udělal na teď zdrhnuté a až povyrostou,tak to prodloužím. Ještě jsem měla v plánu ušít trička,ale vyplivl mně stroj,tak jsem se na to vyprdla. Ještě jsme je na sobě neměli,ale až je ozkoušíme,tak vám sem taky fotečku hodím.

egrzuz
autor
22. únor 2009

Jééé ivuš, ty jsi šikulka.
To vypadá fakt dobře. To je dobrý nááááááááááápad. 🙂

To já bych to neušila, jsem křemela na takové věci. Už se těším na fotku holčiček v těch kostýmcích 🙂

Krásnou neděli všem.

U nás se trochu marodí, nastydlí Jarýn a snad to nebude nic horšího. No je jisté, že to chytne i Kristýn

modzo
23. únor 2009

Ahoj holky
Týýjoo holky kde jste 🙂 .Snad taky nemarodíte,u nás je hrozný počasý.Přes den prší a ted sněží 😝

Ivuš pěkný oblečky 🙂 U nás šatičky nehrozí spíš katˇata 😀 😀 😀

Já ted musim vymyslet Tomíkovi obleček na maškarní.Tatka udělal masku čertíka a já bych potřebovala sehnat křída
-to by sedělo (andílek s dáblíkem v těle) 😀
Naše malí zlatíčko se naučilo vylézt na židli vzápětí je na stole a v okně. 😠
Trnu hrůzou kdy přijde na to jak se otvírají okna-chápete to 😒 .
Z našeho dítěte bude asi horolezec 😕 jsem zvědavá co bude děla ve dvou letech 😅

Tak zatim pa pa

martinka79
24. únor 2009

Ahojky holky o víkendu nějak nebyl čas. Dcera je nachlazená a tak každé ráno vstáváme zda vůbec půjde do školy. zatím se drží.

Ivi fotečky s maskou super, ale u nás by to tedy neprošlo. klidně bych to ušila,a le Mm to nesnáší. armádní další ..... a za druhé většinou jako kancelářní fasuje kalhoty a košile a a vše modré, a ty to teréní věci nějak moc už neužije. 🙂

Já etdy šiju dětem na maškarní kočičku a kocourka. Nikolka chce ejště lišku, až bude hotoé aspoň něco dám na ukázku.🙂 Jinak my měli masek na holčičky dost ale ty jsem vššchny darovala do MŠ. na Mišáka čeká vodníček a řernokněžník. Jinak budu asi vyrábět. je to legrace.🙂

Tak já jdu něco dělat.

egrzuz
autor
24. únor 2009

Tý jo holky, vy jste tak šikovný, já bych vytvořila něco neidentifikovatelnýho 😝

Marti, dej fotečky až budeš mít hotovo, jsem zvědavá 😉 🙂

Jinak u nás obě děti nastydlí ☹ naštěstí jen kašel a rýma, v tom počasí se ani nevidím, vždyť je to už hrozný 😝

Modzo, Tomášek bude fakt horolezec, to ti nezávidím, doufám, že ty naše dva nebudou takhle řádit 😀

martinka79
24. únor 2009

tak mě dnes poslali Nikoku ze školy poledním busem prý si stěžovala na bolest hlavy a krku. je pravda, že už dva dny trochu kašle, ale teď mi přijde, že je zdravíá jak fík. Blbne tu s Michálkem. 😠

egrzuz
autor
25. únor 2009

Ahoj holky, tak se nám táta vrátí dřív 😀 Přijede 6.3 nebo 7.3. Já jsem tááááááááááááák rááááááááááááda 😀 😀 😀 😀

ivuska111
25. únor 2009

ZUZKO, TO VÁM MOOOOOC PŘEJU, SUPER!!! A jakpak to? Abych pak poradila manžovi,jak se tam odtud dříve dostat 😀 A neměl přijet až v červnu? Tak to ještě stihne Jarýskovy první krůčky,že!?!

JInak my včera byli na cvíču,bylo to bezva, bylo nás tam pár,tak mě první hodinu holky vůbec nepotřebovali,pak teda začli se věšet a na tanečky už to nebylo ono,ale to neva. Nádherně lezly na žebřiny,tunelem,na klouzajdu,zlepšujou se.

Dnes jsme mimořádně sami, manža má noční zaměstnání 😀 spí venku, brrrr, zítra má střelby,takže kdovíkdy přijede a v noci odjíždíme gumáckým busem do Pitztalu na lýýýýže, těším se, jen představa plného busu vojáků mi nedělá moc dobře,jedou i polovičky některé,asi se moc nevyspíme,ale bude to sranda a hlavně změna! Už jsem si dnes koupila lyž.brýle,vyměnila euro a jsme ready,jen ještě navařit,svačinu,sbalit atd. a jedem. Holčičky budou poprvé samy celý den a 2 noci,mamka bude takhle dlouho poprvé hlídat (i s taťkou přes den),tak snad to bude v pohodě.

martinka79
26. únor 2009

Ivi ahojky tak to bude bezva výlet jen ten gumácký bus, fujtajblík taky ho nemusím. občas máme nějakou akci od AČR a jsem z toho taé celá blééé a můj M. ještě více. 😀
cvičení s holkama muselo být fajn já jezdila s Nikolkou též a nakonec skončila v sokolu sam na pohybovkách a je to úžasné. 🙂

Zuzko, tak to je super zpráva moc moc Vám to přeji to bude pohoda. Aspoň na chvilku. už ať to je.

Já dnes jedu s dcerou k dr. stále kašle a je to až protivné nejen pro okolí,a le hlavně pro ni. uvidíme co bude mít.
Potom pošupeme na nákup a domů uložit napapat a pak se synátorem na koružek snad mě nebude moc zlobit. a vydrží hodinku,abych ti děti něco naučila. 😀 tak se mějte.

egrzuz
autor
27. únor 2009

Ivuš, on si zažádal 🙂 o návrat domů z rodinných důvodů. Tak jsem tááák ráda.

Už jsem tady z dětí na palici, jsme doma od úterý , jsou hodně nastydlí a Kristýn měla i teploty, tak uvidíme dneska , možná už půjdu ven, jinak bych se tady asi fakt zbláznila 😝

Kde jste všechny holky,vy to teda flákáte 😀

Ivuš, ty lyže musí být super, my na žádné gumácké akce nejezdíme, to musím doma nadhodit 😀 Jen an plese jsme byli a to bylo supr............no ale je to taky už dva roky 😕

Marti, už jet fit?
A co učíš za kroužek?

martinka79
27. únor 2009

Zuzko, Čauky holky, jé to je fajn, že to takto vymyslel. Jak se dnes máte? už jste vyrazili ven?

My jen s prdelínem. Nikol má biseptol.
No je to s ní na budku, jelikož se nudí a občas řádía potom kašle jako divá.

JInak dnes mě pěkně naštvali oba dva. U večeře příšeně zlobili,ale aktérem byl Michal,začal se schválně řechtat a a bouchat do hlav,y dělat blbosti a Nikolka se neudržela chcechtala se. když jsem ji napomenula ať mu jde příkladem a pěkě ní a kašle na něj tak stejně koutky cukali. No večeři snědli,a le já jich měla plné brýle. Pak si Mišák skočil na hlínu a teď skončil ve vaně s tatinem.
Ten náš kluk tak děsně zlobí, jako raubíří. Vyleze na postel, na sedačku, a dnes už si stoupal ve stoličce. asi mě klepne. ale jinak je zlatíčko. spí celou oc a přes den si dá v kuse2-3hodinky. super Mateřská DOVOLENÁ

geminis
27. únor 2009

Ahoj holky,

tak co MS? Není už po něm? Já se k televizi dostanu tak maximálně po osmé a to je po zprávách, tak ani nevím.

Taky nevím, co máte proti výletům s AČR, buďte rády, že vás někam vezmou 😀 Já kdysi jezdila s exodem nebo exotem, ani nevím, jak to bylo, tedy s učiteli, a to bylo teprve na palici!

Ivuska,
kostýmky paráda, ale musím se ozvat jako příslušník AČR a vyčinit Tobě i manžílkovi. Domnívám se, že stále platí zákaz jakýchkoliv úprav a změn na stejnokroji, takže pozor. A BDUs, tedy maskáče, jsou stejnokroj. Ale co se já, stará škola, divím. V dnešní době panuje anarchie.

Zuzko,
být na něco křemela je super spojení, to jsem ještě neslyšela....tak ani nevím, co to je. Ale tuším, že jsi na tyto kreativní věci asi stejně šikovná jako já!
A vůbec jsem netušila, že lze vypadnout z mise "z rodinných důvodů". To je pro mě novinka. Vím, že se dá požádat o neplacenou dovolenou z rodinných důvodů, ale tohle ne.
Tak jsem moc ráda, že Ty i dětičky tátu uvidíte dřív, příjde to jako včera, co odjel.

S těma nemocema je mi vás všech líto, ale čekala bych, že to bude horší tady. U vás je zima, kdežto u nás vlhko a relativně teplo, což je přímo ráj na nemoce. Nemáme zimu, aby ty bacule spálila.

U nás nic nového, stále prší...takže my máme tu vodu rovnou, bez té břečky ovšem. Držíme se a nepanikaříme.

Holky včera měly 2 roky a 2 měsíce, je strašné, jak to letí...

Já si vesele jezdím na Jarýskovi.

Právě jsem dovařila asi 3 chody na zítra. Rizotko, kuře s pórkovou omáčkou a ještě bílou kuřecí polévku. Na večeři jsem se bičovala s lívancema s vločkama a jablíčkem a bůh ví jaký zájem nebyl. Nevděk světem vládne.

Zítra, tedy už vlastně dnes, jedeme na jeden dětský bazárek a v neděli na další. Tak se moc těším. Vždy tam mají super věcičky a za pakatel. Od "šroubku po lokomotivy" všechno, jak se říká. Oblečení, hračky, kočárky, a další hračičky.

S tím srazíkem v ZOO Liberec to nezní vůbec špatně...ale pro nás to připadá v úvahu, až budeme bydlet v Roztokách. Do té doby bychom to měli secsakramentsky daleko...

Už za pár dnů vyrážíme směr ČR, tak se docela těším. Oblítáme doktory a možní stihnu i jeden zápis do MŠ, ovšem pouze pro formu.

Tak jdu spinkat, opatrujte se a užívejte si víkendu!

martinka79
28. únor 2009

Zdravím krásné ráno.
Gemi díky za spestření rána a krásné počteníčko. to počasí ti nezávidím. užijte si bazárek a pěkně nakup.
U nás je jak na jaře, zelená se tráva i fotbal se už hraje. 😀
Jinak s tím, že manžel opustí misi z rodinných důvodů, jde. Máj švagr tak uřinil též. a Vím, že asi další 2roky vůbec nejezdil. důvodem byla rodina děti a postižení dítěte. 🙂
Asi jde vše když se chce. 🙂

No my dnes jedeme na menší nákup, mám připraveno na svíčkovou jen ji šoupnu do trouby. knedlíky se udělají a bude. Musím na stavbu něco pouklízet, zítra nám přijede obkladač na okouknutí spočítání a kalkulování. a taky stavební dozor-můj otec. 🙂 Tak aby se nedivili, že tam je tam binec. 🙂
Já nejezdím ani s AČR ani s učitelema. nejlepší jízda je samostatná. 😀

zatím se mějte krásný den.

egrzuz
autor
28. únor 2009

Ahojky 🙂

Gemi, křemela znamená nešika-dobře jsi to pochopila 😀 Prostě, že jsem úplně levá 😀 😀 😀

MS končí v neděli, jak strašili, že bude Liberec plný lidí, tak je to úplně v pohodě. Ta drahota lidi trochu odradila, takže v centru plno stánků a otevřená ani né polovina.

Gemi, jaký zápis do MS?? 😲Je brzo né?
No ono to má přímo nějaký název (odjezd domů z rodinných důvodů) zjistím a písnu 🙂

Marti, jaký to děláš ten kroužek s dětma, zapomněla jsi mi odpovědět 😉 🙂
Marti, stavební dozor - otec, to jsme měli taky a to bylo teda čóooooooooro 😀 😀 😀

martinka79
28. únor 2009

Zuzi promiň, vedu kouržek pro děti s poruchami DYs a pro děti co mají odloženouš kolní docházku takže taková před škola. docela to jde je to pohodové. Max. 8 dětí a věnuji se jim aby dohnali to co jim nejde.Řeč, gragomotorika, vizomotorika, hr. mototrika, jemná motorika. no normální hra.

škola je džungle a to co dříve bylo pohodové je dnes nafouknuté a vše musí být dokonalé. Hodně dělají rodiče, společnost as pak systém vzdělávání. 😉

No otec byl is oučasně částečný sdtavebník jinak si vše dělá Mm sám a teď etdy něco najmutá firma. No děs běs. už bych do toho nešla. 😉

egrzuz
autor
28. únor 2009

Marti, děkuju. To musí být stejně s těma dětma dřina , co? Není to vyčerpávající? 😕

Já bych taky už do stavby znovu nešla. Zase se uklidňuj, že budeš mít domeček a hezké bydlení 🙂

martinka79
28. únor 2009

to jo své jasné hezké nevím jak tvrdí můj otec stejně budeš bnespokojená možná tak 100domek by byl k dokonalesti tvé. 🙂 slovo stavitele. ale ty by jsi mi mohla poradit nějaké detaily.
no je to vyčerpávající a nechce se mi vracet do školky jednou týdně mi to te´d tačí, když to děláš svěfomitě tak to je vysilující,a le úžasně krásné. Já svoji práci vždy milovala miluji. je to pro mě koníček an ní nesbohatnu,a le hrozně mě osobně obšťastňuje. teď se vkládám do Phdr. ale nevím jak to zvládnu. 😖