Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

egrzuz
autor
5. únor 2009

Modzo, u nás je větší živel Kristýnka, u ničeho nevydrží, všechno ničí, vzteká se atd. Naštěstí Jarýn je klidný

Jéé já bych si šla taky lehnout, ale moc se to nedá. Když usnou, tak spí hodinu a mezitím uklízím a tak.

Tak mise schváleny a teď jen čekat na návrat domů 😉 🙂
Je fakt dobrý, že alespoň každý den volá, z toho Kuvaitu to nebylo tak často

modzo
6. únor 2009

Ahoj holky 🙂
egrzuz Tomášek taky pořád se vším tříská,montuje a ničí 😠 ,naštěstí s jinýma dětičkama si hraje v pohodě a je docela hodnej zato doma to se předvádí 😀
Včera malej spal jen hodinku tak jsem si moc siesty neužila,jinak taky vařim uklízim atd... když malej spí po obědě,jinak se to nedá ,malej vyžaduje hodně pozornost a pokud se mu nevěnuju tak strašně zlobí 😒

Jo jo mise schválili,taky jsem to slyšela
Když manža byl v afgánu taky volal každý den,a to jsme si ještě hodně psali přes skyp.Z kuvajtu volal jednou za tři dny,pamatuju si jak mi vyprávěl o těch čekacích frontách na telefon 😀 😝

geminis
6. únor 2009

Ahoj holky,

tak konečně pátek, i když nám na té "dovolené" to ani tak nepříjde, že. Den jako každý druhý.

zuzko,
manžel mi koupil toyotu yaris AUTOMAT! Jsem totiž zbaboch a nejsem schopna řídit s manuále, i když řidičák mám ještě z vysoké (byl to zápočet) a auto taky, ale manuál. V USA jsem se namlsala automatu a tak jsem řekla manželovi, že budu řídit, ale jen automat. Už jsme se totiž tolikrát dostali do takových situací, že by bylo dobré, kdybych řídila i já. Tak uvidíme.

To víš, že je to "priceless" sledovat ty dvě treperendy, jak si hrají, jak na sebe hvízdají, jak si snaží pomáhat (třeba přelézt postýlku!!!). Sobecky musím přiznat, že v tomhle máme obrovskou výhodu oproti mono maminkám, těm někdy dětičky vis doslova a do písmene na noze.

Jinak doufám, že nám se zavítá jedna maminka z "našich" dvojčat, Ivča, která má taky manžela vojáka a její manžel se chystá do Afghánistánu.

Psala jsem jí, Zuzko, že jsi zde založila diskusi (doufám že nevadí) a že je zde vítána. Taky se toho odloučení bojí a že děti tatínka nepoznají. Budou jim dva roky. Snad napíše víc sama!

A co plánujete na víkend?? Tady se udělalo nááádherně, svítí sluníčko a je příjemně, tak už jsme dopoledne byly na ťapa ťapa. Očekávám, že to počasí vydrží přes víkend, abychom mohli chodit ven. Tento týden to byl děs. Buď pršelo nebo byla šíleně cítit močůvka a to jsem holky nechtěla do toho svinstva vodit.

No a taky doufám, že se projedu autím...

modzo,
rekognoskace je na místě, to se nesmí podcenit 🙂 určitě to klukům výjde na jedničku s hvězdičkou a obstojí bez ztráty kytičky.

Tak se mějte všechny moc krásně. Klidný víkend (já přes víkend internet moc nestíhám...)

modzo
6. únor 2009

geminis týýý jo u vás svítí sluníčko,u nás teda nééééééééééééé 😠 počasí je nic moc.

V sobotu slavíme narozky u tchýně a dneska peču dort-musim se pochválit 😀 (krtka od Dr.Oetker) 😀 😀 😀
a v neděli možná pojedem na vílet,doufám,že nebude pršet 😒

Autíčko je super manža mi chce v budoucnu taky koupit tojotu( automat néé) prý je to dobrý a spolehlivý autíčko.Ted mám starší ford fiestu,mě to stačí a jsem spokojená.Hlavně jsem nezávislá,když potřebuju nakoupit,nebo k doktoru atd..vždit to znáte 😀

doufám,že se nová posila připojí 🙂

ivuska111
6. únor 2009

Ahojte, tak geminis už mně tady koukám prozradila,že se na vás chystám 😀

Nejdřív všechny opuštěné i neopuštěné ženušky vojáků zdravím a těm opuštěným hodně sil,hlavně psychických...

Něco o mně: Takže manža je v Chrudimi u výsadkářů, misí už máme dohromady 5 spolu za sebou (Bosna 6m, 2xKosovo 6m, Makedonie 2m), a poslední AFhánistán 4m - to už s dětma, odjížděl, když holkám byly 3 týdny, vracel se když jim bylo 5m,šok celkem ... teď je jim skoro 19m.

No a proč píšu-páč ty blbí poslanci s prominutím (nebo ne? 😀) včera schválili plán zahraničních misí, což znamená,že v září nám odjede tatka na 6m. Bez dovolené. Pořád jsou ty mise horší a horší, co se týče rizika, doby pobytu bez dovolené,jen se děsím nějakého ročního pobytu v Africe,ale to snad nenastane,a pokud jo tak civil ... Byla jsem z toho - hlavně ve středu špatná, furt o tom přemýšlela,jak to bude, jestli ho poznají,jak to sami zvládneme ... teď tady čtu,že zvládnout se to dá,i 6m a s dvojkama 😉 tak teď už jsem to hodila za hlavu,a netrápím se tím dopředu, děj se vůle boží, může se toho stát tolik a třebas neodjede...

Zuzko, jsi teda borka,když řekneš,že s dvojkama jsi samostatná a že chodíš na kadeřo a na kosmetiku,jak???? Nechápu. A kolik je teď těm Tvým prckům? Něco kolem roku? No ty první krůčky taťka nestihl, ale o to větší s nima bude sranda až přijede... Já si jen vzpomínám na ten šok,když se vrátil z AFgh.,zarostlej,jak jinak (neoholil to skoro 3 týdny!!!!) a holky na něj koukaly jak zjara,on na ně (byly asi 3x tak velký než když odjížděl 😀),no teď s odstupem sranda,ale hodně dlouho nám trvalo opětovné sžívání ... Hodím sem nějaké fotky jak odjížděl a jak přijel,ale musím přijít na to jak se to tady dělá...

Anetka nemůže usnout,ach jo,občas spánek po o už vynechají ...musím jít a juknu až manža pojede venčit...pap Ivča

ivuska111
6. únor 2009

Tak ještě Vám sem hodím odkaz na naše rajče-galerku, nechce se mi zakládat nové albíčko 😉
http://ivuska111.rajce.idnes.cz/ heslo i login ivuska
a tady je fotka když odjížděl... http://ivuska111.rajce.idnes.cz/003_1._mesic_ce...
a tady když se vrátil http://ivuska111.rajce.idnes.cz/28_A_prijel_nam...
abyste to nemuseli hledat... snad to bude fakčit. Teď rajče trochu překopávám,tak snad se tam v tom vyznáte ...

geminis
6. únor 2009

Ahoj,

ivi, jsem ráda, že jsi dorazila a omlouvám se, pokud jsem to měla udržet v tajnosti! mě by ke zpravodajcům nevzali, řeknu i to, co nevím...někdy.
chtěla jsem se koukmout na tvé fotečky, ale je to zaheslované. tak nevím, zda budu mít tento problém jenom já.
a s tím holením a neholením. ono asi chlapům nic jiného nezbývá...musí splynout s prostředím a okolím a tam jsou podle záběrů zarostlí všici!
takže hurá na zakládání albíčka 🙂

modzo,
ano ano, máme sluníčko a docela příjemně teplo!!
toyoty asi budou spolehlivé, manžel má toyota Rav4 už a teď máme yariska. k tomu ještě fiátka puňťu. zatím je to ale nepříznivé skóre - na 3 auta 1 řidič, naši sousedi to mají obráceně 1 auto na 3 řidiče!!

tak ať se dort povede...

holky jsou vzhůru, tak já letím! mějte se prima a vaše rodinky taky.

ivuska111
6. únor 2009

Hani, tak ještě jednou 😉 heslo i login je: ivuska I.

ivuska111
6. únor 2009

Teda na téhle diskusi je celkem nešikovné,že nemůžete mazat,příp. upravovat příspěvky,že?
Jen úplně naposledy: heslo i jmeno k fotečkám je: ivuska
Aby nedošlo k nedorozumění ...

ivuska111
6. únor 2009

Manža venčí,tak jsem vám skoukla fotečky...

Modzo, koukám,že taky chodíte na cvičení pro dětičky. Nám teď 2x odpadlo a už se zas těším,až příští týden půjdeme. Ale holoky z toho až tak na větvi nejsou,Anetka je střídavě na mě nalepená a kňučí,ale dělají pokroky,chodíme tam asi 3 měsíce zatím...

Zuzko, dětičky jsou úžasné, taťka vojáka nezapře (myslím to v dobrým), a už ťapkáte? Nebo jen pár krůčků? Holky začly hodně pozdě - v 13,5 a ve 14 udělaly první krůčky a až kolem 15 a 16m začly chodit úplně (že nelezly už). Anetka (B) je u nás ve všem trochu napřed, ale Natálka (A) zas líp chodí na nočník,a je větší kecka.
Jak je máš vždycky krásně nastrojené, je to docela maturita s oblíkáním u párečku co,aby to vše ladilo v holčičích a klučičích barvách,taky lovíš na MMB? Já někdy holky oblíkám naschvál jak kluky ale někdy jsme klasicky za růžovky, nemůžu si pomoct když jim ta růžová tak sluší 😉

Hani, holčičky jsou boží. Taky koukám občas ladíte dorůžova 😉 a jídelní vybavení zn.Ikea máme úplně stejné, od židlí až po bryndáky,my tyhle rukávkové vyměnili za plastová korýtka,neb jsme čuňátka a bryndáme. A dobrý bugr z puzzle v obýváku,mi něco připomíná... A kde jste v Německu? Manža tam pojede na 3týdenní cvičení někam na velkou základnu,ale kam teda nevím přesně.Jak to zvládáš takhle odříznutá od rodiny,nestýská se ti po Čechách?

Ha, manža se vrací z vychajdy,tak letím pa, večer mrknu. pa

egrzuz
autor
6. únor 2009

Ahojky

Geminis, to je jasný, že to nevadí, naopak, jsem ráda, že je nás víc 😉 😀

Ivus, vííítej tady. To je super, že jsi tady.

Hned jsem koukala na tvoje fotečky a dětičky jsou úžasný. Holčičky jsou jednovaječný?? 😵
Tak to máte s taťkou docela dost misí za sebou. Ty my máme jen Kuvait 6m s dovolenou doma na týden, ptom Řecko na 2m a teď Afgoš na 6m bez dovči ☹
Ty fousy jsou hrozný 😀 Navíc Jarda má fousy všech barev, takže si nedovedu představit, jak bude vypadat.

Špatně jsi četla Ivuš, na kosmetiku a k doktorům chodím s dětma sama, ke kadeřníkovi je neberu, to je min. na 2h a to by byl děs s dětma 😀

To muselo být teda taky hrozný, když byl manžel pryč a dětem byly teprve 3týdny. To si myslím, že jsi musela mít horší než já teď. ☹

Děti se snažim oblékat stejně, ale je to fakt problém sehnat na páreček, kolikrát je chudák Kristýnka v klučičích věcech, naopak by to bylo hloupé 😀 Na MMB taky hledám🙂
Kristýnka už chodí od 11m a teď je jí 13m a už lítá 😀 Jarýn jako každý chlap je pohodlný a lenošník, ten zatím leze a je tak 3m za segrou

Modzo, já mám doma taky ničitele 😀 😀 😀
Jaká byla noc? Lepší? U nás naštěstí jo.

Geminis, super že máš autíčko. Já chtěla toyotu taky, ale dostala jsem Hondu City, prý za misi, no tak to tady musím zvládatsama a koukat se na auto 😀 😀 😀 když je nejhůř

ivuska111
6. únor 2009

Zuzko, omlouvám se za nepozorné čtení 😀 ale stejně, já i k doktorům jdu buď s někým,nebo je nechám doma (pokud teda nejsou oni nemocný), a jdu sama. Asi bych to sama nedala,furt utíkají,neposlouchají,oblíkat se nechtějí moc... A na kosmetice jsem ráda,že si od nich odpočinu 😉
Jinak ono nejde srovnávat,co je horší,vždycky je to bez chlapa blbý tak dlouho,každý má něco. Je fakt,že ty mimina ještě vůbec netuší,kde je tatínek,že odjel a tak,to je pro ně lepší. Právě se bojím,že holky už to budou vnímat a snad jim nebude smutno. My jsme krizové měli 6tinedělí,ty 3 týdny jsme zvládli s taťkou, pak nastoupili naši,hlavně večery byly hodně uřvané,tak jsme chovali... pak jak když utne a byly zlatý,dost přes den spaly,naši hodně vozili,takže to nebylo tak hrozný. V noci taky dobrý celkem,kojili jsme 1-2x,začli řádit až po pobytu v nemocnici ve 4m. A to už se pak P.vrátil.
Teď budu asi muset vymýšlet furt nějaký program,abych zabavila (a unavila) je a já abych neměla čas na to myslet... Budou skoro stejně staré jako teď holky od Hanky.
Holky jsou jednovaječné no. Stejné teda nejsou,ale ve stejném oblečení si je spletu někdy i já zezadu třeba.

Hani, já bych taky chtěla automat! Jsem řidič neřidič,prostě nestíhám tolik věcí najednou 😀 Taky jsem byla chvilku v USA a řídila automat,bezva,akorát tady mi ho nikdo nechce koupit,manža je zapřísáhlý zastánce sportovních aut, a odpůrce automatů ☹ takže nic.

Jdem koukat na film,tak pěkný večer!

egrzuz
autor
6. únor 2009

Ivuš, no zatím to s nima jde, když někam jdeme. Až budou oba lítat na obě strany, tak to třeba přehodnotim. Já bych je nebrala , ale nemám moc hlídací babičky, takže nemám na výběr 😀
I když při poslední návštěvě rehabilitace Kristýnka máem rozbila dveře🙂 já se styděla.

Ty začátky s dvojkama byly fakt náročný, u nás se taky dost řvalo
😉 🙂

Jinak program vymýšlím každý den, jinak bych se zbláznila, jsou protivný, řvou a nedá se to. 😒

No já jsem zvědavá, jak budou na tatínka reagovat. Když jim dávám telefon k oušku, tak se culí, tak uvidíme 🙂

A to tvůj manžel musí do toho Afgoše?

modzo
6. únor 2009

Ahojky Ivuš také tě vítám 🙂
My chodíme u nás do školní tělocvičny každou středu,je to cvíčo pro děti od 1,5-3 roky.Začaly jsme dřív,malej to zvládá vpohodě 🙂 .Super na tom je,že tam choděj děti od nás ze sídláku,tak s polu budou chodit do školky a do šlkoly. 🙂 Taky jsme měli mikulášskou a vánoční besídku,a ted nás čeká za dva týdny maškarní besídka.Holky když vám budu vyprávět jak na mikulášský všechny děti plakali a ten náš rošták,tahal čerta za ocas a za řetěz a strašně se mu to líbilo tak mi snad ani nebudete věřit 😀 Já jsem z toho byla hotová 😀 😀 😀

Dortík je hotovej,trošku jsem ho ještě vylepšila at tchýne neřekne 😀

geminis já ti tak závidím,že je u vás krásně.Já jsem z toho počasí už hotová 😠 .Ven chodíme jenom na chvilku ,to malího neutahám a doma to je šídlo 😝
Jak tak koukám tak je to všude stejný 😀 Ty naše zlatíčka 😀

Náš tatka měl pěkně zrzavej plnovous 😝 😝 😝 Musel to hned oholit to fak nešlo 😀

egrzuz noc byla už lepší sice se pořád v noci budí,ale hned usne tak se to dá 🙂

Jdu taky chrnět 🙂 Přeju klidnou a dobrou noc pa pa 🙂

ivuska111
6. únor 2009

Zuzko, no musí, jak se to vezme ... co mi tvrdí on: ve smlouvě tomají prý napsaný,že pokud jim nakážou, musí jet ... a do Afgoše to údajně dostanou rozkazem... Teď jelo z Chrudimi 40, v září jich jede 40 a 2010 jich jede 290!!! takže všichni co ještě nebyli ... No a já 2010 končím MD a nastupuju do práce. Tak si říkám, lépe teď,pak by to fakt nešlo až pujdu do práce,páč se chci vrátit do Brna na školu,kde jsem učila a stojí o mně. Ale to se uvidí. Takže volíme menší zlo...

Modzo, tak to je teda malej divoch! Holky jsou spíš ve všem pozadu ... (no po mně to nemají já už v 9m přešla pokoj 😀) ale mně to teda vůbec neva. My chodíme každé úterý na cvíčo 1-2 roky, pak je o hodinu později 2-3,tam pak přejdeme.

Tak jdu taky do hajan, koukali jsme s manžou na Mumii 3 ale on viděl půlku,půlku prospal,chudinka unavenej. Natálka furt kašle ach jo,asi to chytla ode mně,já už jsem celkem fit,ale potrápilo mně to tenhle týden... Tak dobrou!

egrzuz
autor
7. únor 2009

Modzo, to je Tomášek pěkný uličník 😀 😀 😀

S tou tělocvičnou je to super, kámoška chodí do Arény na nějaké cvičení s dětma taky. Já bych chodila, ale když Jarýn nechodí a jen leze, tak to asi nemá cenu., že jo?? 😕

Ivuš, no to je právě ono, já říkám, že ty mise mají nepovinně povinné ☹ Když by nejel, nepodepíšou jim závazek na další roky atd..

Koukala jsem na fotky z Afgoše, co mi poslal Jarda a je to fakt holky hnus, ta špína, bléééé

Modzo, Jarda má právě taky blonďto.zrzavé fousy 🙂

modzo
9. únor 2009

Ahoj holky 🙂
egrzuz cvičení je už pro chodící děti proto to dali od 1,5 r.Tomášek chodil ve 13.m tak ty začátky zvládal v pohodě 🙂

Holky máte pravdu,že mise jsou povinné,i když tvrdí že né.Když jsem byla těhu a manža odletěl do afgánu,chtěla jsem,aby to odřekl. U nás to bylo taky pokud odřekne není jistota,že mu prodlouží závazek.A v dnešní době aby přišel o místo,tak to by byla pro más katastrofa 😒

A příští rok jede na půl roku do kosova 😠 😠 😠

v neděli jsme byli u známích,ted v lednu se kamarád vrátil po půl roku z afgánu-egrzuz tvůj manža ho těd střídal. Mají dvě hočičky 3,5 r.,2 r.Ptala jsem se jak ho děti přijali a prý úplně v pohodě. 🙂

Tak se holky nebojte,dětičky tatínky poznají 😀

egrzuz to je síla co? jak žijou ti arabáši 😝

to si pak člověk uvědmí jak se máme dobře 😀 krize -nekrize 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

zdravím Vás holky, byla jsem s dětmi na vysočině se rekreovat. 🙂
s tou povinností to máte pravdu. já chtěl u armády podepsat psycholigii, ale ti to mají přímo v závazku, že mohou být kdykoliv odvoláni na misi. 🙂
Ale berme to tak tato práce je celkem jistá a taky peníze a nakonec ta výsluha a vše s armádou spojené je příjemné tak bohužel. 🙂
zvládněte to všechny co jste doma sami 🙂

ivuska111
9. únor 2009

Modzo, tak díky za uklidnění. Já ani tak nemám strach, co bude až přijede,určo ho poznají,ale spíš aby jim nebylo moc smutno ☹ když vidím,jak jsou z něho hotový když přijde z práce ...
A příští rok si to teda taky "užiješ" ☹ Tam je to teď taky bez dovolené v Kosovu? Pamatuju si,že jednou měl P. 1 a jednou dokonce 2 dovolené. Ale stejně,viď.

A Martinka, zdravím!, má pravdu, i Zuzka to tu psala,vzali jsme si je i s jejich prací,jak říká moje mamka,dala se s na vojnu,tak musíš bojovat 😉 A kde jste byli na Vysočině? Já jsem taky z Vysočiny - Havl.Brod 😉

Jinak my jsme furt nemocný,Anetka ráno horečkovala,teď už dobrý,spinkají skoro dvě hodiny broučcci,celou noc skoro prokašlali,no u mě se o spánku nedá mluvit... ach jo ať už je jaro. Ven ještě dnes nepůjdem a zítra na cvičení taky raději ne ☹

Zuzko, cvičení až když chodí,no,je to lepší,ikdyž u nás tam byla i maminka s klučíkem,kt.sám ještě nechodil,vodila ho za ruce,takže skoro no. Ale není kam spěchat. Mně akorát štve že tam nemůžu chodit sama a jsem závislá na někom (většinou mamce) aby šel se mnou. Je to od 4,takže manža samozřejmě nestíhá,jezdí po 5 domů,když dobře... Protože tam je to tak,že 40 minut si děti s rodičema hrajou na různých "atrakcích" (žebřiny,lavičky,tunel,klouzajdy,atd atd.) a pak je asi 10-15 minut to cvičení-říkadla,tanečky atd. No holky se smaozřejmě rozutečou každá jinam a já se rozpůlit nemůžu a přidržovat je musím,na klouzajdu když lezou,na žebřinách atd atd. na ty tanečky taky musí být dva... No snad časem až se to naučí a budou si víc jistý...

U nás krásně svítí sluníčko,štve mě,že nemůžem ven,jsme zavřený už 4.den doma,ale děti se musí uzdravit hlavně... Tak přeji krásný den a posílám trochu toho sluníčka,hřeje mě do zad 😀

egrzuz
autor
9. únor 2009

Ahoj holky, dneska byl šílený den , Jarýn strašně zlobil ☹

Modzo, to jsi mě udělala radost a uklidnila 🙂 Snad to bude v pohodě a poznají ho, toho se fakt bojím nejvíc ☹
To měla taky chudák holka těžký s takovýma prckama 😕

Ale my ženský jsme fakt silný a zvládneme to všechno. No, já se tím uklidňuju, někdy mám pocit, že se tady zblázním a to je pryč teprve 2měsíce 😖

Modzo a Ivuš, já budu taky chodit cvičit, ale až začne Jarýn chodit. Kristýnka už by mohla, ta chodí od 11m
Jen je blbí Ivuš, jak píšeš, že nemůžu chodit sama, to by byl asi mazec viď? No to jsem zvědavá , koho ukecám 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2009

Ivuško já jsme ze Žďáru n/S a MM z Nového Města. já byla na chalupe u rodičů. 🙂
Já se chystám začít cvičit od této středy dnes mi jedna paní nabídla super cvičo u kterého je i hlídání. Tak to asi budu jezdit. 🙂 jinak doma spiningugi. 🙂 🙂 🙂 když se mi chce.
Krásný večer

egrzuz
autor
10. únor 2009

MARTINKO, kde bereš sílu na cvičení?? 😲
Já jsem ráda, že si večer vyžehlim a padnu 😝 a to né, že bych cvičení nepotřebovala 😒

V Liberci nasněžilo, ale nic strašnýho, viď Modzo 😉 🙂

Všem hezký den

martinka79
10. únor 2009

egrzuz, u nás sněžilo též, ale s vaším krajem se to srovnat nedá. no já budu jezdit dopoledne od 10-11hod i s hlídáním no a odpoledne jezdím asi 10mic na spiningu v ložnici. 🙂 michal v sedačce nebo s tatine nebo spí v kočáře pod oknem a já u něj funím a sleduji ho. 🙂 ještě, že bydlím na vesnici, kdyby to bylo na sídlišti a někdo by koukal do mých oken a viděl mě jak já skoro hlavou ven a doma jezdím a u toho si pouštím mp3. haha
hele taky nemám sílu.

modzo
10. únor 2009

Ahoj holky
Martinko to jsi dobrá,chodit ještě cvičit 🙂 .Malej mi dává pěkně zabrat 😝 pohybu mám dostatek.Tomík zjistil,že propisky a fiksy jsou mnohem lepší než pastelky 😠 Mám o zábavu postaráno 😀.Zas mám co uklízet 😀 😀 😀

Ivčo je mi jasný,že dětičky budou smutný a bude se jim stýskat.U známích hodně pomohlo,když jim mamka o tatkovi hodně povídala a ukazovala fotky.taky pomohlo,když ho slyšeli po telefonu 😉.Těd se mi to hezky říká,ale až nám tatka odjede,taky budu hotová ☹

Já jsem se stím smířila,že manža bude jezdit pryč-nic jinýho mi nezbyde a věděla jsem do čeho jdu 🙂
Přesto tajně doufám,že se to změní 😀 😀 😀 😀 😀

egrzuz sních nic moc 😉 a to dopoledne pěkně chumelilo 😀

přeji dobré chutnání u oběda 🙂

ivuska111
10. únor 2009

Marti,já chodím na spin do fitka,snažím se 2x týdně,od 3m holek,manža nebo naši pohlídají.Ale teď jsem byla marod,tak mám 14 dní výpadek. Spinning.kolo bych chtěla domů,ale máme 2+1 ☹ takže na něj aspon chodím,aspoň vypadnu taky z domu. Jinak píšeš ze jsi ze Žďáru, to je kousek od nás,teď v sobotu tam jedem na výletík ke Žďáru-do Herálce.

Noc dneska OK,tak jsem ráda,moc nekašlaly a od 12 do 5 spaly dokonce bez probuzení, a já též 😉 Ale přes den ukničený,nic nebaví,chrchlou,rýma teče,takže ven dnes zasejc nejdem ☹
Po obídku už jsme,měli jsme králíka ala svíčková s těst.,to mají rádi tak to skoro celý zblajzli. Jdu si dát kafčo,papa!

martinka79
10. únor 2009

ivu já chodla pře prdelínem také do fitka na spinink a potom už to nijak nešlo. musím dojíždět a to víš nemá často kdo hlídat všichne babičky jsou daleko. Kolo mám doma to je super věc,ale velké montrum. herálec znám tam jsme zábavovala je tam prima hospůdka na obědy. 🙂
Jo v HB máme rodinu bratránka já ho neviděla 100let odešel od armády. 🙂

martinka79
10. únor 2009

my už jsme zvládli spánek oběd a teď experimentujeme s mufiny. vlastní výroba a recept. 😀 😀 čekám na dceru a potom tradá ven.

geminis
10. únor 2009

Ahoj holky,

tak už je po víkendu. O víkendu ten internet dost flákám, tak se omlouvám.

Zkoušela jsem dočíst, ta snad pozorně.

Myslím, že žádné z vašich dětiček nezačalo ťapat pozdě. Naše Anička začala až v 15 měsících a Zuzanka dokonce až v 18 měsících a že by nám něco uteklo, kdeže. Neřešila jsem to, holt jen potřebovaly svůj čas a po zdravotní stránce byly v pořádku (tak u Aničky se nepochybovalo, to je malej divoch, spíš kluk). Hodně dlouho jsme cvičily Vojtu a do ledna i Bobatha se Zuzankou.

Už jsem se pomalu začala seznamovat s jarýskem. A včera jsem dokonce vyrazila sama přes město do kasáren na cvičení a zpět!!!! Be ztráty kytičky.

Dnes je jarýsek celý den v servisu a montují mu tam couvací/parkovací sensory! Pak i to couvání a parkování snad půjde líp...budu mít vzadu hlídače!

Před těhu jsem taky chodila cvičit, každý den, někdy i dvě a víc hodin. Byla jsem maniak, ale bylo to dáno tím, že než bych byla zavřená v práci nebo na ubytovně, tak jsem šla cvičit, a taky každý rok bylo přezkoušení z tělesné přípravy, fuj! Miluju step aerobic, pilates a spinning. Ale nikdy bych si ho nekoupila domů, neměla bych tu výdrž a motivaci šlapat doma. Potřebuju před sebou bič v podobě instruktora. Táta má doma dvě mašiny na šlapání a ani jedna mě nenadchla právě z toho důvodu. Je to pro mě nuda. Takže i trochu závidím těm, co doma cvičí, jako třeba martinka!

Od nového roku začala jedna Američanka v pondělí a ve čtrvtek předcvičovat step, kickbox...tak tam chodím. Musím se sebou něco udělat, páč RD se chýlí ke konci a po jejím skončení bych se nevlezla do uniformy! 🙂

Co se těch misí týče, dříve nebyly povinné, ale to jezdili záložáci a fakt zájemci. Dnes je situace jiná, protože jezdí celé útvary a tam se nedá říct já nepojedu. Ano, říct to může, ale jak jste psaly, buď neprodlouží závazek nebo skončil jinak---pokud by chtěl jinam nebo třeba na 3 roky ven, měl by smůlu.

Dá se taky něco uhrát na psychotestech, ty se dají pěkně ošulit, ale každýmu by to právě proto bylo jasný a ten dotyčný byl "odepsán".

A s tím počasím, když je u vás hezky, my zde máme hnusně a to zde máme skoro pořád. Je zde stále vlhko a relativně teplo, takže ideál pro různé bacily.

Na oběd jsem dělala dětskou znojemskou s knedlíkem a hovězím masenkem. No, nějak nám nechutnalo, tak jsme se dorazily džáldí koláčkem. Ale jinak holky, ťuk ťuk, baští hezky, polívku, hlavní a kompot.

Tak se mějte moc hezky a já pádím na kafínko!

kolca
10. únor 2009

Ahojky,
Gemi jsem se zasmála teďka, jsem četla o jarýskovi
(a my tak někdy říkáme Jarouškovi našemu), no a pak jsem dočetla, že to je autí 😀

JInak ke cvičení, já jezdím doma na rotopedu a ještě jsem přidala rotační disk, ale zatím po 3 týdnech žádný pokrok, tak mě to docela štve 😠

A k těm misím, když jezdil manža a ještě jsme neměli malýho, tak to sice bylo náročný a těžký, ale dalo se to, ale pokud pojede teď, tak se budu bát dvojnásob a to už teda snad ani nejde.

martinka79
10. únor 2009

Gemi fakt jsem se taky smála jméno autíčka. super. no já musím říci,. že jezdím dobře. zvykla jsem si na samostatnost bez muže takže hory a tak není problém jen s nimi. 🙂
já popíjím teď a relaxuji Mm odjel něco zařídt a děti si hrají. 🙂