Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

martinka79
14. črc 2009

tak u nás v Praze se to nikoho netýkalo... tedy nikoho blízkohé. co vím přímo z G. štábu tak bylo asi 4500míst z toho 1500je vlastně neobsazených a nevyužitývh a zůstalo 300tis aktivních hodně šlo a místa rozpočtová a ropzhodovali si posádky sami.... ale kdo jak to je podle realu...
držím moc moc pěsti, aby to nikho z nás nepotkalo.

ivuska111
15. črc 2009

Modzo, Tomíkovi vše nej k dnešním 2ročkům, užijte si oslavu! My budem slavit teď v sobotu.

Satyyy, pěkné, umělecké fota z nástupu! Já teda tyhle přehlídky a nástupy moc nemusím,je to šaškárna. Ale je fakt,že jim to v těch uniformách sekne 😉 Manža ho měl včera v Táboře,ale nebyli jsme tam,máme to z ruky.

Vrkocka,to bude OK,je fakt že aspoň v Chrudimi jak je manža si zkušenější a starší drží,ale není to pravidlo. Takže držíme pěsti,ať práci nikdo nám blízký neztratí!

My dnes máme předposlední den s taťkou,zítra nám ujede na dobro-teda "jen" na půl roku ☹ Furt mi to nějak nedochází zatím. Včera nám volal přes skype poprvé (od rodičů,kam jel zagarážovat 2.auto) a holky,teda hlavně Anetka se s ním vůbec nebavila,byla naštvaná,že není doma... Tak snad si zvykne vídat půl roku taťku jen na obrazovce PC ☹ no nic,jdem se chystat ven než se přižene nějaká ta bouře,co slibujou...papa

egrzuz
autor
15. črc 2009

Ahoj holky, taky se připojuju k gratulacím, oslavencům vše nej nej a dejte potom nějaký foto 😉 🙂

Ivuš, to je děsný, já ti to teda nezávidím, už bych našeho tátu nepustila. Ten skype je fajn, Jarda ho tam měl až ke konci a děti nějak nereagovaly, ale to jim byl rok. A kam jede manžel přesně?
Jsi šikulka a určitě to holky zvládnete všechny tři a máš nás 😉 🙂

modzo
15. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Ivuško moc děkuji za gratulaci a také se připojuji a holčičkám přeju vše nej nej,hlavně zdravíčko 😅 a kupu dárečků 😵
My budeme taky slavit až v sobotu,spíš to bude malá oslava,protože se dělá na bytě a budeme mít o víkendu ještě řemeslníka 😝
Jinak pracovna je už hotová a taky tatka ted zapojil net a PS tak jsem musela hned nakouknout sice je strašně hodin,ale to už mě nezabije 😀
A přeju ti hodně pevných nervů a sil at to všechno zvládneš,nás to čeká taky ☹ vám se tatka vrátí a náš odjede taky na půl roku do Kosova ☹

Holky jsem ráda,že na mě myslíte já na vás taky 😉
Ted se rozloučím je strašně hodin a jsem KO 😝 😝 😝
Brzo se na vás zase podívám,ještě musíme udělat dětský pokoj a pak až do porodu budu jenom odpočívat 😀
To si to hezky mauju co???? 😕 😀

Tak pa pa mějte se hezky 🙂

martinka79
16. črc 2009

krásný den holky, přeji dětem vše nej ty nejlepší narozeniny a a´t mají holčičky brzy doma tatínka zvládnou vše super s maminou IVuš.
Modzo ty se opatruj bu´d na sebe opatrná a pěkěn dodělej byt a potm relaxuj a užívej si.... 9měs uteče jako voda. 😉
já mám doma frmol s dětmi,a le zase nenudí. dnes je u nás vedro na padnutí asi vyjedem někam na koupák. Na kolech.... 😀 JInak paleček se zahojil jen po něm zůstane malá jizva, ale je to kluk a ten to přežije. 😉

ivuska111
19. črc 2009

Holky,díky za podporu,manža už je v Afgh.,zrovna je vezou vrtulníkama do Logaru. Takže nemám moc info,jen SMS, až bude na skypu,bude to lepší... Holky si kupodivu na taťku skoro nevzpomněly,což jsem jedině ráda,každý večer mu posíláme pusinku,asi si myslí,že je v práci nebo na cvičení,ostatně mě to zatím taky nedošlo.

Včera jsme měli narozeninovou oslavu,mám sice spánk.deficit jak jsem vše po nocích dělala,ale bylo to moc fajn,holky ze začátku vyděšený z tolika lidí (7dosp.+7dětí) ve 2+1 🙂 ale pak už dobrý.Dárečků dostaly až moc,ale samé užitečné a zábavné-pastelky,modelína,tiskátka,samozřejmě vše co šlo s Krtečkem,což je u nás teď No.1
Fotky na rajčeti. Jinak nic nového,až se vzbudí,půjdem ven,je tu na chvilku hezky po těch lijancícha dokonce i možná neomrznem... všem pěkný zbytek neděle!

vrkocka
20. črc 2009

Ivusko krasne fotecky,deti i sympaticky manzel.Jste moc statecn,ze to takhle zvladate,kdy se Vam tatka vraci?Mejte se a holkam vse nejjjjjj a spustu dobrych kamaradu at maji kolem sebe

modzo
20. črc 2009

Ahoj holky 🙂

Tak jme oslavovali celý víkend Tomík dostal spoustu dárků a ted máme z obýváku dětský pokoj.Práce na bytě nám stojí protože zedník si řekl přemrštěnou cenu za práci tak jsme ho odmítli 😠 ,no tak se nám to asi pěkně protáhne a doufám,že to do konce srpna bude hotové.Manža šel dneska už do práce tak bude dělat asi po večerech sám ☹

Ivuško moc na tebe myslím a přeju ti,aby ti to rychle utíkalo.Když na tebe pomyslím tak mám z toho hrůzu co nás taky čeká a to se nám před třemi týdny vrátil tatka z Kosova.Tomášek je na manžovi od té doby strašnej závislák tak se toho bojím ještě víc,že mu bude strašně chybět ☹

Satyyy tobě taky přeju at ti to rychle utíká jestli ti manžel už taky odjel???

Holky přeju vám hezký den,snad nám vyjde i počasí 😵

satyyy
20. črc 2009

dobre ranko....

Ivusko, obdivuju tvuj klid ... doma dva certiky a manzela v Logaru :( ale verim, ze to zvladnete a tatkuv navrat se tu bude za chvilku 😉
pridavam se ke gratulacim princeznam k narozeninam 😵

ja vezu muze na letiste uz zitra.... tak dneska bali a proziva cestovni horecku 🙂

martinka79
22. črc 2009

ahojky mholky, tak buďte staečné všchny co máte tatínky pryč.... myslím na vás. 😀
modzo s těmi dělníky to je šílené. 😉 znám to z domu...
jinak hlásím, že MM kolegyni propustili. nevěděl to Nikdo krom 3lidí navrcholu najednou zavolali, že má přijít s kolegyní na POHOVOR a šup padl verdikt končíte. ☹ je to smuátnéa to na seznamu bylo dlaších 20 z jiných posádek u nich v Praze. 😠 😠 😠 jsou to sráči, promiňte mi to. tak se tu mějte pádím se opalovat a čvachtat a stavět vše do kupy na stavbě.

vrkocka
23. črc 2009

Ahoj holky,tak u manžela se předevčírem jak jsem psala také propuštělo.2 propustili.Pry nechavali co mají děti do 3 let věku.Příští rok je další kolo,tak to se nás jěště taky snad nebude týkat,ale to abychom se pak začali snažit o mimi i když by určitě nebylo jen kvůli jeho záchraně v práci,ale to že bychom chtěli.Uvidíme ted je hodně placení nemáme bydlení,tak snad....

mějte se holky a dětičky a přežijte ty strašný horka

egrzuz
autor
23. črc 2009

Ahojky, MM si to taky myslel, že je tam ochrana, kdo má děti do 3let. Tak to by se nás taky nemělo týkat a že by potom další dvojky 😉 😀 😀 😀

Tak holky, snad je s tím propuštěním už klid a všechny jsme to přežili v pohodě.

Ivuško, jak zvládáš , vše ok. Volá taťka na skypu? A co holky?

Vrkocka, MM byl v Pardubicích na nástupu minulý týden(ukončení mise)

satyyy
23. črc 2009

teda zensky, vy jste statecny jak to zvladate s tema detma... 😉

muz odletel v utery, ale porad si rikam, ze jen do Kosova a nemame deti, tak to tak strasny neni... na Skypu byl jeste ten den vecer ... i kdyz dneska uz to nejak nefunguje 😀 takze to zvladam, utesuju se tim, ze jsou na tom jine hur nez ja .... a zatim dobry, jen teda nevim, co budu delat o vikendu, musim ukecat nejakou kamosku 😖

a ac jsme se pred odletem teda trochu snazili, tak to nevyslo a na deti si budeme muset pockat, az se manzel vrati

satyyy
23. črc 2009

ale ja jsem an jednu stranu rada, protoze zitra si jdu vyzvednou projekt na dum a ceka mne anabaze se stavbou domu ... s tim, ze doufam, ze manzel se vrati do skoro hotoveho 😉 😀

vrkocka
24. črc 2009

ahojda do Kosova by muj muz chtel,ja nevim.Uvidime co bude radeji nepremyslet i kdyz v dnesni dobe.Neplanujete nejaky sraz nas zen 🙂

ivuska111
25. črc 2009

Ahojte holky!

Zuzko, manža je už týden na místě, skypujem prakticky denně, spíš chat než volání, obraz je nekvalitní a přerušovaný zvuk. Taky je jich 14 na "pokoji" takže soukromí žádné ...

Holky kupodivu v pohodě,jen Anetka je trochu citlivější a třeba když usínají a otevřu dveře na chodbu a ono to cvakne, hned spustí táta táta a když řeknu že je v práci,brečí chvilku ...ale jinak celkem v pohodě,mávají když skypujem ale moc není poznat že je to on,obraz je fakt hroznej....
Já se snažím se znovu rozjezdit autem,ptž to s holkama potřebuju abysme nebyli furt jen doma,ale mohli někam vyjet. Včera ZOO, dnes jsme chtěli pouť,ale je hnusně... navíc nechtějí usnout po o,tak to bude náročné odpoledne...

Satyy, buď ráda, stavět barák i bez prcka v bříšku nebude sranda, my jen rekonstruovali byt a já byla v 3.trimestru,a byl to celkem záhul-bydlela jsem v tom tady ikdyž se pracovalo... A bude lepší když si to těhu manža užije s Tebou ... Já když byla sama bez dětí,a manža byl v misi tak ty víkendy jsou horší no,základ je vždycky vymyslet nějaký program,tím se řídím i já a funguje to,ikdyž nehrozí,že bych se s holkama nudila,ale je změna a líp to utíká...

martinka79
25. črc 2009

ahojky tak stavba domu je náročná a´t už jste sami či s dětmi.... vím co říkám rekonstrukce bytu byla šílená. bše jsme už zažila fujky snad dům je to poslední.
Jinak s tím býta sama najednmou co dělat... Ano program to chce jinak přicházejí šílené myšlenky. holky držte se a opatrujte se. 😉
satyy hodně štěstí při stavbě.

vrkocka
14. srp 2009

Ahoj holky,koukam nidko nezavital.Manzel odjizdi na cviceni v zari do Vyskova na mesic jeste ze jen tam.Mala je pekny ero,tak jsem zjistila ze s druhym pockame.Mejte se a opatrujte sebe i deti

martinka79
14. srp 2009

no my finišujeme s domem jinak pohoda 🙂

egrzuz
autor
14. srp 2009

Marti hoď nějaký fotky domečku až bude hotov 😉

Vrkocka, MM jede za týden na cvičení

martinka79
14. srp 2009

něco jsme tam šupla jinak se budem tak do dvou měsíců stěhovat,a le práce je to dost.... 😀

vrkocka
15. srp 2009

Egruz a kam?Taky Vyskov?

ivuska111
15. srp 2009

Ahojte holky,
tak přeci se to tady trochu rozhejbalo 🙂
My už začnem pozítří kroutit druhý měsíc, začlo to docea utíkat,začátek a konec jsou vždycky nejhorší...
Holky už si zvykly, že je taťka "v práci", jen mi přes den přestaly spát úplně ☹ takže konec siestičky...
Marti, takže už finiš, to bude paráda,až budete komplet nastěhovaní viď...ale ono s baráčkem je vždy práce dost...kouknu na fotky.
Vrkocka, Zuzko, manžílkové pojedou cvičit? Tak se holky držte 😀
Zuzi, co dělají dvojčátka? Už další půlroček za vámi,co? Letí to, letí...

egrzuz
autor
16. srp 2009

Vrkocka jen tady kousek od nás do Tisí u Děčína 😉 🙂

Ivuško, letí to fakt letí. Je to síla, už nám to taky běží k druhému ročku 😀
Jééééé, nebudou už odpočinkové poobědové chvilky, to snad néééééééééé 😕 😒 Tak se drž a jsi šikulka, že to s holkama zvládáš a taťka často volá domů?

koukám, že tady není Modzo, mluvila jsem s ní a vše je ok. Musím jí s dovjkama navštívit, neviděla jsem jí dlouho, jak veliký má bříško 🙂

satyyy
17. srp 2009

dobre ranko...
my uz taky pomalu mame za sebou prvni mesic odlouceni... ale muj je na netu prakticky porad a nebo vola z telefonu, takze to jde...
na zacatku rijna prileti na tyden na dovoleou, tak uz pocitam dny 😉

ivuska111
17. srp 2009

Zuzko, třeba Ti děti budou spát až do 3 let, třeba i ve školce, moje holky nejsou velcí spáči, zvlášť Anetka. Teď v létě se to celkem dá,ale nedokážu si to představit až se nebude dát chodit moc ven,nebo až budou nemocné ☹ to bude na Chocholouška 😀 S taťkou si píšeme, volá (přes skype s kamerou) tak 2-3x týdně, hlavně kvůli holkám, jinak my si spíš spolu chatujeme nebo volá na mobil, přes skype je děsnej obraz i zvuk...

Dnes v noci letí vrtulníkama na 5tidenní "výlet" do hor (3000 mnm, přes 40C, zátěž 40-60kg), hlídat Talibance - budou ty volby ve čtvrtek a slibujou útoky ☹ tak budu do soboty trnout-to se mají vrátit...snad to bude OK, držte pěsti...

Satyyy, tak už vám to taky trochu uteklo viď. To my jedem nonstop bez dovolenky ☹ i přes Vánoce ☹

modzo
20. srp 2009

Ahoj holky 🙂
Jdu vás pozdravit,moc ted na net nechodím protože musím ležet,zkracuje se mi čípek a začala jsem se otvírat tak musim být v klidu beru prášky na udržení,příští týden jdu na KO a pokud se to nezlepší budu muset do nemocnice.Tak u sebe mám mamku,aby se starala o Tomáška a domácnost.No ze začátku to bylo krušný máma není zviklá na určité věci u mě v domácnosti a pro ní tyhle novinky moc nejsou -no jo je ze starý školy,ale už je to mnohem lepší a já jsem taky v klidu.Manža jezdí z práce kolem páté odpoledne tak pak se stará o Tomíka sám.

Jinak byteček je hotovej to se naštěstí stihlo než jsem musela ulehnout.Nevím jestli jsem vám psala ,ale asi budeme mít dvě holčičky uvidíme jestli na další KO to doktor potvrdí,na předešlé KO se nedíval na pohlaví jenom koukal na UTZ jestli je vše vpořátku to naštěstí je,ale nelíbylo se mu to vyšetření chtěl mě hnet poslat do nemocnice,ale ví,že mám doma malí dítě tak mě zatim nechal a doufám,že se to zlepší a budu doma.

Ivuško mě Tomášek naštěstí ještě po obědě spinká a to třeba i tři hodiny a doufám,že mu to ještě dlouho vydrží 😀

Holky přeju vám hezký den a užívejte si sluníčka 😵
pa pa 🙂

modzo
20. srp 2009

holky omlouvám se za hrubky ted to po sobě čtu 😕
jako kdybych nechodila do školy 😀

martinka79
20. srp 2009

modzo, tak přeji hodně klidu a pohodu bez nemocnice.... drž se. 😉
jinak Ivuško snad je to u vás dobré a s TM také. 😉

egrzuz
autor
20. srp 2009

Jéjda Modzo, to asi nikam nevyrazíme 😕 No hlavně odpočívej, ať jste všichni v pořádku
Ty čekáš jednovaječný holčičky? To je super, jééé to já si vždycky přála úplně stejný dětičky 🙂
Tak se drž a zase písni, jak je jo?

Ivuško, to jsou hrozný nerváky, když jsou ty chlapi pryč a ještě jezdí na takové výlety ☹ snad bude vše v pořádku
a taky doufám, že naše dvojky budou spát ještě dlouho po obědě 🙂
Ty Vánoce jsou na tom odloučení nejhorší, máme to za sebou ☹ , ale zvládnete to a potom taťka už dorazí domů vid?