Mám manžela vojáka - nyní na misi

egrzuz
29. led 2009

Ahojky všem, chtěla bych si popovídat s jinýma opuštěnýma ženuškama.🙂 Sice už jedno takové téma existuje, ale tam jsou převážně pisatelky ze Slovenska a přeci jen je trošku rozdíl v jejich armádě a v naší. Přidá se některá? Já mám manžela v Afganistánu od začátku prosince a jinak slouží v Liberci

martinka79
28. únor 2009

Já si nemyslím, že by nebyl krásný domeček, ale nějak jsme dost nároční a finance se začínají ztrácet. Mm je náročný na stavbu a věci kolem já zase na okna střechu barva, a no potom ty detaily. 😀 je to ti molé problémy, které mě ale ničí. snad ten klid a pohoda mi dají zase sílu až budu za hardě vegetovat. 😀

geminis
28. únor 2009

Ahoj, jen ve zkratce...
taky díky za počteníčko 🙂

Zuzko,
na zápis do MŠ není brzy, naše holky jsou prosinec 2006, takže já mám nastoupit do práce prosinec 2009, kdy jim budou 3 roky, a holky by v měly nastoupit do školky....což je v našem okolí čirá utopie, ale přihlášku dám, aspoň pro formu. Takže proto na zápis už teď...jindy zápis není.

S tím odjezdem domů z mise si nedělej starost, jak se to jmenuje, mě to zaujalo jen proto, že vím o tom jednom případu (kdysi jsem žádala o neplacenou dovolenou na rok, a tak mi řekli, že se uděluje jen z tohoto důvodu - rodinéé důvody), ale jak píše Marťa, je to dnes už normál...já byla na misi moc dávno a tehdy tam jezdili ještě i dobrovloníci.

Jdeme dát holkám obídek a snad nám ze zákona schválnosti po obědě neusnou, než vyrazíme do šumu velkoměsta...dokonce to vypadá, že se vyjasňuáje, ale takových marných nadějí už bylo.

Krásnou sobotu všem!

martinka79
28. únor 2009

Geni tak třeba se počasí umoudřilo a můžete hurá na výlet.
my jsme po obědě Nikolka počítá prdelín spí. tatin stavbuje. 😉

ivuska111
1. bře 2009

Ahojte holky,

tak výlet do Alp skončil fiaskem, po 9,5 hodinové cestě jsme 2 hoďky lyžovali v neupraveném hlubokém sněhu, po kolena,někde až po pás (přes noc jim napadlo 50cm a neupravili),pak ve 12 zaveleli lavinové nebezpečí a zavřeli celý areál,prachy za permici samo nevrátili ... takj jsme se sebrali a jeli dom, zas 9,5 hodiny. Opravdu zájezd za všechny prachy ☹ Ale zas lepší než aby nás to tam zasypalo,jak některé ty lidičky,nějaký Němec tam dokonce umřel... Tak hlavně že jsme doma. Holčičky to s našima zvládly na jedničku s hvězdičkou,tak to jsem moc ráda,můžeme plánovat další akce 😀

Jinak u nás teď náročné období,včera jsem holkám sebrala dudel,měli teda jen na noc od 10m,ale bez něj nikdy neusly,jen v autě. Takže večer řveme, po o taky ještě víc a navíc po o neusnou,jak nejsou tak unavené. Zdá se mi že dnes je to ještě horší jak včera,no snad mi to oddudlení úplně nezruší po o spánek,to by mě hráblo.

Zuzko, aha, tak hned jsem to manžovi zahlásila,ale nějak se netvářil 😠 😠 😠 A jak probíhají přípravy? 😉

Hani, tak v Německu je to se školkama ještě horší jak v ČR? Já teda doufám,že mi je vezmou,páč mám RD jen do 3 let a pak nahlášený návrat do práce. Teď v březnu se taky už půjdu zeptat,ale na zápis asi až příští rok.

Marti, máš krásnou práci,ale musí to být náročné. Jakož i stavba baráčku teda. Ale působíš na mě děsně vyrovnyným pozitivním dojmem,tak vydrž,určitě to zvládnete a pak si budete užívat pohodičky na zahradě,úplně to vidím 😉 kafíčko, děti běhají, ty nohy nahoře 😀

Jinak tady vše taje, co u vás,taky taky? I na horách Modzo, Zuzi? Snad nebudou záplavy,brrrr.

martinka79
2. bře 2009

Holčiny krásné ráno,
u nás nic netaje, je roztáto. vyloženě na jaro akorát. 🙂 včera jsem tu měla obkladače na okuk no uvidíme jak to vše dopadne. máme těch obkladůa dlažeb nějak moc. 😀
Prace s domeme je děsně vysilující a to nepracuji manuálně. MM si spoustu věcí dělá sám. hr. stavbu takřka za pomoci mého otce. sadroše také sám a jinak si na nějaké ty další práce najímá lidi. 🙂 Já se ho snažím podporovat psych a tak jako pozitivně. Moc moc si ho vážím a to je pro něj důležité. 😀 chlap.

Ivi jsem ráda, že na tebe tak působím. Po pravdě asi je to z toho školství a taky vím, že nikdy nic není zadarmo a kdo to má tak si toho neváží. Já od 17let bydlím se svým MM a to nás naučilo žít bídě bohatství a radosti. sami jsme si vždy poradili. taka si ta vyrovnanost. 🙂

Oddudlíkování ty jo. to je období dost blbé, ale vydž to bude odbré. já si to pamatuji u Nikol taky ho měla jen na spánek a prdelín taktéž.

Jinak my jsme marodi, prdelínek to chytil od Nikolky kašel, rýma a trochu teplota. ale na lupačení to neubírá. 😀 😀

¨ty jo, to lyžování. No je to na prd, jede se někam a potom to nevyjde. Zrovna, když jsi po dlouhé době chtěla z domu. Tak snad jindy. 🙂

modzo
2. bře 2009

Ahoj holky
Tak po sto letech se konečně dostávám na net,už se mi stýskalo 😀
měli jsme nemocné PS a taky trochu hektický týden

Tomík měl ve středu maškarní snad se mi povede poslat fotečku 😉 řádil jak čertík pořád trhal řetězy náš tatka z toho byl trochu nervní,pořád je musel svazovat dohromady 😅

Holky jsem naštvaná,tatka nám dneska odjel do Vyškova.Někdo jim vypadl tak musel jed za něho 😠 😠 😠
Dva měsíce sami - ach jo ☹ možná přijede někdy na víkend,zatim to nevypadá 😒

Egrzuz to je paráda,že vám tatka přijede tak brzo.ptala jsem se manži proč taky nezažádal o návrat z rodinných důvodů když jem byla tehu a byl v afgoši.Tak to nešlo protože byl velitel a neměli za nej náhradu

u nás to taky pěkně taje 😝 ve městě to docela jde,byla jsem na finančáku odnést danové přiznání a malej jim tam trošku srovnal kartotéku 😀 😀 😀
dělali že jim to nevadí 😅

Ivčo zkus ustřihnout špičku na dudlanu ono je lepší když dítě cumel odmítne,že mu nechutná než dyž mu je sebranej.Tomík to pochopil hned sice se ještě ptá na dudu,ale už mu nechutná tak ho plive 😉

modzo
2. bře 2009

Já Tomíka budu přihlašovat do školky příští rok snad mi ho vezmou tři mu už budou.Kámoška co má v prosinci holčičky a jsou jim dva roky tak si musí od září platit dvě místa a by jí je od ledna až jim budou tři vzali,a to máme na náš obvod tři školky 😠

egrzuz
autor
2. bře 2009

Ahoj holčiny

Ivuš, my máme dudu taky jen na spaní, ještě před měsícem ho měly děti furt, ale , když ho nevidí, tak si nevzpomenou. Dávám jim ho jen na spaní. Zatím ho nechci nějak brát. Jsme ráda, že usnou 😀 😀 😀
Zkus to odstřihnutí, jak píše Modza, užř jsme to probírali, myslím, že by to mohlo zabrat.

Lyžování teda na prd 😒 Ach jo, to jste chytli nějaký zrovna špatný podmínky. No, ale odpočinuli jste si s manžou od dětiček 😉
Vaši hlídají obě holčiny? Já musím děti rozvážet obou babičkám, obě je nechtějí, jsou prý malé 😕

Sněhu tady ještě je dost, ale taje naštěstí. Fuj a ta špína všude, tohle období něsnáším, už aby bylo pravé jaro 🙂

Tý jo Marti, vy jste spolu od 17let? 😲 To jste držáci. Fakt smekám 😵 Jak dlouho celkem jste teda spolu?

Modzo, tak jsme si to nějak vyměnily viď? To je děsný, já myslím, že bude jezdit domů né? Ale neboj, ty naše tři měsíce utekly strašně rychle.

My jsme stále namocný ☹, takže si to tady vyžírám bez tatínka s protivnýma dětma 😒

Ivuš, přípravy probíhají 😉 😀 😀 😀

martinka79
2. bře 2009

Holky,tak já udolala prdelína na spánek a zahnala velkou kozu také hajat. já si uvařím velkou kávu s pěnou a skořicí vafli a hurá na malý relax. hromada prádla počká va večer při vínku. 🙂

No my jsme spolu skoro 12et ve stejné domácnosti(domácnostech)a jinak 15let jako známost. nesmekej nějak jsem si na sebe počkali já nikoho předtím neměla a nechtěla a on jen vojákoval. 😀 😀 😀

Zuzi, ttoto tání je vážně hnus.Fujky nezávidím. ☹ a nemoc také ne. mám doma dva marody své a do toho něco leze na mě a MM to není. 😀
Přípravy to chce něco super. kadeřnísk odložit děti k babičkám a užívat si. jé to bude krásna a je to za pár. 😉 Užijte si to.

Modzo:Tak ten vyškov nakonec je, to je blbé, ale určitě bude na víkend moci přijet. 😉 S tou školkou to je šilené. Já doufám, že to u nás nějak vykoumám. ještě rok času na zápis. jé to letí fujky. 😒

egrzuz
autor
2. bře 2009

Marti, my jsme nemocný taky všichni tři ☹
Teď jsem se upřímě zasmála, s tím lezením manžela 😀 😀 😀

Stejně jsi dobrá s někým být tak od mladička 😵

martinka79
2. bře 2009

no odbrá možná blbá neznalá,a le je to krásné známe se i bez mluvení což já moc neumím. 😀 No řekni sasma kdyby na nás lezl manžel je nám líp, ale takto. 😠 a to mě ještě prudí Nikol. bych jí nejraději dala tátovi do práce.

modzo
4. bře 2009

Ahoj holky
U nás nic moc nového Tomášek pořád a stálé zlobí,dneska jdem na cvíčo tak se snad vyřádí 🙂
Dobrá zpráva je,že tatka přijede v pátek večer-tak se moc těšíme 😅 a vypadá to ,že na víkendy bude jezdit domů.
Hurá hurá hurá 😀 😀 😀

Marti Zuzko jak bojujete s nemocí už je vám a dětem líp? 😕

Dneska jsme měli návštěvu tak nám to hezky uteklo,ještě trochu poklidim a hurá na cvíčo.

U nás počasí zatim dobrý neprší nesněží,ale to sluníčko zatim nikde 😀

Chtěla jsem poslat pár fotek z karnevalu zase mi to nešlo protože jsou větší.fotíme digitálem nebo mobilem.Z mobilu to jde a nevim jesli se na fotáku dá nastavit formát fotky,na to jsem antitalent 😅

Tak já jdu uklízet než se Tomík vzbudí přeju vám hezký den 🙂

martinka79
4. bře 2009

Modzo u nás stále špatné, Nikolka je ve škole,a le prdelín ne. 😀 nemoc ho drží.

No asi bych ti radila fotky z foťáku přetáhnout do Pc a tam zmenšit. 🙂 ale taky nejsem profík. já to tak dělám.užijte si cvičení. my celé dopo prospali a proleželi a te´d se mu uelevilo tak malinko řádí a čekáme na Nikolku. 🙂

egrzuz
autor
5. bře 2009

Ahoj holky,
Morzo, já fotky taky natáhnu a potom je hned zmenšuju(mám na to prográmek)
Stále marodíme, nějak se toho emůžeme zbavit ☹ , ale už chodíme trochu ven a je to lepší

Zítra je holky ten den dééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

ivuska111
5. bře 2009

Zuzi, a jóoooooooooooooooooooooo, tak se s taťkou pěkně přivítejte, aklimatizujte a užívejte si jeden druhého (a třetího a čtvrtého). Tady u toho slzím, vzpomínám na náš návrat před rokem a něco ... a nepřipouštím si že za rok se to bude opakovat...

Jinak u nás oddudlení v pohodě, holky si ani nevzpomenou,v noci řvou, občas,ale méně nebo stejně než když měly dudle,takže pohoda,no jak kdy. Ale ten po o spánek je v čudu. Dnes v postelích po obědě neusly vůbec a vytuhly až na vychajdě v Croozeru,páč pršelo (měly pláštěnku a neměly výhled) a jsou tam v polosedu ... Takže mrtvolky úplný,vzbudila jsem je po 45 minutách mokrá jak myš,a byli jako vždy děsně protivné když je vzbudím. Takže se táááák těším na to jaro až dopo vždy vyrazíme ven,utahaám je trochu a oni pak usnou po o jak nemluvňátka 😀 Si to maluju 🙂

Marti, ať se uzdravíte kompletně! A je krásný a romantický, že jste s manžou takhle dloooooouuuuho, my v úterý oslavili teprv 9 let od seznámení .... Ale když odečtu mise, tak -skoro 2 roky ☹

Modzo, moc Ti přeju, že vám taťka bude jezdit aspoň na ty víkendy. Sice ten týden je dlouhý,ale když je vidina společného víkendu,tak utíká tak nějak rychleji... Znám to, skoro rok jsme de facto měli víkendové manželství, manža byl skoro rok ve Vyškově a bydlíme 140km daleko, takž ejezdil jen na víkend většinou...
A ve foťáku by mělo vždy jít nastavit rozlišení, tj. kvalita, tj. velikost fotky, není tam nějaký tlačítko SET? Nebo to zmenši v komplu,já to tak dělám i kvůli tomu,když chci detail,tak aby ta origoš fotka byla trochu kvalitní a výřez z ní také...

Tak dobrou noc a všem krásný pátek a víkend!

martinka79
6. bře 2009

Krásný den holky. Ivi ty jsi tz krásně napsala. je dobře, že holky dudel snášejí dobře a nedožadují se ho. 😅 Spaní v kočárku je zdravé, my tedy ven nesmíme až do čtvrtka kdy zase vyjedu na kontrolu máme zánět průdušek. ☹ no prýs e bacilům od staršího sourozence jen tožko vyhneme.
Nikolka je dnes ještě doma, to je fakt žužo. prudivka obecná. ale je s ní legrace, jen se hrozím jak bude vypadat puberta,když už teď je to s ní občas na palici.

Zuzi užijte si to, bude to rpima. Konečně si malinko odpočineš a nějaké ty aktivity hodíš na tatina. Jako ončasné dohlídnutí na děti. 🙂

Jo v neděli máme ten karneval obeču děti do kostýmu a nafotím. nikolka půjde já s ním ne. 🙂 táta bude ve služně takže bude neděle kdy se nic nedělá. 😉

egrzuz
autor
7. bře 2009

Ahoj holčiny, tak jsme na vás přišla juknout 🙂

Tatínka máme doma včera od 16h,děti už jsou dneska úplně v pohodě.
Včera na něho teda koukaly vykuleně, ale do 5min byl Jarýn v pohodě. Hrál si s ním, uakzoval, co všechno umí, smál se na něho, mazlil se s ním, takžen úplně v pohodě
Kristýnka teda byla víc vytřeštěná, nechtěla k němu, když se na něho podívala, hned brečela(ale přitom se stále ohlížela, kde je) a nakonec asi v 17h usnula u mě v náručí. Spala hodinu, když se probudila zjistila, že ten fousatý pán je tady ještě a znovu řev. Až těsně před jídlem si jí uplatil flaškou a podala mu ruku. Bylo to fakt dojemný. Bylo úžasný pozorovat, jak postupně si tátu znovu připouští. Protože se prospala odpoledne , dělala nám společnost až do 22h, to se kamarádila čím dál víc) Tatínek jí dovolil vše zakázané(na počítač, ovladače, telefon, moje brýle) Nakonec byly kamarádi taky
Dneska už je to úplě v pohodě, furt k němu oba chodí a předvádějí, co umí. Takže to tak hrozné nebylo

Modzo, Tomáškovi vše nej k svátku 😉 🙂

ivuska111
7. bře 2009

Zuzko, úplně mně to dojmulo 😉 Tak to máte za sebou a tolik toho před sebou, viď. Tak si taťky pěkně užívejte všichni 3!

Modzo, taky přejeme Tomáškovi k svátku!

U nás nic moc nového,jen snad,že děti zase po o nespaly, šli jsme s nima do kavárny s dětským koutkem,ale místo abych si dala kafe a četla časopis,tak se na mně sápalo jedno nebo druhé dítě,nebo jsem je honila po kavárně,a to jsem tam původně s nima chtěla jít sama, no ani omylem... Dnes šli spát hned po večerníčku,ale usínali půl hodky a hoďku stejně,ikdyž byly hotovky už. Snad noc bude lepší,dnes krize-Anetka byla 3 hodiny vzhůru,buď řvala,nebo žvatlala,i po mlíku,kt.jsme jí dala,aby byl klid ☹ možná zuby,má i průjem...

Přeji krásnou neděli všem!

geminis
8. bře 2009

zuzko,
to se manže copak neostříhal? velká chyba...

martinka79
8. bře 2009

ahojky holky,
Zuzi tedy to je krásné jak to popisuješ nakonec to bylo rychlé, holky dělaj vždy drahoty. 😀 hned máš krásnější dny. 😉
Ivi holky se rozhodli ti dávat zabrat viď, co kdyby jsi si chtěla odpočinout. Kdepak stále být ve střehu. 😀 😝
užíbejte neděli snad slunečnou jako u nás.
Tomášklovi dodatečně vše nej. 🙂

modzo
9. bře 2009

Ahoj holky
Děkuji za přání Tomíkovi měli jsme to dvakrák-tatku máme taky Tomáše 🙂
Malej od čtvrtka marodí má antibiotika a musíme každý den na injekci 😒 On jiný antibiotika nesnese a všechno zvrací tak máme píchaný penicilin-tak to dopadne při každý nemoci ☹

Tatka nám přijel v pátek večer a strašně to uteklo,v sobotu jsem vyvařovala-konečne jsem se naučila svíčkovou-byla příležitost se jí naučit manža jí miluje a Tomíkovi taky jela 😀
Tomášek dostal maskáčový lacláče jsou úžasný-bude to frajer 😀 😀 😀 ,taky kyblík na pískovičtě s lopatkou a hrabičkama těma se krásně podrápal na tváři 😠 super když každý den chodíme k doktorovy 😕
Opět bojujeme s uspáváním co malej začal marodit tak Tomík beze mě neusne a ještě u nás v posteli-je to komediant 😀

Ivuš to víkendové manželství je děs běs,strašně rychle to utíká. Tatky si poádně neužiju-to je navařit,vyprat,vyžehlit a je neděle večer a tatka odjíždí. Ještě že to má jenom do konce dubna.Manža říkal,že od příštího roku to má být na půl roku.Jsem ráda,že si to odbyde těd.

S těma fotkama to asi půjde jenže mi to musí udělat manža já jsem na to levá 🙂
Ted jsme se k tomu nedostaly o víkendu

Zuzko to je super,že máte doma tatku 🙂
Dětičky to taky zvládly i přes ta fousy 😀

Holky at se nám dětičky brzo uzdraví zatim pa pa

ivuska111
9. bře 2009

Modzo, to vás teda lituju s tím penicilinem, to by mě trefilo! A nám nemoc taky vždy rozhodí spaní i usínání... Už se těšíme na fotečku Tomíka v laclíkách! A s tím vík.manž.máš recht,hrozně rychle víkend uteče a zas týden o samotě ☹ buď ráda,že to má jen do dubna... Na druhou stranu lepší,než kdyby nejezdil vůbec,nebo byl na misi - musíme se na o dívat pozitivně 😀 Holky dnes zázrakem usly (po hodině řádění i řevu),tak jsem si v klidku dožehlila, kafíčko a čekám,až se vzbudí... Jak ted pár dní nespaly přes den,tak jsem byla na nervy,celý den jsem si nevydechla ☹
Holky ale tady to vypadá čím dál tím víc jarně!!! Už se těším,manža včera s holkama šmajdal venku a ani nebyly celý od bláta! Tak jdu, začínají se budit... papapa a hezký den!

egrzuz
autor
11. bře 2009

Modzo a co je malému? Chudák malinký, každý den injekce, to ho lituju. Nám stačí očkování jednou za čas a to je křiku ☹
U nás se konala v neděli taky svíčková 😉 🙂
Jééé, já mám objednané pro oba taky maskáčkové laclíky, už se na ně těším. Dej fotečku, až budeš mít 😉 🙂

Ivuš, holky nechodily spát po obědě? Jéjda to byl asi záklas. Já jsme ráda, že alespoň tu chvilku si odpočinu.
Tak držím palečky, ať se spaní daří. Co dudlíky? Jak to jde?

Gemi, no manža se oholil až doma, vypadal šíleně. Já se nedivím, že se děti bály. Jemu teda fousy nesluší. Takový bezdomovec 😀

Večer čeká hromada žehlení, asi 7praček toho jé 😝 musím se na to psychicky připravit 😀

martinka79
11. bře 2009

Čauky holky, tak ná se to léčení krátí zítra razíme na kontrolu. snad už bude prdelín v pohodě. 🙂
Jinak my spí moc dobře dopoledne si dá vždy 2-3hodiny takže super.

Ivi, nechumelí tam azse náhodou? už bay to počasí pochopilo, že chceme jaro.

Nikol ze všeho vyrotla tak mě čekají nákupy,ale s ní je to pohodové vždy prima den. Asi yvjedeme v páteka ankoupíme co se nám bude líbit a prdelínovi taky udělám radost. 🙂 chci jet na veltrh bydlení co bude tento víkend pochytat inspiraci.

Tomášek je snad už lepší tedy injekce bych taky nechtěla, ale on je statečný kluk. 🙂

Já maskáče zatím žádné nemám,a le až okouknu ty vaše tak koupím, kldině mi písněte, kde nejlépe nakoupím. 🙂
Tak se mějte jdu se válet ke knížce.

ivuska111
11. bře 2009

Zuzko, to žehlení Ti teda fakt nezávidím ☹ Dudle už v poho, ale v noci se budí stále ☹ Myslela jsem,že když je seberu,nebudou jim vypadávat a tím pádem se nebudou budit,ale omyl. Anetka zas dnes v noci 2 hodiny vzhuru,střídavě řev,ani u nás v posteli neusla,jestli ji něco trápí,nevím,nevypadala... A spaní přes den - holky už kolem 18m někdy po o neusly. Jenže ted jak jsme sebrali dudlik,tak se nemaji cim ududat v postylce a tak to poobědové nespaní je čím dál častěji ☹ Dnes třeba usly, ale po 1,5 hodině v postýlce,kde řádily. Hodně záleží kdy vstanou ráno,pokud po 8,tak už je malá šance že usnou přes den, čím dřív vstanou, tím líp usínají...

Marti, tak zrovna ted sluníčko svítí do oken! Ale dopoledne ještě chumelilo, zima jak v psírni, no děs,úplné aprílové počasí! A nákupy bych si taky dala říct, kor s takovou slečnou 😉

Jinak já dnes měla pohodové dopoledne-kosmetika,pak jsem trochu oběhala město,co s holkama nemůžu a pak kadeřo. Hlídala mamka. A ještě k tomu je dnes úplněk,tak držím očistný půst 🙂 což mi teda na pohodě moc nepřidává,páč mám celkem hlad,ale jsem rozhodnutá vydržet do konce.

martinka79
11. bře 2009

Ivi smekám před tebou a to já dnes pekla prima moučníček, ale odkaz sem dávat nebudu nechci ti dělat chutě. No a jinak jsi měla dopoledne jak má být já ho plánuji ta 14dní. krom kadeřnice tu mám vedle v bytě takže to je pohoda. 🙂 jdeme dělat úkoly to zase bude............... 😝

modzo
11. bře 2009

Ahoj holky
Tomík je celkem v pohodě je bez teplot a zase řádí jak pometlo 😀 .Ještě nás čekají dvě injekce,chudáček můj má hrozný modřiny ☹
Zuzko vyšla mu špatně krev má zánět v těle a musí brát antibiotika,bohužel nic jinýho než penák brát nemůže.Moč má dobrou.Ted se nám ještě spustila rýma 🙄 ,Tomík se začal snažit smrkat mám radost,pořát fouká nosánkem až mu vylítnou nudle a plínou si to matlá po obličeji. 😀 😀 😀
V pátek dostane pendepond-(to je penicilin na týden) a příští týden bude mít znovu odběr krve.Nejhorší je, že nemůžeme vůbec ven,doma je to s ním na zabití 😅 .Počasí taky nic moc 😝

Dneska nám přišla tříkolka sice se to nestihlo na svátek,ale Tomík je z ní unešenej.Pořád jsme museli jezdit po bytě,taky má hrací panel tak pořád troubyl -no paráda už aby bylo hezky a mohli jsme jí vyzkoušet venku 🙂 🙂 🙂
Už mám fotečky až manža přijede musí to předělat at vám to můžu poslat 😀

Ivuš taky jsme těd bojovali,když jeTomík bez dudlu.Jak je nemocnej tak pořád knourá a usne až se mnou 😒

Holky přeju krásnou dobrou noc a at se nám dětičky brzo uzdraví 🙂 🙂 🙂

martinka79
12. bře 2009

Ahojky holky, modzo mohu mít dotaz jakou tříkolku? já jen, že sice máme doma vozový park od Nikolky, ale přece jen bych brala něco nového. 😉 Jinak držím Tomovi palce ať už je dzráv a má klid od injekcí. my tedy máme sirup, který stýle plive a já s sním bojuji.. Dnes jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá. doma je to už nesnesitelné, Počasí je u nás přímo aprílové jednou krásně po druhé hnus. ☹

To smrkání moc moc chválím, vžyd si říkám porč toto už dítě neumí od narození taková úleva by to pro ně byla. 🙂
dudel to nás teprve vše čeká zatím bojuji s nočníkem, jak marodil tak jsem polevila a zase začínáme. sice sedí,ale občas tam není ani ťup a malý šídlo ví jak ho pusitit,aby zahrál. je to myšpulín.

tak se tu mějte, jdu si dát kávu a přečíst si s Mišákem nějaké naše oblíbené knížky. 😝

modzo
12. bře 2009

Ahoj holky
Marti máme tříkolku s rukojetí chipolino je jedna z mála co má stupátka na celou nožičku a nemá je u předního kolečka.Taky má madlo takže dítě nemůže vypadnout,protože nemá pásy.Dneska nám přišel leták z Globusu a mají tam taky tříkolku s rukojetí a je podobná té naší. Na koníkovi je diskuze o tříkolkách v batolatech.

Zítra jdeme na poslední injekci -konečne to bude za náma 🙂

Nočníčkování u nás není problém,Tomík je vtomhle poklad kadíme jedině do nočníku nebo na prkýnku a sám si řiká.Na nočníku ho to děsně baví,on si to vynahrazuje těma lumpárnama 😀 😀 😀
Dneska nám doktor řekl,že kluka opravdu nezapře,pořád lezl po lavicícha a strašně se předváděl 😀
Je to prostě lump 😅

Dneska mám zkrášlovací odpoledne bude hlídat tcýně tak jdu přichystat věci na odpoledne

Zatim pa pa

modzo
16. bře 2009

Ahoj holky
Kde se všechny touláte? 😕
Jak vám jde uzdravování? 🙂
Tomík už je v pohodě jenom nás pořád trápí rýma,zítra ještě musíme znovu na krev 😝

Víkend strašně rychle utekl a zas jsem tu sama ☹ už ted se mi stýská a do pátku daleko 😔

tak pa pa a snad tu už nekončíme 😢