• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme doma ušáčka :)) Ušaté dětičky

17. března 2016 
Pro všechny maminky, co mají doma "ušaté" dětičky :grinning:
25. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
máááááme :slight_smile:
25. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme ušounka :slight_smile:)))
25. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My taky :grinning: Samulka si je přilehává :confounded: a jsou víc a víc odstáté :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to roztomilé :grinning:
25. říj 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám, taky mám ušatou holčičku, Sice ne moc, ale odstávají. Vždycky když má hlavičku na stranu, tak se jí ouško sroluje a jí to vůbec nevadí. Tak snad bude mít dlouhý vlásky a skryjí to :slight_smile:
25. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A budete nechávat ouška přišívat???
25. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek u nas je to cim dal lepsi, mame dobrej sestrih a cekam, az ji proste vyroste hlava, tak uvidime tak za 2 roky, zda nechame nebo ne
26. říj 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím o přišívání oušek vůbec neuvažuju. Uvidíme za pár let.
26. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj:slight_smile:

Išek si přilehává a roluje jen jedno...a je mu to úúúplně jedno, pořád mu ho narovnávám, nechci aby měl lopuch, ale on si ho stejně zase sroluje a prd :grinning: u holek je lepší to, že si nechaj dlouhý vlásky a nenní to vidět, ale my kluka na máničku neplánujem :confounded: :grinning:
26. říj 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@crawler Samča si traky roluje hlavně levé a taky narovnávám. Máma tvrdí,že nám dávali pořád čepičky a že pro to nemáme odstáté ouška, že čepičkovali i doma :confused: ... No asi na tom něcobude :grinning:
26. říj 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek když malej tak hází hlavou, že tu čepicu má nakonec stejně úplně jinde - třeba přes obličej a uši mu z ní lezou ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže u nás čepičkovat doma by mělo efekt zpocené hlavy, ale na uši by to vliv nemělo :grinning:
26. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek
@crawler v tom veku co mate deti to jako fakt jeste vubec nereste, ja jsem si taky myslela, jak silene je ma Mia odstate a neni to pravda, vekem se to hodne meni a ted bych rekla, ze je sice ma vyrazne,a le rozhodne je nema uplne silene odstate
26. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kristi já to nijak nehrotím, protože je mi jasné, že se to bude růstem měnit :wink: :wink: :wink:
26. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se přidávám, také máme ušatého kluka...já mám uši odstáté a partner obrovské, malý má samozřejmě uši velké a ještě navíc odstáté, zdědil to po nás obou :sweat_smile: no a oba boltce si jako miminko přeležel takže je má ještě echt odstáté a při kojení si je ještě natahuje :grinning: ale neřeším to, přijde mi to na něm roztomilé :wink: uvidíme, jak se to vyvrbí :slight_smile:
28. říj 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se hlasim k ustacum a k tomu plesatcum :grinning: Usi mi tak ani nevadi,hlavne at ji vlasy narostou :stuck_out_tongue_closed_eyes: K tomu porad ceni ven spodni zuby. Manzel ji rika rakosnicek :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám ušáčka - po tatínkovi :grinning: A to měl od narození do tak 3 měsíců každé ucho jiné - jedno odstáté a špičaté (po tátovi) a druhé hezké, malé, kulaté (po mě). Pak mu začalo odstávat i to druhé. Neřeším to, vypadá roztomile :slight_smile:
1. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jijitka :grinning: kazde jine to musela byt sranda :dizzy_face: Me tot aky pripada roztomile :dizzy_face: :dizzy_face:
17. lis 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono u miminek je to sice roztomilé, ale počkejte až vyrostou, jak se tím budou trápit. Pak vám třeba budou mít za zlé, že jste to neřešili včas. :unamused:
17. lis 2010 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to dedicne? po kom z rodicu maji vase deti ouska?
17. lis 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kach82 no tak v 5ti mesicich to resit nebudu :grinning: potom asi jo :wink: -moje mamka z toho ma celozivotni komplex.. :(
@cocoska maly ma usi po me, ale odstate asi po babicce :grinning:
18. lis 2010 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj manzel ma nejvetsi usi, co jsem kdy videla, no a chlapecek je podedil - ma je velke a navic odstate. Ale u chlapa si myslim, ze to tak nevadi (libi se mi treba Jiri Strach, a ten ma poradne placacky :wink: ). Horsi by to asi bylo pro holcicku... Jestli nekdy nejakou budeme mit, budu doufat, ze bude mit usi po mne :grinning:
18. lis 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kirkee :grinning: no u holcicek to je asi horsi no.. ale malej je moc roztomilej :dizzy_face: odkud z uk jste?
18. lis 2010 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kach82 já na tom zatím nevidím nic k řešení :wink: Jestli mu zůstanou tak jak je má dosud a nebudou odlézat od hlavy ještě víc (tak že je bude mít kolmo k hlavě :grinning: ), tak s tím nic dělat nebudeme, navíc nevím, jestli s tím takhle malým dětem něco dělají, myslím, že se to řeší až u větších dětí.
A taky myslím, že jsou i horší problémy s ušima než je odstávání :wink:
@petullek - no, vypadal zajímavě :slight_smile: Já si toho skoro nevšimla, ale švagrová to viděla hned.
18. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek @jijitka já neříkám, že to už musíte řešit a samozřejmě, že jsou mnohem horší problémy. Já jen že sama jsem ušatá, tak vím, jak moc mě to trápilo a přiznávám, že stále trápí, kolikrát jsem v pubertě kvůli tomu brečela a jak moc se mi děti smály. A tak nechci, aby toto zažily i mé děti.
18. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cocoska po manzelovi :slight_smile:
18. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kach82 tak to tě chápu. Ale dnes už se naštěstí řeší daleko víc problémů než dříve. V době, kdy já byla dítě, nikoho snad ani nenapadlo, aby nechával "přišívat" ouška, to samé se zuby a rovnátky - bohužel, spoustě dětí se tím mohlo ušetřit hodně trápení :frowning2:
18. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jijitka No když třeba posloucham neteř s jejímy zážitky ze školy a vyprávění o spolužácích, tak si myslím, že některé věci se řeší pořád stejně. Jako třeba ty rovnátka už jsou asi celkem běžný, ale ušatcí jsou mezi dětmi k úsměvu pořád.
18. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jijitka :D ja si nevsimla hned tolika veci :grinning: hlavne jsem byla rada, ze ho mam u sebe :slight_smile: a velke ruce a palce na nohou me nezajimaly :grinning:
18. lis 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme taky ušatou holčičku, zdělila to asi po nás obou. A nám se líbí a neřešíme to, narozdíl od našich babiček. Na jejich rady čepičky a čelenku jsme zkusily, hned to bylo dole. Uvidíme až půjde do školy.
19. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
tak ja mam usatou holcicku po manzelovi.. urcite jednou pujde na siti, je to uuplny usounek teda :slight_smile:
28. črc 2011 v 01:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mame usounka. Asi po me:slight_smile: pokud by to za par let bylo porad vyrazne, chirurgickemu zakroku se nebranim. Ma se to delat v detskem veku spis nez v dospelosti.
28. črc 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek