Máme doma ušáčka 🙂) Ušaté dětičky

petullek
25. říj 2010

Pro všechny maminky, co mají doma "ušaté" dětičky 😀

kristi
25. říj 2010

máááááme 🙂

jeudi
25. říj 2010

taky máme ušounka 🙂)))

petullek
autor
25. říj 2010

My taky 😀 Samulka si je přilehává 😖 a jsou víc a víc odstáté 😀 😀 😀 Ale je to roztomilé 😀

boruuvka
25. říj 2010

Tak se přidávám, taky mám ušatou holčičku, Sice ne moc, ale odstávají. Vždycky když má hlavičku na stranu, tak se jí ouško sroluje a jí to vůbec nevadí. Tak snad bude mít dlouhý vlásky a skryjí to 🙂

petullek
autor
25. říj 2010

A budete nechávat ouška přišívat???

kristi
26. říj 2010

@petullek u nas je to cim dal lepsi, mame dobrej sestrih a cekam, az ji proste vyroste hlava, tak uvidime tak za 2 roky, zda nechame nebo ne

boruuvka
26. říj 2010

Zatím o přišívání oušek vůbec neuvažuju. Uvidíme za pár let.

crawler
26. říj 2010

ahoj🙂

Išek si přilehává a roluje jen jedno...a je mu to úúúplně jedno, pořád mu ho narovnávám, nechci aby měl lopuch, ale on si ho stejně zase sroluje a prd 😀 u holek je lepší to, že si nechaj dlouhý vlásky a nenní to vidět, ale my kluka na máničku neplánujem 😖 😀

petullek
autor
26. říj 2010

@crawler Samča si traky roluje hlavně levé a taky narovnávám. Máma tvrdí,že nám dávali pořád čepičky a že pro to nemáme odstáté ouška, že čepičkovali i doma 😕 ... No asi na tom něcobude 😀

crawler
26. říj 2010

@petullek když malej tak hází hlavou, že tu čepicu má nakonec stejně úplně jinde - třeba přes obličej a uši mu z ní lezou ven 😝 takže u nás čepičkovat doma by mělo efekt zpocené hlavy, ale na uši by to vliv nemělo 😀

kristi
26. říj 2010

@petullek
@crawler v tom veku co mate deti to jako fakt jeste vubec nereste, ja jsem si taky myslela, jak silene je ma Mia odstate a neni to pravda, vekem se to hodne meni a ted bych rekla, ze je sice ma vyrazne,a le rozhodne je nema uplne silene odstate

petullek
autor
26. říj 2010

@kristi já to nijak nehrotím, protože je mi jasné, že se to bude růstem měnit 😉 😉 😉

k.jolanka
28. říj 2010

Ahoj, já se přidávám, také máme ušatého kluka...já mám uši odstáté a partner obrovské, malý má samozřejmě uši velké a ještě navíc odstáté, zdědil to po nás obou 😅 no a oba boltce si jako miminko přeležel takže je má ještě echt odstáté a při kojení si je ještě natahuje 😀 ale neřeším to, přijde mi to na něm roztomilé 😉 uvidíme, jak se to vyvrbí 🙂

simicak
1. lis 2010

taky se hlasim k ustacum a k tomu plesatcum 😀 Usi mi tak ani nevadi,hlavne at ji vlasy narostou 😝 K tomu porad ceni ven spodni zuby. Manzel ji rika rakosnicek 🙂

jijitka
1. lis 2010

taky mám ušáčka - po tatínkovi 😀 A to měl od narození do tak 3 měsíců každé ucho jiné - jedno odstáté a špičaté (po tátovi) a druhé hezké, malé, kulaté (po mě). Pak mu začalo odstávat i to druhé. Neřeším to, vypadá roztomile 🙂

petullek
autor
17. lis 2010

@jijitka 😀 kazde jine to musela byt sranda 😵 Me tot aky pripada roztomile 😵 😵

kach82
17. lis 2010

Ono u miminek je to sice roztomilé, ale počkejte až vyrostou, jak se tím budou trápit. Pak vám třeba budou mít za zlé, že jste to neřešili včas. 😒

cocoska
17. lis 2010

je to dedicne? po kom z rodicu maji vase deti ouska?

petullek
autor
17. lis 2010

@kach82 no tak v 5ti mesicich to resit nebudu 😀 potom asi jo 😉 -moje mamka z toho ma celozivotni komplex.. :(
@cocoska maly ma usi po me, ale odstate asi po babicce 😀

kirkee
17. lis 2010

Muj manzel ma nejvetsi usi, co jsem kdy videla, no a chlapecek je podedil - ma je velke a navic odstate. Ale u chlapa si myslim, ze to tak nevadi (libi se mi treba Jiri Strach, a ten ma poradne placacky 😉 ). Horsi by to asi bylo pro holcicku... Jestli nekdy nejakou budeme mit, budu doufat, ze bude mit usi po mne 😀

petullek
autor
17. lis 2010

@kirkee 😀 no u holcicek to je asi horsi no.. ale malej je moc roztomilej 😵 odkud z uk jste?

jijitka
18. lis 2010

@kach82 já na tom zatím nevidím nic k řešení 😉 Jestli mu zůstanou tak jak je má dosud a nebudou odlézat od hlavy ještě víc (tak že je bude mít kolmo k hlavě 😀 ), tak s tím nic dělat nebudeme, navíc nevím, jestli s tím takhle malým dětem něco dělají, myslím, že se to řeší až u větších dětí.
A taky myslím, že jsou i horší problémy s ušima než je odstávání 😉
@petullek - no, vypadal zajímavě 🙂 Já si toho skoro nevšimla, ale švagrová to viděla hned.

kach82
18. lis 2010

@petullek @jijitka já neříkám, že to už musíte řešit a samozřejmě, že jsou mnohem horší problémy. Já jen že sama jsem ušatá, tak vím, jak moc mě to trápilo a přiznávám, že stále trápí, kolikrát jsem v pubertě kvůli tomu brečela a jak moc se mi děti smály. A tak nechci, aby toto zažily i mé děti.

kristi
18. lis 2010

@cocoska po manzelovi 🙂

jijitka
18. lis 2010

@kach82 tak to tě chápu. Ale dnes už se naštěstí řeší daleko víc problémů než dříve. V době, kdy já byla dítě, nikoho snad ani nenapadlo, aby nechával "přišívat" ouška, to samé se zuby a rovnátky - bohužel, spoustě dětí se tím mohlo ušetřit hodně trápení ☹

kach82
18. lis 2010

@jijitka No když třeba posloucham neteř s jejímy zážitky ze školy a vyprávění o spolužácích, tak si myslím, že některé věci se řeší pořád stejně. Jako třeba ty rovnátka už jsou asi celkem běžný, ale ušatcí jsou mezi dětmi k úsměvu pořád.

petullek
autor
18. lis 2010

@jijitka :D ja si nevsimla hned tolika veci 😀 hlavne jsem byla rada, ze ho mam u sebe 🙂 a velke ruce a palce na nohou me nezajimaly 😀

lhotakan
19. lis 2010

Máme taky ušatou holčičku, zdělila to asi po nás obou. A nám se líbí a neřešíme to, narozdíl od našich babiček. Na jejich rady čepičky a čelenku jsme zkusily, hned to bylo dole. Uvidíme až půjde do školy.

pipiii
27. črc 2011

tak ja mam usatou holcicku po manzelovi.. urcite jednou pujde na siti, je to uuplny usounek teda 🙂

jankadudova
28. črc 2011

Taky mame usounka. Asi po me🙂 pokud by to za par let bylo porad vyrazne, chirurgickemu zakroku se nebranim. Ma se to delat v detskem veku spis nez v dospelosti.