• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

22. července 2017 
Pořád tu někdo píšete, že si NM dítě nechá.... (obrazně) Pokud mám svoje vlastní dvě děti, proč bych si měla nechávat ,,cizí,, další dítě??? To určitě ne. Sem s tím smířena a pocit, že k tomu radostnému i starostivému rodičovství někomu dalšímu pomohu.... Je to neskutečně dobrý pocit. Jedná se prostě o vzájemnou pomoc.
29. lis 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Je hezký číst, že existuje někdo, kdo je ochten odnosit mimčo pro někomu jinýmu a udělat mu tak život šťastnější. Já jsem po 3 IVF s darovanými vajíčky (mám nekvalitní vajíčka) v soukromém centru Arleta. Vzhledem k tomu, že už mi nebyli schopni pomoci a doporučení mého endorkrinologa jsme přešli k Apolináři do Prahy. Na problém jsme narazili ale bohužel hned při první návštěvě - státní klinika má nedostatek dárkyň vajíček (čekací lhůta je i dva roky). Scháním proto nějakou dárkyni, pokud někoho seženu dostanu se na druhé místo v pořadníku. Prosím o pomoc.
3. led 2012 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avel Avel, urcite chodte do Brna do Reprofitu. Budes cakat iba kratko a darkynu ti daju velmi rychlo. Akurat cena je vysoka 93 000 CZK, ale pristup je uzasny. :wink: Odporucam Dr. Marcel Stelcl. :wink:
3. led 2012 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
A v klinice ve Zlíně není čekací lhůta na darovaná vajíčka žádná. Tam jich mají dostatek. Tak hodně štěstí
10. led 2012 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu nová, má někdo zkušenost s náhradním mateřstvím?
10. led 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni, jsem tu poprvé. Něco o sobě, před 7lety mi zjistili endometriózu 4.stupně, pak 7operací, už nemám vejcovody, jen jeden vaječník. Opakovaná hormonální léčba, 7neúspěšných IVFna různých klinikách, před 2lety jsem byla na posledním IVF v reprofitu v Brně, kde jsem stále vedená, máme 3zamražená embrya z darovaných vajíček. už nemám sílu podstupovat další, mám hodně vedlejších účinků ze všech těch IVF, tak se teď chystáme do adopce, v neděli jsem brouzdala po netu a náhodně zjistila, že u nás lze i náhradní mateřství, nemá někdo zkušenost? Včera jsem se objednala do Zlina do Car, prý to tam umožňují a chci to s nimi konzultovat, vůbec nevím, jak to probíhá, podmínky a pod.
10. led 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tulisci : Já momentálně dělám NM. Jezdím se svým párem do Brna do reprofitu. Podporují tam také NM. Když už tam jste vedena, zeptejte se třeba i tam na to. Jsou tam moc hodní a pan doktor je také super. Mohu se zeptat, jaké vedlejší učinky z IVF máte? Kromě psychyckých samozdřejmě.
11. led 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@avel
@brita
Holky v Heliosu take nejsou skoro zadne cekacky a cenove vas to vyjde uplne super, mrknete na cenik
http://www.sanatoriumhelios.cz/images/upload/files/novy%20cen%C3%ADk%2011-2011.doc
manzelova sestrenka ma cerstve zkusenosti...Jsem strasne rada,ze ji vse vyslo. Kdyby jste neco potrebovaly vedet,tak mi klidne pisnete,ja se ji potam a nebo vam na ni treba dam email, urcite si rada povyklada s nekym, kdo ma stejny problem;)
Pa a hodne stesti vsem!!!...
11. led 2012 ve 21:50  •  čeká miminko, termín má v květnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mischellka22 Dobrý večer, já jsem v reprofitu také spokojená i když to nevyšlo, moc děkuji za info, objednám se rovnou tam, bylo by to i tím jednodušší, protože tam máme zamražená embrya. Ale nevím, jestli budu splňovat podmínky, protože dělohu mám.Mám problémy s klouby a celkově sníženou imunitu, první tři cykly jsem měla hodně brzy po sobě.Škoda, že do Reprofitu jsem se dostala až na poslední dva pokusy.Tam opravdu ví, co dělají a nemusíte se ničeho bát.Mám endometriózu 4.stupně.Většinou se vyléčí těhotenstvím a přitom způzobuje neplodnost. A v jakém jste stádiu? Moc Vás obdivuji, protože si dokážu představit, jak moc musí být pár, kterému pomáháte šťastný. Držím moc pěsti. NM děláte poprvé?Jak jste se seznámili?Pěkný večer
12. led 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulisci Tak pokud máte takové problémy..... Moje snad budoucí maminka - Bo jak ji mám nazvat má dělohu také v pořádku, sou tam jiné problémy a prostě nemuže mimi bohužel donosit. V reprofitu jí sám doktor nabídl možnost NM. Uvidíte co vám tam řeknou. Vše vždy hezky vysvěltí. S párem jsme se seznámily přes internet. Jsme moc rádi, že jsme si tak dobře sedli a hezky si rozumíme. Dělám tohle poprvé. Jinak jsme teprve na začátku. Jsem po prvním IVF, které se muselo bohužel ukončit, protože se embrio nevyvíjelo jak by mělo. Prý se to stává často. Byly jsme moc zklamaní a doufáme, že na podruhé bude víc štěstíčka. Vám také přeji moc a moc štěstí.
13. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mischellka22 dnes mě objednali na konzultaci 16.2. dříve bohužel termín neměli.Teď to určitě vyjde : ) Budu moc držet pěsti.Jestli mi to schválí s náhradní maminkou, čeká nás ještě dlouhý boj, taky budeme muset hledat, jako váš pár.Ale je to pro mne další naděje, tak musíme být optimisti : ) Už jsme zažili dost zklamání. Vám budu moc držet pěsti a určitě vás budu informovat, jak pokračujeme.
13. led 2012 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky drzim vam obema moc palce. Tady je odkaz, treba by vam mohl pomoci. http://nahradni-materstvi.webnode.cz/kniha-navstev/
15. led 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tulisci No je pravda, že mají bohužel hodně klientů. Také vám držím pěstičky. Snad bude tato cesta úspěšná :slight_smile: Na stránkách, které napsala ebony je dosti inzerátů. Třaba tam tu pravou najdete, pokud tedy budete NM hledat. tak hodně štěstí :slight_smile:
16. led 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, po dlouhé úvaze jsme se rozhodli, že budeme hledat náhradní matku. Koukala jsem i na stránky http://nahradni-materstvi.webnode.cz/kniha-navstev/.
Prosím, je tu někdo, kdo toto absolvoval v ČR, nejlépe v Praze ať už jako ten, kdo měl to štěstí a má miminko nebo jako žena, která podstoupila vše potřebné, aby udělala někoho šťastným...

V rodině nikoho, kdo by odnosil dítě nemáme...takže musíme hledat a zde se bojím komplikací, podvodu, toho, aby NM žila zdravě, aby na konci toho všeho nebylo jedno velké zklamání. I když je nezákonné si brát odměnu, tak kolik jste NM dali finanční odměnu, kromě vitamínů, oblečení atd. vše spojené s těhotenstvím?
Je tu někdo, komu do dobře dopadlo? Musím pročíst celou diskuzi, jen jsem koukla, zda už tady téma je...a hned jsem psala...Držím všem pěsti...
18. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
velice zvažuji pomoc v podobě NM bezdětným párům. Jestliže jste někdo ze západních čech a měli byste zájem se na této "službě" nějak dohodnout, neváhejte mi napsat své konkrétní představy na wityy@seznam.cz,třeba si padneme do noty...je mi 27,mám 2 děti,nekuřačka, bez léků a jiných závislostí
23. led 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Rozumná zdravá matka 2 zdravých dětí nabízí pomoc jako náhradní matka. Nepiji, drogy jsem nikdy nebrala, sváteční kuřák. Pouze bez dalšího kontaktu s budoucími rodiči. Oba mé porody byly spontánní a bez problémů. Pokud máte zájem, kontaktujte mne na mothersurrogate@seznam.cz - telefonní kontakt zašlu.
19. únor 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, hladam zo zdravotnych dovodov spolahlivu nahradnu maminu, ktora mala tehotenstvo a porod bez komplikacii, najlepsie slobodnu vazne zaujemkyne piste na: Zara555@azet.sk
20. únor 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievcata, neviete nahodou, je mozne,aby mohla slovenke vynosit dieta - NM slovenka a zaktrok by sa robil napr.v Brne? V SR to zatial nejde...
5. bře 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoria1975 v Reprofitu Brno to jde :sunglasses:
5. bře 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvakuska aj ked by nahradna matka aj "matka" boli slovenky?
5. bře 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@viktoria1975 určitě, obě můžou být slovenky ... myslím že jsou schopni i doporučit právníka, který se touto problematikou zabývá a pomůže oběma párům vyřešit vše po právní stránce :sunglasses:
5. bře 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobrý den, hledám pár, kterému bych odnosila miminko. Je mi 30let, nekuřačka, alkohol velmi příležitostně - vlastní děti nemám a do budoucna ani neplánuji. Jsem dárce oocytů (odběr proběhl nedávno) takže jsem zcela zdravá.
Upřednostňovala bych pár ze zahraničí, ale to počítám, že nevyjde (samozřejmě to není žádnou podmínkou). Tuto nabídku myslím opravdu zcela vážně, takže pokud bychom se dohodli nehrozí, že bych si to následně rozmyslela - oboustranné seriozní jednání je nutností.
V případě zájmu mne můžete kontaktovat na hanka.s1@seznam.cz
Hezký den všem.
30. bře 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,ja sa chcem opytat kde sa retrofilu v Brne nachadza,a ci tam sa treba objednat alebo staci ked len tam pojdete a hned vas zoberu.
4. kvě 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ika2511 Tady najdete všechny informace. A určitě je lepší se objednat. Mají toho celkem dost. A vetšinou vás objednají až tak za měsíc od telefonátu. Hodně štěstí :slight_smile:
7. kvě 2012 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. kvě 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem ze ste sa ozvali,moc si to vazim,Len nemozete mi podat nejaku osobu ktora ma tam nejaky kontakt,ja som zo Slovenska,a je to dost velka dialka,ja ani neviem na koho sa mam tam obratit,keby sme sa tam vybrali.
8. kvě 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omyl nevsimla som si ze ste mi napisali aj kontakt na to B rno,Dakujem mischellka
8. kvě 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ika2511 Nemáte zač :slight_smile: všichni jsou tam hodní a moc fajn.
8. kvě 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pet.s Hojík pet.s moc dobře vím jak se cítíš, musela jsem ukončit těhotenství v 16..týdnu a to si maličký ve 3 cm cucal paleček..ve 4 cm mi mával..Bože můj ta náděj..a pak černo všeobjímající prázdnota...Ty víš...těhotenství mi striktně doktoři vymlouvají, prý nepřežiji...jinak fungujeme i se snoubencem naprosto bez problémů, možnost existuje..mě zamítly i jen dotaz na adopci..prý jsem nemocná..z mého pohledu nemusí ani zdravá dochovat dítě..ale tím se nebudeme zatěžovat..jde to i přes náhradní matku...odeberou váš genetický materiál, otec se uvede hned do papírů..i v případě potíží..Bože chraň ..by měl alespoň padesáti procentní šanci být ve styku s děťátkem..v horším případě, pak to má fungovat tak, že po porodu si manželka-přítelkyně-genetická matka miminko adoptuje...a tak snad nastane ten šťastný okamžik...Ze srdce vám to moc přeji a držím palce i pěsti pro štěstí!!!
10. kvě 2012 ve 22:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snow.angell - mh co dodat klobou dolů..váš nick sedí!!!!!!!!!!! Já doufám..je to má jediná naděje tato cesta..ale šance snad bude :slight_smile:
10. kvě 2012 ve 23:04  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek