• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

19. března 2017 
Jsem maminka samoživitelka,mám tři krásné děti.Dostala jsem se do tíživé finanční situace.Nabízím se jako náhradní matka pokud by měl někdo zájem pište na email nellina111@seznam.cz
23. únor 2013 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný den,nabízím pomoc neplodným ženám.Ráda odnosím Vaše dítě.
26. únor 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se stanu náhradní matkou.Inafo na emailu: NMmatka@seznam.cz
4. bře 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mám za sebou zkušenost 28.1.2013 jsem porodila holčičku jako náhradní matka měla skoro 4kg a 51cm porod probíhal normálně a holčička je zdravá a moc se povedla.Jestli bude mít někdo zájem ozvěte se ještě jednou bych do toho šla.Je to krásný pocit,když může člověk dát naději.Ivf se nám povedlo na poprvé byla vložena dvě embrya a jedno se uchytilo.Případně poradím........
4. bře 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zakysek10 Dobrý den, pošlete mi na sebe kontakt? děkuji.
4. bře 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. bře 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se stanu náhradní matkou.Info na:mmmatka@seznam.cz
6. bře 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulda007 můj e-mail je katerinabartosu@seznam.cz a tel:773462849
7. bře 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, nasla by sa tu aj nejaka NM zo slovenska?
12. bře 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den vsem....taky jsem odhodlana nekteremu paru dite odnosit.Mam uspesnou zkusenost s NM,vice treba v mailu.Jednam jen vazne,seriozne. j.morava jogi12@centrum.cz
22. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, zaujala mě tato diskuze, je toto vůbec legální? Díky.
22. bře 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helen_8 Zákon to nezakazuje... takže z právního hlediska to nelegální není...
23. bře 2013 ve 02:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
- před porodem se určí otec _ bio otec a po porodu si bio maminka "adoptuje" svoje miminko :slight_smile:
23. bře 2013 ve 02:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaababy Prepáčte,ale ked to tu čítam,nedá mi nezareagovat.Plne chápem ženy,ktoré bohužial nemožu odnosit svoje vlastné miminko a určite su zato z celého srdca vdačné žene,ktorá to urobí za ne,ale Vás,ktorá ako píšete,že s tým už máte skusenost nechápem.Vy tu svojim sposobom vykreslujete náhradné mamičky,ako niaké hormonami zblbnute ženské,ktoré sa budu snažit doslova bio pár vykoristovat.Zrejme ste mala naozaj zlé skusenosti,ale potom sa Vám čudujem,že do toho ešte chcete íst.Volba tej správnej NM,je naozaj velmi doležitá a pár,ktorý do toho chce íst,by mal byt naozaj pri výbere dosledný.Ale na druhej strane,samozrejme žena,ktorá sa rozhodne byt NM,by mala byt naozaj rozhodnuta.Viem očom hovorím,Ja sama som momentálne na horm.stimulacii a pripravujem sa na transfér,ako NM a som naozaj vdačná ženám,ktoré tieto stranky využívaju na pomoc a prípadnu podporu bio párov a NM a všetkým držím palce.:slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salome3330 pokud můžete mít sama děti tak to asi ani pochopit nemůžete. A psala jsem do diskuze svojí zkušenost kterou mám za sebou protože hodně žen píše do diskuzí jen názory ale málo kdo zkušenosti.Také to píšu protože vim že my neplodné máme trochu růžovou představu o tom jak to všechno bude ale hodně NM má též svou představu jak to bude jen trochu jinou.
29. bře 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud hledate nahradni maminku napiste mi na email zoie@email.cz
28. dub 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se stanu NM. Mám již nějaké zkušenosti, bohužel na poslední chvíli se u bio rodičů objevili komplikace, takže z transferu sešlo. Mám také informace od právníka zabývajícího se touto problematikou. Můj názor na NM: každý si zaslouží šanci vychovávat svého potomka, pokud je to jen trochu možné a pokud se sejdeme takoví lidé, že si budeme vzájemně rozumět a důvěřovat, může to být pro všechny příjemné a nezapomenutelné období... Je mi 27 let, mám dvě zdravé děti. Těhotenství i porody proběhly naprosto bez komplikací. Sama jsem samozřejmě také zdravá, nekuřačka, abstinentka.
nMatka001@gmail.com
2. kvě 2013 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. kvě 2013 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu NM, ktera jiz porodila, najlepe v Praze? Jsem NM a mam par otazek :slight_smile:.
3. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráda se stanu náhradní matkou, jen Ostrava! Mám dva zdravé kluky, je mi 22 let a ob porody proběhly v pořádku. Abstinentka a nekuřačka.
6. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš velkými písmeny".
Ahoj, potřebovala bych poradit. Hledám náhradní matku a také centrum asistované reprodukce, kde by mi byli ochotni pomoci. Prosím vás, co už máte s náhradním mateřstvím zkušenosti, na které centrum se obrátit? Předpokládám, že na toto řešení nepřistoupí jakékoli CAR. A kde hledat náhradní matku? Přes inzerát? Jak je to s odměnou pro náhradní matku? Děkuju předem za odpovědi všem, kteří budou ochotni podělit se o zkušenosti. Pokud ne zde, tak na e-mail: j.a.j.2013@seznam.cz¨
7. kvě 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaj2013 zkute se podívat sem nahradni-materstvi.webnode.cz, nebo na http://diskuse.doktorka.cz/nahradni-materstvi-matka/, těch diskusí je tam víc :slight_smile:
Já osobně doporučuji Zlín, tam to dělají oficiálně, ale stačí se zeptat v kterýmkoliv CARU, některé to dělají, ale ne oficiálně a nechlubí se tím :slight_smile:
A s odměnou je to individuální, některé chtějí "jen" peníze během těhotenství na vitamíny a podobně, některé chtějí na vitamíny a potom po porodu :slight_smile:, takže vše záleží na domluvě.

Přeji mnoho úspěchu a nervů při hledání, je to běh na dlouhou trať a nemusí se to povést hned na poprvé. A může se to protáhnout na rok a dýl :slight_smile:
13. kvě 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, sme manzelia, ktori uz 2 roky tuzia po vlastnych detoch, ale zo zdravotnych dovodov sa nam to zatial nepodarilo.
Preto hladame mladu spolahlivu nahradnu maminku, ktora by bola ochotna vynosit aj dvojicky.
rodicia14@zoznam.sk
16. kvě 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, jsem ráda,že jsem našla toto téma a mohu přispět i svými příspěvky. Máme za sebou již dva neúspěšné cykly KET s náhradní matkou a teď nás čeká třetí.Ona má čtyřletou holčičku a 1,5stará dvojčátka.Má někdo zkušenosti,jaký režim dodržovat po transferu?Je zcela nemožné,aby byla v klidu,nosit je musí, tak nevím, jak toto řešit.
20. kvě 2013 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tulisci bohužel, buď musí pomoct s dětmi její manžel/přítel, nebo babička, ale přesto se to nemusí povést ani na po 7, je to už jen a jen na přírodě :slight_smile: a zas opačně, může je nosit furt a povede se :slight_smile:
Přeji mnoho úspěchů :slight_smile:
24. kvě 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata kdo by mohl pomoci?
Sháním náhradní maminku. Ozvěte se Tarabinka13@seznam.cz
5. čer 2013 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jnikolka Dobrý den,
sháním NM - napište: Tarabinka13@seznam.cz
5. čer 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den.
Zhaname nahradnu maminku. Sme zo Slovenska. Ak by mal niekto zaujem prosim napiste. Dakujem.
16. čer 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravim,dnes jsem zjistila že 5. pokus IVF nevyšel nevim jestli je to jeden velký byznys nebo prostě příroda ale přeju všem hodně sil
17. čer 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aaababy Je mi to fakt luto, zelam vam vela vela stastia a hlavne nestracajte nadej.
17. čer 2013 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek