• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

29. října 2017 
@nahradnamamina Na nete sa mi toho nepodarilo vela najst,mas nejake info?
5. srp 2013 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahradnamamina Ahoj, nejsem odbornice, ale znala jsem pár ze Slovenska, který hledal náhradní matku. Přímo na Slovensku se náhradní mateřství neprovádí, jsou tam mnohem přísnější zákony, ale může se realizovat v ČR nebo samozřejmě v jiných státech, kde nejsou proti tomu zákony. Jestliže se pár rozhodne pro NM v ČR, klinika vyžaduje návštěvu právní poradny, takže doporučuji realizovat tyto vstupní pohovory a teprve potom hledat náhradní matku...
6. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nahradnamamina také je vhodné, aby náhradní matka pro slovenský pár byla svobodná, hraje to tam větší roli než pro české páry, aby svěření do péče proběhlo bez problémů...nevím přesně, jak je to v případě, kdy je NM taktéž ze Slovenska, v případě české NM toto sleduje Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí.
6. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj lidičky, tak jak jste na tom? Já teď zobám pilule a připravujeme se na transfer...už se to blíží...
14. srp 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 O peníze ani tak nejde (ale samozřejmě taky! :slight_smile: .... spíš mám strach co úřady, aby to nebylo podezřelé. Nevím jestli je výhoda, už vědět do čeho člověk jde.. :cry:
15. srp 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ultrazvuk nedopadl úplně ideálně :frowning2: v pondělí zase kontrola, tak snad už to ideální bude
23. srp 2013 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaj2013
obrý den, centra kde to vše provádí je v Brně, Zlíně a v Praze. Měla sjem se stát náhradní matkou, ale nevyšlo to u rodičů, jestli máte nějaké dotazy tak něco už o tom vím
23. srp 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka1985
musí byt svobodná a měla by být slovenské národnosti, že je to pak ještě komplikovanější
23. srp 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekný večer,rada pomžem ako NM.
Som slovenka,ale žijem a pracujem v ČR,som rozvedená a mám jednu dcérku.Moju pomoc by som chcela ponúknut hlavne bezdetným párom,ktorí sa tužia stat rodičmi. Viac info na :salome3330@seznam.cz :wink: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahradnimamka

TAkže u nás to dopadlo tak, že se NM rozhodla, že nám dítě nedá, protože nám prý nevěří, že bychom ji vyplatili dohodnutou finanční kompenzaci. Už víc než 14dní s námi nekomunikuje.
NM nám totiž do dnešního dne (cca 19tt nevím přesně) a to ani přes nespočet našich žádostí neukázala jedinou lékařskou zprávu o tom že je stále těhotná. Jednou jsme byli na utz v prvním trimestru a to 25.7 a tam přítel viděl, že je NM těhotná. Ovšem to, že se do ordinace na ultrazvuk vecpal i přítel NM v nás budí velké rozpaky a nedůvěru.
My tedy nevíme zda je NM ještě těhotná a ta místo co by nám ukázala nějakou zprávu o pokračujícím těhotenství nebo těhotenskou průkazku tak po nás ještě v srpnu chtěla peníze. V srpnu jsme jí příspěvek poslali, ale to bylo dříve, než jsme s ní mluvili osobně a při té příležitosti nám NM sdělila, že jsme poslali málo a že nám nevěří. Ale jak máme posílat peníze když nevíme na čem jsme. S NM je domluva velice složitá, ona nemusí nic, ale my platit musíme a nejlépe tolik, kolik zrovna potřebuje. Nic jsme po ní nechtěli jenom důkaz, že je těhotná,ale se zlou jsme se potázali.

O tom, že nám NM lhala v tom kolik má doopravdy dětí (řekla 2 a má 5), a že bydlí ve velkým baráku (jo bydlí, ale pronajatým a to zamlčela), že žije ze sociálních dávek (to nám řekla až v srpnu) atd. už radši ani psát nebudu. NM to dle jejího vyjádření za lhaní nepovažuje, ale o tom si jistě každý udělá obrázek sám. To, že nám při osobní návštěvě sdělila, že má zdravotní problémy (krvácí a má křeče v břiše) a měla by být v nemocnici, ale nemá se jí kdo postarat o děti, tak bere nějaké prášky a je doma je taky bomba. NM se nás ani neobtěžovala informovat, že se něco děje a pak se diví, že nechceme nic posílat.

Těch řečí kolem toho, že to nedělá pro peníze, ale proto, že chce někomu ještě jednou pomoct bylo moc, ale najednou se vše změnilo v nezaplatíš? nedostaneš!

Pokud by jste mi chtěl někdo něco poradit a nebo napsat pište mi prosím soukromě. NM sem chodí a čte si to, takže nechci, aby jste jí např. nechtěně poradili.

Takže BIO rodiče dejte si velký pozor jaké NM projevíte důvěru a necháte jí transferovat svoje embryo a koho budete za své peníze podporovat. My se nechali přesvědčit a dopadlo to špatně.
4. zář 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skopi73 tak to je pěkný hnus :frowning2:((((((
4. zář 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skopi73 vrhá to špatné světlo na NM, které drží své slovo, co se řekne, tak to má platit :frowning2: a ne vydírat a vydírat :frowning2:(
achjo, teď vám asi nikdo nic neporadí :frowning2:
4. zář 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Institut náhradního mateřství je velmi složitý,především závisí na důvěře obou jak bio rodičů,tak NM,pro obě strany je to velmi těžká situace,proto je důležité se umět domluvit,do vašeho procesu se zapojilo mnoho lidí,kteří do něj šli s cílem vám pomoci,at už lékaři ,právnaici....,,kteří pomáhají i jiným párům,pokud váš pokus nedopadne,vrhne do špatné světlo i na ně,proto by na prvním místě mělo pro vás i pro nm se domluvit jako rozumní dospělí lidé,splnit co jste si domluvili a uvědomit si,že ubližujete především tomu nenarozenému dítěti,nexistuje zákon,který by řešil váš problém,je to jen o vzájemné komunikaci,přeji vám i nm hodně štěstí,at vše dopadne pro obě strany co nejlépe
11. zář 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Institut náhradního mateřství je velmi složitý,především závisí na důvěře obou jak bio rodičů,tak NM,pro obě strany je to velmi těžká situace,proto je důležité se umět domluvit,do vašeho procesu se zapojilo mnoho lidí,kteří do něj šli s cílem vám pomoci,at už lékaři ,právnaici....,,kteří pomáhají i jiným párům,pokud váš pokus nedopadne,vrhne do špatné světlo i na ně,proto by na prvním místě mělo pro vás i pro nm se domluvit jako rozumní dospělí lidé,splnit co jste si domluvili a uvědomit si,že ubližujete především tomu nenarozenému dítěti,nexistuje zákon,který by řešil váš problém,je to jen o vzájemné komunikaci,přeji vám i nm hodně štěstí,at vše dopadne pro obě strany co nejlépe
11. zář 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lukasek5120 Dobře napsáno :wink:
12. zář 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den. Som tu nova, ale uz dlhsie citam prispevky. Chcem len vyzvat BR, ktori uz bud maju NM, alebo ju hladaju, alebo uz maju babatko od NM, prosim prispievajte viac aby sme mali viac nazorov aj z druhej strany. Lebo zatial vo vsetkych forach, 90 percent prispievaju NM. Bolo by fajn vediet ako to cele prezivaju BR, ako napriklad skopi73. Ja sama hladam NM, ale vyber je pre mna velmi dolezity a preto by som potrebovala nazor aj zo strany BR. Dakujem za kazdu radu.
19. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@skopi73 je mi moc líto co u vás probíhá,je mi z toho až zle,jak někteří lidé můžou být takové sv..ě ,to je hrozné,moc přeju at to dobře dopadne a držím pěsti
19. zář 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezlob te se,ale znáte pouze pohled jedné strany,tak možná jsou vaše slova příliš ostrá,je důležité,aby obě strany plnily co si domluví
19. zář 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je možné že jsou ostrá,ale v dnešní době bohužel dost často pravdivá,lidi jsou dneska hnusní a každý hledí sám na sebe :frowning2:
19. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
20. zář 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, hledáme náhradní matku - upřednostňujeme svobodnou nebo rozvedenou. Prosím, ozvěte se na e-mail: nm2014@email.cz. Díky moc
21. zář 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja osobne sem o nahradni matce strasne dlouho uvazovala.. ja miluji byt tehotna.. nosit miminko v sobe.. a citit pohyby.. sama mam jednoho chlapecka.. ktery se stal zazrakem. Urcite chci jeste jedno max dve deti ktere budou od sebe tak rok a pul.. Jakmile budu mit odmiminkovano urcite se dam na tuto cestu stat se nahradni maminkou nekomu komu na miminku strasne zalezi hrozne moc si ho preje.. ale proste priroda to nedovoluje. Vim ze mluvim hrozne moc dopredu ale mit a rodit deti je pro me poslani..a rada pomuzu dalsimu paru stat se stastnymi rodici :dizzy_face:
21. zář 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@lukasek5120 Ono je to nejlepší jak jedna strana obviní věřejně tu druhou samozřejmě nikdo jiný krom nich neví jak to vše bylo a třeba zrovna NM nic neudělala :wink: ale bohužel jak čítám tak každej hned vidí na NM všechny chyby a BR jsou prostě úžasní a nejvíce podvedení :(
23. zář 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, ráda bych se stala náhradní maminkou pro bezdětný pár, kterému toto štěstí není bohužel dopřáno.
Pomohu vám ke štěstí.
24. zář 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
Touto cestou se velice ráda stanu NM.Dlouho jsem o tom uvažovala a přijde mi to v pořádku i s vědomím,že miminko z biologického hlediska není mé.Pouto si jistě vytvořím a budu ráda,když do jeho života budu moci nějakým způsobem patřit i nadále.Jsem dárkyníi vajíček....pomáhej když můžeš...nikdy nevíš,kdy budeš potřebovat pomoc Ty sáma.Je mi 29let.
Pro případný zájem p.n.d@centrum.cz
7. říj 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. říj 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky prosím, asi jsem tupec :grinning:... ale nemohu najít, kde se dává "inzerce" nebo nabídka, že bych byla NM .. prosím dáte mi někdo odkaz, vím, že to bylo někde na Modrémkoníkovi :frowning2: ..děkuji
9. říj 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, sháním NM, která by odnosila mé dítě. :slight_smile:
12. říj 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@salome3330
@petulkasos
@demercy
@lilen
ahojte. chodi sem este niekto? kto mi poskytne nejake info o NM ? najlepsie do ip, budem velmi vdacna. dakujem
13. říj 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, vpletiem sa vam do diskusie. Zacala som premylat o nahradnom materstve, kedze sami dieta mat nemozeme. Vedel by mi niekto povedat, ake su tam podmienky? Maternicu mam, nemam zeiadny nalez, ale aj ak sa ziadne embryo neuchyti. Dokopy sme ich mali uy asi 15... Je to v takomto pripade mozne? Aka je priblizna vyska odmeny pre nahradnu maminku? Ako je to eistativne upravene? Dakujem za kazdu radu... :slight_smile:
13. říj 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek