• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Máme náhradní matku. A co vy?

21. září 2017 
Ahoj loni jsem jako NM porodila holcicku. Vse probehlo bez problemu. Rozhodla jsem se ze do toho chci jit zase.
10. dub 2014 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
Ahoj, zajímalo by mě, jak je to s krmením miminka. Kojí ho NM, odstříkává mlíko pro genetickou matku nebo se krmí rovnou UM?
10. dub 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže sklamanie už prišlo,nečakala som taký nekorektný prístup zo strany lekára,riadne ma naštval.Najskor sme mali zavolať o týždeň,potom zas zajtra,potom zas zajtra v konkrétnu hodinu/minútu a nič...raz tam ešte nie je,potom tam už nie je,potom má pacientov,je na sále,vizite,atď...už je tak priehľadné,že sa necháva zatajovať,že...hold,asi sme mali čosi dať do vačku.Takže sme sa včera objednali do iného centra v Brne.Tiež nie sú jediní na svete.Takže musíme vydržať do konca mája,než pojdeme na konzultáciu tam....pekne sa nám to začína.Mám dojem,že dostaneme na ceste za vytúženýn bábom pod nohy všetky polená sveta.
11. dub 2014 v 09:17  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,omlouvám se,že vám sem lezu,ale tohle téma mě vždy zajímalo a byl můj sen -dělat někomu NM a splnit tak jeho životní sen.Měla a mám kolem sebe hodně lidí,co nemůžou mít děti...
Je to omezené věkem dělat NM?Co vlastně musí NM splnovat,aby mohla někomu porodit dítě?
Sem zvědavá.ale fakt by mě to zajímalo...Děkuju...
11. dub 2014 ve 21:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janesafari ahoj, většina klinik u NM požaduje věk max. do 32 někde 35, musí mít min. jedno vlastní dítě a neměla by být po císařském řezu. Když je svobodná, tak nic, u vdané je nutný souhlas manžela... Jinak samozřejmě by neměla kouřit, pít a užívat omamné látky - to je ale snad jasné všem :wink:
15. dub 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarka1985 Díky...zvědavost...i kdybych chtěla,věk už nesplnuju a druhý porod byl akutní císař...Jinak žiju celkem zdravě a cvičím apod. :sweat_smile:
15. dub 2014 v 15:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janesafari Ahoj,každé centrum to má jinak.Já prošla už 3 centra se dvěma páry.Nikde císař nevadil. Já coby nm jsem porodila prvnímu páru dvojčátka sekcí(kvůli KP poloze).Když jsem šla po druhé do nm,tak jsem s druhým párem navštívili 2 centra a nikde císař nebyl problém.A věk?Na jiné diskusi byla náhradní matka,které je 39 let.Prostě to je co centurm,to jiné podmínky.
16. dub 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vstoupím do diskuse znám i NM které je 45 let ale to si myslím že už je dost riskantní. Jinak věk by měl být max. 40 ne ? Ale jak píšete každá klinika to má jinak. Taky se hlásím do klubu k Náhradním maminkám a hledám tak BIO pár. :wink:
17. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Škoda že sem to nezjištovala dřív... :frowning2: My totiž ještě do roka chceme třetí mimi a když vše vyjde jak má-tak ho porodím v 38 letech...Sice na ten věk nevypadám :grinning: ale je to tak :astonished:
17. dub 2014 ve 21:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, moje NM je má maminka, a má 46 roků, u nás v centru byla podmínka max 48let, a je po císaři,a taky to nebyl problém, vše u nás proběhla v pořádku zatím a už jsme ve 4.měsíci :slight_smile:
29. dub 2014 v 16:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neetické nabídky nepatří na Modrýkonik.cz”
9. kvě 2014 ve 22:09 • nahradnimatka
Jo a promiňte. Kdyby někdo potřeboval poradit, nebo se chtěl na něco zeptat, tak napište, já se ráda podělím o zkušenosti :slight_smile:
9. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Osobní kontakty můžeš vyměnit v IP, z bezpečnostních důvodů (pro tebe) je vhodné kontakt neuvádět na veřejnost. Děkuji za pochopení.”
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neetické nabídky nepatří na Modrykonik.cz”
10. kvě 2014 ve 13:16 • sturmlis
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neetické nabídky nepatří na Modrykonik.cz”
10. kvě 2014 ve 13:18 • sturmlis
10. kvě 2014 v 15:44 • vasemimi
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “Neetické nabídky nepatří na Modrykonik.cz.”
11. kvě 2014 v 15:43 • shamiqq
Ahojte...rozmyslam nad nm len neviem ako je to na slovensku...neviete nahodou niekto ci by som sa aj tu mohla stat nahradnou maminou? Dakujem za kazdu radu
22. kvě 2014 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nm1 Ahoj, na Slovensku je NM zakázané ze zákona. To ale neznamená, že to nemůžeš podstoupit v ČR, nebo v jiné zemi, kde to zakázané není...
22. kvě 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Ráda bych se stala náhradní matkou.Mám tři kluky a chtěla bych pomoct někomu k miminku.
26. kvě 2014 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, s manželem bychom rádi miminko odnošené NM, chtěli bychom nějakou prima paní co má již alespoň jednu zkušenost s NM. Pokud by se mi taková ozvala do SZ, budu moc ráda. Pěkný den.
26. kvě 2014 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nm1 ozvi sa prosim do sukromnej správy. niečo viem, a rada si vymením pár riadkov...
26. kvě 2014 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
touto cestu Vám se chci nabídout - že listopad, prosinec 2014 - se můžu stát náradní maminkou. Pokud budete potřebovat, tak se určitě ozvěte :slight_smile: - jsem ze Žatce okr. Louny, mám 5letého syna. Kdyžtak psněte na maila: Jenysj@email.cz

Ahoj :wink:
28. kvě 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
mám zájem stát se náhradní matkou
28. kvě 2014 v 16:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
28. kvě 2014 v 16:52 • rebelka1991
@camillax Já mám syna 4 roky,ráda bych se stala náhradní matkou
28. kvě 2014 v 16:57  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sarka1985 Dakujem pekne za info :slight_smile:
28. kvě 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojte takze som sa rozhodla pomoct paru ktory to bude potrebovat....vsetkym NM drzim palce a vela stastia :slight_smile:
28. kvě 2014 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den, rada by som sa stala nahradnou mamou a pomohla tak niekomu kto to potrebuje...
30. kvě 2014 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj/Dobrý den, hledáme paní (NM) se zkušenostmi, která by nám pomohla k malému zázraku. Prosím napište mi SZ.Děkuji
3. čer 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nahradnamama Hľadáme NM, prosím ozvite sa. Dak
4. čer 2014 v 11:56  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek